5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg51,12 Kč/1kg
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Mandlová mouka 1 kg475,53 Kč/1kg
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g1 102,02 Kč/1kg
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Špaldová mouka T-630 5kg48,60 Kč/1kg
243,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Celozrnná žitná mouka 1 kg
80,96 Kč/1kg
80,96 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná špaldová mouka 1 kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná pšeničná mouka 1 kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Pohanková celozrnná mouka - bezlepková 1kg
178,59 Kč/1kg
178,59 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Žitná mouka - celozrnná 1 kg
55,63 Kč/1kg
55,63 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka – celozrnná, 1 kg | BODENSEE BIOBAUERN
97,14 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná špaldová mouka 1 kg
182,24 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Pohanková celozrnná mouka - bezlepková 500g
263,02 Kč/1kg
131,51 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka spaetzle 1 kg
104,44 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Melvit Ovesná mouka 1 kg
76,31 Kč/1kg
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Celozrnná mouka z pšenice dinkel, 1 kg | WIR.POWER BODEN
104,44 Kč/1kg
130,10 Kč
-25,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná špaldová mouka 1 kg
0,08 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Špaldová mouka hladká1 kg PROBIO
83,00 Kč/1kg
83,00 Kč
Prodejce: Covitar

Celozrnná mouka z tritikale, 5 kg
115,10 Kč/1kg
587,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Pohanková mouka 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Špalda má aromatickou oříškovou chuť a lze ji použít při pečení stejně jako pšenici. Ve společnosti Spielberger Mühle se zrno mele v několika fázích, aby vznikla tato jemná celozrnná mouka, která obsahuje všechny cenné složky zrna. Celozrnnou špaldovou mouku používejte na veškeré zdravé pečivo, jako je chléb a rohlíky, slané koláče nebo quiche.
Recept: Celozrnný špaldový chléb
Ingredience: 500 g celozrnné špaldové mouky, 10 g soli, 10 g čerstvého droždí, 350 ml vody (vlažné)
Příprava: Celozrnnou špaldovou mouku prohněteme s ostatními surovinami v míse a vypracujeme těsto, které přikryjeme a necháme na teplém místě asi 60 minut kynout. Poté znovu prohněteme, vytvarujeme podlouhlý bochník a vložíme do vymazané formy. Přikryjeme a necháme na teplém místě kynout dalších 30 až 45 minut. Předehřejte troubu na 220 °C. Chléb potřete trochou vody a pečte na prostřední polici přibližně 45 minut.
Pokyny pro skladování
Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- DINKEL celozrnná mouka****z biodynamického zemědělství
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Celozrnná špaldová mouka 1 kg
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Kód EAN
- 4022381230186
- Seznam přísad
- DINKEL celozrnná mouka****z biodynamického zemědělství
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Celozrnná špaldová mouka 1 kg
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Kód EAN
- 4022381230186
K tomu se hodí také

Celozrnná žitná mouka 1 kg
80,96 Kč/1kg
80,96 Kč
Prodejce: taleoo

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Světlá špaldová mouka Aurora typ 630
100,15 Kč/1kg
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná špaldová mouka 1kg - Tota
91,92 Kč/1kg
91,92 Kč
Prodejce: Katomix

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka - typ 1050 1kg
81,76 Kč/1kg
89,94 Kč
Prodejce: taleoo

Aurora instantní pšeničná mouka s dvojitou texturou typ 405 balení 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Friesinger Mühle Küchenmeister směs na pečení špaldového chleba 1000g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špaldová mouka spaetzle 1 kg
104,44 Kč/1kg
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix

Mouka - kokosová 250g
358,00 Kč/1kg
89,50 Kč
Prodejce: taleoo

Aurora špaldová mouka typ 1050
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč/1kg
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
75,52 Kč/1kg
75,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnná pšeničná mouka 1kg - Tota
27,93 Kč/1kg
28,77 Kč
Prodejce: Katomix

Govinda Natur 804, 350 g, 370 kcal, 1548 kJ, 0,2 g, 3,3 g, 0,1 g
429,49 Kč/1kg
233,01 Kč
-82,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,32 Kč
Prodejce: taleoo

Přírodní kvásek 125g
896,88 Kč/1kg
112,11 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná pšeničná mouka typ 1850 1kg - Tota
29,74 Kč/1kg
29,74 Kč
Prodejce: Katomix

Špaldová mouka UK 1kg
109,31 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Tenhle! Žitná mouka Typ 720 1 Kg
27,55 Kč/1kg
27,55 Kč
Prodejce: Katomix

Žitná mouka Aurora T1150 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA
693,68 Kč/1kg
346,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pšeničná mouka typ 550 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

CAPUTO Pasticceria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
62,71 Kč/1kg
62,71 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborně!
S kvalitou jsem spokojený! Děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg