Creativ Company 78033, Modelářská hlína, Průsvitné, 1 kusů, 130 °C, 56 g, 1 kusů
207,40 Kč
3 703,57 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů1 986,61 Kč/1kg
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo1 035,09 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 2610S8, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Další informace o reklamě
Creativ Company 78921, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, Plastový kalíšek, 35 g, 1 kusů2 099,67 Kč/1kg
125,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Ruby Red 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Cernit Translucent Polymerová hmota Grenade 56 g
3 731,96 Kč/1kg
208,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Opaline Polymerová hmota Sand 56 g
1 214,29 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Metallic Polymerová hmota Silver 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Creativ Company 78890, Modelářská hlína, Vícebarevný, 350 g, 10 kusů, 10 kusů
2 180,00 Kč/1kg
763,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Creativ Company 78823, 3 rok/roky
1 881,34 Kč/1kg
1 053,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Creativ Company 78136
60,01 Kč/1kg
600,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hedvábná hlína®
13 547,50 Kč/1kg
541,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Creativ Company 78835
15,52 Kč/1l
543,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Creativ Company 78826, 3 rok/roky
1 881,34 Kč/1kg
1 053,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Creativ Company 79146
1 791,52 Kč/1kg
716,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Hedvábná hlína®
2 196,00 Kč/1kg
1 427,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Modrá, 1 kusů, 110 °C, 30 min, 454 g
1 137,00 Kč/1kg
516,20 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8020, Modelářská hlína, Levandule
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Modelářská hlína
- Barva:
- Průsvitné
- Počet kusů:
- 1 kusů
- Název barvy:
- 005
- Teplota pečení:
- 130 °C
- Hmotnost:
- 56 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Polymerová modelovací hlína, která se vypaluje v troubě. Během pečení dochází k polymeraci a hlína následně ztvrdne. Je oblíbená pro výrobu dekorativních předmětů, jako jsou šperky (náušnice, náramky, přívěsky), figurky, doplňky, miniatury nebo dokonce pro úpravu a renovaci nábytku.Tuto polymerovou hlínu používají děti i dospělí nebo profesionální řemeslníci či výrobci šperků. Polymerovou hlínu Cernit lze používat od 8 let.Velká barevná škála umožňuje začínajícím i zkušenějším uživatelům měnit odstíny, aniž by museli míchat barvy.Série Cernit Translucent má průhledné barvy a jednu barvu svítící v noci. Tato řada je mezi umělci velmi oblíbená díky své úžasné průhlednosti. Hlína Translucent je o něco měkčí než ostatní hlíny Cernit a je obzvláště ceněná. Například Ruby red je ideální pro vytváření malin. Při pečení si všimnete, že barva částečně zprůhlední. Tím vzniká velmi realistický efekt. Nechte hlínu tak, jak je, nebo ji obruste, abyste získali jiný hladký efekt a ještě vízprůhledněla!Po vybroušení a vyleštění vypadají průsvitné barvy jako drahé kameny, po kterých jsou pojmenovány! Safír, jantar ... Průhlednost je tak působivá, že nebudete věřit vlastním očím!Umístěte na své počiny z hlíny Cernit Number One vrstvu průsvitné bílé barvy, abyste jim dodali průhlednost. Po obroušení průsvitné vrstvy byste uvěřili, že je dílo nalakované!Řada obsahuje také fosforeskující barvu, která dodá vašim kouskům originalitu.Po rozbalení je třeba hlínu před zahájením modelování promísit v dlani, aby byla měkčí a snadněji se s ní pracovalo. Hlína by se měla používat čistýma rukama na čistém povrchu, aby se do ní nedostaly žádné nečistoty ani prach.Cernit lze formovat, vyřezávat, s nástroji nebo bez nich, potlačovat nebo míchat s kameny, perlami, peříčky, slídovými prášky, barvami.Hlína Cernit polymeruje při teplotě 110 až 130 °C v předehřáté troubě. Doba pečení je 30 minut. Teplota by měla být dodržována, aby nedošlo ke vzniku škodlivých plynů a poškození barvy.Buďte opatrní, tato hlína se nemůže péct v mikrovlnné troubě! Po upečení je hlína vodě odolná. Také se může péct několikrát, chcete-li do svého díla přidat kousky nebo spojovat vídílů.Po skončení pečení se s hlínou dá ještě pracovat. Můžete ji brousit, vrtat, lakovat podle toho, jaká povrchová úprava se vám líbí. Při leštění začněte s jemným broušením hlíny jemnozrnným brusným papírem. Na závěr ji vyleštěte leštičkou, abyste dosáhli maximálně lesklý efekt. Po určité době používání výrobku by mohla hlína ztratit část lesku. Potom je třeba ji znovu vyleštit. Výsledek bude stejný jako při použití laku. Lak však odolá tření a nemusí se nanášet znovu.Jakmile je váš kousek hlíny upečený a možná i vyleštěný, můžete na něm ještě pracovat přidáním akrylových barev, olejových barev, slídových prášků nebo laku.Po otevření obalu můžete Cernit skladovat ve stejném obalu nebo v plastovém obalu při teplotě okolí. Takto ji můžete skladovat až 3 měsíCernit neobsahuje žádné ftaláty. Děti by během používání hlíny neměly zůstat bez dozoru. Tento výrobek se nesmí vkládat do úst a po každém použití doporučujeme umýt ruce.V prostoru, který je určen k modelování Cernitu, by se nemělo jíst, pít ani kouřit.Po vypálení a vybroušení mají díla lesklý povrchVypálený Cernit si zachovává určitou pružnost, neláme se lehce. To je velká výhoda pro některé specifické prá Hlína je odolná. Díky této úžasné pružnosti se Cernit liší od konkurence. Je to vaše ideální volba pro tvorbu květin, náramků bez zapínání nebo jiných jemných šperků, které si musí zachovat určitou pružnost.Široká škála barev umožňuje začátečníkům velký výběr. Pro zkušené polymeristy umožňuje vzájemné míchání barev dosáhnout ještě víbarev a efektů.Cernit nebarví ruce ani nástrojeCernit je bez zápachu i během pečeníCernit je pružnější než konkurenceHlína Cernit se vyrábí v Belgii.
CERNIT TRANSLUCENT je polymerová modelovací hmota s průsvitným vzhledem, která se zapéká v troubě a lze ji v jednom výrobku kombinovat s ostatními polymerovými hmotami od daších výrobců, které se zapékají stejným způsobem. Hmota se zpracovává ručně, nešpiní a může být kombinována s dalšími materiály. Po zapečení je hmota tvrdá a lze ji vrtat, pilovat, brousit, lakovat nebo malovat barvami. Jednotlivé odstíny lze mezi sebou mísit, takže můžete vytvářet vlastní barevné kombinace. Hmota CERNIT se peče maximálně 30 minut na 110 °C až 130 °C. Z hmoty je možné vyrábět šperky a dekorace, které jsou po upečení odolné a tvrdé.
Křehké, pružné, pečené v troubě na sochařské hlíně, s následným krásným vzhledem podobným porcelánu. Hlínu pečte v domácí troubě při teplotě 100-130 °C - doba závisí na modelu a tloušťce - po upečení vzhled podobný porcelánu
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Creativ Company
- Hmotnost
- 56 g
- Kód EAN
- 5411711427430
- Číslo produktu
- 78033
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Creativ Company
- Hmotnost
- 56 g
- Kód EAN
- 5411711427430
- Číslo produktu
- 78033
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Ruby Red 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Sculpey PREMO polymerová hmota Olive 57 g, vytvrzující v troubě, snadno zpracovatelná
5 936,67 Kč/1kg
338,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Orange 56 g
3 017,68 Kč/1kg
178,99 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Černá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010-112, Modelářská hlína, Zlato, Dospělý, 1 kusů, Sáček, Chlapec/děvče
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8010-014, Keramické hlíny, Bílá, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 2610S8, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Wine Red 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Translucent Polymerová hmota Grenade 56 g
3 731,96 Kč/1kg
208,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Emerald 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Turquoise Blue 56 g
2 439,64 Kč/1kg
136,62 Kč
Prodejce: POPventure

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Violet 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Raspberry 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Jantárová 56 g
3 017,68 Kč/1kg
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Translucent Polymerová hmota Sapphire 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota White Opaque 500 g
1 057,98 Kč/1kg
528,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
291,53 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Sculpey PREMO mátově zelená - 1 ks
44 390,18 Kč/1kg
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 500 g
1 057,98 Kč/1kg
528,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Metallic Polymerová hmota Silver 56 g
3 196,25 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler FIMO 8043 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Champagne, Zelená, Šedá, Purpurová, Oranžová, Červená, Terakota, Fialová, Bílá, Žlutá, 12 kusů, 12 barva/barev, 110 °C, 30 min
880,00 Kč/1kg
264,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelína, plastelína černá měkká normální
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 2610T2, Červená, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
346,60 Kč
Prodejce: M_plus_L
693,20 Kč/1kg

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
1 166,12 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,53 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 200, "bílá" barva, extra tvrdý, 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
435,77 Kč
Prodejce: everybuy_at
435,77 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 100 "bílá", 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
411,43 Kč
Prodejce: everybuy_at
411,43 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
96,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,27 Kč/1kg

Měkká hlína bílá 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

Měkká hliněná terakota 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

Modelovací hmota Soft-Ton, připravená k použití, měkká, vytvrzující na vzduchu, terakotová, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
338,39 Kč
Prodejce: everybuy_at
676,78 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg