5,0



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola No Yellow 2 x 1000 ml stříbrný šampon440,97 Kč/1l
881,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

Alter Ego ChromeEgo Color Care Color Protection Shampoo ochranný šampon pro barvené vlasy 300 ml
493,43 Kč/1kg
199,87 Kč
-34,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
296,00 Kč/1l
296,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alter Ego ChromeEgo Silver Maintain Anti-yellow Shampoo neutralizující šampon pro platinově blond a šedivé vlasy 300 ml
551,00 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alter Ego CureEgo Silk Effect Shampoo šampon pro uhlazení a lesk vlasů 300 ml
691,37 Kč/1l
241,04 Kč
-33,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
207,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Balance Shampoo 1000 ml
293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow 2 x 350 ml šampon pro blond vlasy Stříbrná sada šamponů
659,90 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Šampon, Unisex, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá, Lesklý, Změkčující, Bělicí
927,53 Kč/1l
309,00 Kč
-30,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
528,27 Kč/1l
186,47 Kč
-27,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Numero Ovesný Rekonstruující Šampon s Provitamínem B5, 1000ml
381,56 Kč/1l
381,56 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FanolaNo Yellow | Šampon pro minimalizaci žlutého odstínu blond vlasů 100ml
Šampon Fanola No Yellow zachovává chladnou barvu vašich vlasů po delší dobu díky speciálně vybranému složení. Ideální pro blond a šedivé vlasy, barvené i přírodní. Zpomaluje proces vymývání pigmentu z pramenů, zvýrazňuje světlý odstín a umožňuje užívat si dokonalou barvu ještě mnoho týdnů po barvení. Zanechává vlasy vyčištěné, lesklé, hebké díky hedvábným proteinům a krásný studený barevný tón. Navíc chrání prameny před škodlivým UV zářením. Poznámka: Kosmetický přípravek má intenzivní fialovou barvu, ale nebojte se - vlasy nebarví, pouze neutralizuje žlutý odstín.Kompaktní lahvička o objemu 100 ml je ideálním řešením, jak se seznámit s tímto ikonickým kosmetickým přípravkem! Navíc se tak malá lahvička snadno vejde do každého příručního zavazadla a může vás doprovázet na každé cestě.Výrobek je pro vás, pokud:- si barvíte vlasy na blond, - se chcete vyhnout žlutému nádechu, - si chcete déle udržet chladný barevný tón.Obsah:100 ml
- Aplikujte na mokré vlasy,
- Vmasírujte do vlasů, dokud se nevytvoří pěna,
- Nechte na vlasech působit přibližně 30 sekund,
- Důkladně opláchněte vodou,
- V případě potřeby opakujte.
Fanola No Yellow je intenzivní šampon navržen speciálně pro neutralizaci žlutého nádechu v blond vlasech. S jemnou formulí, která nezatíží vlasy, tento produkt aktivně bojuje proti nežádoucímu žlutému tónu a pomáhá udržet vaše vlasy světlé a chladné. S vysokou kvalitou a účinností je tento šampon ideální volbou pro zachování dokonalého blond tónu bez žlutého odlesku. Vyzkoušejte Fanola No Yellow pro dokonalé vlasy každý den.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Fanola z kolekce No Yellow byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Šampon Fanola No Yellow je vhodný pro blond vlasy a pro dámy. Obsah 100 ml.
Fanola No Yellow Shampoo 100ml
FANOLA_No Yellow Šampon chladící a odstraňující žlutý nádech vlasů 100ml
Šampon Fanola No Yellow zachovává chladnou barvu vašich vlasů po delší dobu díky speciálně vybranému složení. Ideální pro blond a šedivé vlasy, barvené i přírodní. Zpomaluje proces vymývání pigmentu z pramenů, zvýrazňuje světlý odstín a umožňuje užívat si dokonalou barvu ještě mnoho týdnů po barvení. Zanechává vlasy vyčištěné, lesklé, hebké díky hedvábným proteinům a krásný studený barevný tón. Navíc chrání prameny před škodlivým UV zářením. Poznámka: Kosmetický přípravek má intenzivní fialovou barvu, ale nebojte se - vlasy nebarví, pouze neutralizuje žlutý odstín.Kompaktní lahvička o objemu 100 ml je ideálním řešením, jak se seznámit s tímto ikonickým kosmetickým přípravkem! Navíc se tak malá lahvička snadno vejde do každého příručního zavazadla a může vás doprovázet na každé cestě.Výrobek je pro vás, pokud:- si barvíte vlasy na blond, - se chcete vyhnout žlutému nádechu, - si chcete déle udržet chladný barevný tón.Obsah:100 ml
- Aplikujte na mokré vlasy,
- Vmasírujte do vlasů, dokud se nevytvoří pěna,
- Nechte na vlasech působit přibližně 30 sekund,
- Důkladně opláchněte vodou,
- V případě potřeby opakujte.
S [Fanola No Yellow Shampoo] můžete zbavit barvené, odbarvené a melírované vlasy nepříjemných žlutých tónů. šampon [Fanola No Yellow Shampoo] jemně čistí vlasy a spolehlivě redukuje žluté odlesky pomocí fialových pigmentů. Melíry, blond a šedivé vlasy získají po každém umytí lehký stříbrný lesk. U šedivých vlasů dokonce umožňuje dosáhnout čistě bílého efektu. Řada [No Yellow] od společnosti Fanola nabízí také masku, kterou lze použít společně se šamponem pro ochranu vlasů před vysoušením a pro dosažení světlejší a silnější blond barvy.
[Použití]
Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Šampon nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.
Složení
Aqua (Voda), Sodium Laureth Sulfate, sodium cocoamphoacetate, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, citric acid, acid violet 43, parfum extract, benzyl alcohol, triethylene glycol, propylene glycol, sodium chloride, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, magnesium nitrate, magnesium chloride, chlorphenesin, potassium metabisulfite
Fanola No Yellow Shampoo Šampon je ideální pro šedivé, odbarvené a odbarvené vlasy. Fialová barva odstraňuje nežádoucí žluté tóny u šedivých, světle blond a melírovaných vlasů. Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a nechte působit 1-5 minut, poté opláchněte. Opakujte podle potřeby
Fanola No Yellow Shampoo 100ml
Šampon No Yellow pro blond vlasy neutralizuje žluté tóny.
- Vysoce pigmentovaný
- Umožňuje získat vysněný odstín po jednom umytí vlasů
- Poskytuje dlouhotrvající popelavý, lesklý efekt
- Obsahuje hedvábné proteiny
Ideální pro péči o stříbrné ombré vlasy. Šampon Fanola No-Yellow si oblíbily ženy po celém světě. Zaručuje chladný tón vlasů a je ideální pro péči o studené blond vlasy a odstranění žlutých odstínů u odbarvených vlasů.
Návod k použití:Naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte a poté opláchněte vodou.Pro intenzivnější účinek vlasy znovu umyjte šamponem a nechte přípravek ve vlasech působit 5 minut.
Fanola No Yellow je intenzivní šampon navržen speciálně pro neutralizaci žlutého nádechu v blond vlasech. S jemnou formulí, která nezatíží vlasy, tento produkt aktivně bojuje proti nežádoucímu žlutému tónu a pomáhá udržet vaše vlasy světlé a chladné. S vysokou kvalitou a účinností je tento šampon ideální volbou pro zachování dokonalého blond tónu bez žlutého odlesku. Vyzkoušejte Fanola No Yellow pro dokonalé vlasy každý den.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Fanola z kolekce No Yellow byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Šampon Fanola No Yellow je vhodný pro blond vlasy a pro dámy. Obsah 100 ml.
Fanola No Yellow Shampoo 100ml
FANOLA_No Yellow Šampon chladící a odstraňující žlutý nádech vlasů 100ml
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Keratin, Aminokyseliny, Minerály, Voda, Parfum, Benzyl Alkohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonen, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alaun, Dále uvedené pigmenty.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8032947868629
- Číslo produktu
- 47621
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Keratin, Aminokyseliny, Minerály, Voda, Parfum, Benzyl Alkohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonen, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alaun, Dále uvedené pigmenty.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8032947868629
- Číslo produktu
- 47621
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316146, Oční sérum, 30 ml, Unisex, Rozzařující, Univerzální pleť, Tuba
15 697,00 Kč/1l
470,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fanola No Yellow Care No-Yellow Mask 100 ml
2 140,00 Kč/1l
214,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
4 293,94 Kč/1kg
403,63 Kč
Prodejce: Azjasklep

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml
2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

relaxační masážní přístroj na hlavu
968,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

vidaXL Pohovka Chesterfield 3-Seater Imitace kůže černá
13 144,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
1 579,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Fanola No Yellow 2 x 350 ml šampon pro blond vlasy Stříbrná sada šamponů
659,90 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

No Yellow bezoplachová péče 2-Phase Potion pro ženy 150 - Fanola
1 395,77 Kč/1kg
234,49 Kč
Prodejce: Glamperfeu

60 očních polštářků, kolagenové gelové oční polštářky s aloe vera proti vráskám, jemným linkám, tmavým kruhům, snižuje otoky, zmírňuje únavu
834,18 Kč/1kg
417,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Trendy-Shop

10dílná sada na kynutí chleba Gliese, kulatý košík o průměru 23 cm a kompletní sada pečicích potřeb, košík na kynutí chleba, sada pro začátečníky
794,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

Rohová sedací souprava ARANKA - šedá
21 766,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

Juskys dětské puzzle Juna 36 dílků s písmeny A-Z a číslicemi 0-9 - protiskluzové - růžové pro - Akceptovatelné
988,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
528,27 Kč/1l
186,47 Kč
-27,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hladký šifon, voálová tkanina, bílá, 50 x 150 cm
80,00 Kč/1m²
60,00 Kč
Prodejce: OrientFashion

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Wella Blondor Plex 9, Prášek, 800 g, Sklenice
2 870,19 Kč/1kg
2 296,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kapslový kávovar, 0,7 l, Kávová kapsle, 1400 W, Černá
4 671,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Černá
7 727,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NovaMBSmart

Merax Manželská postel 140 x 200 cm Postel z masivu s čelem a roštovým rámem, vysoce kvalitní klasická postel Dřevěná postel Borovicový rošt, bílá barva
3 559,99 Kč
-176,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tento produkt mě nadchl
Objem 0,35 l
Tento šampon používám už čtyři roky. Je velmi šetrný k vlasům a obnovuje jejich barvu i po mnoha týdnech. Lesk tak zůstává zachován. Pravidelné používání je samozřejmostí.
Ohodnoceno dne 2. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
MODRÝ ŠAMPON
Objem 0,35 l
VMASÍRUJTE DO MÍRNĚ VLHKÝCH VLASŮ, DOKUD SE NEVYTVOŘÍ PĚNA A NECHTE PŮSOBIT 5-10 MINUT. POSKYTUJE SKVĚLÝ VÝSLEDEK BÍLÉ BLOND A TAKÉ DOKONALE VYTÁHNE ŽLUTÉ PIGMENTY.
Ohodnoceno dne 16. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Funguje dobře
Objem 0,35 l
Musíte si chránit ruce, protože se hodně barví, a pro strukturu vlasů je užitečný kondicionér nebo kúra po něm. Vůně je v pořádku.
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 0,35 l
Velmi dobrý šampon. Vřele doporučuji. Děkuji
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Objem 0,35 l
Matuje super
Ohodnoceno dne 21. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objem 0,35 l
Sehr schöne schanppo
Ohodnoceno dne 22. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Objem 0,1 l
Skvělá zkušenost
Ohodnoceno dne 23. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 0,35 l
Velmi dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l