4,3



Na základě 3 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CAPAROL Indeko W Vnitřní barva proti plísním 10 l, bílá, proti plísním410,81 Kč/1l
4 108,05 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Big Jeff Čistič na grily a BBQ532,00 Kč/1l
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Rukojeť UD34, matná černá, 64 mm486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Rukojeť UN45, leštěný chrom, 128 mm462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sidol 126952003 Sprej do trouby
320,33 Kč
Prodejce: somnia24

Dr.Beckmann Oven Active Gel Spray 375ml
240,83 Kč/1l
90,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Cif čistič trouby a grilu Perfect Finish, 435 ml
241 931,82 Kč/1kg
106,45 Kč
Prodejce: LAVONIO

Profesionalni cistic na grily, trouby a krbova skla, aktivni pena, ERLA GRILLEX 750 ml
134,67 Kč/1l
101,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Sprej na čištění trouby a grilu, 435 ml
173 644,45 Kč/1kg
188,72 Kč
-110,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,14 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Univerzální Čisticí Prostředek S Velkostí 750ml
843,20 Kč/1l
876,10 Kč
-243,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tytan, čistič na trouby, 500g
563 461,54 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Titan Čisticí Prostředek, 500ml
224,02 Kč/1l
112,01 Kč
Prodejce: Lumarko

Whirlpool - Backofenschalter - 480121100973
773,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Whirlpool - Termostat Backofen - 481927128391
1 467,97 Kč
Prodejce: InstaSpares

Echosline Šampon pro zvětšení objemu 300 ml
1 097,38 Kč/1l
227,81 Kč
-89,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
138,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Čisticí sprej do kuchyně Cif Power & Shine, 750 ml
124,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Whirlpool - Tür Gummi Unter - 481246668912
324,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Electrolux M3SCS301, Trouba, Manuální pumpička, 500 ml, Šedá, Sprej, 1 kusů
540,96 Kč/1l
290,84 Kč
-20,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,48 Kč
Prodejce: PG-Service

Dr. Beckmann | Čisticí sprej - 250 ml - Citrusová vůně - Čistič skla, keramiky a nerezové oceli - Beze šmouh a skvrn
387,56 Kč/1l
96,89 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Topení Whirlpool 481010568824 Horní topný rošt IRCA 3320R547 pro troubu
707,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Účinný čisticí prostředek na trouby, grily a skleněné krby
Tento speciální čisticí prostředek je řešením pro odolné nečistoty v kuchyni a v okolí krbu. Byl vyvinut pro snadné odstranění připálených zbytků, mastnoty a sazí a zajišťuje hygienickou čistotu. Ideální pro pravidelnou údržbu vašich vařičů a topných zařízení.
Detaily produktu a použití
Čisticí prostředek je výkonný pěnový čistič, který byl speciálně vyvinut pro odstranění mastnoty, sazí a připálených zbytků. Díky 400ml rozprašovači se snadno používá pro každodenní potřeby. Speciální složení proniká hluboko do nečistot, účinně je rozpouští a nezanechává žádné zbytky. Díky tomu je ideální pro čištění troub, grilů a skel krbů. Produkt je univerzální a usnadňuje údržbu různých povrchů v domácnosti.
Před použitím láhev dobře protřepejte. Nastříkejte pěnu na znečištěný povrch a nechte ji několik minut působit. Poté povrch otřete vlhkým hadříkem nebo houbou. V případě silnějšího znečištění lze postup opakovat. Použití na horkých površích se nedoporučuje. Vhodný pro většinu typů troub, grilů a skleněných dvířek krbů. Před úplným použitím produkt otestujte na nenápadném místě.
Informační list
- Model/varianta: Čistič trouby, grilu a skla krbu
- Množství: 400 ml
- Materiály: Nevztahuje se (čisticí prostředek)
- Kompatibilita: Vhodný pro trouby, grily, skla krbů
- Obsah balení: 1x čistič 400 ml
- SKU: 11854
- GTIN: 4062196101493
Výhody a použití
- Pro bezchybné kuchyně: Odstraňuje mastnotu a zbytky jídla v troubě nebo na varné desce.
- Pro zářivé výsledky grilování: Snadno čistí grilovací rošty a grilovací plochy od připálených zbytků.
- Pro čistý výhled v krbu: Odstraňuje saze a nečistoty ze skleněných výplní krbu.
- Pro rychlou čistotu: Šetří čas díky účinnému a rychlému účinku při čištění.
Časté (FAQ)
Je čistič vhodný pro všechny typy trouby?
Ano, čistič je vhodný pro většinu běžných typů troub a grilů, stejně jako pro skla krbů. Před prvním úplným použitím se doporučuje vyzkoušet na malém, nenápadném místě.
Jak dlouho by měl čistič působit?
Nechte čistič působit několik minut. U odolných nečistot lze dobu působení mírně prodloužit nebo postup opakovat.
Mohu čistič použít na horké povrchy?
Ne, čistič by neměl být používán na horkých površích, aby byly zajištěny optimální výsledky a bezpečnost.
Zanechává čisticí prostředek zbytky?
Při správném použití a následném otření vlhkým hadříkem nebo houbou čisticí prostředek nezanechává žádné zbytky.
Je tento produkt škodlivý pro životní prostředí?
Produkt je chemický čisticí prostředek. Dodržujte pokyny pro likvidaci uvedené na obalu a používejte jej zodpovědně.
Heitmann čistič trub, grilů a komínů 400ml
- Jednotka miary: szt
- Kod cely: 34022090
- Výška: 25.00
- Szerokość: 5.50
- Długość: 5.50
Nečekejte, objednejte si Heitmann Spray ještě dnes a užijte si čistotu bez námahy! Objednejte si ho hned teď a pocítíte rozdíl!
Heitmann, Środek do czyszczenia grilla i kominka, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Objem
- 0.4 l
- Složení produktu
- <5 % alifatické uhlovodíky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky (limonen)
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Brauns-Heitmann
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Kód EAN
- 4062196101493
- Číslo produktu
- 010149
- Objem
- 0.4 l
- Složení produktu
- <5 % alifatické uhlovodíky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky (limonen)
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Brauns-Heitmann
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Kód EAN
- 4062196101493
- Číslo produktu
- 010149
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
P410 + P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P303 + P361 + P353 ŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte].
P260 Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
H222 Extrémně hořlavý aerosol.H229 Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout.
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H226 Hořlavá kapalina a páry.
H223 Hořlavý aerosol.K tomu se hodí také

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Swirl M 52, Modrá, Bílá, Žlutá, 240 mm, 168 mm, 74 mm, 180 g, 4 kusů
247,92 Kč
Prodejce: PG-Service

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Datlovník kanárský 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fénixova palma
557,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
134,43 Kč/1kg
75,00 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
71,25 Kč
Prodejce: ROSLER

Remington CB4N, Kartáč na horký vzduch, Pára, Knoflíky, Růžová, Černá, AC, 330 mm
589,00 Kč
Prodejce: VISO

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Elektrický brousek na nože Knife Slijper 3 režimy ostření Nože Nůžky Šroubovák Univerzální ostřič Profesionální brusný kámen Kuchyňské nářadí
1 293,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Intex 28684, Elektrické topení, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
2 416,33 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Nejlepší sportovní šipky plastové hroty 100 kusů černé; 62225
152,15 Kč
Prodejce: M_plus_L

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Logitech B100, Pro praváky i leváky, Optický, USB Typ-A, 800 DPI, Černá
130,00 Kč
Prodejce: Alky

sada 2 náhradních hlavic CLEAN TWIST Disc Mop micro duo
373,48 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

WMF 1876709990, 7 kusů, Nerezová ocel, 42,5 cm, 42,5 cm
2 072,25 Kč
Prodejce: NeuertsShop

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvětlení na kolo, 20 luxů
630,16 Kč
Prodejce: Dragtek-com

AquaFloow 20x – náhradní filtry pro vodní konvice BRITA MAXTRA+, kompatibilní s konvičkami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
1 214,31 Kč
-85,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso XS20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,1 V, Černá
597,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Průmyslový vysavač Lehmann s dvojitým filtračním systémem, 2000 W, vysavač popela na studený a horký popel pro krbová kamna, krbový vysavač, s funkcí dmychadla
1 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

PETEX 43930012 Lékárnička Obsah podle normy DIN 13164, červená
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

EASYmaxx Bezpečnostní funkční svítilna 4,5 V LED dosvit až 150 metrů
1 244,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

KISTENBERG Maltovník 40L hranatý CONTAINER KCON40
127,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%67% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
67%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
K čištění dvířek sporáku zatím nejlepší, co jsem měl!!!
Dobrý čistič trouby a sporáku.
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Big Jeff Čistič na grily a BBQ
399,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
532,00 Kč/1l

Electrolux M3SCS301, Trouba, Manuální pumpička, 500 ml, Šedá, Sprej, 1 kusů
290,84 Kč
-20,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,48 Kč
Prodejce: PG-Service
540,96 Kč/1l

1ks houba na nádobí Mísa Hrnec Pánev Drhnoucí čisticí houba Kuchyňské čisticí nástroje
713,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
142 600,00 Kč/1kg

Tytan, čistič na trouby, 500g
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
563 461,54 Kč/1kg