5,0



Na základě 2 hodnocení
Hmotnost:
- 500 gZobrazit dostupné možnosti
- 2500 gZobrazit dostupné možnosti
Objem:
5 l- 0.5 lZobrazit dostupné možnosti
- 5 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý365,68 Kč/1l
1 828,38 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dzidziuś, Balsam do prania, Kolor, 1,5 l228 843,76 Kč/1kg
366,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prací prostředek na jemné prádlo 5l, tekutý, ekologický, vegan, šetrný, pro citlivou pokožku
232,52 Kč/1l
1 162,58 Kč
Prodejce: Ka_SHOP

Lanolin na vlnu, Lanolin 250 ml, šetrná péče o vlnu
973,36 Kč/1l
243,34 Kč
Prodejce: Ka_SHOP

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
148 114,99 Kč/1kg
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perwoll Color Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál
480 309,98 Kč/1kg
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prací prostředek na vlnu a hedvábí 750 ml, prostředek na jemné prádlo, na praní vlny
125,14 Kč
Prodejce: taleoo

Prací prostředek na vlnu, jemný tekutý prací prostředek 750ml, na jemné prádlo
148,79 Kč/1l
111,59 Kč
Prodejce: taleoo

Jemný prací prostředek pro jemné tkaniny - 1 litr
476 669,98 Kč/1kg
476,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Prací prostředek na vlnu a hedvábí Perwoll Renew Delicates 3,96L
282,18 Kč
-25,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
256,93 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Prací prostředek na vlnu, 500 ml, prací prostředek bez vůně, na jemné prádlo
234,12 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Woolite, prací prostředek na jemné prádlo, 3,6 l
72,85 Kč/1l
262,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil Sensitive prací gel 1,35 litru
420,67 Kč/1l
567,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Woolite, tekutý prostředek na praní černého prádla, 1,8 l
186 933,34 Kč/1kg
336,48 Kč
Prodejce: Katomix

Woolite, prací prostředek s keratinem, 1,8 l
74,38 Kč/1l
185,80 Kč
-51,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,89 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Prací prostředek na vlnu a hedvábí, tekutý, 1 litr, prací prostředek na jemné prádlo
170,54 Kč/1l
170,54 Kč
Prodejce: taleoo

Frosch jemný balzám na praní a vlnu 24WL 1800ml
261,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Náš tekutý prací prostředek o objemu 5 l je navržen speciálně pro jemné materiály, jako jsou vlna, hedvábí a kožešiny. Díky obsahu lanolinu proniká hluboko do vláken, vyživuje je a zabraňuje poškození při praní. Výsledkem je hebké, voňavé a dokonale čisté prádlo po každém cyklu. Klíčové vlastnosti: Šetrné složení bez agresivních enzymů a fosfátů Lanolin pro dlouhodobou ochranu vláken Vhodné pro ruční i strojní praní 5 l balení pro úsporné dávkování až na 100+ misek jemného prádla Jak používat: Pro ruční praní: přidejte 30 ml prostředku na 5 l vlažné vody. Pro praní v pračce: nalijte prostředek do dávkovače dle doporučení na obalu. Praní dokončete jemným mácháním a neždímejte, aby nedošlo k poškození vláken. Sušte rozložené na rovném povrchu mimo přímé slunce. Dopřejte svým jemným tkaninám pravidelnou profesionální péči. Objednejte ještě dnes a zachovejte krásu a kvalitu vašeho prádla na dlouhá léta.
- Objem
- 5 l
- Výrobce
- Ulrich
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4035315403068
- Číslo produktu
- IZS-30150
- Objem
- 5 l
- Výrobce
- Ulrich
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4035315403068
- Číslo produktu
- IZS-30150
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Persil PGU10 Persil UNIVERSAL KRAFT-GEL TIEFENREIN Waschmittel Gel, 4,5 l
74,86 Kč/1l
372,00 Kč
-35,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Nikwax Tech Wash prací prostředek na outdoorové funkční oblečení 1 litr
798,55 Kč/1l
798,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chanteclair 8015194530754
85,59 Kč/1l
107,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
225 599,99 Kč/1kg
112,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 074 950,03 Kč/1kg
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Woolite, prací prostředek na jemné prádlo, 3,6 l
72,85 Kč/1l
262,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

Softlan Płyn do płukania Bouquet Rose, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
224,62 Kč/1l
146,00 Kč
Prodejce: GiGiToys

Prací prostředek na vlnu a hedvábí, tekutý, 1 litr, prací prostředek na jemné prádlo
170,54 Kč/1l
170,54 Kč
Prodejce: taleoo

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Microbec ultra přípravek na latríny a suché toalety 4x30g
1 180 000,03 Kč/1kg
118,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sil SS10 Sil Saptil für Reise & Vorbehandlung Waschmittel flüssig, 0,2 l
282,29 Kč
Prodejce: somnia24

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g
0,16 Kč/1l
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekutina pro praní barev Yumos Regenerativní terapie 2,52 L
64,64 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Tekutý prací prostředek 20l, univerzální prací prostředek, prací gel
94,45 Kč/1kg
1 888,93 Kč
Prodejce: taleoo

Jemný prací gel pro delikátní tkaniny ""Waschkonig"" 3,305 l - Čistící prostředek pro jemné textilie
61,33 Kč/1l
202,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,42 Kč/1l
232,56 Kč
-60,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lovela Baby Barevná Prací Kapalina 2,9 l - Kvalitní Čistící Prostředek pro Jemnou Dětskou Pieléďni Eko-Friendly - Bezpečné pro Kůži I oblečení - Účinně odstraňuje Skvrny a Zanechává Svěží Vůni
118 656,67 Kč/1kg
355,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heitmann Textilní Bělidlo 500ml - Kvalitní Odstraňovač Skvrn a Osvěžovač - Německá Kvalita
800,94 Kč/1l
400,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Změkčovač tkanin ABC Parfumia Fragrance Orchid 1,44L
76,09 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka
441,08 Kč/1l
441,08 Kč
Prodejce: Baviette

Frosch Płyn do prania butów sportowych, 480 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
88 033,33 Kč/1kg
52,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 12. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 828,38 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
365,68 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 462,22 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
292,44 Kč/1l

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 1L speciální péče o peří Down Wash double



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
607,83 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
607,83 Kč/1l

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Bionicdry Sport prací prostředek dlouhotrvající svěžest v sáčku 960ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
222,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
231,48 Kč/1l

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Heitmann Textilní Bělidlo 500ml - Kvalitní Odstraňovač Skvrn a Osvěžovač - Německá Kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
400,47 Kč
Prodejce: everybuy_at
800,94 Kč/1l