4,6



Na základě 9 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Creativ Moje první malování prsty MAPED336,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

KREUL MUCKI, Modrá, Zlato, Růže, Stříbrná, Omyvatelný, Bezlepkový, 150 ml
631,67 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Kreall Creall Pink Finger Paint
1 289,32 Kč/1l
966,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

KREUL 4000798284053, Žlutá, Vodová barva, Tekutina, 250 ml, 1 kusů
916,00 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Prstové barvy na porcelán "MUCKI Sweet Magic", sada, 2 x 50 ml, KREUL
4 980,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: CORWELL

6 baretek pro malování Sweet, Djeco
584,89 Kč/1kg
584,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Kreul 28103 Prstová barva Red 150 ml 1 ks
993,33 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Kreul 23122 Prstová barva Diamond Blue 150 ml 1 ks
926,60 Kč/1l
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

KREUL 27156 KREUL látková pastelka s hvězdičkou "MUCKI", sada 5 ks
2 396,56 Kč/1kg
215,69 Kč
Prodejce: M_plus_L

Marabu 10244979 4 Marabu KiDS Sternenglanz Fingerfarben farbsortiert
5 276,70 Kč/1l
527,67 Kč
Prodejce: M_plus_L

folia 48211 folia sada barev na prsty "SWEET RAINBOW"
3 876,40 Kč/1kg
387,64 Kč
Prodejce: M_plus_L

KREUL 2317, Modrá, Zelená, Růžová, Žlutá, Tekutina, 150 ml, 4 kusů
3 526,60 Kč/1l
528,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Prstové barvy na porcelán "MUCKI", sada, 6 x 150 ml, KREUL
4 993,33 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL barva na prsty "MUCKI", sada 5 x 50 ml
1 596,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL 23107, Fialová, Bezlepkový, 150 ml
859,93 Kč/1l
128,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Kreul Javana Barva na látky Golden Yellow 20 ml 1 ks
4 200,00 Kč/1l
84,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

KREUL 29103 KREUL prstové barvy "MUCKI", sada barevných hracích krabiček
837,98 Kč/1l
418,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Staedtler 8814 D, Modrá, Zelená, Červená, Žlutá
4 377,70 Kč/1l
437,77 Kč
Prodejce: somnia24

Kreul 28406 Prstová barva Black 250 ml 1 ks
1 061,56 Kč/1l
265,39 Kč
Prodejce: sadhandels-gmbh

Jovi 153FP Sada prstových barev 4 x 35 ml
945,97 Kč/1kg
293,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mramorovací barva "Magic Marble", sada Love Neon!
- 20 ml ve sklenici
- s kapátkem
- krátká doba schnutí
- Barvy lze vzájemně míchat
- pro mramorování ponořením
-Polyuretan= 6 kusů, v různých barvách 1 x po bílé, růžové matné, neonově žluté, neonově oranžové, neonově růžové, šedé matné
Návod na mramorování barvou "Magic Marble ":
1. Kapky: Naplňte nádobu, do které lze předmět zcela ponořit, vodou. Vezměte prosím na vědomí: Nádobu nelze zcela vyčistit. Proto nádobu v případě potřeby chraňte plastovým sáčkem. Barvu krátce protřepejte. Naneste mramorovací barvu v blízkosti vodní hladiny.
2. Nakreslete vzor: Čím více barvy nakapete, tím bude mramorování barevnější. U polystyrenu použijte maximálně 15 kapek a maximálně 4 barvy. Po nakapání barvy ihned nakreslete mramorovací vzor dřevěnou tyčinkou. Pro výsledek mramorování je ideální použití 2 až 3 barev.
3. Namáčení: Na dřevěnou tyčinku položte předmět, např. polystyrenové srdce. Srdce pomalu ponořte do vody, krátce v ní setrvejte a rychle jej opět vytáhněte. Aby se na předmětu nevytvořila druhá vrstva barvy, foukněte před vytažením na povrch vody, aby barva stékala až k okraji. Nechte zaschnout. V závislosti na povrchu mramorovaného předmětu bude barva po 15 až 30 minutách prachově suchá. Po úplném zaschnutí lze předměty otřít.
4. Hotovo: Pro další mramorování opatrně odstraňte přebytečnou barvu z vodní hladiny pomocí listu papíru (papírový okraj). Odstraňte případné zbytky barvy, abyste dosáhli rovnoměrného rozložení nové barvy. V případě silného znečištění vodu obnovte.
Tvůrčí tipy: Vložte do kap esníčků, abyste se dostali na místo, kde je možné je použít:
- pořadí nanášení barev ovlivňuje vzor mramorování: první barva je vytlačena druhou, takže druhá barva je výraznější.
- pro jednobarevné mramorování použijte odstín "Bezbarvý" a požadovaný odstín.
- při mramorování pracujte vždy rychle, jinak se na povrchu vody vytvoří mírně zaschlý barevný film.
- Po použití barvu ihned uzavřete
- doporučujeme používat rukavice a zástěru
- u textilií a tkanin se doporučují předběžné zkoušky
Příklady použití:
- pro mramorování dřeva, skla, plastu, papíru, kovu, keramiky, terakoty nebo polystyrenu
- k barvení vyfouknutých velikonočních vajíček nebo vánočních ozdob
Vhodné pro:
- .
KREUL mramorovací barva "Magic Marble", sada Love Neon!
- mramorovací barva Magic Marble
- k namáčení mramorování dřeva, skla, plastu, papíru, kovu, kameniny atd.
- obsah: 6 barev á 20 ml (bílá, mademoiselle rosé matná, neonově žlutá, neonově růžová, neonově oranžová, vulkanicky šedá matná) a návod
- dóza na barvy s kapátkem pro snadnou a přesnou práci
- výjimečná zářivost a lesk barev, krátká doba schnutí
Mramorový vzhled je jasně rozpoznatelný jako trend v módě, dekoracích a interiérovém designu.
Lifestyloví blogeři, bruslaři a surfaři milují náhodné vzory, které dělají design jedinečným - a to nejen o Velikonocích, kdy jsou vajíčka máčena v barvě.
Mramorovat s mramorovacími barvami KREUL Magic Marble může každý a chladivé efekty dodají každému dekorativnímu předmětu individuální nádech. Ať už jde o pohlednice, čela zásuvek, keramické hrnky, nádoby na čajové svíčky, korkové podložky nebo dřevěné krabičky, kdykoli je třeba vytvořit neobvyklý vzor, mramorování nabízí netušené možnosti.
Barvy jsou vhodné pro ponorné mramorování a design dřeva, plastu, papíru, kovu, kameniny, terakoty, skla a polystyrenu.
Nabízejí výjimečnou barevnou brilanci a zářivost. Praktická 20ml nádobka má malý otvor s kapátkem, který usnadňuje přesnou práci.
Pro dosažení stylových barevných efektů kombinují kreativci maximálně 3 barvy na jedno namočení.
Mramorovaný povrch má tištěný efekt a rovnoměrně splývá s pozadím.
Pokyny pro aplikaci
- Postup: Nalijte vodu z vodovodu do kbelíku.
- Dobře protřepejte barvu KREUL Marbling Colour a nakapejte ji těsně k hladině vody.
- Dřevěnou tyčinkou nakreslete vzor pruhů. Měli byste pracovat rychle.
- Pomalu ponořujte předmět do vody, dokud barva nepokryje celý povrch.
- Poté barvu, která zůstala na povrchu vody, vyfoukněte směrem k okraji, aby se při vytahování opět neusadila na mramorovaném povrchu.
- Před dalším ponořením odstraňte zbytky barvy na hladině vody pomocí papíru, který již nepotřebujete.
- Po krátkém zaschnutí můžete jednotlivé dekorativní prvky osadit.
Rozsah dodávky
Obdržíte 6 nádobek po 20 ml v barvách bílá, mademoiselle rosé matná, neonově žlutá, neonově oranžová, neonově růžová a vulkanicky šedá matná.
Sada 6 neónových a křídových mramorovacích barev. Skvělé efekty, jedinečné mramorové vzory. Mramorový vzhled je velice oblíbeným trendem v oblasti módy, dekoratérství a interiérového designu. Ať už na dřevěných krabičkách, obrazech, svíčkách nebo porcelánu, s Magic Marble matt se každá dekorace stane osobitým kouskem, který se dokonale hodí k ošumělým elegantním předmětům, skandinávskému designu a jemnému interiéru. Na pohlednicích, čelech zásuvek, keramických hrníčcích, sklenicích na čajové svíčky, skateboardech nebo přilbách, mramorování nabízí nepředstavitelné možnosti pro tvorbu neobvyklých vzorů. Jasné neonové barvy se setkávají s jemnými, pudrovými a elegantními odstíny. Šest barev v sadě mramorovacích barev KREUL Magic Love Neon! poskytuje jedinečný mramorový vzhled dekorací. Zářivá ponorná mramorovací barva pro náhodné vzory a jedinečné barevné efekty. Pro ponorné mramorování pohlednic, papírových sklenic, korkových podložek, dřevěných krabiček a plastových vajíček S vynikající barevnou intenzitou a svěžestí Praktická 20 ml nádobka má malý otvor s kapátkem, který umožňuje jednoduchou a přesnou práci Krátký čas schnutí Na jedno ponoření můžete kombinovat maximálně 3 barevné odstíny a dosáhnout tak stylových barevných efektů. Mramorovaný povrch vypadá jako potištěný a rovnoměrně se váže na podklad Před použitím dobře protřepejte, přidávejte kapky blízko vodní hladiny a vytvářejte vzory pomocí dřevěné tyčinky. Pomalu ponořte předmět a poté jej vyjměte. Přebytečnou barvu z vodní hladiny odstraňte papírem. Po zabarvení každého předmětu přidejte další barvivo. Pro ponorné mramorování dřeva, skla, plastu, papíru, kovu, kameniny, terakoty, polystyrenu Souprava obsahuje: 6 x 20 ml nádobek: bílá, mademoiselle rosé matná, vulkanicky šedá matná, neonově žlutá, neonově růžová, neonově oranžová
20 ml, ve skleničce, s kapátkem, krátká doba schnutí, barvy lze vzájemně míchat, pro mramorování ponorem, 1 x bílá, růžová matná, neonově žlutá, neonově oranžová, neonově růžová, šedá matná
Sada Kreul Magic Marble Love Neon kombinuje zářivé neonové barvy s jemnými pudrovými odstíny a vytváří tak výrazný mramorový efekt, který je ideální pro odvážné i jemné vzory. Ať už jde o zdobení pohlednic, dřevěných krabiček, keramických hrnků nebo plastových vajíček, tato sada nabízí nespočet možností pro stylové vzory - a to nejen na Velikonoce. Šest barev - bílá, matná Mademoiselle Rosé, matná Volcano Grey, neonově žlutá, neonově růžová a neonově oranžová - nabízí výjimečný lesk a zářivost s matným nebo světlým povrchem. Každá 20ml nádobka má otvor s pipetou pro přesnou aplikaci. Pro použití barvu jednoduše protřepejte, nakapejte na vodní hladinu, roztočte dřevěnou tyčinkou a ponořte předmět, abyste vytvořili design připomínající potisk mramoru. Barva rovnoměrně přilne ke dřevu, sklu, plastu, papíru, kovu, keramice, terakotě a polystyrenu a rychle zasychá pro efektivní tvorbu. Tato sada je ideální pro kreativce, kteří chtějí kombinovat hravou neonovou energii s jemnými, elegantními tóny.
KREUL Magic Marble Marbling Colours Set Love Neon! 6 x 20 ml
Sada šesti zářivě barevných namáčecích barev pro náhodné vzory a jedinečné barevné efekty
- Objem
- 120 ml
- Barva
- Světle růžová
- Obsahuje baterie
- Ne
- Výrobce
- Kreul
- Počet kusů
- 6
- Hmotnost
- 0.45 kg
- Kód EAN
- 4000798122584
- Číslo produktu
- 73614
- Objem
- 120 ml
- Barva
- Světle růžová
- Obsahuje baterie
- Ne
- Výrobce
- Kreul
- Počet kusů
- 6
- Hmotnost
- 0.45 kg
- Kód EAN
- 4000798122584
- Číslo produktu
- 73614
Pozor
K tomu se hodí také

KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
3 860,00 Kč/1l
386,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KREUL Magic Marble, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Bílá, Žlutá, Mramorová barva, Tekutina, 20 ml
19 300,00 Kč/1l
386,00 Kč
Prodejce: CORWELL

BRUBAKER Velikonoční vajíčka 6 cm plastová matná bílá se závěsy - realistický vzhled - sada 20 ks
224,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble" matný, sada Chalky Living
3 860,00 Kč/1l
386,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Fiamma Level Up 2 kusy
1 043,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,39 Kč/1m
731,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Marabu Easy Marble, Modrá, Zelená, Šedá, Šeříková, Světle hnědošedá, Průhledná, Pastelová barva, Tekutina, 90 ml, 6 kusů
4 739,67 Kč/1l
426,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

Marabu 1305000000087, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Průhledná, Žlutá, Olejová barva mísitelná s vodou, Tekutina, 90 ml, 6 kusů
4 044,44 Kč/1l
364,00 Kč
Prodejce: MATFEL

KREUL 73213, Tyrkysová, Mramorovací barva, Tekutina, 20 ml, 1 kusů
9 450,00 Kč/1l
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Vánoční ozdoby odolné proti rozbití - 100ks 3/4/6cm - Barva: BÍLÁ
649,76 Kč
Prodejce: Special-trends

KREUL 73210, Světle modrá, Modrá, Tekutina, 20 ml, 1 kusů
8 949,50 Kč/1l
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

LED - Pavilon 3x4m Minzo Zahradní pavilon Solární pavilon Zahradní stan Designový pavilon
6 990,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

100 červených vánočních ozdob Vánoční ozdoby na stromeček Vánoční ozdoby na stromeček červené
1 177,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

KREUL 73219, Zlato, Mramorovací barva, Tekutina, 20 ml, 1 kusů
23 041,50 Kč/1l
460,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KREUL 16600, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Žlutá, Vodová barva, Tekutina, 20 ml, 6 kusů
408,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
7 991,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Marabu 13050039098, Tyrkysová, Olejová barva mísitelná s vodou, Tekutina, 15 ml, 1 kusů
31 119,33 Kč/1l
466,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Papstar 13800, Kulatý, Bílá, 50 kusů
16 132,66 Kč/1kg
884,07 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: somnia24

KREUL 16603 KREUL Glass & Porcelain Classic, metalické barvy sada 6 kusů
20 750,00 Kč/1l
415,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
291,53 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Makita DDF482RFJ, Vrtačka s pistolovým držadlem, Černá, Modrá, 1,3 cm, 1900 ot/min, 3,8 cm, 1,3 cm
5 771,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

HobbyFun Keraflott bílá odlévací hmota na bázi sádry 5000g
126,54 Kč/1kg
632,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Sony Interactive Entertainment It Takes Two, PlayStation 4, Režim multiplayer, Náctiletí
1 944,30 Kč
Prodejce: M_plus_L

Prostěradlo Komfortec Jersey 200x200 cm, 100% bavlna, antracitová barva
1 435,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sony Interactive Entertainment DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjecí stojánek, Černá, Bílá, Sony, 1 kusů, 195 mm
779,00 Kč
Prodejce: XzoneDE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Existují lepší
Tyto barvy jsme použili k mramorování plastových vajíček. Barvy jsou samy o sobě krásné, ale bohužel stékají a kapou. Barvy z vajíček stékají, což vytváří opravdu skvělý efekt, ale není to to, co jsme chtěli. Před několika lety jsme totéž dělali s mramorovací barvou Marabu a nebylo to takové a vajíčka měla barvu, jakou jsme chtěli. U těchto barev jsou efekty kvůli kapání a stékání bohužel jiné, než jsme ve skutečnosti chtěli. Je to škoda, protože menší děti tomu nerozumí. Ale tyto barvy jsou opravdu intenzivní.
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Creative Deco Dětské Prstové Barvy Netoxické | 6 x 40 ml Kelímků | Intenzivní Barvy | Sada pro Batolata | Bezpečné a Netoxické | Na Vodní Bázi | Řemeslné Barvy Plakátové Barvy Školní Prstové Barvy
529,00 Kč
Prodejce: CreativeBrandsEU
2 204,17 Kč/1l

Sada barev na obličej - 15 barev, na vodní bázi a smývatelné, šetrné k pokožce a netoxické, se 2 štětci, pro děti, karneval a Halloween
419,30 Kč
Prodejce: Zanjo24
2 653,80 Kč/1kg

Sada barev In The Dark Samosvítící fosforeskující barvy pro malování na zeď a tělo
694,30 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 851,47 Kč/1kg

6barevná sada na malování obličeje a těla, bezpečný, rychle schnoucí halloweenský make-up pro děti i dospělé, 30 g
619,30 Kč
Prodejce: Zanjo24
11 468,52 Kč/1kg

Barvy na prsty 12 barev 15 ml. Psi pruh Majewski
195,00 Kč
Prodejce: MATFEL
650,00 Kč/1kg

SES Creative SES Children's Set of Four Eco Fingerpaints, Modrá, Zelená, Červená, Žlutá, Omyvatelný, 110 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
278,00 Kč
Prodejce: MATFEL
462,56 Kč/1kg

MUCKI Látkové barvy na prsty sada 4 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,00 Kč
Prodejce: everybuy_at
880,00 Kč/1l

malířská paletka školní paleta na míchání barev 22x17 cm plastová bílá
45,53 Kč
Prodejce: Przydasie
9 106,00 Kč/1l

Prstové barvy – žlutá, červená, modrá, zelená | Zelený pěnkava
794,59 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 655,40 Kč/1l

Pelikan 701587, Modrá, Perleťová, Růžová, Fialová, Žlutá
297,00 Kč
Prodejce: MATFEL
742,50 Kč/1l

Pelikan 701570, Modrá, Zelená, Červená, Žlutá
297,00 Kč
Prodejce: MATFEL
594,00 Kč/1kg

Barvy prstové s razítky Colorino 10ks
230,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
851,85 Kč/1kg

Barvy na prsty 40ml 6 barev MILAN
267,80 Kč
-13,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
254,00 Kč
Prodejce: MATFEL
6 350,00 Kč/1l

Maped 907004, 2 rok/roky, Plast, Vícebarevný, 9 kusů
420,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
617,65 Kč/1kg

Creativ Moje první malování prsty MAPED
336,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Barvy na prsty 6 barev x 40 ml
185,00 Kč
Prodejce: MATFEL
411,11 Kč/1kg