5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko do kávy 160 ml, balení po 24 ks261,49 Kč/1l
1 004,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Milram Moin ledová káva s mlékem v nápojovém balení 500 ml43,58 Kč/1kg
23,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml78,80 Kč/1l
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l75,54 Kč/1l
75,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč/1l
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml
79,27 Kč/1l
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Łowickie UHT mléko 1,5 % bez laktózy 500 ml
55,18 Kč/1l
56,28 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,59 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml
49,69 Kč/1l
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko
198,81 Kč/1l
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr
226,54 Kč/1l
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Polmlek Mleko Łagodne bez laktozy 2% 1 l
32,85 Kč/1l
64,31 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,85 Kč
Prodejce: Megasam24PL

ZOTT kaffeesahne 10x10g
279,27 Kč/1kg
57,06 Kč
-46%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
30,72 Kč
Prodejce: Megasam24PL

UHT smetana 36 % 1 l – OSM Bieruń
206,52 Kč/1l
206,52 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Weihenstephan trvanlivé mléko 1,5 % tuku, 12x1 litr.
Toto nízkotučné UHT mléko od společnosti Weihenstephan je velmi silně zahřívané a homogenizované. Nabízí lahodnou chuť se sníženým obsahem tuku, ideální pro vyváženou stravu.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Mléko
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 199 kJ / 47 kcal, tuky: 1,5 g, nasycené mastné kyseliny: 1,0 g, sacharidy: 4,9 g, cukr: 4,9 g, bílkoviny: 3,5 g, sůl: 0,13 g, vápník: 120 mg
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Molkerei Weihenstephan GmbH & Co. KG, Milchstr. 1, D- 85354 Freising
- Prodejní název
- Weihenstephan nízkotučné UHT mléko 1,5 % tuku 1 balení DE-BY103EG
- Výrobce
- Weihenstephan
- Číslo produktu
- 1220770001
- Kód EAN
- 4008452027589
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Mléko
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 199 kJ / 47 kcal, tuky: 1,5 g, nasycené mastné kyseliny: 1,0 g, sacharidy: 4,9 g, cukr: 4,9 g, bílkoviny: 3,5 g, sůl: 0,13 g, vápník: 120 mg
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Molkerei Weihenstephan GmbH & Co. KG, Milchstr. 1, D- 85354 Freising
- Prodejní název
- Weihenstephan nízkotučné UHT mléko 1,5 % tuku 1 balení DE-BY103EG
- Výrobce
- Weihenstephan
- Číslo produktu
- 1220770001
- Kód EAN
- 4008452027589
K tomu se hodí také

Khanum máslo ghí 500 g
480,66 Kč/1l
240,33 Kč
Prodejce: CasteloStore

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALPINE UHT MLÉKO (min. 1,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
44,84 Kč/1l
69,50 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,84 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Strouhaný sušený sýr 40g - Gratino
871,50 Kč/1kg
66,56 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pringles Pizza Chips 165g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní příchutí pizzy
584,79 Kč/1kg
96,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Tortilla frisch 20cm
167,84 Kč/1kg
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Hofgut mladý hrášek a mrkev mladý a křehký předvařený 370ml
114,70 Kč/1l
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
198,37 Kč/1kg
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
93,06 Kč/1kg
46,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejrychlejší dodání
Špičková kvalita....
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Schlagfix - Kávová smetana 10% tuku blistr 10x10g
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 431,90 Kč/1l

Proteinové mléko Schwarzwaldmilch, 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
226,54 Kč/1l

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
246,76 Kč/1kg

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko do kávy 160 ml, balení po 24 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 004,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,49 Kč/1l

Topstar® SI69 G21 Fitness stolička SITNESS 20 červená
39,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,43 Kč/1l

Smetana ke šlehání MILRAM s dlouhou životností, skládací karton s ultra vysokou teplotou 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
132,63 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,63 Kč/1kg

Frischli Cappuccino mléko 2,5% dobrá kávová specialita 1000ml
57,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,85 Kč/1l

Naarmann smetana do kávy 10 % tuku tepelně upravená krémová 1000 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,80 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,02 Kč/1l

Bärenmarke trvanlivé mléko 1,5 % tuku nízkotučné ultrahorké 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,27 Kč/1l

Bären Marke Kaffeetraum Kondenzované mléko Kávové mléko 160 ml, balení po 12 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
501,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
261,43 Kč/1l

Naarmann plnotučné mléko bez laktózy H mléko šroubovací uzávěr 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
49,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
49,69 Kč/1l

Naarmann bezlaktózové trvanlivé mléko 1,5 % tuku 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,77 Kč/1l

Naarmann H Mléko 3,5 tuku plnotučné mléko ultra ohřívané 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47,82 Kč/1l

Kokosový krém



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
152,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,33 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 1,5 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
54,11 Kč/1l

Arla Organic H plnotučné mléko 3,8 z jemného trvanlivého organického vrbového mléka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60,10 Kč/1l

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
135,06 Kč/1kg

Bärenmarke Die Ergiebige 10 kondenzované mléko



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
198,81 Kč/1l

Alpro Sójový nápoj bez cukru čistě rostlinný zcela neslazený 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
75,75 Kč/1l