5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrovaná toaletní tekutina Thetford Aqua Kem Blue 780 ml635,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Ambi Pur Żel do WC White Flowers, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)285 025,01 Kč/1kg
228,02 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Serica

Další informace o reklamě
WC kbelík 22l464,93 Kč
Prodejce: FANEO

Další informace o reklamě
Elbow Grease | Čistící tablety na toalety - 5 kusů - citronová vůně - účinné čištění - není třeba drhnout1 299,80 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

00 null null, Čistič toalet, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
627 185,74 Kč/1kg
439,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Frosch 5728, 750 ml, Tekutina
265,49 Kč/1l
199,12 Kč
Prodejce: M_plus_L

Frosch, WC Zitronenreiniger, 750 ml
212,67 Kč/1l
159,50 Kč
Prodejce: M_plus_L

Čistič toalet, WC čistič, Sanitární čistič, 750 ml
318,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: ALTXCZ

Savo Wc Oceán 700 ml
80 586,67 Kč/1kg
60,44 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Marcelův Ekologický Čisticí prostředek na toalety, 750 ml
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Unilever Domestos Atlantic, 750 ml, Tekutina
68,92 Kč/1l
51,69 Kč
Prodejce: VOPH_CZ

Tytan Bakteriobójczy spray do WC, 500 ml
180,92 Kč/1l
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Antikal Żel do WC, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
95 237,50 Kč/1kg
102,76 Kč
-26,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Heitmann, Pure Kraftreiniger Essig + Orange, 500 ml
630,46 Kč/1l
315,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Frosch, Płyn do WC, lawendowy, 750 ml
366 250,01 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Frosch4001499954788 Frosch octový čistič WC, 750 ml láhev
7 810,00 Kč/1l
390,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Přípravek pro úklid WC s osvěžujícím vůní citrónu - 700 ml
187,04 Kč/1l
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Duck, gel na čištění toalet, Citrus, 750 ml
111,43 Kč/1l
83,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čistič WC Tytan, Modrá, 700 ml
97,14 Kč/1l
68,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

TCD - Biologický čistič toalet a pisoárů 750 ml
329,67 Kč/1l
247,25 Kč
Prodejce: cleaning-shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Moč na nesprávném místě se stává problémem - pro oči a zejména pro nos.
Tam, kde běžné čisticí prostředky selhávají, je URIN-Free řešením: trvale odstraňuje skvrny od moči a zápach.
Abyste pochopili rozdíl ve způsobu fungování, musíte se seznámit se složkami moči: Ať už se jedná o lidskou nebo zvířecí moč, skládá se ze tří hlavních složek
- Močovina, poněkud lepkavá látka
- Urochrom, který dává moči žlutou barvu
- Kyselina močová, mírná kyselina.
Zatímco první dvě složky moči lze odstranit běžnými čisticími prostředky nebo přípravky proti zápachu, tyto přípravky selhávají, pokud jde o extrémně nerozpustné krystalky močových solí, které mohou zůstat na povrchu i po umytí. I když to po vyčištění a vysušení čisticími prostředky pro domácnost apod. vypadá, že je problém vyřešen, nepříjemný zápach se znovu objeví, jakmile se nerozpuštěné krystalky znovu aktivují vlhkostí.
URIN-Frei řeší tento problém tím, že rozkládá krystalky močových solí pomocí vysoce aktivních mikroorganismů, které byly speciálně vyvinuty a zkombinovány pro tento účel, a umožňuje tak jejich úplné odstranění spolu s ostatními složkami.
URIN-Frei byl pozitivně testován a doporučen y v útulcích pro zvířata, domovech pro seniory, nemocnicích, pronajímateli rekreačních bytů a dokonce i Deutsche Bahn.
Lahvička s rozprašovačem, obsah: 0,75 litru
Odstraňovač zápachu a skvrn bez moči 750 ml - Prezentace: Tekutý - Oblast použití: Různé
- Objem
- 0.75 l
- Výrobce
- Rehaforum Medical
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 750 g
- Kód EAN
- 4041314033465
- Číslo produktu
- 10762248
- Objem
- 0.75 l
- Výrobce
- Rehaforum Medical
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 750 g
- Kód EAN
- 4041314033465
- Číslo produktu
- 10762248
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Pokyny k likvidaci
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
1 333,86 Kč/1l
933,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SONGMICS Dětský regál Komoda na hračky Dětský regál s 9 úložnými boxy
1 043,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Horní obal na brožuru Len 100Er A4 43806
224,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

Extralink horkovzdušná fritéza 2 l 1000 W s časovačem kompaktní černá
662,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Batna24

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

00 null null, Čistič toalet, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
627 185,74 Kč/1kg
439,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

Senseo CSA210/60, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
2 362,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hračka kaktus mluvící tančící zpívající 32 cm plyš zelený
269,00 Kč
Prodejce: OnetDigital

Akumulátorový stojanový vysavač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Barva: černá lesklá - 14,4 V (lithium-iontová technologie)
2 834,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

MONZANA® Nákupní vozík 3v1 56L do 50 kg skládací odnímatelná taška 6 koleček popruh na přenášení schodolez nákupní vozík nákupní pomůcka vozík šedý strakatý
975,00 Kč
Prodejce: Jurhan

PUMA Buzz, Uni
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung Galaxy A53 5G 128GB Dual Sim Úžasná černá
6 555,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobile-Discounter

LED stojací lampa Grundig - Stojací lampa 140 cm - Stmívatelné RGBW a bílé světlo - Včetně dálkového ovládání a hudebního senzoru
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elbow Grease | Čistič toalet v granulích - 500 ml - příchuť ovocných bobulí - pěnivý čisticí prostředek, účinný
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
221,98 Kč/1l

Koncentrovaná toaletní tekutina Thetford Aqua Kem Blue 780 ml
635,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

Elbow Grease | Toaletní tablety - 10 kusů - Citrusová vůně - Účinné čištění - Odstraňovač vodního kamene
103,99 Kč
-3,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 009,90 Kč/1l

Elbow Grease - Čisticí Tablety do WC - Toilet Tabs - Vůně Lesních Plodů - 10 kusů
99,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
9 999,00 Kč/1l

FREPRO WAVE 2.0 vložka do pisoáru | 2 kusy : Vůně: okurka meloun
530,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 653,30 Kč/1kg

Elbow Grease | Čistící tablety na toalety - 5 kusů - citronová vůně - účinné čištění - není třeba drhnout
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,80 Kč/1l

Ambi Pur Żel do WC White Flowers, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
228,02 Kč
Prodejce: Serica
285 025,01 Kč/1kg

WC kbelík 22l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(92)Počet hodnocení: 92
464,93 Kč
Prodejce: FANEO

WC Ente biologicky odbouratelný čistič WC Total Aktiv Gel Sea Coast, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
130,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
162 712,50 Kč/1kg

Kostky do splachovadla General Fresh Ocean - Osvežující vonkajší čistota, 2 kusy
462,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
15 433 000,39 Kč/1kg

Frosch 5728, 750 ml, Tekutina
199,12 Kč
Prodejce: M_plus_L
265,49 Kč/1l

Frosch4001499954788 Frosch octový čistič WC, 750 ml láhev
390,50 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 810,00 Kč/1l

Bref Power WC Power Gel mění barvu během práce 750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
151,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,92 Kč/1l

WC-Ente Frische-Siegel, WC (záchod), Čistič, Pevný, Čerpadlo, Citrón, Zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
137,44 Kč
-7,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
591,73 Kč/1l

WC FRISCH WDX1 WC FRISCH deLUXE WC-Duftspüler Delicate Magnolia, 50,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
176,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 958 222,19 Kč/1kg

WC DeLuxe Royal Orchid



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
116,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 323,00 Kč/1l