Instantní káva - Lupine Guarana, dávka 150g | NATURATA

194,52 Kč

1 296,80 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Blendea Supercoffee Decaf Bez kofeinu 100 g
Blendea Supercoffee Decaf Bez kofeinu 100 g
2 560,00 Kč/1kg
384,00 Kč
Prodejce: Blendea
Obrázek produktu pro Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
886,56 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeinu 200g
Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeinu 200g
699,55 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
139,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Niederegger Marcipánová příchuť mléčné kávy 10 sáčků 200g
Niederegger Marcipánová příchuť mléčné kávy 10 sáčků 200g
815,95 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Instantní káva - Lupine plechovka 100g
Instantní káva - Lupine plechovka 100g
2 554,20 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
255,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorienkaffee instant - Dávka 110g
Zichorienkaffee instant - Dávka 110g
2 640,73 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 16
290,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorie - Instantní 100g
Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lupin káva - bezlepková k filtrování 500g
Lupin káva - bezlepková k filtrování 500g
475,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
237,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
233,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorienkaffee zum Filtern - Nachfüllbeutel 500g
Zichorienkaffee zum Filtern - Nachfüllbeutel 500g
539,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
269,56 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
1 181,09 Kč/1kg
206,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Malzkaffee - Chocolino instant 175g
Malzkaffee - Chocolino instant 175g
1 214,97 Kč/1kg
212,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Getreidekaffee instant - Classic in Dose 100g
Getreidekaffee instant - Classic in Dose 100g
1 334,90 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
133,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 137
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Landkaffee Getreidekaffee - instant 100g
Landkaffee Getreidekaffee - instant 100g
961,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
96,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instantní káva - Lupine Guarana sáček 8g
Instantní káva - Lupine Guarana sáček 8g
2 581,00 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instant Dinkel Kaffee - ohne Koffein 100g | MOUNT HAGEN
Instant Dinkel Kaffee - ohne Koffein 100g | MOUNT HAGEN
971,40 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instantní káva - Lupine, kakaová příchuť, balení 175 g, balení 3 kusů
Instantní káva - Lupine, kakaová příchuť, balení 175 g, balení 3 kusů
973,57 Kč/1kg
1 022,25 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instant Malz Kaffee - ohne Koffein 100g | MOUNT HAGEN
Instant Malz Kaffee - ohne Koffein 100g | MOUNT HAGEN
971,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
97,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Káva Zonnatura Meergranen bez kofeinu 100 g - aromatická vícezrnná káva bez kofeinu
Káva Zonnatura Meergranen bez kofeinu 100 g - aromatická vícezrnná káva bez kofeinu
1 967,20 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Obecné informace

Jemné složení lupiny, žita a čekanky činí z této kávové náhražky jedinečnou a vyváženou pochoutku. Při výběru surovin klademe velký důraz na nejvyšší kvalitu. Lupina, žito a čekanka se pěstují v Evropě. Zvláštní kofeinový náboj lupinové kávě dodává guarana a jemná sladkost pochází z kukuřičného sirupu.

Zvláštní vlastnosti

Obsah kofeinu: 10 mg na 100 ml lupinové kávy s guaranou.

Díky speciálnímu výrobnímu procesu neobsahuje instantní káva lepek. Nejprve jsou jednotlivé složky částečně sladovány, praženy, hrubě mlety a míchány. Z pražených a drcených přísad se poté vaří silný kávový extrakt. Prášek, včetně lepkových bílkovin prolaminů a glutelinů (které společně tvoří lepek) zodpovědných za nesnášenlivost, není rozpustný ve vodě a zůstává ve filtru. Lupinová káva je tedy již bezlepková. V dalším kroku zpracování se nehybný tekutý extrakt instantizuje, tj. suší rozprašováním do formy jemného prášku, který se poté stáčí do lahví. Aby bylo zajištěno, že instantní výrobky neobsahují žádný lepek ani jeho zbytky, provádí společnost Naturata pravidelné analýzy - obsah lepku je vždy pod detekčním limitem.

Použití

Kávu Naturata lupin guarana si můžete vychutnat nejen jako horký nápoj nebo ledovou kávu. Dodává také vytříbenou chuť dezertům a mnoha dalším pokrmům.



Naturata lupinová káva guarana instantní plechovka 150 g

Lupinová káva Naturata neobsahuje kofein, a proto je ideální pro všechny, kteří se potřebují nebo chtějí vyhnout kofeinu. Lupinová káva má plnou chuť. Po zalití horkou vodou se vytvoří jemná krémová pěna. Díky speciálnímu procesu pražení a výroby neobsahuje káva žádný lepek. Přídavek guarany dodává kávě úžasně jemnou sladkost.

Vždy ji chraňte před teplem a skladujte na suchém místě.

Složení: Lupinová loupa je vyrobena z kvalitního lusku, který je vhodný pro pěstování na loupačku:

Sušený kukuřičný sirup, lupiny 25 %, žito, čekanka, guarana 5 %.

DE-ÖKO-006 A- B - CERT



Jemná kombinace luštěnin, žita a čekanky činí tento nápoj, který nahrazuje kávu, jedinečným a vyváženým zážitkem. Při výběru našich surovin klademe důraz na nejvyšší kvalitu. Luštěniny, žito a čekanka jsou pěstovány v Evropě. Charakteristickou kofeinovou chuť luštěninové kávě dodává guarana a jemnou sladkost jí propůjčuje kukuřičný sirup.
Skladování a použití
Naturata lupinová káva Guarana si můžete vychutnat nejen jako horký nápoj nebo ledovou kávu. Dodává také vytříbenou chuť dezertům a mnoha dalším pokrmům.
Objem
0.15 l
Seznam přísad
Sušený kukuřičný sirup*, lupina* (25 %), žito*, čekanka*, guarana* (5 %).Obsahuje následující alergenní složky: Lupina *Z certifikované ekologické produkce
Deklarovaná nutriční hodnota
na 100 g: Energetická hodnota 1597 kJ / 380 kcal Tuk <0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 89 g z toho cukr 44 g Bílkoviny 2,0 g Sůl 0,20 g
Hmotnost
150 g
Obsah kofeinu na 100 ml
0.01 g
Potravinářský podnik
NATURATA
Prodejní název
lupinová káva s guaranou, instantní, nápojový prášek s extraktem kávové náhražky, guarany a kukuřičného sirupu
Výrobce
Naturata
Počet kusů
1
Číslo produktu
70-9E3L-FARR
Kód EAN
4024297018636

Skladování a použití
Naturata lupinová káva Guarana si můžete vychutnat nejen jako horký nápoj nebo ledovou kávu. Dodává také vytříbenou chuť dezertům a mnoha dalším pokrmům.
Objem
0.15 l
Seznam přísad
Sušený kukuřičný sirup*, lupina* (25 %), žito*, čekanka*, guarana* (5 %).Obsahuje následující alergenní složky: Lupina *Z certifikované ekologické produkce
Deklarovaná nutriční hodnota
na 100 g: Energetická hodnota 1597 kJ / 380 kcal Tuk <0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g Sacharidy 89 g z toho cukr 44 g Bílkoviny 2,0 g Sůl 0,20 g
Hmotnost
150 g
Obsah kofeinu na 100 ml
0.01 g
Potravinářský podnik
NATURATA
Prodejní název
lupinová káva s guaranou, instantní, nápojový prášek s extraktem kávové náhražky, guarany a kukuřičného sirupu
Výrobce
Naturata
Počet kusů
1
Číslo produktu
70-9E3L-FARR
Kód EAN
4024297018636
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Instantní káva - Lupine plechovka 100g
Instantní káva - Lupine plechovka 100g
2 554,20 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
255,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorienkaffee instant - Dávka 110g
Zichorienkaffee instant - Dávka 110g
2 640,73 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 16
290,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorie - Instantní 100g
Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
233,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lupin káva - bezlepková k filtrování 500g
Lupin káva - bezlepková k filtrování 500g
475,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
237,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorienkaffee zum Filtern - Nachfüllbeutel 500g
Zichorienkaffee zum Filtern - Nachfüllbeutel 500g
539,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
269,56 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Instantní káva - Lupine sáček 200g
Instantní káva - Lupine sáček 200g
2 054,65 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
410,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Malzkaffee - Chocolino instant 175g
Malzkaffee - Chocolino instant 175g
1 214,97 Kč/1kg
212,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorie - Original 500g
Zichorie - Original 500g
227 279,99 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
227,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
1 181,09 Kč/1kg
206,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeinu 200g
Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeinu 200g
699,55 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
139,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Instantní cereální káva - Cappuccino 175g
Instantní cereální káva - Cappuccino 175g
1 673,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
292,94 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zichorienkaffee Instant – náhradní balení 220 g | NATURATA
Zichorienkaffee Instant – náhradní balení 220 g | NATURATA
1 382,14 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 16
304,07 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Landkaffee Getreidekaffee - instant 100g
Landkaffee Getreidekaffee - instant 100g
961,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
96,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 137
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Dinkelkaffee instant - Classic in Dose 75g
Dinkelkaffee instant - Classic in Dose 75g
3 196,43 Kč/1kg
223,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro OK! Fat Burn Coffee 150g
OK! Fat Burn Coffee 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
389,66 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
KAWA Z KORZENIA CYKORII BIO 200 g - DARY NATURY
CYCORRYKVA 200 g - DARY NATURY
780,00 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Getreidekaffee instant - Classic in Dose 100g
Getreidekaffee instant - Classic in Dose 100g
1 334,90 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
133,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Inka Chicory Instant Coffee100 G
Inka Chicory Instant Coffee100 G
1 501,90 Kč/1kg
150,19 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 834,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
566,92 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Instantní zrnková káva - Klasické náplňové balení 200g
Instantní zrnková káva - Klasické náplňové balení 200g
960,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
192,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 148
1 541,40 Kč
-1 059,70 Kč
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia
Obrázek produktu pro Instantní zrnková káva - sáček se skořicí a kardamonem 8g
Instantní zrnková káva - sáček se skořicí a kardamonem 8g
1 428,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
25,81 Kč
-44%
14,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Slim Coffee 125g
Slim Coffee 125g
3 272,00 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Heimtexland Teddy Flanel Oboustranná sada ložního prádla I Zimní peřina I útulná měkká a teplá I Polštář 80x80 I Přikrývka 135x200 I Kašmírový dotek Dárkový nápad Vánoce Typ751 Růžová
Heimtexland Teddy Flanel Oboustranná sada ložního prádla I Zimní peřina I útulná měkká a teplá I Polštář 80x80 I Přikrývka 135x200 I Kašmírový dotek Dárkový nápad Vánoce Typ751 Růžová
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 27
606,23 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
370,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
370,62 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Instantní káva - Čočka v plechovce 100g | NATURATA
Instantní káva - Čočka v plechovce 100g | NATURATA
1 653 000,04 Kč/1kg
165,30 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
367,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
367,90 Kč
Prodejce: somnia24

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
chutné
Hmotnost 0,9 kg
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Pěkná náhrada za normální šálek kávy
Hmotnost 0,15 kg
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,15 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)
Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 Kč
4 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)
Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 Kč
3 033,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva
Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Blendea SUPERCOFFEE 300 g
Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
Obrázek produktu pro Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
Obrázek produktu pro Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 Kč
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
Obrázek produktu pro Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
35% poukaz
Prodejce: Exporgin
Obrázek produktu pro Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack
Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení
Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení
Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)
Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo
2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block
Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 Kč
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block
Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 Kč
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg