4,8



Na základě 36 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů971,53 Kč/1kg
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack3 356,02 Kč/1kg
708,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čočka Smarties v mléčné čokoládě s barevnou cukrovou polevou 130g686,18 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g1 090 222,21 Kč/1kg
98,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbony s mléčnou krémovou náplní jednotlivě balené 200g
600,80 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
828,50 Kč/1kg
1 315,55 Kč
-197,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 118,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 070,47 Kč/1kg
254,68 Kč
-24,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
230,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 029,11 Kč/1kg
226,31 Kč
Prodejce: somnia24

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,12 Kč/1kg
1 009,12 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 088,76 Kč/1kg
269,45 Kč
Prodejce: somnia24

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dětské čokoládové bonbóny jednotlivě balené bonbóny z mléčné čokolády 300g
Jednotlivě balené bonbony v mléčné čokoládě (cca 51 kusů) s náplní z mléčného krému a sekanými lískovými oříšky. Bez umělých barviv.
Dětské čokoládové bonbony s jedinečnou mléčnou chutí dětské čokolády ve formě bonbonů. Lahodná mléčná čokoláda obklopuje střed z jemného mléčného krému, který je posypán kousky křupavých lískových oříšků. Jednotlivě balené bonbony lze dokonale porcovat pro každou příležitost.
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt nad Mohanem (D)
Distributor:
Ferrero
Adresa:
DE-60624 Frankfurt am Main (EU)
Složení:
Složení: (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, sušené odstředěné mléko (12,5 %), palmový olej, lískové oříšky).SSE (5,8 %), MÁSELNÝ OLEJ, polosladká čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), poleva arabská guma, glukózový sirup, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin. Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 28 %. Kakaové složky ve výrobku celkem 16,5 %.
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 576,00 kcal
Kalorická hodnota: 2.401,00 kJ
Tuky: 36,60 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 21,20
Sacharidy: 52,50 Sacharidy, z toho cukr: 52,20
Bílkoviny:
sůl: 0,28
Popis prodeje:
Plněná vejce mléčnou čokoládou s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.
Pokyny pro skladování a použití:
Skladujte na chladném a suchém místě.
Informace pro alergiky:
Obsahuje: - Vajíčka s vejci: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, sója a výrobky ze sóji
| Obsah: | 300g |
plněná čokoládová vajíčka z plnotučné mléčné čokolády s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky, jednotlivě balená, -4008400280127, , Složení:
Značka FerreroTvar koulePříležitost VánoceTyp čokolády mléčnáPříchuť lískový oříšekPočet jednotek 300.0 gramůSpecialita VegetariánskáVelikost 48 kusů (1 balení)Počet kusů 1hmotnost položky 300 gramů Jemné kousky lískových oříšků se setkávají s mléčným krémem, obalené v chutné mléčné čokoládě, která se rozpouští v ústech, jedinečná chuť Chutná to jako zábava - Kinder Chocolate Bons poskytují malé nakopnutí dobré nálady v mezidobí, zamiluje si je každý mlsný jazýček Praktický 300gramový sáček čokoládových bonbonů je ideální pro nabízení a pro svačinovou zábavu s celou rodinou Bonbony z mléčné čokolády jsou baleny jednotlivě a lze je dokonale porcovat pro každou příležitost Kuličky z mléčné čokolády s náplní z mléčného krému a jemně nasekanými kousky lískových oříšků
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA 50 % (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, sušené odstředěné mléko (12,5 %), Palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (5,8 %), MÁSELNÝ OLEJ, polosladká čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), polevy: Guma arabská, šelak; glukózový sirup, emulgátor lecitiny (SOYA), aroma, vanilin.Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 28 %; celkový obsah kakaových složek ve výrobku 16 %.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 576,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 401,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 36,60 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 21,20 Sacharidy: 52,50 Sacharidy, z toho cukr: 52,20 Bílkoviny: 8,30 Sůl: 0,28g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Plněná vejce z mléčné čokolády s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 6210
- Kód EAN
- 4008400280127
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA 50 % (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, sušené odstředěné mléko (12,5 %), Palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (5,8 %), MÁSELNÝ OLEJ, polosladká čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), polevy: Guma arabská, šelak; glukózový sirup, emulgátor lecitiny (SOYA), aroma, vanilin.Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 28 %; celkový obsah kakaových složek ve výrobku 16 %.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 576,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 401,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 36,60 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 21,20 Sacharidy: 52,50 Sacharidy, z toho cukr: 52,20 Bílkoviny: 8,30 Sůl: 0,28g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Plněná vejce z mléčné čokolády s mléčnou náplní (42,5 %) a jemně nasekanými lískovými oříšky.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 6210
- Kód EAN
- 4008400280127
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
744,55 Kč/1kg
1 068,43 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 070,47 Kč/1kg
254,68 Kč
-24,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
230,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
69 226,96 Kč/1kg
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,92 Kč/1kg
398,96 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 029,11 Kč/1kg
226,31 Kč
Prodejce: somnia24

Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
248,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

kinder Mini Friends mléčná čokoláda plněná mléčným krémem 122g
2 181,23 Kč/1kg
266,11 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
681,43 Kč/1kg
9,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 963,13 Kč/1kg
294,47 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,12 Kč/1kg
1 009,12 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,34 Kč/1kg
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

Adler AD 8051, Horní plnění, 3 kg, Modrá, Bílá
1 534,18 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: velmontask

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 088,76 Kč/1kg
269,45 Kč
Prodejce: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%3% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
3%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%6% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
6%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dětská tyčinka
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Bylo to pro moje děti. Moc se z toho radovaly.
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dětské tyčinky
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Všechno je v pohodě! Mám se fajn.
Ohodnoceno dne 15. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bezmezné potěšení
Hmotnost 0,178 kgPočet kusů 20
Prostě báseň. S přáteli se vždycky dobře poslouchá.
Ohodnoceno dne 3. května 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
Pro mnoho dětí jsou velká balení praktičtější, protože každý dostane nějaké.
Ohodnoceno dne 15. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schokobons
Hmotnost 0,3 kgPočet kusů 1
Objednal jsem si je několikrát, vždy byly skvělé.
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super Super
Hmotnost 0,178 kgPočet kusů 20
Super
Ohodnoceno dne 5. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem velmi spokojen
Hmotnost 0,3 kgPočet kusů 1
Jsem velmi spokojen a budu radit všem.
Ohodnoceno dne 20. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
Hmotnost 0,756 kgPočet kusů 36
velmi dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg