4,8



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně259,96 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml365,59 Kč/1kg
122,17 Kč
-5,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)1 439,80 Kč/1l
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G244,97 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dr.Beckmann 126812006 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL & ÖLE Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
1 686 833,38 Kč/1kg
101,21 Kč
Prodejce: Visage

Štětec na mýdlové skvrny Dr.Beckmann Gall 250ml
368,08 Kč/1l
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dr. Beckmann, čistič varných desek, 250 g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
340 814,83 Kč/1kg
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dr. Beckmann Mýdlová tyčinka Odstraňovač skvrn od mýdla Aloe Vera 100g
529 750,01 Kč/1kg
63,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Beckmann 4542 Express Stain Stick S.O.S. 9ml
30 534,45 Kč/1l
274,81 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Beckmann, Waschmaschinen Frische Reiniger Tabs
11 297 000,29 Kč/1kg
338,91 Kč
Prodejce: THAR

Dr Beckmann, Odplamiacz do tapicerek, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
373,67 Kč/1kg
149,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Clinex MaxDirt 1L na odstraňování mastných skvrn
294,20 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odmašťovač Levandule Chante Clair - 600 ml
263,05 Kč/1l
157,83 Kč
Prodejce: BEBELUC

Poliboy Koncentrat do pielęgnacji parkietu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
566,30 Kč/1l
283,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Citrusový čistič Frosch 500 ml
156,26 Kč/1l
78,13 Kč
Prodejce: MANADA

Dr. Beckmann Fleckenschaum Oxi-Power, 500 ml, odstraňovač skvrn na textilie
217,64 Kč/1l
264,47 Kč
-155,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
599,80 Kč/1l
299,90 Kč
Prodejce: somnia24

Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Dr.b.spülmaschinen Hygiene Reiniger
2 900 000,07 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: THAR

Odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Ariel, 500g
916 346,15 Kč/1kg
476,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Beckmann | Tekutý odstraňovač skvrn - 50 ml - odstraňovač skvrn - odstraňovač pigmentů - účinný na skvrny od kosmetiky
Objevte tekutý odstraňovač skvrnDr. Beckmann, který byl speciálně vyvinut k odstranění i těch nejodolnějších skvrn od kosmetiky. Díky praktické lahvičce o objemu 50 ml je tento ďábel na skvrny ideální pro použití doma nebo na cestách. Spolehněte se na účinné odstraňování skvrn a užívejte si čisté textilie beze zbytků.
Přehled produktů
Tekutý odstraňovač skvrn od Dr. Beckmanna je součástí renomované řady Flecken Teufel® a nabízí vysoce účinné řešení pro odstraňování kosmetických skvrn, skvrn od trávy a bláta. Díky speciálnímu složení odstraňovače pigmentů rozpouští i ty nejobtížnější zbytky make-upu, jako je řasenka, podkladová báze a rtěnka. Ekologický obal je 100% recyklovatelný, což ještě více zatraktivňuje používání tohoto výrobku.
Klíčové vlastnosti a specifikace
Tento účinný odstraňovač skvrn nabízí řadu výhod:
- Účinnost na kosmetické skvrny: odstraňuje i odolné stopy inkoustu, make-upu a rtěnky.
- Složení s odstraňovačem pigmentů: Pomáhá rozpouštět barviva ve skvrnách a zajišťuje tak důkladné čištění.
- Široká škála použití: Odstraňuje také skvrny od půdy, trávy a bláta, takže je všestranně použitelný.
- Ekologický obal: Láhev je 100% recyklovatelná a podporuje udržitelnou spotřebu.
- Praktická velikost: Odstraňovač skvrn o objemu 50 ml je praktický a ideální pro použití doma nebo na cestách.
Další technické informace:
Tekutý odstraňovač skvrnDr. Beckmann má následující technické údaje:
- Typ: Tekutý odstraňovač skvrn
- Značka: Dr. Beckmann
- Řada: Stain Devil®
- Obsah: 50 ml
- Složení: Obsah: tekutý
- Složení: 15-30 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy, sorban draselný.
- Jazyk označení: němčina
Výhody a použití
S přípravkem Dr. BeckmannStain Devil je odstraňování skvrn hračkou. Speciální složení umožňuje cílenou aplikaci na kosmetické skvrny, zatímco praktická velikost zaručuje snadnou manipulaci. Ideální pro každého, kdo si cení péče o textil a zároveň chce být ohleduplný k životnímu prostředí.
Výhody produktu: - Vhodné pro použití v domácnosti, kde je možné používat i jiné materiály:
- Snadné použití: naneste malé množství přípravku na skvrnu, počkejte několik minut a poté textil opláchněte vodou nebo vyperte podle návodu k péči.
- Všestranné použití: Kromě kosmetických skvrn odstraňuje odstraňovač skvrn také skvrny od hlíny, trávy a bláta.
- Účinné složení: Enzymy a povrchově aktivní látky, které obsahuje, zajišťují důkladné čištění bez zanechání zbytků.
- Recyklovatelný obal: Pomozte snížit množství odpadu používáním ho obalu.
- Ideální na cesty: Díky kompaktní velikosti 50 ml je ideálním společníkem na cestách.
Proč si vybrat tento výrobek
Vyberte si tekutý odstraňovač skvrnDr. Beckmann, který účinně odstraní odolné kosmetické skvrny a další znečištění. Spolehněte se na vysoce kvalitní složení, které nejen důkladně čistí, ale je také ekologicky zabaleno. Užívejte si výhod odstraňovače skvrn, který vám bude po boku v každé situaci!
Dr.Beckmann Fleckenteufel 50ml - Odstraňovač skvrn - Výrobce: delta pronatura Dr.Krauss und Dr.Beckmann KG Kurt-Schumacher-Ring 15-17, 63329 Egelsbach --- Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje silné podráždění očí. Dodržujte symboly pro ošetřování na textiliích. Předem zkontrolujte barvu a odolnost na skryté části textilie. --- Signální slovo: POZOR --- P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí, P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování, P337+P313 - Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření --- H319 - Způsobuje vážné podráždění očí
Odstraňovač skvrn Dr. Beckmann Příroda a kosmetika byl vyvinut na barevné a zvláště pigmentové skvrny, jako jsou skvrny od trávy, rtěnky, make-upu nebo jiné kosmetické skvrny. Pigmenty jsou barevné látky, které jsou nerozpustné.
Například v make-upu jsou zapracovány do krému. Při odstraňování pigmentů a barevných látek, jako jsou skvrny od trávy, se mohou tyto složky vlivem tření hluboko usadit ve vláknech oděvu. Díky speciálnímu složení založenému na účinných látkách odstraňujících pigmenty a povrchově aktivních látkách, dalším složkám a níže popsanému způsobu aplikace lze skvrny z textilií odstranit účinně a bez poškození barvy nebo tkaniny.
Ideální na skvrny od:
-
Pyl - Tělové mléko - Krém - Půda - Tráva - Kajal/oční linky - Hlína - Oční stíny - Rtěnka - Make-up - Bahno - Parfém -..
Pudr - Voda po holení - Rouge - Mast - Písek - Bahno - Špína z cest - Vazelína - Řasenka - Zubní pasta Nevhodné pro:
-
Koberce - Kůže Aplikace:
Application:
U obzvláště odolných skvrn: Navlhčete skvrnu dobře Fleckenteufel tekutinou, nechte působit, skvrnu zcela vysušte vlhkým hadříkem, textil vyperte jako obvykle (poslední krok pouze u pratelných textilií):
U skvrn obsahujících pigmenty je obzvláště důležité, aby byla skvrna před praním zcela odstraněna - Čím dříve je skvrna ošetřena, tím snadněji se odstraní - Nedovolte, aby skvrna ošetřená přípravkem Stain Devil Liquid během používání přípravku zaschla (v případě potřeby ji zakryjte) - Pečujte o skvrnu před praním.
- Dodržujte symboly péče uvedené na textilu - Neošetřujte skvrny na citlivých površích - Použijte vhodný povrch, např. talíř a čistý hadřík
Odstraňovač skvrn Dr. Beckmann odstraňuje z oblečení skvrny od trávy, půdy a pylu i skvrny od make-upu, rtěnky a tělového krému. Tento odstraňovač skvrn je určen pro pratelné i nepratelné textilie.
- S dvojitým odstraňovačem pigmentů.
- Chrání barvy a tkaniny
- Obsah: 50 ml
Před použitím si vždy přečtěte návod k použití uvedený na obalu.
Speciální odstraňovač skvrn od trávy, špíny a make-upu. Odstraňuje také make-up, rtěnku, tělové mléko, půdu a pyl.
- Vhodný na pratelné i nepratelné textilie
- Šetrný k barvám a tkaninám
- S odstraňovačem pigmentů
Součástí dodávky:
součástí balení je 1x Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn Nature & Cosmetics 50 ml
| Obsah: | 50ml |
| Složení: | 5 až 15 % neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % mýdlo, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon. |
Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna je účinným řešením pro odstranění skvrn z trávy, půdy a make-upu. Tento produkt v objemu 50 ml je vhodný pro domácnosti i profesionální účely. Díky své vysoké kvalitě a účinnosti je oblíbeným výběrem zákazníků, kteří si cení spolehlivých produktů pro úklid a odstranění skvrn.
Dr. Beckmann Fleckenteufel Natur / Kosmetik 50ml Flasche
- Objem
- 0.05 l
- Složení
- Suchá formula od Dr. Beckmanna účinně odstraňuje různé typy skvrn z trávy, půdy a make-upu. Tento inovativní produkt je vhodný pro různé povrchy a je snadno použitelný. Dodejte si klidu mysli s tímto univerzálním odstraňovačem skvrn. / / Ingredience: Voda, alkohol, kyselina citronová, guma xanthan, benzylalkohol, limonen, citral, isopropylalkohol, parfém, linalool, geraniol, rostlinné mýdlo, cukrový tenzid, sodná sůl kyseliny citronové, alergen, barvivo citrusových oloupek.
- Výrobce
- dr. beckmann
- Obsah balení
- 1 x tekutý odstraňovač skvrn od kosmetiky, trávy a bláta
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.07 g
- Kód EAN
- 4008455004266
- Číslo produktu
- 50132
- Biocidy
- Ne
- Objem
- 0.05 l
- Složení
- Suchá formula od Dr. Beckmanna účinně odstraňuje různé typy skvrn z trávy, půdy a make-upu. Tento inovativní produkt je vhodný pro různé povrchy a je snadno použitelný. Dodejte si klidu mysli s tímto univerzálním odstraňovačem skvrn. / / Ingredience: Voda, alkohol, kyselina citronová, guma xanthan, benzylalkohol, limonen, citral, isopropylalkohol, parfém, linalool, geraniol, rostlinné mýdlo, cukrový tenzid, sodná sůl kyseliny citronové, alergen, barvivo citrusových oloupek.
- Výrobce
- dr. beckmann
- Obsah balení
- 1 x tekutý odstraňovač skvrn od kosmetiky, trávy a bláta
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.07 g
- Kód EAN
- 4008455004266
- Číslo produktu
- 50132
- Biocidy
- Ne
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
AD7D-S0V8-D00Y-X0PF
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc, ošetření.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Dr.Beckmann 126802009 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BLUT & EIWEISSHALTIGES Fleckenentferner flüssig, 0,05 l
3 491,00 Kč/1l
174,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonasrath

Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l
1 199 833,36 Kč/1kg
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Štětec na mýdlové skvrny Dr.Beckmann Gall 250ml
368,08 Kč/1l
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dr. Beckmann 126803002 Dr. Beckmann FLECKENTEUFEL NA MASTNÉ SKVRNY A OMÁČKY Tekutý odstraňovač skvrn, 0,5 l
1 631,00 Kč/1l
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada 2 kusů omyvatelných protiskluzových rohoží do vany Sada rohože do vany a toaletní rohože do koupelny, šedá
341,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Dr.Beckmann 126812006 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL & ÖLE Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
1 686 833,38 Kč/1kg
101,21 Kč
Prodejce: Visage

Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

XXL květináč Ø 58 cm s drážkami - výška 28 cm - barva: antracitová
1 040,40 Kč
Prodejce: Special-trends

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 439,80 Kč/1l
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
908,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Oxi Odkazovač na Skvrny z Ovoce, Cerveného Vína a Zeleniny by Dr. Beckmann - 50g
3 491,00 Kč/1l
174,55 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: sonasrath

Dr.Beckmann Mýdlový sprej na skvrny 250ml
299 085,72 Kč/1kg
104,68 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml
365,59 Kč/1kg
122,17 Kč
-5,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dr.Beckmann 126809000 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL DEO & ROST Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
1 164 999,97 Kč/1kg
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

2x Dr.Beckmann intenzivní odbarvovač 3v1 200g
4 500 000,11 Kč/1kg
270,00 Kč
Prodejce: THAR

Sil 1 für Alles Fleckenentferner 0,5 l
374 459,98 Kč/1kg
187,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Rohová pohovka s pevným lůžkem, dvojlůžko s pružinovou matrací a úložným prostorem, šedohnědá/béžová / 15102
45 990,00 Kč
Prodejce: luma-home

Dr. Beckmann Mýdlová tyčinka Odstraňovač skvrn od mýdla Aloe Vera 100g
529 750,01 Kč/1kg
63,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Dr. Beckmann, čistič praček, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 240,00 Kč/1l
310,00 Kč
Prodejce: THAR

Dr. Beckmann, čistič varných desek, 250 g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
340 814,83 Kč/1kg
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Čistič myčky, čistič pračky, odstraňovač vodního kamene, 200 g koncentrát
424,95 Kč/1kg
84,99 Kč
Prodejce: taleoo

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Dr. Beckmann, Waschmaschinen Frische Reiniger Tabs
11 297 000,29 Kč/1kg
338,91 Kč
Prodejce: THAR

Tefal XL Force C38506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 180,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 074 950,03 Kč/1kg
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%9% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
9%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro odstranění skvrn od plísní
Funguje, protože výrobek není tekutý, ale používá se jako granulát, nemohu o něm zatím nic říci. Není dostatečně zdůrazněno, že není tekutý. Takže se mi výrobek nepoužívá tak snadno.
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Důrazně doporučujeme
Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
142,00 Kč/1l

Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
216 633,32 Kč/1kg

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Elbow Grease | Sada na čištění grilů - 500 ml - Včetně rukavic a sáčku - Účinné hloubkové čištění
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
609,74 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Neutralizátor zápachu BAVIETTE, 500 ml, sprej – účinný proti zápachu zvířat a běžným pachům v domácnosti, na kobercích, čalounění a v autě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,26 Kč
Prodejce: Baviette
970,52 Kč/1l

Zázračná čisticí sada The Pink Stuff, balení 3 ks, schváleno paní Hinchovou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
667,94 Kč
Prodejce: Kpictiah
6 679,40 Kč/1l

FLEXOL Olej na údržbu dřezů 0,5 l | Ostatní čisticí prostředky | 500 ml | Čisticí prostředky
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml
122,17 Kč
-5,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
365,59 Kč/1kg

Tablety na čištění a odstraňování vodního kamene z toalet s vůní eukalyptu Astonish 160 g
107,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
674,94 Kč/1l

Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
244,97 Kč/1l

Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - vůně lnu - účinné čištění a péče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
235,96 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna pro trávu, půdu a make-up, 50 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Osvěžovač do dřezu proti nepříjemným pachům Sink Freshener Duzzit 3x30 g
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
722,11 Kč/1l

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l