5,0



Na základě 13 hodnocení
Hmotnost:
300 g- 300 g
- 600 gZobrazit dostupné možnosti
Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Čokoláda, Barva koňaku, Šedá, Olivový, Oranžová, Růžová, Červená, Bílá, Žlutá, 12 kusů, 12 barva/barev, 110 °C, 30 min
262,00 Kč
873,33 Kč / 1kg
plus 69,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů1 986,61 Kč/1kg
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 2610S8, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO soft 8023, 9 kusů
410,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261414, 8 rok/roky, Plast, Šedá, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Růžová, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8051, Zdobicí gel, Průsvitné, Dospělý, 1 kusů, 130 °C, 20 min
2 675,00 Kč/1l
535,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Slonovinová, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 130 °C
10 670,88 Kč/1kg
608,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Staedtler FIMO 8039, Modelářská hlína, Zelená, Oranžová, Červená, Žlutá, Dětský, 4 kusů, 4 barva/barev, 110 °C
2 041,67 Kč/1kg
343,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler 8030001, Modelářská hlína, Žlutá, Dětský, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
1 190,48 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Růžová, Dospělý, 1 kusů, Watermelon, 1 barva/barev
8 202,63 Kč/1kg
467,55 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Oranžová, Dospělý, 1 kusů, Neon orange, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8030212, Modelářská hlína, Červená, Dětský, 8 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 190,48 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sada termosetové plastové hmoty FIMO Soft pro výrobu přesných dekorací, ozdob, figurek a šperků.
- Sada "Přírodní barvy
- Balení obsahuje 12 barevných kostek po 25 g
- Velikost balení: 22 x 12 x 1 cm
- Hmota je připravena k použití ihned po vyjmutí z obalu.
- Po chvilce hnětení se stává velmi měkkou, tvárnou a hladkou, což umožňuje vytvářet přesné dekorace.
- Po dokončení je třeba hotové kousky zafixovat vložením do trouby předehřáté na 110 stupňů Celsia po dobu přibližně 30 minut.
- Modelovací hmota FIMO se od konkurence liší svou neměnností - hotové figurky po vypálení neztrácejí objem, sytost barev, nepraskají ani se nedrolí.
- Model:
- Modelářská hlína
- Barva:
- Černá, Modrá, Čokoláda, Barva koňaku, Šedá, Olivový, Oranžová, Růžová, Červená, Bílá, Žlutá
- Počet kusů:
- 12 kusů
- Počet barev:
- 12 barva/barev
- Pečení v troubě:
- Ano
- Teplota pečení:
- 110 °C
- Doba pečení:
- 30 min
- Hmotnost:
- 300 g
- Hmotnost na kus:
- 25 g
- Počet kusů v balení:
- 12 kusů
- Návod na použití:
- Ano
STAEDTLER Mars Deutschland GmbH, Moosäckerstraße 3, 90427 Nürnberg
Balení barev FIMO Soft 8023 C je měkká modelovací hmota vytvrzovaná v troubě. Tato hlína je měkká a hladká a umožňuje snadné míchání. Přírodní barva obsahuje 12 půlbloků po 25 gramech. S touto hlínou jste ihned připraveni začít se svými kreativními projekty.
Specifikace: Hliněná hlína je vhodná pro modelování, které se vyznačuje velkým rozsahem, a to jak v případě, že se jedná o modelovací hmotu, tak i v případě, že se jedná o modelovací hmotu:
- Měkká modelovací hlína, která se vytvrzuje v peci
- Měkká a hladká
- Snadno se míchá
- Barevné balení přírodních barev s 12 půlbloky po 25 gramech
Balení barev "Natural Colours" v kartonové krabici s 12 půlbloky (různé barvy) - návod k použití
Staedtler FIMO 8023 C. Typ: modelína, Barva výrobku: černá, modrá, čokoládová, barva koňaku, šedá, olivová, oranžová, růžová, červená, bílá, žlutá, Počet dílků: 12 ks. Hmotnost: 300 g, Hmotnost jednoho kusu: 25 g. Množství v balení: 12 kusů
Vlastnosti
Typ
Modelovací hlína
Barva výrobku
Černá, modrá, čokoládová, koňaková, šedá, olivová, oranžová, růžová, červená, bílá, žlutá
Počet kusů
12 kusů
Počet barev
12 barev
Pečení v troubě
Ano
Teplota pečení
110 °C
Doba pečení
30 min
Hmotnost a rozměry
Hmotnost při pečení
300 g
Hmotnost jednoho kusu
25 g
Rozsah dodávky
Návod k použití
Ano
Množství v balení
12 kusů
Balení modelovací hmoty FIMO® Soft Material Typ sušení: Tvrzení v troubě Obsah balení: 12 půlbloků FIMO po 25 g Rozměry (š x v x h): 118 x 215 x 16 mm
- Balení měkké modelovací hmoty FIMO - Přírodní barvy-
- Materiál: plast
- Typ sušení: vytvrzování v peci
- Barva: různá
- Obsah balení: 12 půlbloků FIMO po 25 g (bílá, slunečně žlutá, třešňově červená, windsorsky modrá, mandarinka, kamej, zelená oliva, sahara, čokoláda, koňak)
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
Balení materiálu "Přírodní barvy" v kartonové krabici s 12 půlbloky (různé barvy), návod k použití
- Zejména pro začátečníky a hobby umělce
- Měkká a hladká modelovací hmota
- Kompatibilní s FIMO efektem, FIMO efektem kůže a FIMO professional
- Různá balení materiálů se sladěnými barevnými kombinacemi
- Jasné barvy FIMO
- Půlbloky po 25 g
- Nekonečná všestrannost: pro výrobu šperků, doplňků a bytových dekorací
- Nekonečná všestrannost: pro šperky, doplňky a dekorace
FIMO Soft sada 12 barev 25g Natural představuje měkčí a tvarovatelnější hmotu, která je však stejně kvalitní jako FIMO Classic nebo Professional. Barvy FIMO Soft se dají velmi dobře míchat a tak můžete snadno získat své originální odstíny barev. Výrobek pečeme v troubě 30min při 110°C.
- názvy variant: 1 ks
- Varianta: 1 ks
- Kód výrobce: 8023 C12-4
- Barva: vícebarevná
- Typ produktu: hmoty
- Specifikace: FIMO Soft
- Distribuce: CZ
Tuto sadu uvítají jak začátečníci, tak pokročilí fimaři. Je velice oblíbená, neboť obsahuje více barev v přírodních odstínech po menších 25 g blocích. Tak můžete ke svému tvoření plně využít veškerou hmotu beze zbytků. Sada obsahuje: 12 půlbloků FIMO Soft 25 g - bílá, okrová, tmavě červená, modrozelená, oranžová, tělová, olivová zelená, béžová, čokoládová, koňak, šedá, černá. Fimo hmota je polymerová hmota, která je vyrobená z umělých modelovacích materiálů složených z polyvinylchloridu, gelů, pryskyřic, barviv a změkčovadel. Díky její tvárnosti můžeme FIMO hmotu zpracovat do nejrůznějších tvarů, ze kterých se dají vyrábět šperky či dekorativní nebo bytové doplňky. Lehká, tvárná a měkká hmota. Snadné modelování s následným zapečením v troubě při 110°C, max. 30 minut. Barvy jsou mezi sebou míchatelné, snadno tak vytvoříte nové odstíny. Zdravotně nezávadné. Po rozbalení můžete ihned modelovat. Jasné barvy.
Modelovací hmota FIMO® soft, sada materiálů „Natural Colours“. Typ modelovací hmoty: materiál: plast, barva: různé. Způsob vytvrzování: vytvrzování v troubě. Rozměry (Š x H x V): 118 mm x 17 mm x 215 mm. Obsah balení: mandarinka, cameo, zelená oliva, 12 polobloků FIMO po 25 g (bílá, slunečně žlutá, třešňově červená, větrně modrá, sahara, čokoláda, koňak
Ein Set mit Modelliermasse Fimo Soft in verschiedenen Farben und einer Modellierwerkzeugspitze.
FIMO Set Mod.masse Fimo soft MP NC
- Objem
- 10 ml
- Barva
- ČernáModráŠedáČervenáBíláŽlutá
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 300 g
- Kód EAN
- 4007817053430
- Číslo produktu
- 8023 C12-4
- Objem
- 10 ml
- Barva
- ČernáModráŠedáČervenáBíláŽlutá
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 300 g
- Kód EAN
- 4007817053430
- Číslo produktu
- 8023 C12-4
K tomu se hodí také

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8711, 4 kusů
101,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Černá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Čokoláda, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Růžová, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8700 04, 3 kusů
6 876,00 Kč/1kg
275,04 Kč
Prodejce: M_plus_L

Select Míče Derbystar Bundesliga V22 Brillant Replica, 3955100055
1 280,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Staedtler FIMO Color Pack Sparkle Colours, Modelářská hlína, Vícebarevný, Děti a dospělí, 12 kusů, 110 °C, 30 min
1 433,33 Kč/1kg
430,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Olympia 1x100 DIN A4 125 micron, Průhledná, A4, 100 kusů
766,83 Kč
Prodejce: somnia24

Infowerk Tiskárny papír Kopírovací papír 2500 listů 5 x 500 A4 80g prémiový bílý PEFC certifikovaný
808,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Unitedprint

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Červená, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010-602, Modelářská hlína, Červená, Dospělý, 1 kusů, Galaxy red, Sáček
1 951,75 Kč/1kg
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8043 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Champagne, Zelená, Šedá, Purpurová, Oranžová, Červená, Terakota, Fialová, Bílá, Žlutá, 12 kusů, 12 barva/barev, 110 °C, 30 min
880,00 Kč/1kg
264,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Peří Husí peří, cca 15-20 cm, 10 kusů, černé
48,09 Kč
Prodejce: Ballon-InselDE

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Fuchsiová, Dospělý, 1 kusů, Neon fuchsia, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler 8030112, Modelářská hlína, Zlato, Dětský, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
2 021,43 Kč/1kg
84,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dolu Full Trainer Potty, Bílá, 1,5 rok/roky, 380 mm, 390 mm, 280 mm
500,00 Kč
Prodejce: Hrackyprovsechny

Goobay 45238, Pájecí pasta, Jakékoliv značky, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
4 557,40 Kč/1kg
227,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8724 03, 6 kusů
18 631,58 Kč/1kg
354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Zlato, Zelená, Šedá, Purpurová, Červená, Stříbrná, Bílá, Žlutá, 12 kusů, 300 g, 25 g, 12 kusů
1 357,70 Kč/1kg
407,31 Kč
Prodejce: Shan
![Obrázek produktu pro [cs.casa] Rohože na schody sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm obdélníkové koberce na schody - Velmi dobrý stav](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e2915f1023348dfbb278521f82201528.webp)
[cs.casa] Rohože na schody sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm obdélníkové koberce na schody - Velmi dobrý stav
1 611,74 Kč
-468,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 143,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 0,6 kgBarva Barevná
Velmi dobrá spolupráce. Měkké a po upečení dobře tvrdne. Skvělý materiál.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno skvělé :)
Hmotnost 0,3 kgBarva Barevná
Podle očekávání, krásný produkt a rychlé dodání!
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fimo Professional
Hmotnost 0,3 kgBarva Černá, Modrá, Béžová, Zelená, Šedá, Červená, Bílá, Žlutá
Výrobek je skvělý. Skvěle se s ním pracuje.
Ohodnoceno dne 3. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Hmotnost 0,3 kgBarva Černá, Modrá
Dobré pro kutilské práce s dětmi...
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,6 kgBarva Barevná
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,6 kgBarva Barevná
Ohodnoceno dne 15. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,6 kgBarva Barevná
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,6 kgBarva Barevná
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
345,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
691,72 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
1 166,12 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,53 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 100 "bílá", 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
411,43 Kč
Prodejce: everybuy_at
411,43 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 200, "bílá" barva, extra tvrdý, 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
435,77 Kč
Prodejce: everybuy_at
435,77 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

Měkká hlína bílá 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Měkká hliněná terakota 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg