Skladem už jen 3 kusy
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Busch-Jaeger Frame 2-gang 1732-20Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 2-gang platinum, vertikální montáž
typ alfa: 1732-20Počet jednotek: 2Směr montáže: svislýPočet jednotek ve svislém směru: 2S montážním rámečkem: neMontáž pod omítku: anoVhodné pro instalační krabici pod omítku: neVhodné pro instalační kanál zařízení:
ano Vhodnépro zapuštěnou instalaci:neTextové pole/nápisová plocha:neMateriál:kovKvalita materiálu:hliníkBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:neOchrana povrchu: Vhodnépro zapuštěnou instalaci:neOchrana povrchu: Ano Vhodnépro zapuštěnou instalaci:ne Vhodné pro zapuštěnou instalaci:ne
anodizováno/anodizovánoPovrchová úprava:matnáBarva:platinováPrůhledná:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:montáž na svorkuŠířka:
kryt: 81 mmVýška:152 mmHloubka:11 mmInstalační šířka:70 mmInstalační výška:54 mmPrůměr otvoru (otvoru):71 mm Rám Busch-Jaeger 2-gang 1732-20: další podrobnosti Rám krytu 2-gang vertikální. aplikuje se na platinu.
Dodává se s: - zásuvkou s rozvodem pro montáž na stěnu: Busch-Jaeger rámeček 2-gang platinum, vertikální, alpha 1732-20, Balení: 1 ks, EAN: 4011395168806
Busch Jaeger 1754-0-1660 Wandplatte/Schalterabdeckung Platin (1754-0-1660)
Spínací programy pod omítku, alfa, rámeček nea, rámeček 2-gang, vertikální, krycí rámeček 2-gang rámeček vertikální.
Technické údaje:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Řada(y) výrobků | alpha |
| Typ | 1732-20 |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A1660 |
| Počet jednotek | 2 |
| Směr montáže | vertikální |
| Počet jednotek vertikální | 2 |
| Počet modulů vertikálně (s modulárním provedením) | 2 |
| Počet spínacích vložek | 2 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Kov |
| Třída materiálu | Hliník |
| Bez halogenů | ano |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | Platina |
| Transparentní | bez |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | platina |
Krytovací rámeček 2-dílný rámeček série aplha barva platina.
Detaily: - Číslo výrobce: 2CKA001754A1660 - Číslo typu výrobce: 1732-20Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 2, Směr montáže vertikální, Počet jednotek vertikální 2, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Kov, Kvalita materiálu Hliník, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana anodicky oxidované/eloxované, Provedení povrchu matné, Barva Platina, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 81 mm, Výška 152 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 70 mm, Vestavná výška 54 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Krycí rámeček 2-gangový rámeček vertikální. aplha platinum.
Vertikální.
- Hmotnost
- 0.027 kg
- Kód EAN
- 4011395168806
- Číslo produktu
- 1732-20
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Hmotnost
- 0.027 kg
- Kód EAN
- 4011395168806
- Číslo produktu
- 1732-20
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě