m&ms Crispy plněné křupavou rýží v cukrové misce 36g
23,60 Kč
655,56 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čočka Smarties v mléčné čokoládě s barevnou cukrovou polevou 130g686,18 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dětský krémový mléčný a křupavý 19g5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mars Incorporated Chocolate, 250 g, 1 kusů, 2020 kJ, 481 kcal, Taška478,80 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

M and M Arašídy v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 400g
758,30 Kč/1kg
303,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

M and M Crispy křupavé rýžové kuličky v mléčné čokoládě 340g
523,38 Kč/1kg
177,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
810,51 Kč/1kg
875,35 Kč
Prodejce: somnia24

Treets Peanuts arašídy v barevné cukrové čokoládové polevě Rainbow 185g
495,47 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 029,11 Kč/1kg
226,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mars Incorporated Peanut, 45 g, 24 kusů, 2143 kJ, 512 kcal, Dárkové balení
823,40 Kč/1kg
889,27 Kč
Prodejce: somnia24

Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
658,70 Kč/1kg
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídy M&M's v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 800g
497,87 Kč/1kg
398,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
m&ms Crispy plněné křupavou rýží v cukrové misce 36g
Křupavá svačinka. m&m's Crispy je barevná a kousavá zábava.
Zažijte trojí potěšení - skládá se ze středu z křupavé rýže, obalené v lahodné mléčné čokoládě a uzavřené v křupavé cukrové skořápce.
Mars GmbH Eitzer Str. 215 D-27283 Verden (Aller) Německo
MARS GmbH Eitzer Straße 215, 27283 Verden (Aller)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaová hmota, rýžová mouka (11 %), palmový tuk, odstředěný mléčný prášek, MLÉČNÝ CUKR a MLÉČNÝ BÍLEK, kakaové máslo, přepuštěné máslo (z MLÉKA), bambucký tuk, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), sůl, výtažek z ječného sladu, Barviva (kurkumin, karmín, brilantní modř FCF, beta-karoten, beta-apokarotenol), glukózový sirup, škrob, dextrin, dextróza, leštící látka (karnaubský vosk), aromata, kokosový olej.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje: Kalorická hodnota: 497,00 kilokalorií Kalorická hodnota: 2 082,00 kilojoulů Tuky: 24,20g z toho -nenasycené mastné kyseliny: 15,90g Sacharidy: 64,20g z toho -cukr: 54,20g Bílkoviny: 4,30g Sůl: 0,35g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Arašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichObsahuje: Pšenici a výrobky z ní
- Hmotnost
- 36 g
- Potravinářský podnik
- Mars GmbHEitzer Str. 215 D-27283 Verden (Aller) Deutschland
- Prodejní název
- m&ms Crispy
- Výrobce
- Wagro
- Číslo produktu
- 72915
- Kód EAN
- 5000159304245
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaová hmota, rýžová mouka (11 %), palmový tuk, odstředěný mléčný prášek, MLÉČNÝ CUKR a MLÉČNÝ BÍLEK, kakaové máslo, přepuštěné máslo (z MLÉKA), bambucký tuk, emulgátor (SÓJOVÝ LECITHIN), sůl, výtažek z ječného sladu, Barviva (kurkumin, karmín, brilantní modř FCF, beta-karoten, beta-apokarotenol), glukózový sirup, škrob, dextrin, dextróza, leštící látka (karnaubský vosk), aromata, kokosový olej.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje: Kalorická hodnota: 497,00 kilokalorií Kalorická hodnota: 2 082,00 kilojoulů Tuky: 24,20g z toho -nenasycené mastné kyseliny: 15,90g Sacharidy: 64,20g z toho -cukr: 54,20g Bílkoviny: 4,30g Sůl: 0,35g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Arašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichObsahuje: Pšenici a výrobky z ní
- Hmotnost
- 36 g
- Potravinářský podnik
- Mars GmbHEitzer Str. 215 D-27283 Verden (Aller) Deutschland
- Prodejní název
- m&ms Crispy
- Výrobce
- Wagro
- Číslo produktu
- 72915
- Kód EAN
- 5000159304245
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Arašídy M&M's v mléčné čokoládě s cukrovou polevou 800g
497,87 Kč/1kg
398,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
474,05 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
1 804,66 Kč/1kg
321,23 Kč
Prodejce: somnia24

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 963,13 Kč/1kg
294,47 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dutá figurka Milka Father Christmas z lahodné mléčné alpské čokolády 15g
1 656,50 Kč/1kg
33,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
733,82 Kč/1kg
75,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský čokoládový Otec Vánoc z mléčné čokolády 45g
5 029,11 Kč/1kg
226,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,31 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 286,36 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
744,55 Kč/1kg
1 068,43 Kč
Prodejce: somnia24

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg