4,8



Na základě 20 hodnocení
Barva:
ŠedáCatania Originals 429 antracitová
178,99 Kč
3 509,61 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
3h 50m 49s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Pletací příze3 313,53 Kč/1kg
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Další informace o reklamě
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania, 50g černá ruční pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00130 Cream Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 438 Pletací příze
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 263 Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
199,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
199,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Catania Originals 401 apricose
3 901,96 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals 403 vanilka
3 705,88 Kč/1kg
199,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr SoftyEasy 11 Pletací příze
1 990,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

YarnArt Dolce, 752 bordeaux
0,78 Kč/1m
185,26 Kč
-91,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Délka hlavně: 50g/125m
Složení: složení: 100% bavlna
- česaná, zplynovaná a mercerovaná bavlna
- vlna s chladivými a příjemnými vlastnostmi při nošení
- módní a snadno udržovatelná
Velikost jehly: 2,0 - 3,0 mm
Spotřeba materiálu Catania Schachenmayr:
Dámský svetr s krátkým rukávem vel. 40 cca 500 g
Rozteč stehů: 10 x 10 = 26M x 36R
Schachenmayr Catania - Vyrobeno ze 100% mercerované bavlny
Oblíbená bavlněná příze Catania od společnosti Schachenmayr je vyrobena z vysoce kvalitní česané, zplynované a mercerované bavlny a je stejně vhodná pro háčkování i pletení. Díky svým chladivým a příjemným vlastnostem při nošení se Catania často používá na letní oděvy a lehké doplňky - není divu, protože v rozsáhlé barevné paletě s téměř 100 různými odstíny si rozhodně každý najde něco pro sebe. Tuto přízi si oblíbili zejména příznivci amigurumi, a to nejen kvůli obrovské škále barev. Důležité upozornění: Aby se zabránilo krvácení barev, je nejlepší pletené nebo háčkované zboží Catania poprvé vyprat při teplotě 60 °C. Při dalších praních je třeba dodržovat uvedenou teplotu 40 °C.
Catania uni je certifikována podle normy OEKO-TEX Standard I00 třídy výrobků I a je vhodná pro výrobu hraček (testováno podle normy EN 71-3:2019)
Barvy
na výběr je 96 různých barev
Vzorek stehů
10x10 cm: 26 ok x 36 řad
Průměrná spotřeba materiálu
Svetr 500 g
OEKO-TEX/STANDARD 100 -
Vysoce kvalitní univerzální příze z čisté bavlny
Chladivé, příjemné a k pokožce šetrné vlastnosti a vysoký komfort nošení z ní dělají ideálního společníka na léto. K dostání v široké škále jednobarevných i barevných odstínů.
Catania je vysoce kvalitní 100% česaná, opalovaná a mercerovaná bavlněná příze. Je dostupná v obrovské barevné škále se 100 odstíny a 4 neonovými efekty. Díky svým chladivým a příjemným vlastnostem je ideální volbou pro pletení i háčkování letního oblečení a vzdušných doplňků.
Vodou rozpustné plátno DMC usnadňuje vyšívání křížkovým stehem na jakoukoli látku. Jednoduše položte rozpustné plátno na látku, kterou chcete vyšívat, a začněte vyšívat. Až budete se svým vzorem hotovi, namočte finální vzor do teplé vody a sledujte, jak se plátno rozpouští. Vyšívání křížkovým stehem ještě nikdy nebylo tak zábavné. Tento výrobek je ideální pro personalizaci oděvů a domácích dekorací. Hotový projekt jednoduše vyperte a plátno zmizí. Vyrobeno z vysoce kvalitního 100% mercerovaného bavlněného materiálu Lehké a pohodlné Skvělá volba pro letní oděvy a větrné doplňky Ideální pro milovníky amigurumi Ideální pro pletení a řemeslné projekty
Tato oblíbená letní bavlněná příze je vyrobena z vysoce kvalitní česané příze česané, zplynované a mercerované bavlny Z bavlny zplynované a mercerované a je k dostání v obrovské barevné paletě se 100 barvami a 4 neonovými efekty. Díky své chladivé a pohodlné Catania se často používá na letní oděvy a lehké oblečení Letní oděvy a lehké doplňky. 100 % bavlna / bavlna / coton / katoen / Algod.n / cotone / Bomull
- Šířka
- 0.13 m
- Délka
- 125 m
- Materiálové složení textilu
- 100% bavlna
- Barva
- Šedá
- Druh látky
- Bavlna
- Výrobce
- Schachenmayr
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 51 g
- Kód EAN
- 4053859246576
- Číslo produktu
- 9801210-00429
- Šířka
- 0.13 m
- Délka
- 125 m
- Materiálové složení textilu
- 100% bavlna
- Barva
- Šedá
- Druh látky
- Bavlna
- Výrobce
- Schachenmayr
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 51 g
- Kód EAN
- 4053859246576
- Číslo produktu
- 9801210-00429
K tomu se hodí také

Schachenmayr Catania, 50g černá ruční pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 901,96 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00248 Linen Pletací příze
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals 426 hnědá
3 313,53 Kč/1kg
178,99 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 438 Pletací příze
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 391 Pletací příze
3 379,80 Kč/1kg
178,99 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00435 Smoky Grey Pletací příze
3 313,53 Kč/1kg
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
199,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals 403 vanilka
3 705,88 Kč/1kg
199,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00400 Ocean Pletací příze
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 249 Pletací příze
4 097,84 Kč/1kg
208,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00392 Yellow-Green Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
199,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 242 Pletací příze
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 509,61 Kč/1kg
199,00 Kč
-20,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 421 Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 388 Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals 240 hyacint
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00251 Fresia Pletací příze
3 313,53 Kč/1kg
178,99 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00130 Cream Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 00162 Coffee Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 254 Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals 393 grafit
3 901,96 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Catania 394 Pletací příze
3 980,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
95% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
95%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vlna
Vlna je skvělá ! Přesně taková, jakou jsem si ji představovala.
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita
Schachenmayr je nejlepší příze
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
kvalita
Schachenmayr je nejlepší příze
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
kvalita
Schachenmayr je nejlepší příze
Ohodnoceno dne 3. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vlna
Příjemná a měkká. Skvěle se s ní pracuje.
Ohodnoceno dne 2. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ne podle očekávání
Článek je krásný, ale utrpení mi bylo zasláno různé partie! Bohužel to můžete vidět také!!!
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg