4,7



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Berdsen BD-534 Odvlhčovač vzduchu 365 W, 2000 ml, Wi‑Fi, bílý1 630,93 Kč/1l
3 827,94 Kč
-566,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Berdsen BD-529 Odvlhčovač vzduchu 750 ml/den, 64 W, bílý1 166,66 Kč/1kg
1 679,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Orion | Náplň do odvlhčovače - 450 g - Granule - Do 20 m2 - Vyměnitelné náplně126,67 Kč/1l
163,00 Kč
-106,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,00 Kč
Prodejce: Vilde

Další informace o reklamě
Odvlhčovač vzduchu v sáčku 20 kusů, granulát ve fleecovém sáčku 250g, odvlhčovač vzduchu v místnosti, náplň |860,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Odvlhčovač vzduchu WENKO, sada 2 kusů "Drop" v růžové barvě 1000 g
282,62 Kč/1kg
791,34 Kč
Prodejce: NeuertsShop

3.12 Odvlhčovač vzduchu Ultra Fresh (4 kusy), včetně 2x 400g granulátu. # 4 kusy #
1 103,55 Kč/1kg
441,42 Kč
Prodejce: Special-trends

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, Granulat verhindert die Bildung von Schimmel, Pilzen, unangenehmen Gerüchen, Stockflecken, Raumluftentfeuchter
166,20 Kč/1kg
831,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Odvlhčovací granulát 20x 250g náplň pro místnosti do 20m², bez elektřiny, vhodné pro alergiky
831,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Náplň do odvlhčovače vzduchu Floordirekt, balení 12 kusů, sáček s granulemi 400 g pro odvlhčovač vzduchu v místnosti bez elektřiny, proti vlhkosti a plísním, 40 m²
840,00 Kč/1kg
336,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

WENKO sada 3 náplní pro odvlhčovače vzduchu v místnostech, granulátový blok pro až 1,4 litru vlhkosti | náplň ideální pro auto, půdu, garáž, sklep, prádelnu, pokoj, karavan do 80 m³
207,27 Kč/1kg
621,82 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

WENKO Moisture Killer Odvlhčovač vzduchu v místnosti 5 kg Sklep Koupelna Sušička granulátu
233,24 Kč/1kg
1 166,22 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Wessper odvlhčovač – odvlhčovač vzduchu s náhradní náplní HumiFill 250 g (bílý)
412,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Ceresit Moisture Absorber Aero 360 Refill 4x450g bez zápachu a vůně
1 112,95 Kč
Prodejce: esiteo

Náplň Do Pohlcovače Vlhkosti Lafita 450G
124,67 Kč/1l
56,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

Náplň do odvlhčovače Absodry duo Family 2x 600g granulí ve fleecovém sáčku
1 119,78 Kč/1kg
1 343,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

9x Wessper moisture killer levandulový odvlhčovač vzduchu - 250g granulí - zabraňuje vzniku plísní, hniloby, zápachu, skvrn od plísní - odvlhčovač vzduchu v místnosti
652,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Wessper HumiFill, náplň do odvlhčovače s vůní levandule, 250 g – 19 kusů
2 077,55 Kč/1l
831,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Rubson AERO 360°, Absorbér (náplň), Pohlcovač vlhkosti, Modrá, Bílá, 6 kusů, 111 mm, 316 mm
545,13 Kč/1kg
1 471,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Náplň Do Pohlcovače Vlhkosti Lafita 450G,Citron
227,20 Kč/1kg
102,24 Kč
Prodejce: VISO

Everbrand pohlcovač vlhkosti Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, zelený
1 291,20 Kč/1kg
774,72 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pattex AERO 360° náplň do odvlhčovače vzduchu 2 kusy
Zařízení Aero 360° je účinný odvlhčovací systém. Systém Pattex Stop vlhkosti Aero 360° optimalizuje cirkulaci vzduchu o 360°. Systém je založen na jednoduchém fyzikálním principu - čím větší kontakt má záložka se vzduchem, tím vyšší je její absorpční schopnost. Jedinečný 360° vzduchový tunel umožňuje, aby vzduch zcela cirkuloval kolem a skrz závěsnou záložku a maximalizoval tak kontakt se vzduchem.
Mimořádně účinná záložka Aero 360° se skládá z ultraaktivních krystalů pro optimální absorpční výkon. Jedinečný vlnovitý tvar a středový otvor poskytují větší plochu, a tím i větší kontakt se vzduchem, čímž maximalizují absorpční výkon. Odvlhčovač Pattex Aero 360° je účinným řešením pro regulaci vlhkosti v domácnosti. Přístroj pohlcuje přebytečnou vlhkost ze vzduchu a podporuje dokonalé domácí klima. Tento odvlhčovací systém pracuje s náplní 360° AERO, která vydrží přibližně 3 měsíce v objemu 50 m³*. Účinný systém pohlcuje přebytečnou vlhkost a přeměňuje ji na solný roztok. Ten se shromažďuje ve sběrné nádobě spotřebiče. Během absorpčního procesu se karta pomalu, ale neustále zmenšuje, dokud není zcela rozpuštěna.
Henkelstraße 67 40589 Düsseldorf
Pozor!
Standardní věta o nebezpečnosti:H319Způsobuje vážné podráždění očí.
Věta pro bezpečné zacházení:
P102Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.
P280Používejte ochranu očí/obličeje.
P305+P351+P338PŘI ZASAŽENÍ OČÍ:Opatrně několik minutvyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.
P337+P313 Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.
Bezpečně používejte náplňové tablety s granulemi . Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
Pattex AERO 360°, neutrální náplň, 2 × 450 g
- Spolehlivě chrání před poškozením vlhkostí, jako jsou plísně, skvrny od plísní, kondenzace, odlupování tapetInstantní
- účinek: absorbovaná tekutina je viditelná již po 12 hodináchS
- neutralizátorem zápachu. Patentovaná technologie proti zápachu neutralizuje nepříjemné pachy, místo aby je maskovala
- Jedna karta vydrží přibližně 3 měsíce v místnosti do 50 m³ (v závislosti na vlhkosti a teplotě místnosti).
| Pattex AERO 360° pro dlouhotrvající kontrolu vlhkosti a účinnou neutralizaci zápachu Inovativní technologie 2 v 1 umožňuje náplním AERO 360° absorbovat přebytečnou vlhkost a neutralizovat nepříjemné pachy. Tabulky zajišťují dlouhodobou absorpci vlhkosti až po dobu 3 měsíců v místnosti do 20 m²*. Jejich patentovaný vlnovitý tvar včetně ultraabsorpčních aktivních krystalů vlhkost a patentovaný prostředek pro redukci zápachu nepříjemné zápachy - pro dobré klima v místnosti.
*V závislosti na úrovni vlhkosti, teplotě v místnosti a zařízení AERO. Typ výrobce: PLAN2 |
- spolehlivě chrání před poškozením vlhkostí, jako jsou plísně, skvrny od plísní, kondenzace, odlupování tapet
- ideální pro obytné prostory, jako jsou kuchyně, obývací pokoje, koupelny, ložnice a místnosti se špatnou cirkulací vzduchu (sklepy, garáže, půdy, hobby místnosti, prádelny a mnoho dalších.)
- okamžitý účinek
- šetrný k životnímu prostředí: bez elektřiny, žádné škodliviny se neuvolňují do vzduchu v místnosti
- integrovaná ochrana proti úniku
- sypací otvor
- bezpečnostní uzávěr
- okénko pro sledování hladiny náplně
- 450 g zařízení pro místnosti do 50 m³
- 1 karta funguje až 3 měsíce
- 1 karta = 450 g
Další technické vlastnosti:
- Typ: PLAN2
- Nádoba: Balení
- Náplň odvlhčovače vzduchu Pattex Aero 360 stupňů
- Spolehlivě chrání před škodami způsobenými vlhkostí, jako jsou plísně, skvrny od plísní, kondenzace a loupání tapet.
- Okamžitý účinek: absorbovaná tekutina je viditelná již po 12 hodinách.
- S neutralizátorem zápachu: patentovaná technologie proti zápachu neutralizuje nepříjemné pachy, místo aby je maskovala.
- Označení nebezpečnosti: GHS07 Dráždivý
- Signální slovo: Varování
- technologie 2 v 1: vlhkost a nepříjemné pachy
- speciální vlnovitý tvar a centrální otvor poskytují větší plochu a tím maximalizují absorpční plochu
- okamžitý účinek: absorbovaná tekutina je viditelná již po 12 hodinách
- vědecky ověřená redukce zápachu až o 70 %
- jedna karta vydrží přibližně 3 měsíce v místnosti do 50 m³
Číslo dílu: DVE4057278000825
Náplň pro Aero 360°
- Náplň Aero 360° účinně vlhkost - nepříjemné pachy - Tvar vlnky se středovým otvorem
Náplň do odvlhčovače Pattex pro Aero 360, 2x450 g: Náplň do odvlhčovače Pattex Aero 360 pro účinné snížení vlhkosti vzduchu.
Pattex 9H PLAN2. Typ výrobku: Náplň do odvlhčovače, Barva výrobku: Vícebarevná. Hmotnost: 450 g. Typ balení: Krabice. Množství v balení: 2 kusy
Pattex AERO 360° Neutrální tablety v náplni 2x450g
Pattex Odvlhčovač vzduchu AERO 360, 2x450g Jednotka: 1 kus
Pattex AERO 360° Náplňové karty pro zařízení AERO 360° Jak funguje přístroj Pattex AERO 360°? 1. Systém AERO 360° pohlcuje přebytečnou vlhkost na základě jedinečné 360° cirkulace vzduchu a neutralizuje nepříjemné pachy. 2. AERO 360° Tab přeměňuje přebytečnou vlhkost na solný roztok. 3. Solný roztok se shromažďuje ve sběrné nádobě. Odvlhčovač vzduchu AERO 360° pracuje bez elektrické energie, bez zápachu a bez uvolňování škodlivých látek do vzduchu v místnosti. Co dělá Pattex AERO 360°? Odvlhčovač vzduchu Pattex AERO 360° reguluje vlhkost vzduchu ve vaší domácnosti a zajišťuje ideální úroveň vlhkosti pro vaši pohodu. Používáním odvlhčovače vzduchu se vlhkost a s ní spojené nepříjemné pachy.
Pattex AERO360 PowerTAB náplň do odvlhčovačů od 450 g zvětšený povrch pro maximální výkon spolehlivě chrání před poškozením vlhkostí, např. Plísně Skvrny od plísní Kondenzace Odstranění tapet neutralizátorem zápachu Patentovaná technologie proti zápachu neutralizuje nepříjemné pachy, místo aby je maskovala Okamžitý účinek absorbovaná tekutina je viditelná již po 12 hodinách Dlouhodobý účinek jedna karta funguje až 3 měsíce (v závislosti na vlhkosti a okolní teplotě) pro místnosti do 50 m³ Obsah: 2 x 450 g PowerTAB PowerTAB se hodí do všech běžně dostupných odvlhčovačů od 450 g.
pro odvlhčovač Pattex AERO 360 Obsah 2 karty
- Objem
- 1 l
- Rozměry
- 115 mm x115 mm x110 mm
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.45 kg
- Kód EAN
- 4057278000825
- Číslo produktu
- 9H PLAN2
- Objem
- 1 l
- Rozměry
- 115 mm x115 mm x110 mm
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.45 kg
- Kód EAN
- 4057278000825
- Číslo produktu
- 9H PLAN2
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Pattex PA360 Odvlhčovač vzduchu Pattex AERO 360 stupňů, pro místnosti do 50 m3
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ceresit Aero 360° náhradní tablety, 4 ks, 656536277
386,98 Kč
Prodejce: Di-Life

Odvlhčovač vzduchu 550 ml – odvlhčovací granule, pro místnosti do 50 m², proti vlhkosti, plísním a zápachům, bezhlučný, bez elektřiny, s dlouhou životností
60,23 Kč
Prodejce: Bestlivings

Pattex AHAWM Náplň do odvlhčovače Aero 360 2x450g Louka
1 509,38 Kč/1kg
679,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Odvlhčovač vzduchu WENKO, sada 2 kusů "Drop" v růžové barvě 1000 g
282,62 Kč/1kg
791,34 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Ceresit Aero 360 Absorbér vlhkosti Sada 8 lavandulových tabulek
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

3.12 Odvlhčovač vzduchu Ultra Fresh (4 kusy), včetně 2x 400g granulátu. # 4 kusy #
1 103,55 Kč/1kg
441,42 Kč
Prodejce: Special-trends

6 ks BT teploměrů 2 bezdrátové inteligentní digitální elektrické vlhkoměry – senzory vlhkosti, kompatibilní s aplikací Mijia
1 050,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo

Ceresit Absorbér vlhkosti Aero 360 Blue + tablety
311,48 Kč
Prodejce: MasterBau

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Relaxdays 10030825, Muffin mould, Obdélníkový, Uhlíková ocel, Plochý povrch, Šedá, Šedá
610,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

PremiumX HD 521 B FTA digitální SAT přijímač DVB-S2 HDMI SCART USB 12V FullHD
2 345,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Držák masky "Comfort" černý
97,53 Kč
Prodejce: elasto

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

D Vier USB-C HUB Digitální AV multiportový adaptér USB 3.1 Type-C na 1 HDMI 4K USB
199,00 Kč
Prodejce: d_vier

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
537,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Sifon Engelbach pro kuchyňský dřez s flexibilní odtokovou hadicí - s jednou přípojkou pro spotřebič
1 089,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Akumulátorová řetězová pila FUXTEC FX-E1KS20 - 20V | délka čepele 25 cm | 3,4 kg | 5 m/s | 40 hnacích článků | bez baterie | bez nabíječky
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Revolverový děrovač na kůži pásků WorkPro
1 136,63 Kč
-555,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
581,54 Kč
Prodejce: TR8

NEMAXX® CM18 Detektor Oxidu Uhelnatého CO s LCD Displejem, 85 dB Alarm, Elektrochemický Senzor, EN 50291-1:2018, Testovací Tlačítko, 10 Let, Sada 1 ks
604,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%9% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
9%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Odvlhčovač vzduchu
Měl jsem ho několikrát. Funguje dobře
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Pro malý pokoj je v pořádku.
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jozef
Dobrý
Ohodnoceno dne 14. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Odvlhčovač vzduchu Pattex Aero 360
Dodáno dle objednávky
Ohodnoceno dne 30. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

AquaFloow Silica Gel 1 kg bílý – vysoušecí granule s indikátorem vlhkosti, opakovaně použitelné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
679,89 Kč
Prodejce: CSVK

AREBOS odvlhčovač vzduchu 30 l/24 h, 530 W, pro plochu 27–37 m², nádrž na vodu 4,2 l, sušení prádla, 3 režimy, časovač, dotykové ovládání, dětská poji
3 884,61 Kč
Prodejce: AREBOS
924,91 Kč/1l

Berdsen BD-534 Odvlhčovač vzduchu 365 W, 2000 ml, Wi‑Fi, bílý
3 827,94 Kč
-566,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 261,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 630,93 Kč/1l

Berdsen BD-529 Odvlhčovač vzduchu 750 ml/den, 64 W, bílý
1 679,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 166,66 Kč/1kg

AquaFloow Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti 500g - 20 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(27)Počet hodnocení: 27
1 127,92 Kč
Prodejce: CSVK

AquaFloow Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti 450g - 20 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(27)Počet hodnocení: 27
1 127,92 Kč
Prodejce: CSVK

Wessper odstraňovač vlhkosti, odvlhčovač vlhkosti s granulátem, odvlhčovač vzduchu v místnosti, opakovaně plnitelný, redukuje plísně a zápach bílý)+ 19 absorpčních polštářků
1 187,29 Kč
Prodejce: CSVK

Wessper 20 sáčků HumiFill, 250 g – vůně citronové trávy – absorbér vlhkosti do interiéru



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
949,78 Kč
Prodejce: CSVK
189,96 Kč/1kg

20x náplň do odvlhčovače Wessper Lavender - granule po 250 g - zabraňuje vzniku plísní, hniloby, nepříjemného zápachu a skvrn od plísní - odvlhčovač vzduchu v místnosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
949,78 Kč
Prodejce: CSVK
3 799,12 Kč/1l

Odvlhčovač Wessper plastové pouzdro s bójkou + 5x 500G absorpční kazeta, ideální pro auto, podkroví, garáž, sklep, prádelnu, pokoj, obývací pokoj váhy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
214,84 Kč/1kg

Odvlhčovač vzduchu v sáčku 20 kusů, granulát ve fleecovém sáčku 250g, odvlhčovač vzduchu v místnosti, náplň |



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
860,71 Kč
Prodejce: CSVK

Orion | Náplň do odvlhčovačů - 450 g - Citronová vůně - Granule do odvlhčovačů - Do 20 m2
63,00 Kč
Prodejce: Vilde
140,00 Kč/1l

Orion | Odvlhčovač vzduchu - Citron - 230 g - 15 X 8,5 X 8,5 cm - Do 20 m2 - Osvěžovač vzduchu v místnosti
75,00 Kč
Prodejce: Vilde
326,09 Kč/1kg

Orion | Odvlhčovač vzduchu - Levandule - 230g - Fialová - Do 20 m2 - Ochrana proti plísním
75,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Náplň do odvlhčovače - 450 g - Granule - Do 20 m2 - Vyměnitelné náplně
163,00 Kč
-106,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,00 Kč
Prodejce: Vilde
126,67 Kč/1l

Orion | Náplň do odvlhčovače - 2 kusy - 450g - Levandulová vůně - Citronová vůně - Do 20 m2
232,00 Kč
-106,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
140,00 Kč/1l

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, Granulat verhindert die Bildung von Schimmel, Pilzen, unangenehmen Gerüchen, Stockflecken, Raumluftentfeuchter



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(43)Počet hodnocení: 43
831,02 Kč
Prodejce: CSVK
166,20 Kč/1kg

15x náplň do odvlhčovače - granule po 250 g - zabraňuje vzniku plísní, zápachu a skvrn od plísní - odvlhčovač vzduchu v místnosti



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(43)Počet hodnocení: 43
828,34 Kč
Prodejce: CSVK

Odvlhčovací granulát 20x 250g náplň pro místnosti do 20m², bez elektřiny, vhodné pro alergiky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(27)Počet hodnocení: 27
831,02 Kč
Prodejce: CSVK

AquaFloow Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti 450g - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(27)Počet hodnocení: 27
831,02 Kč
Prodejce: CSVK