Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Získejte větší přehled díky 25 závěsným pořadačům FALKEN UNIREG v přírodní hnědé barvě
přehlednost a funkčnost jsou zásadní pro přehledné uspořádání dokumentů a snadno jich dosáhnete s 25 závěsnými pořadači FALKEN UNIREG v přírodní hnědé barvě.
Mají mimo jiné tyto vlastnosti:
- Pro následující formát: DIN A4
- Pro volné zakládání: Ano
- Šířka se závěsnou lištou: 34,8 cm
- Výška: 24,7 cm
- Dodávají se s posuvnými a zacvakávacími průhlednými záložkami a bílými štítky na označení
Jednoduše zavěste!
Na to se můžete spolehnout:robustní kovové závěsné lišty o délce 34,8 cm zajistí, žeorganizér bude v závěsné složce viset jako jednička, i když bude zatížen spoustou papírů. Chcete stabilitu a flexibilitu? S těmito 25 závěsnými pořadači FALKEN UNIREG z přírodní hnědékraftové lepenky s gramážípapíru 230 g/m2 máte rozhodně obojí.
zaručuje výrobek šetřící zdroje
Tento organizér je působivý i z hlediska udržitelnosti. Při jeho výrobě byla použitapouzerecyklovaná lepenka, a proto mu byla udělenaznačkaModrý anděl UZ56. Papírová vlákna této recyklované lepenky byla získánaze100% odpadového papíru. Kromě toho nebyl při výrobě produktu použit žádný chlór, optické zjasňovače ani halogenovaná bělidla.
Máme ten správný výrobek pro vaši archivaci?
| Název značky | FALKEN |
| Označení typu výrobku | UNIREG |
| Typ balení s množstvím | 1 balení = 25 ks |
| Německo | |
| Typ výrobku | Závěsné pilníky |
| Barva | natronově hnědá |
| Materiál | Kraftový karton |
| Hmotnost papíru | 230 g/m2 |
| Recyklovaný | Ano |
| Modrý anděl UZ56 | |
| Vnější kapsa | Ne |
| otevřená na boku | Ano |
| pro volné uložení | Ano |
| Závěsné lišty | Kovové |
| Šířka (včetně závěsné lišty) | 34,8 cm |
| Výška | 24,7 cm |
| Dodávka vč. | posuvné a zacvakávací průhledné záložky a bílé štítky na označení |
| pro formáty | DIN A4 |
EBPP2400, SZNW+
Vlastnosti: recyklovaná lepenka, po stranách otevřená, s potiskem organizaceFormát: pro formát DIN A4Kapacita: cca 350 listů (80 g/m²)Barva: hnědá25 kusůČíslo položky 80004 Blue Angel |
Závěsný pořadač Falken UniReg, recyklovaný karton, po stranách otevřený, pro formát DIN A4, s potiskem organizace, barva: hnědá
- Soubor s pozastavením UniReg
- Karton, kov
- K dispozici organizační potisk
- otevřený na boku
- Materiál: Manila RC karton
- Základní hmotnost papíru: 230 g/m2
- Použití pro formáty papíru: DIN A4
Mějte ve všem dokonalý pořádek s 25 závěsnými pořadači FALKEN UNIREG v přírodní hnědé barvěZávěsné pořadače 25 FALKEN UNIREG v přírodní hnědé barvě mají následující vlastnosti, které zajišťují praktické a funkční zakládání dokumentů a zároveň dobře vypadají:Pro následující formát: DIN A4Pro volné zakládání: AnoŠířka se závěsnou lištou: 34,8 cmVýška: 24,7 cmS posuvnými a zacvakávacími průhlednými záložkami a bílými popisovacími štítkyŠetří zdroje!Tomuto výrobku byl uděl Modrý anděl UZ56. Výrobek byl vyroben z recyklované lepenky v souladu s certifikací. Papírová vlákna této recyklované lepenky byla získána ze 100% odpadového papíru. Kromě toho se při výrobě nepoužíval chlór, optické zjasňovače ani halogenovaná bělidla. odolné a zároveň prostorově úsporné! silné kovové závěsné lišty poskytují potřebnou oporu v závěsném kartotéčním systému. Díky tomu je zakládání a vyjímání dokumentů mimořádně snadné. Pomůcka pro zakládání dokumentů je vyrobena z kraftového kartonu. Díky tomu je pružná a zároveň flexibilní, a proto ideální pro volné zakládání dokumentů. Díky gramáži papíru 230 g/m2 má také přesně tu správnou pevnost. chcete vnést pořádek do papírového chaosu? těchto 25 závěsných pořadačů FALKEN UNIREG natron hnědý si můžete přímo zde online a nechat si je doručit přímo a rychle. aby byl archivační systém praktický a funkční a také dobře vypadal, má 25 závěsných pořadačů FALKEN UNIREG natron hnědý tyto vlastnosti: Tento výrobek získ Modrý anděl UZ56. Výrobek byl vyroben z recyklovaného kartonu v souladu s certifikací. Papírová vlákna této recyklované lepenky byla získána ze 100% odpadového papíru. Kromě toho se při výrobě nepoužil chlór, optické zjasňovače ani halogenovaná bělidla, zatímco robustní kovové závěsné lišty poskytují potřebnou oporu v systému pořadačů. Díky tomu je zakládání a vyjímání dokumentů mimořádně snadné. Materiálem, z něhož je pomůcka pro zakládání dokumentů vyrobena, je kraftová lepenka. Díky tomu je pružná a zároveň ohebná, a proto je ideální pro volné zakládání dokumentů. Díky gramáži papíru 230 g/m2 má také tu správnou tloušťku a těchto 25 závěsných pořadačů FALKEN UNIREG v hnědé natronové barvě si můžete přímo zde online a nechat si je doručit přímo a rychle.
Závěsné pořadače UniReg pro formát DIN A4, 230 g/m2, karton Manila-RC, otevřené strany
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.23 kg
- Kód EAN
- 4014481560102
- Číslo produktu
- 80004328
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.23 kg
- Kód EAN
- 4014481560102
- Číslo produktu
- 80004328
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.