Lindt Excellence Framboise Intense Dark Chocolate 100g – Ušlechtilá hořká čokoláda s malinovou náplní

212,71 Kč

2 127,10 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro NUXOR Dark 150g
NUXOR Dark 150g
1 666,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
269,89 Kč
-19,99 Kč
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Lindt EXCELLENCE hořká čokoláda 85% kakaa 100g
Lindt EXCELLENCE hořká čokoláda 85% kakaa 100g
1 599,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Schogetten karamelové brownie s náplní a kousky kakaových sušenek 100g
Schogetten karamelové brownie s náplní a kousky kakaových sušenek 100g
616,90 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt EXCELLENCE Hořká čokoláda s kousky malin 100g
Lindt EXCELLENCE Hořká čokoláda s kousky malin 100g
1 299,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Lindt Excellence Karamelová lískooříšková hořká čokoláda 100 g
Lindt Excellence Karamelová lískooříšková hořká čokoláda 100 g
2 335,40 Kč/1kg
233,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
548,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Excellence s intenzivně lahodnou kakaovou chutí 100g
Lindt Excellence s intenzivně lahodnou kakaovou chutí 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt EXCELLENCE 99 % kakaa 50 g
Lindt EXCELLENCE 99 % kakaa 50 g
3 828,00 Kč/1kg
191,40 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lindt EXCELLENCE 100% Orange 50g
Lindt EXCELLENCE 100% Orange 50g
3 198,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro EXCELLENCE Tmavé křupavé oplatky 100g
EXCELLENCE Tmavé křupavé oplatky 100g
1 180,91 Kč/1kg
129,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro EXCELLENCE Hořká čokoláda s příchutí vanilky 100g
EXCELLENCE Hořká čokoláda s příchutí vanilky 100g
1 299,00 Kč/1kg
129,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Lindt Excellence Orange s jemnými kousky pomeranče a mandlemi 100g
Lindt Excellence Orange s jemnými kousky pomeranče a mandlemi 100g
1 246,10 Kč/1kg
124,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
548,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt EXCELLENCE Hořká čokoláda s příchutí máty 100g
Lindt EXCELLENCE Hořká čokoláda s příchutí máty 100g
1 299,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Lindt Thins Dark hořká čokoláda 125g
Lindt Thins Dark hořká čokoláda 125g
1 576,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
197,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Wedel Hořká čokoláda s jahodovou náplní 100 g
Wedel Hořká čokoláda s jahodovou náplní 100 g
704,60 Kč/1kg
82,48 Kč
-14%
70,46 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lindt a Sprüngli Excellence Mild 85 % hořká čokoláda 100g
Lindt a Sprüngli Excellence Mild 85 % hořká čokoláda 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Lindor Kakao Feinherb hořká čokoláda 100g
Lindt Lindor Kakao Feinherb hořká čokoláda 100g
1 069,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
106,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lindt - Excellence Himbeere Intense čokoláda 100 g, balení po 4 ks

Excellence Himbeere Intense je čokoládová kreace s výraznou ovocnou chutí. Jemné kousky malin v hořké čokoládě se spojují v nezapomenutelný chuťový zážitek. Díky ušlechtilým ingrediencím zažijete mimořádnou chuťovou paletu jemných aroma. Díky tenké formě tabulky se dokonalá vůně rozvíjí ještě intenzivněji.


Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, máselný tuk, mražené sušené maliny (1 %), emulgátor (sójový lecitin), přírodní aroma, aroma.

Alergeny: Může obsahovat sezamová semínka, pšenici a ořechy.

Nutriční informace na 100 g
Energie2181 kJ522 kcal
Tuk31 g
z toho nasycené mastné kyseliny18 g
Sacharidy51
z toho cukry49 g
bílkoviny5,2 g
Sůl0,09 g


Lindt Excellence Framboise Intense Dark Chocolate 100 g - Jemná hořká čokoláda s minimálně 47% obsahem kakaa, zjemněná intenzivní malinovou náplní vyrobenou z mrazem sušených malin. Jemná a ovocná, tato čokoláda nabízí mimořádný chuťový zážitek, dokonale spojený s kávou nebo vínem. Vyrobeno s vášní mistry čokolády Lindt od roku 1845 s použitím těch nejlepších ingrediencí a udržitelně pěstovaných kakaových bobů. Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, odtučněný MLÉČNÝ tuk, mrazem sušené maliny 2%, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), přírodní aroma. Může obsahovat stopy sezamu a ořechů. Výživové hodnoty na 100 g: Energie 2182 kJ (522 kcal), tuky 31 g (z toho nasycené 18 g), sacharidy 51 g (z toho cukry 49 g), bílkoviny 5,2 g, sůl 0,09 g.
Seznam přísad
Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, odtučněný MLÉČNÝ tuk, mrazem sušené maliny 2%, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), přírodní aroma, aroma. Může obsahovat SEZAMOVÁ SEMÍNKA a OŘECHY. Kakao: nejméně 47 %.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2182 kJ (522 kcal) Tuky: 31 g z toho nasycené mastné kyseliny: 18 g Sacharidy: 51 g z toho cukry: 49 g Bílkoviny: 5,2 g Sůl: 0,09 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Prodejní název
Lindt Excellence framboise intenzivní noir
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
88649-4
Kód EAN
3046920010603

Seznam přísad
Složení: cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, odtučněný MLÉČNÝ tuk, mrazem sušené maliny 2%, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), přírodní aroma, aroma. Může obsahovat SEZAMOVÁ SEMÍNKA a OŘECHY. Kakao: nejméně 47 %.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2182 kJ (522 kcal) Tuky: 31 g z toho nasycené mastné kyseliny: 18 g Sacharidy: 51 g z toho cukry: 49 g Bílkoviny: 5,2 g Sůl: 0,09 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Lindt & Sprüngli (Benelux) B.V., PO Box 30118, 3001 Rotterdam, NL
Prodejní název
Lindt Excellence framboise intenzivní noir
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
88649-4
Kód EAN
3046920010603
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
3 198,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
159,90 Kč
Prodejce: Lindt
Verpackungsbild Lindt Schoko Kugeln aus Vollmilch 325g
Kuličky z plnotučné mléčné čokolády Lindt v polštářkovém balení 325g
1 261,38 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
409,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4000539103766, Palmový olej, 5 g, 100 g, e1103, e330, e414, Cream powder, almonds, wheat flour, humectant (invertase), cocoa butter, lemon peel, skimmed milk..., 2233 kJ
Open Food 4000539103766, Palmový olej, 5 g, 100 g, e1103, e330, e414, Cream powder, almonds, wheat flour, humectant (invertase), cocoa butter, lemon peel, skimmed milk..., 2233 kJ
2 698,80 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
Čokoládové kuličky Lindt Lindor s karamelovou náplní a solí 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Celé ořechy 95g
Milka Celé ořechy 95g
737,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg