5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Papstar PAP18201, 1000 kusů, 85 mm389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
U-nosník v balení po 10 kusech584,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

100 vidliček, dřevo "pure" 16,5 cm
266,34 Kč
Prodejce: somnia24

Papstar dřevěné vidličky na hranolky v praktickém zásobníku 1000 kusů
207,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruhhy 20697 Jednorázové dřevěné vidličky 100 ks
89,00 Kč
Prodejce: Velizo

PapStar 18199 Jednorázová vidlička dřevo Pure - 16,5 cm, 100 kusů, kompostovatelná
125,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Papstar Gabeln Holz pure 10cm
472,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PAPSTAR 96526 PAPSTAR Mehrweg-Gabeln, Kunststoff schwarz, 100 St.
1 030,83 Kč
Prodejce: somnia24

PAPSTAR 96435 PAPSTAR Mehrweg-Gabeln, Kunststoff schwarz, 50 St.
261,09 Kč
Prodejce: M_plus_L

Papstar 86940, Dřevo, 2,3 mm, 165 g, 500 kusů, 170 mm, 250 mm
581,05 Kč
Prodejce: somnia24

CONTACTO Olivengabel, Länge: 95 mm
37,71 Kč
Prodejce: getgastro

CONTACTO Cocktailgabel, Länge: 230 mm
76,83 Kč
Prodejce: getgastro

PAPSTAR 88239 Papírové vidličky na dorty PAPSTAR "pure", délka: 127 mm, bílé
305,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alessi LCD01/16
2 068,42 Kč
-415,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 652,59 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Alessi 4180/5
1 663,73 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Pojemniki papierowe 18 x 25 cm
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Anhängeradapter 13 auf 7 Polig
118,63 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Jednorázová vidlička 16 cm, 50...
293,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

WMF 1211026330, 60 g, 25 mm, 200 mm, 15 mm, 60 g
511,47 Kč
Prodejce: NeuertsShop

WESTMARK 66162280 2 WESTMARK Hummergabeln silber
378,45 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PAPSTAR 84842 PAPSTAR Pommesgabel pure, Holz, 1.000 St.
- Výrobce
- Papstar
- Počet dílů
- 1000
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Kód EAN
- 4002911848425
- Číslo produktu
- 84842
- Výrobce
- Papstar
- Počet dílů
- 1000
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Kód EAN
- 4002911848425
- Číslo produktu
- 84842
K tomu se hodí také

Papstar 11273, Talíř, Obdélníkový, Papír, Bílá, Jednobarevný, 250 kusů
561,30 Kč
Prodejce: M_plus_L

Papstar 17999, Bílá, Hedvábný papír, Jednobarevný, 31 g/m², 330 mm, 330 mm
177,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tácek papírový - 11 x 17 cm - č. 3 (100 ks)
59,00 Kč
Prodejce: vikpap

Pap Star ručník krep zelený 25x23cm 250 kusů
454,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Papstar 11062, Talíř, Obdélníkový, Papír, Bílá, Jednobarevný, 250 kusů
714,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hranolky Solnička stříbrná Ø8cm H19cm Hliníkový cukr Plnitelný prášek Kuchyňské koření Gastro
531,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
300,70 Kč/1l
511,19 Kč
Prodejce: somnia24

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
286,16 Kč/1l
486,47 Kč
Prodejce: somnia24

Papstar 11303, Talíř, Obdélníkový, Karton, Bílá, Jednobarevný, 250 kusů
500,27 Kč
Prodejce: somnia24

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
536,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Pumpa na kolo 120PSI Mini ruční pumpa Ventil vzduchové pumpy MTB Mountainbike pumpa E-Bike pumpa
199,00 Kč
Prodejce: mtebike

Míchátko dřevěné 14 cm - 1000 ks
210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sada 10 utěrek z mikrovlákna, 45x65 cm, šedá
1 636,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

PAPSTAR Wurstpappe "pure" eckig, 80 x 210 mm, weiá
308,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Papstar sáčky na chipsy z papírové celulózy obsah 125 g 1000 kusů
753,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Papstar Spitztüten Newsprint fettdicht Füllinhalt 125g 1000 Stück
1 564,17 Kč
Prodejce: Green_Country

100 vidliček, dřevo "pure" 16,5 cm
266,34 Kč
Prodejce: somnia24

Papstar 12391, Bílá, Hedvábný papír, Jednobarevný, 17 g/m², 330 mm, 330 mm
297,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

250 ubrousků, třívrstvé, 1/4 skládané 33 cm x 33 cm, krémové
905,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Mucola kulatý dřez Kuchyňský dřez stříbrnýDřezová mísa vestavnáStříbrný dřez - Vestavný dřez 50CM
1 245,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Grilovací vozík na dřevěné uhlí BBQ-Toro | Grilovací vozík na dřevěné uhlí Premium, včetně teploměru, Gril s udírnou
2 676,73 Kč
Prodejce: CS-Trading

PAPSTAR 81189 PAPSTAR dřevěné vidličky "pure", délka: 165 mm, 25 kusů
46,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic EWB 3798, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 6,5 kg
7 298,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Orion | Vidličky - 20,5 cm - Nerezová ocel - 3 kusy - Lze mýt v myčce - Stolní vidličky
114,00 Kč
Prodejce: Vilde

Nafukovací houpací míč, 29 cm, červený, malý, s řetízkovým závěsem, pro vnitřní i venkovní použití, do zahrady
1 544,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

2 ks ruční plečky s vidlicovitou hlavou a dřevěnou rukojetí – lopatka na odstraňování plevele, zahradní vidle na plevel, nástroje na prořezávání, pomůcky pro sázení
519,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Hawse Fairlead,Hliníkový Fairlead,Kabelové lano Hawse Fairlead,Naviják Rope Fairlead,4000lbs Hawse Fairlead,Naviják Lano Guide,Auta Tažné díly
618,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Náhradní sada karburátoru pro Poulan 1950 2050 2150 2375 Díly řetězové pily
547,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

U-nosník v balení po 10 kusech
584,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS