5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)216 633,32 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně259,96 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Imprägnol voděodolný impregnační sprej 400ml233,37 Kč/1l
93,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml259,96 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chanteclair Sgrassatore Universale, Čistič a odmašťovač pro přípravu povrchu, Univerzální, 0,6 l, Sprej, Láhev, 1 kusů
145,25 Kč/1l
124,86 Kč
-37,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sidolux, univerzální tekutý, marseillské mýdlo, 1l
60,44 Kč/1l
60,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dasty Odtłuszczacz, 700ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
96 462,50 Kč/1kg
114,88 Kč
-37,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SODASAN 778207, 500 ml, Gel, Láhev
170,60 Kč/1l
85,30 Kč
Prodejce: taleoo

Ludwik Grapefruit Płyn do mycia szyb, 600 ml
120,65 Kč/1l
72,39 Kč
Prodejce: DomoDomo

Citrusový čistič Frosch 500 ml
156,26 Kč/1l
78,13 Kč
Prodejce: MANADA

Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
424,00 Kč/1l
212,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Savo, Uniwersalny żel do prania bez chloru, 1 l
150 927,27 Kč/1kg
166,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Frosch® 5548398006 Frosch® Grapefruit Fettlöser 0,5 l
272,00 Kč/1l
136,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Heitmann Pure Odplamiacz, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
385 899,98 Kč/1kg
115,77 Kč
Prodejce: Visage

Mill Płyn do czyszczenia pralek, 300 ml
732 500,02 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sidolux KH7, Spray do usuwania kamienia, 750 ml
727,43 Kč/1l
545,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mr.Proper, Płyn do mycia podłóg Lavender, 1 l
62 727,27 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heitmann kyselina citronová 1008288 tekutá 500ml
604 634,61 Kč/1kg
314,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FELCE AZZURRA ODMAŠŤOVAČ POVRCHŮ 750 ML a jeho jedinečná, nezaměnitelná vůně, složená z více než 100 ingrediencí z celého světa, je i dnes tajným dědictvím rodiny Paglieri, obsažena ve vzácném zápisníku, který se předává z generu.
CHARAKTERISTIKA:
Jeho vylepšené složení činí povrchy čisté bez zanechávání šmouh. Díky složkám přírodního původu je vhodný i pro ty nejjemnější povrchy. Účinný na všech površích.
SLOŽENÍ:
- Ethanolamin
- Methoxyisopropanol
- Laureth-7
- Dodecylbenzensulfonát sodný
- Kyselina fosforečná
- Parfém
- EDTA disodná
- Kokoát draselný
- 2-Methoxypropanol
Seznam varovných upozornění ch v bezpečnostním listu:
- H226 Horľavá kvapalina a pary.
- H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.
- H315 Dráždi kožu.
- H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
- H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.
- H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
- H302+H312+H332 Zdraviu škodlivý pri požití, styku s kožou alebo pri vdýchnutí.
Zoznam bezpečnostných upozornení ch v karte bezpečnostných údajov
- P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
- P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev.
- P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
- P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Zoznam doplnkových výstražných upozornení ch v karte bezpečnostných údajov
EUH208 Obsahuje reakčná zmes zložená z týchto látok: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón
[ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1). Môže
vyvolať alergickú reakciu.
Další informace důležité z hlediska bezpečnosti a ochrany zdraví člověka:
Výrobek nesmí být používán k jinému účelu.
Výrobce:
PAGLIERI S.p.A., S.S.N. 10 per Genova Km 98, 15122 ALESSANDRIA (AL)
Distribuce:
Terec, s.r.o, Trojiční náměstí 501, 02951 Lokca
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 750 ml
Sgrassatore Trigger Degreaser 750ml - Felce Azzurra
Sgrassatore Trigger Degreaser 750ml - Felce Azzurra
Ptáte-li se, jak účinně a efektivně odstranit odolné mastné skvrny z domácích povrchů, nemusíte hledat odpověď. Sgrassatore Trigger Degreaser 750ml - Felce Azzurra je řešením, které splní vaše potřeby.
Tento jedinečný výrobek byl speciálně vyvinut tak, aby získal titul nejlepšího odmašťovače na trhu. Díky speciálně vyvinutým složkám dokáže účinně odstraňovat mastnotu a nečistoty z povrchů a zanechává je čisté a jako nové.
Sgrassatore Trigger Degreaser 750 ml - Felce Azzurra nejen účinně odstraňuje mastnotu, ale také poskytuje příjemnou a osvěžující vůni. Obohacený o přírodní oleje zanechává ve vašem interiéru příjemnou vůni, která dlouho vydrží.
Ať už potřebujete vyčistit kuchyňskou pracovní desku, vydrhnout mastné skvrny z podlahy nebo vyčistit těžko přístupná místa, Sgrassatore Trigger Degreaser 750 ml - Felce Azzurra je ideální volbou. Díky ergonomickému rozprašovači je jeho použití snadné a pohodlné a výsledky jsou úžasné.
Neztrácejte čas bojem s mastnotou a špínou. Vsaďte na spolehlivost a účinnost odmašťovače Sgrassatore Trigger Degreaser 750 ml - Felce Azzurra. Objednejte si jej ještě dnes a užívejte si čistých povrchů a příjemné vůně ve vaší domácnosti.
Felce Azurra Entfetter 750ml
- Výška: 28.00
- Šířka: 6,00
- Délka: 13,00
- Měrná jednotka: ks
Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
- Objem
- 0.75 l
- Složení produktu
- 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1).
- Složení
- Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.8 g
- Kód EAN
- 8001280001727
- Číslo produktu
- 9951190172
- Objem
- 0.75 l
- Složení produktu
- 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1).
- Složení
- Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.8 g
- Kód EAN
- 8001280001727
- Číslo produktu
- 9951190172
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H315 Způsobuje podráždění kůže.EUH208 Obsahuje senzibilizující látku. Může vyvolat alergickou reakci.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
70,75 Kč/1l
70,75 Kč
Prodejce: Katomix

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
702,52 Kč/1l
175,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,80 Kč/1l
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,38 Kč
Prodejce: Katomix

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
241,69 Kč/1l
241,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
105,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra Płyn do czyszczenia łazienki, 750 ml
132 337,50 Kč/1kg
105,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra Active Color
292,54 Kč/1l
466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra, gelový osvěžovač vzduchu Classic, 140 g
237 350,01 Kč/1kg
48,94 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
449,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
953 800,02 Kč/1kg
190,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Classic, Tělový pudr, Unisex, Antibakteriální, Dávkovač, 200 g, 1 kusů
1 463,30 Kč/1kg
395,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Casa Spray Pura Montagna Osvěžovač vzduchu 250ml - Felce Azzurra
681,82 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Original
129,10 Kč/1l
205,91 Kč
Prodejce: Katomix

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
174,80 Kč/1l
109,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
344,76 Kč/1l
86,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Relaxdays 10019248, 1 kusů
482,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tuk rozpouštědlo ve spreji Felce Azzura
Tento sprej na odstraňování tuků jsem znal ještě předtím, než jsem si ho zde koupil. Báječně rozpouští mastnotu v kuchyni a velmi příjemně voní. Dodání bylo rychlé a dobře zabalené
Ohodnoceno dne 10. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku
Jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 19. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo dobře
Výrobek je také velmi dobrý
Ohodnoceno dne 13. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Parafínový olej – čistý tekutý parafín 4 L Flexol
583,13 Kč
Prodejce: FonderhillSp
145,78 Kč/1l

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
142,00 Kč/1l

Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
216 633,32 Kč/1kg

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
609,74 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Elbow Grease | Sada na čištění grilů - 500 ml - Včetně rukavic a sáčku - Účinné hloubkové čištění
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 199 833,36 Kč/1kg

BAVIETTE Probiotický neutralizátor zápachu, 0,5 l – Sprej na odstraňování zápachu do domácnosti, účinný proti zápachu moči, zvířecím pachům, vhodný pro koberce, nábytek a automobily



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,26 Kč
Prodejce: Baviette
970,52 Kč/1l

Zázračná čisticí sada The Pink Stuff, balení 3 ks, schváleno paní Hinchovou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
667,94 Kč
Prodejce: Kpictiah
6 679,40 Kč/1l

FLEXOL Olej na údržbu dřezů 0,5 l | Ostatní čisticí prostředky | 500 ml | Čisticí prostředky
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Tablety na čištění a odstraňování vodního kamene z toalet s vůní eukalyptu Astonish 160 g
107,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
674,94 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna pro trávu, půdu a make-up, 50 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Electrolux M3SCS301, Trouba, Manuální pumpička, 500 ml, Šedá, Sprej, 1 kusů
290,84 Kč
-20,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,48 Kč
Prodejce: PG-Service
540,96 Kč/1l

Osvěžovač do dřezu proti nepříjemným pachům Sink Freshener Duzzit 3x30 g
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
722,11 Kč/1l

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - vůně lnu - účinné čištění a péče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
235,96 Kč/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml každý Cruelty Free



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
149,56 Kč/1l

Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,94 Kč
Prodejce: PG-Service
344,94 Kč/1l