Frosch Baby Rinse Cleaner NF - Dětský oplachovací prostředek - Výrobce: Werner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, 55120 Mainz --- Používejte výrobek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. balení po 1 ks
Speciální hypoalergenní a ekologická tekutina na čištění lahví a saviček. Vyrobeno na bázi účinných látek (enzymů) z obnovitelných a snadno biologicky odbouratelných surovin. Zvláště účinná proti mléčným bílkovinám, ovesným vločkám a zbytkům šťáv. Neobsahuje žádné aktivní chemické složky a velmi snadno se oplachuje, takže je pro malé dítě mimořádně bezpečný. Lze jej také použít k čištění všech věcí, se kterými přijde malý obličej do styku. Frosch je zárukou účinného čištění v souladu s přírodou.
Frosch Baby Rinse Cleaner Refill (500 ml)
frosch Baby Spül-Reiniger Nachfüllbeutel 500ml
Frosch, Sada náplní, Dětské praní, 500 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
106,50 Kč
212 999,99 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
pá 2. – út 6. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Citrusový čisticí prostředek na nádobí s vůní citrónu, 600ml
103,32 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Další informace o reklamě
Pril Original Płyn do mycia naczyń, 675ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
122,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
82,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Další informace o reklamě
Čisticí prostředek na nádobí se lipovým květem a bílým čajem - 400 ml
201,20 Kč/1l
80,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Další informace o reklamě
Fit, Limetka a rozmarýn, prostředek na mytí nádobí, 400 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
201,32 Kč/1l
80,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Ludwik 5900498028881, Tekutina, Citrón, Láhev, 1350 ml, 1 kusů
86,15 Kč/1l
116,30 Kč
Prodejce: Katomix
Frosch, Balsam do mycia naczyń, cytrynowy, 500 ml
203,26 Kč/1l
101,63 Kč
Prodejce: Visage
Ludwik, Płyn do naczyń, malinowy, 1350 ml
83 071,43 Kč/1kg
116,30 Kč
Prodejce: Katomix
Prostředek na mytí nádobí, prostředek na nádobí s citronem, 300ml, tekutý prostředek
972,93 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Lucek Płyn do mycia naczyń mięta, 5 l
35,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
177,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Pur Płyn do mycia naczyń Balsam Nagietek 750 ml
149,55 Kč/1l
112,16 Kč
Prodejce: Katomix
Dzidziuś hipoalergiczny żel do mycia butelek, 500 ml
565 666,69 Kč/1kg
305,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Fairy Płyn do mycia naczyń sensitive, 5 l
122,39 Kč/1l
611,96 Kč
Prodejce: Lumarko
Ludwik 5900498028355, Tekutina, Citrón, Limetka, Láhev, 900 ml, 1 kusů
91,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Prostředek na mytí nádobí Jar - citron, 450 ml
134,00 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: vikpap
Ludwik mátový prostředek na nádobí 450 ml
100,89 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,40 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Ludwik płyn do naczyń cytrynowy 450 ml
100,89 Kč/1l
45,40 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA
Ludwik čisticí prostředek na nádobí s aloe vera, 450 ml
651,11 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Ludwik, Płyn do mycia naczyń Cytryna, 5 l
83,64 Kč/1l
418,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
CitrusClean Čisticí prostředek na nádobí s vůní citronu, 1 litr
88,99 Kč/1l
88,99 Kč
Prodejce: Lumarko
Frosch Płyn do mycia naczyń cytrynowo-miętowy, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 166,60 Kč/1l
583,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Frosch Baby Rinse Cleaner NF - Dětský oplachovací prostředek - Výrobce: Werner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, 55120 Mainz --- Používejte výrobek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. balení po 1 ks
Speciální hypoalergenní a ekologická tekutina na čištění lahví a saviček. Vyrobeno na bázi účinných látek (enzymů) z obnovitelných a snadno biologicky odbouratelných surovin. Zvláště účinná proti mléčným bílkovinám, ovesným vločkám a zbytkům šťáv. Neobsahuje žádné aktivní chemické složky a velmi snadno se oplachuje, takže je pro malé dítě mimořádně bezpečný. Lze jej také použít k čištění všech věcí, se kterými přijde malý obličej do styku. Frosch je zárukou účinného čištění v souladu s přírodou.
Frosch Baby Rinse Cleaner Refill (500 ml)
frosch Baby Spül-Reiniger Nachfüllbeutel 500ml
Objem
0.5 l
Složení
Frosch, Sada náplní, Dětské praní, 500 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
Židlička na krmení Kinderkraft TUMMIE 2 v 1 - skládací - výškově nastavitelná - funkce naklápění - 7stupňové nastavení výšky - dvojitá vanička - od narození - zelená
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(35)Počet hodnocení: 35
2 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FEEDO
Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(214)Počet hodnocení: 214
335,99 Kč
Prodejce: Retoo
MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(83)Počet hodnocení: 83
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Lovela Baby Barevná Prací Kapalina 2,9 l - Kvalitní Čistící Prostředek pro Jemnou Dětskou Pieléďni Eko-Friendly - Bezpečné pro Kůži I oblečení - Účinně odstraňuje Skvrny a Zanechává Svěží Vůni
118 656,67 Kč/1kg
355,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Frosch Eko Prací Prostředek Sensitive Aloe Vera 1500 Ml 6768164
273,38 Kč/1kg
434,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7
moovkee Dětská vanička se stojanem 80 cm šedá skládací s teploměrem, polštářem do vany a drenážním systémem Dětská vanička pro novorozence se stojanem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(231)Počet hodnocení: 231