4,5



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yuzu - difuzér 180 ml8 629,28 Kč/1l
1 553,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Osmanthus - difuzér 180 ml9 103,89 Kč/1l
1 638,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Febreze Osvěžovač vzduchu do koupele Lenor Amethyst 1 kus, 7,5 ml14 976,00 Kč/1l
112,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Náplň do difuzéru s vůní levandule281,88 Kč
-15,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,22 Kč
Prodejce: Arthome

Lampe Berger Paris Chic, 500 ml, Bergamot,Jasmine, Musk, Fragrances, aqua, isopropyl alcohol.
998,00 Kč/1l
582,88 Kč
-83,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris 115012, Láhev, Tekutina, Průhledná, 500 ml, 1 kusů
998,00 Kč/1l
572,97 Kč
-73,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris 115056, Láhev, Tekutina, Citrón, Sporýš, Průsvitné, 500 ml, Lampe Berger
1 221,32 Kč/1l
610,66 Kč
Prodejce: VISO

Lampe Berger 115017, 500 ml, Vanilka
998,00 Kč/1l
630,26 Kč
-131,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris LB115022, Láhev, Olej, Skořicová, Pačuli, Růže, Santalové dřevo, Vanilka, Bílý mošus, Průhledná, 500 ml, 1 kusů
1 098,44 Kč/1l
549,22 Kč
Prodejce: VISO

Maison Berger Paris 115319, Láhev, Tekutina, Eukalyptus, Průhledná, 500 ml, Lampe Berger
998,00 Kč/1l
571,03 Kč
-72,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Lampe Berger 116018, Láhev, Tekutina, Skořicová, Kokosová, Zázvor, Pižmo, Muškátový oříšek, Oranžová, Tonkové boby, Vanilka, 1000 ml, 1 kusů
2 175,10 Kč/1l
2 175,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Maison Berger Paris 115188, Láhev, Tekutina, Grep, Lilie, Růže, Průsvitné, 500 ml, Lampe Berger
1 260,52 Kč/1l
630,26 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: VISO

Kulatá sada pokojových vůní Lampe Berger Essentielle
2 294 249,89 Kč/1l
2 294,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Maison Berger Paris 115286, Láhev, Tekutina, Jasmín, Průsvitné, 500 ml, Lampe Berger
998,00 Kč/1l
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

AIRWICK Náplň do osvěžovače vzduchu Jasmín a bílé květy 228 ml
1 265,18 Kč/1l
288,46 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tesori d'Oriente, Vonné tyčinky s bílým pižmem, 200 ml
648 199,97 Kč/1kg
194,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aromandise EKSMO, 10 kusů, Francie
1 636,43 Kč/1kg
229,10 Kč
Prodejce: taleoo

Boldair Vonná růže a broskev 750 ml - Boldair
1 623,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Acqua di Bolgheri citrusový bytový parfém Indaco 100 ml
3 950,00 Kč/1l
395,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Květinový aroma difuzér Lavender
1 046,52 Kč
Prodejce: Arthome
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Náplň do katalytické lampy, která nejen zbavuje ovzduší škodlivin a nebezpečných bakterií, ale taky úžasně provoní váš domov. Všechnu krásu levandulových polí francouzského Provence naleznete v parfému Levandulové pole. Jde o velmi aromatickou, delikátní a živou vůni s čerstvými notami eukalyptu, kafru a hrušky ve vysokých tónech. Srdce parfému tvoří voňavá levandule. V nízkých tónech pak vůni zahřívá diskrétní kombinace balzámů a dřeva.Složení vůně:hlava: levandule, hruška, kafr,srdce: lavandin (druh levandule),základ: balzámy, dřevo.
Vlastnosti:
- náplň do katalytické lampy Maison Berger Paris,
- zbavuje ovzduší škodlivin a bakterií,
- příjemně provoní interiér,
- umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění,
- s květinovou vůní levandule.
Jak používat
1. Naplňte katalytickou lampu náplní do maximálně 2/3 celkového objemu lampy. Přelití této hladiny může mít negativní vliv na zapálení lampy a její následnou funkčnost.
2. Vložte knot a při prvním použití počkejte 20 minut. Zapalte katalyzátor a nechte lampu hořet alespoň 2-3 minuty, poté plamínek sfoukněte.
3. Vychutnejte si příjemné tóny vonných esencí. Lampu můžete nechat puštěnou dle potřeby, intenzity provonění a velikosti prostor. Doporučená doba působení je maximálně 30 minut na 12 m².
4. Pro vypnutí lampy překryjte katalyzátor zhášecím víčkem.
Jedinečná vůně levandule v nás vyvolává pocit, že stojíme uprostřed obrovského levandulového pole v Provence.
Původ:
Zažijte jedinečnou vůni levandule a vychutnejte si pocit, jako byste stáli uprostřed obrovského levandulového pole v Provence.
Specialita:
Vůně Parfum de Maison patří do rodiny vůní "Rêves de Fleurs".
Doba rozptylu: 20 provozních hodin - 80 vonných hodin
HLAVA: Hruška, eukalyptus, kafr
SRDCE: Levandule
ZÁKLAD: Balzám
NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost a závratě. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.
Pokud se necítíte dobře, volejte POISON CENTRUM (tel. 145) nebo lékaře.
Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.
Nádobu uchovávejte těsně uzavřenou na dobře větraném místě.
uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nekuřte. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného nebo speciálního odpadu.
- Tvar:
- Kulatý
- Barva:
- Bílá
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Karafiát, Brambořík, Pižmo, Růže, Tuberóza, Ylang-ylang
- Správné použití:
- Vnitřní
- Hmotnost:
- 400 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Materiál držáku svíčky:
- Sklo
- Objem
- 0.5 l
- Výška
- 0.185 m
- Materiálové složení textilu
- 100% tekutina
- Výrobce
- Lampe Berger
- Hmotnost
- 400 g
- Kód EAN
- 3127291150003
- Číslo produktu
- 15000
- Objem
- 0.5 l
- Výška
- 0.185 m
- Materiálové složení textilu
- 100% tekutina
- Výrobce
- Lampe Berger
- Hmotnost
- 400 g
- Kód EAN
- 3127291150003
- Číslo produktu
- 15000
Nebezpečí
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Maison Berger Paris 115012, Láhev, Tekutina, Průhledná, 500 ml, 1 kusů
998,00 Kč/1l
572,97 Kč
-73,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Lampe Berger Paris Chic, 500 ml, Bergamot,Jasmine, Musk, Fragrances, aqua, isopropyl alcohol.
998,00 Kč/1l
582,88 Kč
-83,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris 115056, Láhev, Tekutina, Citrón, Sporýš, Průsvitné, 500 ml, Lampe Berger
1 221,32 Kč/1l
610,66 Kč
Prodejce: VISO

Lampe Berger Fresh linen, 500 ml, Parfum, aqua, isopropyl alcohol.
1 260,52 Kč/1l
630,26 Kč
Prodejce: VISO

Maison Berger Paris LB115022, Láhev, Olej, Skořicová, Pačuli, Růže, Santalové dřevo, Vanilka, Bílý mošus, Průhledná, 500 ml, 1 kusů
1 098,44 Kč/1l
549,22 Kč
Prodejce: VISO

Lampe Berger 115017, 500 ml, Vanilka
998,00 Kč/1l
630,26 Kč
-131,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris 115286, Láhev, Tekutina, Jasmín, Průsvitné, 500 ml, Lampe Berger
998,00 Kč/1l
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Kulatá sada pokojových vůní Lampe Berger Essentielle
2 294 249,89 Kč/1l
2 294,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Maison Berger Paris 115033, Láhev, Tekutina, Oceán, Průhledná, 500 ml, Lampe Berger
998,00 Kč/1l
626,78 Kč
-127,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris 115188, Láhev, Tekutina, Grep, Lilie, Růže, Průsvitné, 500 ml, Lampe Berger
1 260,52 Kč/1l
630,26 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: VISO

Lampe Berger 116018, Láhev, Tekutina, Skořicová, Kokosová, Zázvor, Pižmo, Muškátový oříšek, Oranžová, Tonkové boby, Vanilka, 1000 ml, 1 kusů
2 175,10 Kč/1l
2 175,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Maison Berger Paris 115319, Láhev, Tekutina, Eukalyptus, Průhledná, 500 ml, Lampe Berger
998,00 Kč/1l
571,03 Kč
-72,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Maison Berger Paris 115341, Láhev, Tekutina, Bergamot, Černý pepř, Kardamom, Koriandr, Jasmín, Oranžová, Pomerančový květ, Mandarinka, Průhledná, 500 ml, Francie
938,00 Kč/1l
469,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Maison Berger Paris 115237, Láhev, Tekutina, Anýz, Karamel, Třešeň (ovoce), Krémová, Květina, Kosatec, Břečťan, Tonkové boby, Fialová, Dřevo, Černá, Průhledná, Bílá, 500 ml, Lampe Berger
1 038,00 Kč/1l
580,48 Kč
-61,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,00 Kč
Prodejce: Nordcook

ONKYO TX-NR6100, 210 W, 7.2 kanály/kanálů, Prostorový, 240 W, 0,08%, 200 mV
17 604,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

vidaXL Konferenční stolek 115×65×42 cm vysoký lesk bílý
3 873,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: vidaXL

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Stanley - Ptc ohřívač - 2000 W (aktovka)
2 446,62 Kč
Prodejce: PolisElectro

Napínací prostěradlo Blumtal 160 x 200 cm – prodyšné napínací prostěradlo z mikrovlákna v antracitové barvě
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Elektrická kuchyňská baterie s průtokovým ohřívačem, chytrý ohřívač, otočný o 360°, nerezová kuchyňská baterie s LED indikátorem teploty, elektrický
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Třída A+ až FProdejce: Homelody

Kärcher WV 2, Černá, Žlutá, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Lithium-ion (Li-ion)
1 588,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AMPQ

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
217,64 Kč/1l
142,99 Kč
-34,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mini-PC Blackview NEX60: Intel Core i5-11400H, 16 GB DDR4 (max. 64 GB), SSD 512 GB PCIe 4.0 (max. 4 TB), dva 4K displeje, Wi-Fi 6, 15 portů, Windows 11 Pro
13 425,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Invertorový Generátor Isg 2000-2
13 133,47 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Meteostanice s LCD Teplota Vlhkost Bezdrátová meteostanice Meteorologická stanice s displejem Bezdrátová meteostanice Retoo
636,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ohřívač do auta, přenosný ohřívač do auta, 30 sekund rychlé vytápění rychlé rozmrazování 12V 150W keramický ohřívač do auta (červený)
624,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Černá
Použité
2 175,58 Kč
Prodejce: Elektrolocke

ZMH Stropní Světla LED Stropní Lampa Kulatá 28cm Stropní Lampa Stmívatelná S Dálkovým Ovládáním Tenká 30W Kuchyňská Lampa Pro Obývací Pokoj Ložnice
846,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: ZMH

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 852,07 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%13% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
13%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Objem 0,5 l
Ano, ten, kdo ví, že to najde v pořádku a vše super velmi rychlé dodání
Ohodnoceno dne 22. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Oblíbená vůně
Objem 1 l
Protože vůně Menthe již není k dispozici, je to moje oblíbená vůně.
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá vůně
Objem 0,5 l
Velmi dobrá vůně
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší vůně
Objem 1 l
Vůně je pro mě nejlepší, ale cena je nyní tak vysoká, že ji kupuji jen zřídka,
Ohodnoceno dne 28. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bergerova lampa
Objem 0,5 l
Škoda, že tato vůně není bohužel těžko cítit
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 14. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 21. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,79 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 957 900,05 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri Náplň do difuzéru Cipresso Nobile 500 ml
1 090,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
2 180,00 Kč/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

HOMLA NARAVE elektrický difuzér vlnitý bílý 100 ml
964,00 Kč
Prodejce: HelloHomla
1 853,85 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 424,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 849,48 Kč/1l

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 072,84 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 454,73 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK