3,7



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
karpal Fog Machine 500W Kouřový stroj Profesionální a přenosný Halloween pro svatební divadlo Party Club DJ efekt1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

Další informace o reklamě
13-barevný 500 W mlhový stroj s dálkovým ovládáním 18 LED RGB světel Stage Effect Smoke Machine pro DJ Disco Christmas Party1 205,10 Kč
Prodejce: Easybuy

Další informace o reklamě
Eurolite N-10 výrobník mlhy1 390,80 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 342,80 Kč
Prodejce: Music_Center

BeamZ 160.582, Kapalina připravená k použití, 5000 ml, Žlutá, Dóza
228,09 Kč/1l
1 140,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

EUROLITE Smoke Fluid -B- Basic, 1l mlhové kapaliny
122,18 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite N-10 with ON/OFF controller Mehrfarbig (51701943)
1 637,65 Kč
Prodejce: Green_Country

EUROLITE Smoke Fluid -P2D- Professional Fog Fluid 1l
146,62 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite Náplň P Profi, 5L velmi kvalitní náplň do výrobníku
596,70 Kč
Prodejce: Music_Center

Eurolite P2D Profi/Extrem Nebelfluid 5 l
513,17 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -E2D- Extreme Fog Fluid 5l
684,23 Kč
Prodejce: TRIKON

BeamZ S700-LED, 700 W, 230 V, 50 Hz, 2,4 kg, 265 x 145 x 130 mm
1 755,36 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -C2D- Standard Fog Fluid 5l
2 344,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fuzzix F506V, LED, 6 lamp, 3 barva/barev, Modrá, Zelená, Červená, 500 W, 220-240 V
4 247,93 Kč
-1 824,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 423,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

eurolite mlhová kapalina s vůní, 20ml Caipirinha
97,74 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite N-10 stříbrná + B2D Základní sada mlhovače včetně kabelového dálkového ovládání, s ukazatelem hladiny, včetně montážního držáku (20000538)
1 099,66 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite N-10 Výrobník mlhy
1 219,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

EUROLITE N-130 Tour-Fogger (51702065)
15 102,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TRIKON
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Musí existovat důvody, proč se výrobek těší důvěře zákazníků již více než dvě desetiletí. Musí existovat důvody, proč jsme za více než 20 let prodali více než 1 milion kusů kapalin do mlhy. Rozhodujícími složkami úspěchu jsou kvalita a spolehlivost. Naši zákazníci vědí, že s každou kapalinou Eurolite mají v rukou naprosto . Aby byl výrobek kvalitní, musí nejen vytvářet požadovanou mlhu; kapalina nesmí za žádných okolností ohrožovat zdraví lidí. Možná to zní trochu dramaticky, ale faktem je, že nečisté tekutiny mohou vážně ovlivnit dýchací cesty. Kromě toho mohou velkou škodu způsobit i vysoce hořlavé kapaliny. Bohužel mnoho dodavatelů tato nebezpečí nebere v úvahu! Naproti tomu u společnosti Steinigke jsou kapaliny Eurolite podrobovány přísnému testování. Kromě toho necháváme kapaliny testovat nezávislými orgány - a to pravidelně. Proto můžeme na rozdíl od mnoha jiných zaručit, že naše kapaliny mají následující kvalitativní vlastnosti:-na vodní bázi-bez zápachu-bez glycerinu-toxikologicky nezávadné-zdravotně nezávadné-dobře biologicky odbouratelné-nehořlavéVšichni, kdo používají naše kapaliny do mlhy, nám důvěřují. My tuto důvěru oplácíme přísnou kontrolou našich kapalin - takže z toho mají prospěch obě strany.
Extrémně dlouhotrvající efekt mlhy s vysokou hustotou
- Doporučené použití: malé scény pod širým nebem, zkoušky těsnosti budov
- Mlžná kapalina pro mlhové stroje
- Vhodná pro velké prostory a open air
- Na vodní bázi
- Bez zápachu
- Složení bez glycerinu
- Toxikologicky nezávadný
- Není zdraví škodlivý
- Opakovaně použitelný kanystr
- Snadno biologicky odbouratelný podle OECD 301E/EHS 84/449 C3
- Nehořlavý, žádná omezení při přepravě, žádné nebezpečné zboží
- Podléhá stálé kontrole a splňuje požadavky nařízení REACH
| Hmotnost: | 1,00 kg |
EUROLITE SMOKEFLUID -E- Extreme, 1l, mlhová kapalina
Důvěra je důležitá, kontrola je samozřejmě lepší - proto testujeme naše mlžné kapaliny podle platných norem, abychom splnili zákonné požadavky, jako je nařízení REACH. Kvalita a spolehlivost jsou klíčovými složkami úspěchu. Naši zákazníci vědí, že s každou kapalinou Eurolite drží v rukou naprosto .
Extrémně dlouhotrvající mlhový efekt s vysokou hustotou:
- Bez zápachu
- Složení bez glycerinu
- Toxikologicky bezpečný pro životní prostředí
- Neškodí zdraví
- Snadno biologicky odbouratelný podle OECD 301E/EHS 84/449 C3
- Nehořlavý, žádná omezení při přepravě, žádné nebezpečné zboží
- Podléhá neustálé kontrole
- Pro použití, jako jsou: hasiči; jeviště; koncerty/FOHs
- Mlžící kapalina na vodní bázi připravená k použití
| Velikost nádoby: | 1 l |
| Fluid-Art: | Kapalina pro mlhu na vodní bázi připravená k použití |
| Hmotnost: | 1,00 kg |
Náplň do výrobníků mlhy na vodní bázi připravená k použití. Extrémně dlouhotrvající mlhový efekt s vysokou hustotou. Bez zápachu. Složení bez glycerinu. Netoxický. Zdravotně nezávadné. Biologicky odbouratelný podle OECD 301E/EEC 84/449 C3. Nehořlavý, bez omezení přepravy, žádný nebezpečný materiál. Stálá kontrola kvality. . .
- Rozměry
- 8 cm x 8 cm x 27,5 cm
- Výrobce
- EUROLITE
- Hmotnost
- 1.13 kg
- Kód EAN
- 4026397383799
- Číslo produktu
- 59158
- Rozměry
- 8 cm x 8 cm x 27,5 cm
- Výrobce
- EUROLITE
- Hmotnost
- 1.13 kg
- Kód EAN
- 4026397383799
- Číslo produktu
- 59158
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Jopassy Fog Machine Fog Machines 500W Smoke Machine DJ Fogger LED Show Fog Effect White Fogger
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Infračervený zářič Solaria Orbit 2500W, hliníkové pouzdro - černý
2 925,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Tectake

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

BeamZ 160.582, Kapalina připravená k použití, 5000 ml, Žlutá, Dóza
228,09 Kč/1l
1 140,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

karpal Fog Machine 500W Kouřový stroj Profesionální a přenosný Halloween pro svatební divadlo Party Club DJ efekt
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek
1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

Lotronic SMOKE1L-N, Kapalina připravená k použití, 1000 ml, Žlutá, Láhev, 1,1 kg
788,99 Kč/1l
788,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

HQ Power Pro high-density smoke liquid 5L
152,84 Kč/1l
764,19 Kč
Prodejce: PolisElectro

LED disko koule světelné efekty hudba řízené 3 barvy strana strana scéna osvětlení 3W dálkové ovládání imitace klubu disko osvětlení Retoo
241,65 Kč
-102,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,29 Kč
Prodejce: Retoo

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Eurolite DISCOSTROBE25 Stroboskop
366,55 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: TRIKON

VEVOR kouřový stroj do auta, detektor úniku kouře z kouřového stroje 8 l/min, dva modely vzduchového a kouřového režimu kouřového stroje do auta, detektor úniku se vzduchovými čerpadly, detektor úniku pro volně stojící mlhové stroje
1 570,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Televizor Kiano – 55 palců – TV Smart – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160px – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR rekordér – tuner DVB-T2/S2 – DLED
8 699,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Halloween Crawling Ghost, Creeping Ghost Prop, Halloween Party Decor
1 258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
900,34 Kč
Prodejce: somnia24

Blu-ray přehrávač Panasonic DMP-BDT167EG, Farbe: , barva černá
6 531,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Disco light Party light, hudbou řízené DJ disco světla s dálkovým ovládáním, mini přenosné 360° otočné RGB disco světla jevištní laserové světlo,
1 523,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

LEHMANN Vysavač bez sáčku, model Zyklon, objem 1,8 litru, podlahový vysavač s cyklónovou technologií, včetně sady nástavců, turbokartáče a HEPA filtru
1 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: PRITOMTech

Eurolite P 1L Náplň do výrobníků mlhy 1 L
339,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Eurolite B 5L Náplň do výrobníků mlhy 5 L
390,99 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite Náplň E Extrem, 5L velmi kvalitní náplň do výrobníku
788,47 Kč
Prodejce: Music_Center

EUROLITE Smoke Fluid -C- Standard, 1l Fog Fluid
121,90 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -B- Basic, 1l mlhové kapaliny
122,18 Kč
Prodejce: TRIKON

Jopassy Fog Machine DJ Stage Fogger White Wedding Floor Fog Machine Stage Effect LED
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

EUROLITE Smoke Fluid -X- Extreme A2, 1l mlhové kapaliny
195,49 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -E2D- Extreme Fog Fluid 1l
195,49 Kč
Prodejce: TRIKON

4x LED jevištní světlo RGBW Par Light DMX světelné efekty Disco Stage Lamp Stage Light DJ Disco Light
1 381,80 Kč
-27,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 354,16 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: GreatDEshop2021

LED jevištní osvětlení Seven Mini Moving Head Light jevištní osvětlení barevné světlo pohyblivé jevištní světlo
1 743,13 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
57% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
57%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%29% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
29%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Eurolite Smoke Fluid -E
Kapalina poskytuje hustou a dlouhotrvající mlhu, téměř bez zápachu. S výrobkem jsem velmi spokojen. Halloween může přijít! Cena je přiměřená, odeslání rychlé. Mohu jen doporučit!
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen a rychlé doručení
Jsem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 8. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější


Doprava zdarma






Eurolite P 1L Náplň do výrobníků mlhy 1 L



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
339,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

13-barevný 500 W mlhový stroj s dálkovým ovládáním 18 LED RGB světel Stage Effect Smoke Machine pro DJ Disco Christmas Party



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 205,10 Kč
Prodejce: Easybuy

12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

24V zvlhčovač vzduchu s měnícími se barvami a ultrazvukovým rozprašovačem pro jezírka a akvária, 12 LED diod
436,43 Kč
Prodejce: Zanjo24

1500W 3v1 mlhový stroj DMX LED světlo RGB mlhový stroj s dálkovým ovládáním Fogger



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 048,00 Kč
Prodejce: Easybuy

eurolite fog fluid vůně, 20ml jahoda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
128,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Mlhový stroj s diskotékovými světly a 9 světly 500W kouřový stroj Halloween s bezdrátovým dálkovým ovládáním Automatický přenosný venkovní pro strany Stage (9 LED světel)
1 939,00 Kč
Prodejce: Easybuy

600W Sparkular Spark Machine Mlhové stroje Cold Spark Machine DMX DJ Stage Effect Ohňostroje
10 795,00 Kč
Prodejce: Easybuy

3500 W stroj na suchý led - 220 V mlhový stroj přenosný s vysokou energií a regulací teploty pro Vánoce, Halloween, párty, svatební scénu
10 795,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Eurolite N-10 výrobník mlhy
1 390,80 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 342,80 Kč
Prodejce: Music_Center