4,0



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček1 505,04 Kč/1kg
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení894,49 Kč/1kg
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Storz Relief Father Christmas v mléčné čokoládě 80 kusů 1000g918,23 Kč/1kg
918,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
1 943,86 Kč/1kg
85,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Luflee Alpská mléčná čokoláda Air Chocolate Čokoláda 100g
1 612,20 Kč/1kg
189,61 Kč
-28,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24

Storz ledová krystalická čokoládová figurka na zavěšení 60 kusů 375g
998,00 Kč/1kg
475,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
658,70 Kč/1kg
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 295178 Milka Alpenmilch Schokolade 250,0 g
681,52 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Vánoční kuličky Mini Alpská mléčná čokoláda 100g
1 096,70 Kč/1kg
109,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Křupavá mléčná čokoláda s jogurtovou náplní velké balení 300g
723,43 Kč/1kg
217,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcipánová srdíčka v sáčku z hořké čokolády 62g
1 654,13 Kč/1kg
104,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storz srdíčka Veselé Vánoce mléčná čokoláda 50 kusů 450g
808,11 Kč/1kg
363,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps jednotlivé čokoládové tyčinky 119g
1 107,06 Kč/1kg
131,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Milka Hauchzarte Herzen z jemně se rozpouštějícího alpského mléka Milka 130 g
Milka Hauchzarte Herzen jsou sladkým vyznáním lásky z nejjemnější čokolády Milka Alpenmilch – jemné, krémové a plné emocí. Ve stylovém 130g dárkovém balení se skrývají malá čokoládová srdíčka, která potěší nejen chuťově, ale i emocionálně. Ideální na Valentýna, Den matek, narozeniny nebo prostě jen jako dárek s vzkazem „Myslím na tebe“.
Proč Milka Hauchzarte Herzen?
Protože nejen skvěle chutnají, ale také vyjadřují skutečné city. Jemně se rozplývající čokoláda Milka v kombinaci s milým tvarem srdce a elegantním balením dělá z tohoto produktu ideální dárek s osobním nádechem – a to v obvyklé jemné kvalitě Milka.
Přehled detailů produktu
130 g čokolády Milka z alpského mléka ve tvaru srdce
Nejkvalitnější ingredience a krémová chuť pro maximální požitek
Láskyplně navržený dárkový obal
Jemná, sladká a perfektně porcovaná
Ideální pro romantické příležitosti, jako dárek nebo malé poděkování
Pro koho jsou srdíčka Milka vhodná?
Pro zamilované, přátele, maminky, kolegy nebo prostě pro někoho, komu chcete udělat radost – sladkým gestem, které potěší.
Nejlepší možnosti použití
Ideální na Valentýna, Den matek, narozeninová překvapení, dekorace stolu, dárky pro hosty nebo jako milý doplněk dárkového balíčku.
Kupte si nyní jemná srdíčka Milka – malá srdíčka s velkým citem
Objednejtesije hned a darujte něžnou lásku!
Zajistěte si Milka Hauchzarte Herzen – 130 g lásky v nejjemnější alpské mléčné čokoládě!
Konsul-Smidt-Straße 21
28217 Brémy
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Název potraviny
Alpská mléčná čokoláda
Seznam složek
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2288,00
Kalorická hodnota v kcal 548,00
Tuk v g 33,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 19,00 ure v g 19,00
Sacharidy v g 56,00
Sacharidy, z toho cukr v g 55,00
Vláknina v g 1,70
Bílkoviny v g 6,00
Sůl v g 0,35
Další povinné údaje pro určité druhy nebo třídy potravin
Kakao: minimálně 30 %.
Obsahuje alergeny
Sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich
Milka - Tenké oplatky - Alpská mléčná čokoláda se 130 g v balení
Tenké oplatky ve tvaru srdíček z rozplývající se mléčné čokolády Milka Alpine - ideální na svačinu nebo jako malé pohoštění.
- Alpská mléčná čokoláda
- Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY
Informace pro alergiky:
Obsahuje: Obsahuje: ořechy a výrobky z ořechů, mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), lískové ořechy a výrobky z lískových ořechů, sóju a výrobky ze sóji
Výživové údaje na 100 g
Kalorická hodnota 548,0 kJ / 2 288,0 kcal
Tuk 33,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 19,0 g
Sacharidy 56,0 g
z toho cukr 55,0 g
Vláknina 1,7 g
Bílkoviny 6,1 g
Sůl 0,35 g
Výrobce: Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KG | Konsul-Smidt-Straße 21 | 28217 Bremen | Germany
- Počet obsažených výrobků:
- 1 balení 1 x 130 g
| Obsah: | 130g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 550,0 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 290,0 kilojoulů (kJ) Tuky: 33,0 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 19,5 Sacharidy: 56,0 Sacharidy, z toho cukr: 55,0 Bílkoviny: 6,1 Sůl: 0,41 Vláknina: 1,8
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 130 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Alpská mléčná čokoláda
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 77977
- Kód EAN
- 7622400779756
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), MÁSELNÝ OLEJ, LÍSKOVÉ OŘECHY, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 550,0 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 290,0 kilojoulů (kJ) Tuky: 33,0 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 19,5 Sacharidy: 56,0 Sacharidy, z toho cukr: 55,0 Bílkoviny: 6,1 Sůl: 0,41 Vláknina: 1,8
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 130 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Alpská mléčná čokoláda
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 77977
- Kód EAN
- 7622400779756
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

200x200 cm 1700 gr. 5% DOWN 95% FEATHER BED Hotel QUALITY péřová přikrývka péřová přikrývka peřina přikrývka peřina world-of-dreams
2 504,50 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Tassimo Jacobs Caffè Crema Classico XL | 16 T Discs, kávové kapsle
2 095,33 Kč/1kg
278,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 286,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna Lavazza Gran Espresso, 1 kg
1 453,84 Kč/1kg
1 453,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
7 934,27 Kč/1kg
761,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Silit 21.1018.1835, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Silargan, Teams Design, Professional
2 182,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

de Buyer 5680.24, Kulatý, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Ocel, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční
1 490,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Servírovací pánev WMF 28 cm
1 929,88 Kč
Prodejce: PolisElectro

Open Food 7622210928719, D, e476, 547 kcal, 56 g, 33 g, 18 g
1 567,09 Kč/1kg
258,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada sklenic na červené víno Villeroy & Boch Signature MetroChic 2 kusy.
1 139,88 Kč
Prodejce: PorzellanExklusiv

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Villeroy & Boch Octavie, Průhledná, Krystal, Sklo, 4 kusů, Kulatý, Octavie, 360 ml
702,19 Kč
Prodejce: PorzellanExklusiv

ZWILLING ALL*STAR 33780-500-0 Knife block
9 897,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Petromax ft3, 1,6 l, Černá, Litina, 252 mm, 210 mm, 160 mm
1 510,80 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
3 766,37 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,26 Kč
Prodejce: somnia24

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Silit Professional, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Silargan, 250 °C, Keramický, Plyn, Indukční, Utěsněná plotna
2 291,35 Kč
Prodejce: NeuertsShop

HOMESCAPES 2 polštáře 48 x 74 cm v sadě, péřový a péřový polštář
1 195,89 Kč
Prodejce: Homescapes

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Stůl na beer pong CampFeuer, skládací multiherní stůl 6 v 1 včetně 106dílné sady příslušenství
2 433,28 Kč
Prodejce: CS-Trading
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
69% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
69%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%23% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
23%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše super
Hmotnost 0,1 kg
Velmi spokojen vždy se rád vrátím
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přeprava by měla být přehodnocena
Hmotnost 0,28 kg
Očekával jsem balení vhodné pro přepravu citlivých potravin. Nic takového se však nestalo. Moje čokoládové tabulky byly jednoduše vloženy do kartonové krabice a doručeny poštou: bez chlazené přepravy, bez izotermického sáčku. Výsledek: 3 tabulky úplně rozteklé. Čokoláda zkrystalizovala a získala neappetitní konzistenci. Chuť není nic moc. Buďte tedy opatrní: v létě si nic neobjednávejte!
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,11 kg
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 3. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,09 kg
Ohodnoceno dne 18. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 20. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 8. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,13 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
945,39 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg

Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg