Skladem už jen 4 kusy
Délka:
23 cm- 18 cm
- 23 cm
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Značka | TSI |
| Označení typu výrobku | Vánoční řada 7 |
| Typ balení s množstvím | 1 balení = 12 ks |
| Typ výrobku | Dárkové sáčky |
| Šířka | 18,0 cm |
| Výška | 23,0 cm |
| Barva | Různé motivy |
| s potiskem | Ano |
| Materiál | Kraftový papír |
| Hmotnost papíru | 128,0 g/m2 |
| Úchyty pro přenášení | Ano |
| recyklovatelné | Ne |
| Nosnost až | žádné informace od výrobce |
| Recyklované | Ne |
| Témata | Vánoce |
| Rozměry (šxv) | 18,0 x 23,0 cm |
| Boční přehyb | 10,0 cm |
- Rozměry
- 23 x 18 x 10 cm
- Délka
- 23 cm
- Model
- Weihnachten Serie 7
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- TSI
- Počet kusů
- 12
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Kód EAN
- 4022792940179
- Číslo produktu
- 84017-SG
- Rozměry
- 23 x 18 x 10 cm
- Délka
- 23 cm
- Model
- Weihnachten Serie 7
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- TSI
- Počet kusů
- 12
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Kód EAN
- 4022792940179
- Číslo produktu
- 84017-SG
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě