Termoska na večeři Maestro MR-1635 (1,2L)
1 180,00 Kč
Cenový hit
v celostátním srovnání
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
vakuový džbán 1.0L1 435,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Termoska s pumpičkou - Airpot - 1,8 litru730,10 Kč
Prodejce: Benza-nl

Další informace o reklamě
Berlinger Haus ocelová termoska 0,5l 45867778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Berlinger Haus ocelová termoska 0,5l 45866539,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Termomísa UH/N 0,6L AVANZA bílá
129,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

Termoska na jídlo Kinghoff KH 1459, 500 ml, nerezová ocel, nerozbitná, černá
349,89 Kč
Prodejce: alleop

Termoska na jídlo plastová 2500ml náhodně vybrané barvy
1 965,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Termoska na jídlo Kinghoff KH 4374, 0.65 litru, dvouvrstvá, nerezová ocel
544,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EMSA 509244, 1,2 l, Antracit, Černá, Nerezová ocel, 6 h, 12 h
877,30 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Feel Maestro MR-1636, 1,1 l, Zlato, Nerezová ocel, Denní používání
600,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Termoska Vakuová baňka Izolovaná baňka na kávu Čajová konvice 0,5 l Termo džbán Dávkovač nápojů z nerezové oceli Modrá Retoo
268,99 Kč
Prodejce: Retoo

Kinghoff ocelová termoska na večeři 1,5l KH4075
961,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nádoba na jídlo, termoska na obědy Cosmos, objem 2,5 litru
478,48 Kč
Prodejce: 7snow-PL

Dóza na potraviny Stanley 0,70 l Hammertone Green
1 506,97 Kč
Prodejce: GaladorEU

Termoska Alpina - Termoska - Dvoustěnná - 1000 ml - Včetně. Hrneček - Nerezová ocel
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Termohrnec s poklicí SWEET HOME 2,5 l
321,61 Kč
Prodejce: VISO

Termoska nerez s pumpičkou 5 l PASSAU CS-075385
1 159,15 Kč
Prodejce: PERLACASA

EMSA 515714, Černá, 12 h, 24 h, Čína, 9 cm, 95 mm
932,20 Kč
Prodejce: somnia24

EMSA 618501600, Nerezová ocel, 12 h, 24 h, Čína, 7,5 cm, 75 mm
557,09 Kč
Prodejce: somnia24

Maestro termoska MR-1634-A (0,4L)
355,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Technické detaily
- Materiál pouzdra:Nerezová ocel
- Materiál rukojetí:Plast
Vlastnosti
- Účel:Pro studené/teplé jídlo
- Rukojeť:Ano
- Typ produktu:Termoska
- Snadné čištění:Ano
- Hlavní barva produktu:Černá,Nerezová ocel
- Funkce udržování teploty:Ano
- Bezpečné pro potraviny:Ano
- Vakuově izolovaný:Ano
- Nepropustný:Ano
Hmotnost a amp; rozměry
- Objem:1200 ml
Obsah balení
- Zasouvací rukojeť:Ano
- Množství v balení: 1 ks
OCELOVÁ TERMOSKA NA VEČEŘI 2L MAESTRO MR-1635
Termoska na oběd od společnosti MAESTRO vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli.
- Ideální na dlouhé cesty/výlety do práce nebo do školy
- Šroubovací horní část termosky
- Snadné udržování hygieny
- Včetně vidličky a lžíce
- Vysoce funkční
- 3 nepropustné nádoby různých velikostí
- Zajímavý design
- Nerezová ocel
Rozměry:
Výška: 22,5 cm
Průměr: 12 cm
Objem: 2 l
- Praktická termoska o objemu 2 litry.
- Pohodlné a snadné použití. Vakuová izolace, ▶ Ideální na cesty. ▶ Dlouhodobě udržuje teplotu, ▶ Tři vnitřní přihrádky, ▶ Vysoce kvalitní nerezová ocel pro dlouhou životnost, ▶ Včetně lžíce a vidličky.
Udržujte se v kondici a objevte nejnovější inovace v oboru, abyste si mohli užívat sport v těch nejlepších podmínkách! Kupte si termosku Feel Maestro MR-1635 Black Stainless Steel 1,2 l za nejlepší cenu a užívejte si zdravý život!
- Typ: termoska
- Barva: černá
- Materiál: nerezová ocel
- Objem: 1,2 l
- Objem
- 1.2 l
- Výška
- 22.5 cm
- Šířka
- 12 cm
- Délka
- 12 cm
- Objem
- 2000 ml
- Materiál
- Nerezová ocel
- Barva
- ČernáStříbrná
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.07 kg
- Kód EAN
- 4820096554562
- Číslo produktu
- MR-1635
- Objem
- 1.2 l
- Výška
- 22.5 cm
- Šířka
- 12 cm
- Délka
- 12 cm
- Objem
- 2000 ml
- Materiál
- Nerezová ocel
- Barva
- ČernáStříbrná
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.07 kg
- Kód EAN
- 4820096554562
- Číslo produktu
- MR-1635
K tomu se hodí také

ORION Thermo bowl termo mísa na oběd 2l APPLE
369,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

Termomísa UH/N 0,6L AVANZA bílá
129,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

2 Tier Stainless Steel Thermo Lunchpot Insulated Bento Box Lunchbox Insulated Portable Picnic Food Warmer Container 6-8 Hours Hot 12 Hours Cold Retoo
1 346,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 30ml
49 000,00 Kč/1l
1 470,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Hrnec 4 l z nerezové oceli, průměr 22 cm, hrnec na vaření, hrnec na polévku, indukční, univerzální hrnec, hrnec na maso, 4 litry
999,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Orion | Termo miska - 1,3 l - Nerezová ocel - Nerezová ocel - Izolovaná - Nádoba na uchovávání tepla - Nádoba na potraviny
314,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Termo nádoba - Nerezová ocel - Nepropustná - 620 ml - Nádoba na oběd - Na teplé a studené jídlo
228,00 Kč
Prodejce: Vilde

relaxdays 10018879_0 7 relaxdays Küchenhelfer-Set
585,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Jemný šampon pro kočky s heřmánkovým extraktem, 250 ml
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: VISO

Cvičební nářadí s trampy - černé
699,00 Kč
Prodejce: EmptCZ

Termonádoba na jídlo Dimono® 500 ml z nerezové oceli – nepropustná nádoba na teplé jídlo, krabička na oběd a izolační nádoba na polévky s sebou
437,01 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01315B
254,34 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Profesionální zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů, přesný modelování, stříhání vousů, 4 řezné Délky, Akumulátorové 2 hodiny práce Retoo
1 135,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chytré stropní LED světlo 30W RGB Stmívatelné stropní světlo WiFi s dálkovým ovládáním, kompatibilní s Alexa Google Home
858,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: lapamax

Termo mísa ORION pro udržení teplého oběda 0,8l APPLE
229,00 Kč
Prodejce: TIPA_EU

EMSA 509244, 1,2 l, Antracit, Černá, Nerezová ocel, 6 h, 12 h
877,30 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Kancelářská židle - Ergonomický sedák - Křeslo s 90° sklopnou područkou - Bederní opěrka - Výškově nastavitelné - Růžová barva
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Orion | Termo miska - 700 ml - Nerez/plast - Ohřívač potravin - Praktický a lehký
285,00 Kč
Prodejce: Vilde

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Unold 58850, 1,5 l, Šedá, Bílá, Dospělý, Obdélníkový, Plast, Nerezová ocel, Nerezová ocel
987,65 Kč
Prodejce: somnia24

SPRINGLANE Termo nádoba na zmrzlinu, sada 2 ks 500 ml, nerezová ocel, nádoba na zmrzlinu s sebou, - Přijatelné
2 364,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Orion | Termo miska - 2 l - Nerezová ocel - Nerezová ocel - Izolovaná - Nádoba na uchovávání tepla - Nádoba na potraviny
513,00 Kč
Prodejce: Vilde
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Blumtal® termoska 1 litr červená - termoska z nerezové oceli bez BPA s rychlou konvicí, konvicí na čaj a kávu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(112)Počet hodnocení: 112
461,07 Kč
Prodejce: Everbrent

Termoska Bama Burano 2L béžová



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 336,29 Kč
Prodejce: Zesso

Arendo termoska z nerezové oceli, termoska 1 litr, dvoustěnná, 24h studená/12h teplá, Safe-Loc One-Click, nepropustná, 2 šálky, bez BPA, vhodná do myčky nádobí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
862,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Nerezová vakuová baňka Termoska Meteor 750 ml černá šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
409,44 Kč
Prodejce: MeteorSport

Termoska Tupperware Xploris 450 ml
1 251,25 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Nerezová vakuová baňka Termoska Meteor 750 ml černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
409,44 Kč
Prodejce: MeteorSport

Arendo termoska 1,2 l z nerezové oceli, vakuová konvice s dřevěnou rukojetí, dvoustěnná konvice na kávu, nepropustná, 1,2 l, 1200 ml, odnímatelné víčko, rychlouzávěr, bez BPA
862,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

SKIP HOP Zoo Termoska na jídlo se lžičkou/vidličkou Narval 325 ml, 3r+
1 025,61 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

ZOJIRUSHI SF-CC20-XA Termoska, 2 litry, ocelová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 860,31 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ZOJIRUSHI SL-JAF14-HG Termoska na oběd 1,23 litru grafitová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 703,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ZOJIRUSHI SL-XE20-AD Termoska na oběd o objemu 1,47 litru černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 606,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ZOJIRUSHI SF-CC13-XA Termoska, 1,3 litru, ocelová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 484,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Arendo termoska, termoska, nepropustná vakuová láhev o objemu 1 litr, láhev na pití z nerezové oceli na cesty, udržuje chlad a teplo po celé hodiny, bez BPA, bez chuti, 1000 ml
579,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

ZOJIRUSHI SJ-JS10-RA Termoska 1,03 l červená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 374,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Stelton Emma Tee Isolierkanne 1,0l sand



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 456,03 Kč
Prodejce: Aspect-Shop

Blumtal® Termoska 2 l černá - konvice na čaj a kávu z nerezové oceli, bez BPA, nepropustná, Quick Tip



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(112)Počet hodnocení: 112
606,75 Kč
Prodejce: Everbrent

ZOJIRUSHI SW-EXE35-DB Termoska na oběd 350 ml oranžová
1 374,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dvoustěnná termoska černá 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
437,01 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Vakuová konvice Stelton Emma, čajová 1 l. černá



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 278,65 Kč
Prodejce: Aspect-Shop

Termoska z nerezové oceli s dvojitou stěnou 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,97 Kč
Prodejce: Geheimshop-de