5,0



Na základě 70 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru125,88 Kč/1l
213,99 Kč
Prodejce: NIKCORP

Další informace o reklamě
Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm21,13 Kč/1l
422,65 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm11,45 Kč/1l
572,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dekorativní dřevní štěpka dekorativní šedá kůra 50l
13,98 Kč/1l
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů
2,90 Kč/1l
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell

Dekorační kůra S&Garden 80 litrů Dekorační mulč z dřevěných hoblin Mulčovací kůra z borovicové kůry Kůrový mulč Půdní okrasné hobliny
8,11 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dekorativní Mulč 70L Floria
60,06 Kč/1kg
840,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dekorativní Mulč 70L Floria
80,08 Kč/1kg
840,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dekorativní Mulč 70L Floria
46,38 Kč/1kg
695,77 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Keramzit 8-16 Mm 20L Agro
25,79 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: Gardners

Mulč pro růže 50 l
23,49 Kč/1kg
540,25 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dekorativní borovicová kůra – zahradní mulč 80 l, 0–60 mm, přírodní kůra z jehličnatých stromů pro záhony
5,33 Kč/1l
426,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Piniová kůra dekorační jemná Agro Floria 5 l
25,20 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: Gardners

Nohel Garden Keramzit DEKOR 8-16mm 20l
17,89 Kč/1l
357,85 Kč
Prodejce: VISO

Keramsit 10l 8-16mm FORESTINA 80/P
29,91 Kč/1kg
224,36 Kč
Prodejce: VISO

Drť lávová 5l - 8-16 mm
33,79 Kč/1l
168,94 Kč
Prodejce: VISO

Forestina s.r.o. Kůra mulčovací Forestina Standard, 60 l
8,85 Kč/1kg
177,00 Kč
Prodejce: Gardners
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Regionální – Surovina pochází z vedlejších produktů sousedního dřevařského průmyslu.
- Vysoce kvalitní – dřevo pochází z místního lesního hospodářství.
- – barvivo (všechny odstíny) je naprosto šetrné k přírodě.
- Všestranné – Pro dekorativní úpravy, na cesty a záhony, do interiéru i exteriéru
Plantop Dekormulch v přírodní barvě je vysoce kvalitní dekorativní materiál z přírodního, místního a drceného jehličnatého dřeva bez kůry. Jehličnaté dřevo je obarveno barvami šetrnými k přírodě. Produkt má stálé barvy, je odolný vůči povětrnostním vlivům, má velmi dlouhou životnost a je mimořádně atraktivní pro vaše individuální dekorativní zahradní úpravy. Produkt zadržuje vlhkost a teplo, zabraňuje vysychání půdy, zajišťuje dobré provzdušnění půdy, potlačuje růst plevele a je bez zápachu a pH neutrální.
S dekorativním mulčem můžete zkrášlit rostliny v květináčích, záhony i vnitřní prostory.
Dekorativní dřevěná štěpka je vyrobena z nadrceného kvalitního dřeva z různých druhů jehličnanů. Lze ji využít jako hodnotný krycí a dekorační materiál při úpravách záhonů, ale své uplatnění najde i v interiéru. Zadržuje vlhkost a teplo v půdě a zabraňuje jejímu vysychání. Zároveň udržitelným způsobem potlačuje rozvoj plevele.
Přírodní dekorativní mulč Přísada do půdy - chlazení 10-40 mm. Dekorativní mulč Plantop je vysoce kvalitní dekorační materiál vyrobený z přírodního, původního a drceného jehličnatého dřeva bez kůry. Výrobek je odolný vůči povětrnostním vlivům, velmi trvanlivý a atraktivní pro individuální okrasný design vaší zahrady. Dekorativní mulč Plantop zadržuje vlhkost a teplo, zabraňuje vysychání půdy, zajišťuje dobrou propustnost půdy, dlouhodobě potlačuje růst plevelů a je bez zápachu a pH neutrální. Dekorační mulč můžete použít ke zkrášlení rostlin v květináčích, záhonů a vnitřních prostor. Obsahem je: obsahuje 50 litrů Číslo položky: & nbsp;: 195-50
- Hmotnost
- 21.999 kg
- Objem
- 50 l
- Plocha
- 0.05 m²
- Kód EAN
- 4027892850502
- Číslo produktu
- NG8343
- Výrobce
- Gregor Ziegler
- Hmotnost
- 21.999 kg
- Objem
- 50 l
- Plocha
- 0.05 m²
- Kód EAN
- 4027892850502
- Číslo produktu
- NG8343
- Výrobce
- Gregor Ziegler
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační žlutý 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Zahradní lehátko 84B-184BK
1 733,31 Kč
-103,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 629,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

textilie netkaná 1.6/ 10m ČER UV 50g/m2
12,56 Kč/1m²
200,99 Kč
Prodejce: VISO

Miixia Double Dog Food Bowl Cat Food Bowl Dog Bowl Stand Cat Bowl
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Adler AD 2923, Planžetový holicí strojek, Černá, Jezdec, Baterie, Zabudovaná baterie, 45 min
346,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SevenKraft

Sada na opravu záplat INTEX 59631 96317
12,00 Kč
Prodejce: SPORTHABAceK

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,13 Kč/1l
422,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert
3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační oranžový 50l
8,42 Kč/1l
421,08 Kč
Prodejce: VISO

Dekorativní dřevní štěpka dekorativní šedá kůra 50l
13,98 Kč/1l
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dekorativní dřevěné hobliny žluté 50L
12,98 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Dekorační kůra S&Garden 80 litrů Dekorační mulč z dřevěných hoblin Mulčovací kůra z borovicové kůry Kůrový mulč Půdní okrasné hobliny
8,11 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Rychlost 12 x LED solární lampa země zapuštěná reflektor solární zemní světlo zemní lampa venkovní 8Leds, teplá bílá
1 728,60 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: NetworkTechnologies

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Floranica Obruba záhonu dřevěná 10 x 200 cm, Neošetřené – zahradní palisáda z borovice, ohebná obruba trávníku
376,50 Kč/1m
848,00 Kč
-95,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
753,00 Kč
Prodejce: Pemicont

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

SucceBuy Umělý olivovník 1,5 m Faux Plant PE materiál Anti-Tip Protection Lifelike Green Fake Potted Tree Home Office Decor
1 196,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Trendyplants - Phoenix Canariensis - Výška 150-170 cm - Datlovník - Odolný - Velikost květináče Ø22cm
1 574,31 Kč
Prodejce: Trendyplants

vidaXL Zvýšená postel antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná ocel
1 584,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů
2,90 Kč/1l
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell

LZQ Ohebné okraje trávníku Okraje záhonů 10 m Plastové okraje dlažby Ohebné okraje záhonů včetně 30 upevňovacích kolíků, šedá barva
61,53 Kč/1m
615,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HKGaga
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 21,99 kg
Jelikož jsme již velmi staří a velmi špatně se nám nosí, bylo dobrou alternativou nechat si ji doručit až do domu. Výrobky jsou také velmi kvalitní. Takže je ráda kdykoli využiji znovu.
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, ne zcela levný
Hmotnost 18 kg
Dobrý produkt, ne úplně levný, ale žádné náklady na dopravu. Byl dodán velmi rychle, je již na zahradě a vypadá dobře.
Ohodnoceno dne 30. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový článek za špičkovou cenu
Hmotnost 18 kg
Mulčovací kůra v barvě javoru (žlutá), to jsme hledali a našli v Kauflandu. Špičkové rychlé dodání do 48 hodin.
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 21,99 kg
Jsem velmi spokojen. Splňuje má očekávání a uvedené informace o výrobku.
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá kvalita
Hmotnost 21,99 kg
Tento mulč se mi moc líbí. Je to krásný barevný akcent. Děkuji.
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý dekorativní mulč
Hmotnost 21,99 kg
Použijte dekorativní mulč pro okrasné záhony, vypadá skvěle s rostlinami, které jsou všechny zelené.
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Hmotnost 18 kg
Používá se jako ochrana proti plevelům a ke zkrášlení předzahrádky
Ohodnoceno dne 17. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dekorativní mulč
Hmotnost 18 kg
Dekorativní mulč vytváří na zahradě velmi krásné barevné akcenty jako kontrast k běžnému mulči na ohraničených polích.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru
213,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
125,88 Kč/1l

Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm
572,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11,45 Kč/1l

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
422,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant
21,13 Kč/1l

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell
3,23 Kč/1l

Perforovaný skleníkový mulč, vysoce pevná, černá, odolná, perforovaná PE mulčovací fólie pro pěstování rostlin
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 470,15 Kč/1kg

Citronové štěpky na grilování a uzení 500 ml
103,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
207,98 Kč/1l

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell
2,90 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 500 ml
103,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
207,98 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 400 ml
75,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
189,97 Kč/1l

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil
46,75 Kč/1l

Citronové štěpky na grilování a uzení 400 ml
51,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
129,97 Kč/1l