4,9



Na základě 15 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MODFU Sada 15 kusů pro pečení, zdobící sáček na dorty s otočným talířem, sada na zdobení dortů s otočným stojanem, ideální pro začátečníky a milovníky dortů585,99 Kč
Prodejce: MODFU

Další informace o reklamě
třípatrový stojan na dorty 40/24/18 cm - Brand4Cake973,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
dvoupatrový stojan na dorty 30/16 cm Brand4Cake803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
dortový plátek 25 cm bílý lesklý535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Podložka pod dort bílá 25cm síla 1,2cm
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
545,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vyhlazovač glazury Wilton
424,16 Kč
Prodejce: VISO

Städter Cake Border fólie 20 cm x 10 m (160 µm) Transparentní
1 216,69 Kč/1kg
536,56 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

PartyDeco KPT57-100, Dortová, Dřevo, Dřevo, Narozeniny, 1 kusů, 16,5 cm
113,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Frozen Ledová královna Oplatkový papír 20cm Narozeniny ️
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Wenburg 16150, Bílá
315,67 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Polystyrenová maketa kruh 35x10cm - Decora
149,00 Kč
-3,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
146,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Stojan na dorty Städter ø 0,5 cm / d 30 cm přírodní
167,63 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Tortenspitzen ca. 9cm 50 Stück
217,30 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zápich na dort jednorožec tesia
65,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dekorace na dort " Mr&Mrs", 25,5cm - Svatba
874,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fotbalové figurky 10ks, 5-6,5cm
3 382,28 Kč/1kg
357,23 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
341,61 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

ZpětDekor 15 sladkých včeliček z cukru
5 250,00 Kč/1kg
105,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

PME Wooden Dowel Rods, 300 mm, 68 g, 8 mm, 76 mm, 388 mm, Blistr
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Servírovací stěrka
- Barva:
- Bílá
- Materiál:
- Nerezová ocel
- Materiál rukojeti:
- Plast
- Vhodný do myčky:
- Ano
- Délka:
- 240 mm
- Výška:
- 130 mm
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Všestranné použití: Šikmá paleta je ideální pro uhlazení těsta ve vysokých formách na pečení a pro zdobení dortů krémy
Praktické: Roztírací nůž je extra vysoký, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze jej mýt v myčce nádobí.
Rozsah dodávky: 1 x úhlová paleta (cca 24 x 13 cm) - špičková kvalita od Dr. Oetker
Materiál: Úhlová paleta je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a funkční část z nerezové oceli - lze mýt v myčce nádobí
Oetker
Dr. Oetker extra vysoká úhlová paleta (množství: 1 kus)
Úhlová paleta Dr. Oetker je ideálním pomocníkem pro uhlazení těsta ve formě na malé vrstvené dorty nebo pro zdobení dortů lahodnými krémy. Roztírací nůž s funkční částí z vysoce kvalitní nerezové oceli je extra vysoký a je ideální pro hluboké pečicí formy. Po použití lze paletu snadno umýt v myčce nádobí.
Kvalita je nejlepší recept
" Rozměry: 24 cm
" Materiál: nerezová ocel, plast
" Lze mýt v myčce nádobí
S paletou Dr. Oetker vkládáte důvěru do rodinné firmy, která se ke svým spotřebitelům chová s péčí již více než 125 let. Všechny formy na pečení a kuchyňské náčiní Dr. Oetker jsou testovány a certifikovány ve vlastní zkušební kuchyni Dr. Oetker. Díky dlouholetým zkušenostem s kvalitou a spolehlivostí se můžete na kuchyňské pomůcky Dr. Oetker vždy spolehnout.
Úhlová paleta Dr. Oetker
Pro vysoké dorty a nápadité malé vrstvené dorty je úhlová paleta s extra vysokým úhlem dokonalým a chytrým nástrojem.
Konečně se můžeme dostat do vysokých pružinových forem a dortových kruhů a bez námahy rozetřít krém nebo krémové vrstvy.
Plastová rukojeť pohodlně padne do ruky a cca 13 cm vysoká funkční část z nerezové oceli s dokonale vyváženou hmotností velmi usnadňuje i drobnou práci.
Úhlovou paletu lze mýt v myčce nádobí. Nové trendy v kreativním pečení a zdobení každoročně způsobují v domácí pekárně rozruch,
jen některé z nich se však stanou oblíbenými a často pečenými. Zejména vrstvený dort malého průměru se stal oblíbeným díky nesčetným,
a zdobení se zejména vrstvený dort malého průměru stal oblíbeným dortem k narozeninám, svatbě, oslavě narozenin a mnoha dalším příležitostem,
Narozenin, svateb, narozenin a mnoha dalších příležitostí, se stal oblíbeným na blozích, v časopisech i v srdcích amatérských pekařů.
Nejlepší předpoklady pro uskutečnění pekařských snů a kreativních nápadů poskytují dokonale sladěné výrobky konceptu Little Layer Cakes od společnosti Dr. Oetker.
- Šikmá paleta s extra vysokým úhlem
- Ideální pro vysoké pružinové formy a dortové kroužky
- Ergonomická plastová rukojeť
- Vhodné do myčky nádobí
- Materiál: nerezová ocel, plast
- Barva: stříbrná, bílá
- Rozměry (d x š x v): cca 24,5 x 3,3 x 13 cm
Skvělým pomocníkem při sestavování vrstveného dortu je tato mimořádně vysoká úhlová paleta. Výška 13 cm usnadňuje rovnoměrné roztírání vrstev krému nebo pudinku ve vysokém dortovém kruhu. Můžete ji také použít k uhlazení těst v extra vysoké pružinové formě. Po použití paletu jednoduše vložte do myčky nádobí.
- Extra vysoká
- Funkční část z vysoce kvalitní nerezové oceli, plastová rukojeť
- Lze mýt v myčce nádobí
Přibližné rozměry:
Celková délka: 24 cm
Délka úhlu: 10,5 cm
Výška úhlu: 13 cm
Materiál: nerezová ocel / plast
Barva: stříbrná / bílá
Číslo výrobku výrobce: 1665
Dr.Oetker - roztírací nůž - paleta s vysokým úhlem 24x13cm
Cukrářský nůž prohnutý - paleta
Tato špachtle je vhodná pro roztírání polevy, náplně, tekuté čokolády a krémů. Mohou se s ní zdobit dorty i řezy. Rukojeť cukrářské špachtle je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Kruhová čepel z odolné nerezové oceli a uhladí každou nedokonalost.
Materiál nerezavějící ocel + plastová rukověť. Lze mýt v myčce nádobí.
Délka pracovní části - 10,5cm
výška úhlu: 13cm
Winkelpalette extra hoch 24 cm
Úhlová paleta extra vysoká 24 cm
Materiál: plast, nerezová ocel Rozměry: cca 16 x 35 x 26 cm Barva: bílá, stříbrná Vhodné k uhlazování těsta nebo zdobení dortů
- Rozměry
- 24 cm
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 106 g
- Kód EAN
- 4044935016657
- Číslo produktu
- 1665
- Rozměry
- 24 cm
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 106 g
- Kód EAN
- 4044935016657
- Číslo produktu
- 1665
K tomu se hodí také

Lares 6003 Dortový kroužek s upínací páčkou Výška 10 cm - žáruvzdorný fixační extra vysoký
1 049,84 Kč
Prodejce: KitchenandHome

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker 1912, Dortová forma, Kulatý, Nerezová ocel, 150 mm, 30 cm
604,91 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Kulatý dortový talíř FunCakes Ø30,5 cm -Růžový-
804,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Städter Cake Border fólie 20 cm x 10 m (160 µm) Transparentní
1 216,69 Kč/1kg
536,56 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Nastavitelný nerezový dortový kruh, průměr 16-30 cm, výška 15 cm, teplotně odolný, se stupnicí a upínací pákou, příslušenství na pečení, Retoo
121,79 Kč
Prodejce: Retoo

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Kaiser 23 0067 0201, Nůž na dort, 1 kusů
524,57 Kč
Prodejce: Di-Life

Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
344,00 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Podložka na pečení 60 * 80 cm, silikonová podložka na pečení bez BPA, silikonová podložka na pečení s měřením pro Fondant Pastry Pizza Mat
434,20 Kč
-8,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
425,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

relaxační dortový nůž z nerezové oceli
1 008,53 Kč
-116,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
891,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Podložka pod dort bílá 25cm síla 1,2cm
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Wilton Glasurfarbe Royal Blue 28 g
5 473,57 Kč/1kg
153,26 Kč
Prodejce: VISO

Laresův prstenec na koláč s upínací pákou výška XXL 20 cm - žáruvzdorný ovoce odolný vůči kyselinám fixovatelný Extra vysoký
971,37 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Podložka pod dort černá 30 cm
158,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

4dílná sada otočných talířů na dorty včetně servírovacího talíře, roztírače a kráječe na dorty | nerezová ocel - lze mýt v myčce nádobí
1 654,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Unyqoos

Originální profesionální sada sáčků na pipetování Kaiser 7dílná La Forme Plus
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
95,00 Kč
-2,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Wilton Glasurfarbe Kelly Green 28 g
5 473,57 Kč/1kg
153,26 Kč
Prodejce: VISO

FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

WMF 0608736040, Elektronická kuchyňská váha, 5 kg, 1 g, Černá, Sklo, Plast, Obdélník
784,74 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zapékací mísa s dvojitým dnem Zenker 6509, kulatá, 28 cm, teflon, černá
686,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Přesně taková paleta, do které potřebuji vložit dort s 15 cm dortovým prstencem.
Ohodnoceno dne 20. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úhlová paleta extra vysoká Dr. Oetker
Ideální pro vysoké dorty. Jsem s ní naprosto spokojená. Mohu ji jen doporučit.
Ohodnoceno dne 21. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super úhlová paleta
Super úhlová paleta. Mohu doporučit
Ohodnoceno dne 9. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Velmi praktické a dobře se drží v ruce. Doporučujeme.
Ohodnoceno dne 14. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi dobře se drží v ruce
Ohodnoceno dne 18. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá paleta
Funguje skvěle!
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Praktický
Poměr cena/výkon odpovídá!
Ohodnoceno dne 4. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Není tak stabilní
Není tak stabilní, jak bych očekával.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vilde | Pata na dort nerez na nožce 33 cm - Podnos na koláč - Stojan na dorty
285,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion zdobicí špachtle na zdobení dortů 8 kusů
97,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Podstavec na dort - 33x12cm - zlatý - obdélníkový - deska na dort - deska na dort
23,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Škrabka na krém - 11 X 7,5 cm - Zubaté okraje - Bílá - Kuchyňské náčiní - Škrabka na dorty
23,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 150,00 Kč/1kg

15ks háčků na háčkování s velkou ergonomickou rukojetí bambusové extra silné jehlice 15 mm/20 mm/25 mm pro artritické ruce
2 527,30 Kč
Prodejce: Ladenza
16 848,67 Kč/1kg

Sada na Dekoraci Koláčů - 92 Dílů: Snadno tvořte úžasné pečivo
699,82 Kč
Prodejce: Happymall

Zápichy na dort dekorace sada - Policie Policista 10 ks
106,94 Kč
Prodejce: DODOCAKES

třípatrový stojan na dorty 40/24/18 cm - Brand4Cake



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant

třípatrový stojan na dorty 30/18/14 cm Brand4Cake
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant

dvoupatrový stojan na dorty 30/20 cm Brand4Cake
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant

dvoupatrový stojan na dorty 30/16 cm Brand4Cake
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Stojan, podpěra, rám, podnos na dort pro třípatrový dort, rozměry 20/20,5/30,5 cm
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dort dekorace jednorožec duha narozeninový dort dívka
1 473,96 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

ZELENÝ Gender Reveal baby shower dort dekorace dort dekorace baby shower party dekorace
1 219,17 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Fyfjur dort dekorace basketbal fotbal dort dekorace dětské narozeniny dort topper strana
936,71 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Dort dekorace 16. narozeniny chlapec dívka zlatý dort dekorace dort topper
972,26 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Vysoce kvalitní fialový motýl 3D dort topper set pro narozeniny dívky svatební dort
899,25 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sada dekorací na fotbalový dort pro dětské narozeninové oslavy - 28 kusů
950,68 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

22dílná dortová dekorace narozeninová sada motýli dort dort topper dívka svatební party dekorace
889,66 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion