5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
BioBizz Starters Pack822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Přípravek na ochranu rostlin1 355,25 Kč/1l
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
BioBizz Alg-A-Mic 0,5 l Vitality Booster Soil & Coco Grow2 355,50 Kč/1l
1 177,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster pro pěstování na všech médiích
3 291,60 Kč/1l
1 645,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Root-Juice 0,5L - Kořenový stimulátor pro pěstování a řízky
2 868,30 Kč/1l
1 434,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 080,40 Kč/1l
1 020,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organický
3 434,56 Kč/1l
858,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HESI Blüh Complex 500 ml (květina / půda)
1 458,19 Kč/1l
1 458,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml Set - Booster pro indoor pěstování
2 017,75 Kč/1l
1 513,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioBizz Alg-A-Mic 250 ml
4 280,00 Kč/1l
1 070,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Alg-A-Mic 5L stimulátor vitality půdy a pěstování koky
526,74 Kč/1l
2 633,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

BioBizz CalMag 250ml Doplněk stravy pro pěstování vápníku a hořčíku
3 725,40 Kč/1l
931,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Plagron Alga Grow, 500 ml | Růstové hnojivo
2 255,82 Kč/1kg
1 511,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Z rostlin pro rostliny!
Aloe vera není dobrá jen pro lidi a zvířata, ale také pro rostliny. Chrání imunitní systém a zvyšuje odolnost vůči chorobám, škůdcům apod. Zlepšuje také klíčení a metabolismus rostlin.
Stimuluje také tvorbu květů, což zvyšuje výnosy plodin.
Co BioBizz Acti-Vera děláÚčinné látky z rostliny aloe vera se skládají z více než 75 relevantních živin, včetně mono- a polysacharidů, které mají antibakteriální a antivirové účinky.
Zvyšuje také produkci fytoalexinu, takže se rostlina může lépe bránit proti infekcím.
Je také bohatý na enzymy a aminokyseliny, které jsou pro vaši rostlinu nezbytné.
Všechny živiny jsou získávány z přírodních rostlinných zbytků, přičemž BioBizz upřednostňuje výrobu šetrnou k životnímu prostředí. Hnojivo lze použít na všech substrátech, v interiéru i exteriéru a také v hydroponických systémech.
Pokud je pro vás organické hnojení důležité, s Biobizz Acti Vera rozhodně nešlápnete vedle.
Kdy mám začít s hnojením?Hnojivo můžete aplikovat od 1. týdne růstu podle plánu hnojení. Důležité: Harmonogram hnojení je pouze orientační, protože každá rostlina vyžaduje jiné množství živin v závislosti na typu pěstování a charakteru rostliny. Proto byste měli rostliny vždy sledovat, protože pokud mají příliš málo hnojiva, projeví se to na listech.
Živiny v organických hnojivech jsou méně koncentrované a na rozdíl od minerálních hnojiv se uvolňují pomaleji. Přehnojení organickými hnojivy je proto jen stěží možné.
Jaká další hnojiva potřebuji?Společnost BioBizz doporučuje používat následující pěstební hnojiva v kombinaci se substrátem Light Mix nebo All Mix podle plánu hnojení:
- BioBizz Root-Juice
- BioBizzGrow
- BioBizz Fish-Mix
- BioBizzBloom
- BioBizz Top-Max
- BioBizzHeaven
- BioBizz Alg-a-Mic
- BioBizz Acti-Vera
Stále si nejste jisti? Doporučujeme startovací balíček BioBizz pro začátečníky. Tato sada obsahuje všechny základní složky.
Návod k použitíPřed použitím lahvičku protřepejte. V období růstu a kvetení se aplikuje 2-5 ml hnojiva na 1 litr závlahové vody. Jako listové hnojivo použijte 1-2ml.
Složení- NPK 0-0-0
- Hořčík (Mg): 0,01 %
- Měď (Cu): 30 mg/kg
- Mangan (Mn): 0,5 kg: (Mang): 190 mg/kg
- Zinek (Zn): 70 mg/kg
- Železo (Fe): 2800 mg/kg
- Bór (B): 100 mg/kg
- Molybden (Mo): 220 mg/kg
- 250 ml
- 500 ml
- 1 litr
- 5 litrů
- 10 litrů
Vyzkoušejte sílu přírody s přípravkem Acti-Vera® od společnosti Biobizz. Tento inovativní produkt využívá výhod aloe vera k podpoře zdraví a růstu vašich rostlin. Acti-Vera® zlepšuje vitalitu, chrání imunitní systém a posiluje metabolismus, díky čemuž vaše rostliny rostou rychleji a silněji.
Hlavní výhody Acti-Vera®:
- Přírodní vitalita: díky přírodním složkám aloe vera zvyšuje Acti-Vera® vitalitu vašich rostlin a zajišťuje jejich zdravý růst.
- Lepší příjem živin: Acti-Vera® podporuje enzymatickou aktivitu a podporuje rychlý příjem živin.
- Ochrana a posílení: Přípravek posiluje imunitní systém rostliny a chrání ji před chorobami a stresem.
- Všestranné použití: Přípravek Acti-Vera® je vhodný pro všechny druhy rostlin a lze jej použít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Je také vhodný pro všechny pěstební systémy, včetně půdy, hydroponie a aeroponie.
Použití a dávkování:
Smíchejte 1-2 ml Acti-Vera® na litr vody a tento roztok používejte při každém zavlažování. Acti-Vera® lze také použít jako listové hnojivo postřikem listů 1-3krát týdně až do druhého týdne kvetení.
Šetrné k životnímu prostředí:
Acti-Vera® je 100% ekologický produkt, který chrání životní prostředí a je vhodný pro pěstování. Pomáhá zlepšovat kvalitu půdy a podporovat zdravé a odolné rostliny.
K dispozici v různých velikostech:
250 ml, 500 ml, 1 l, 5 l, 10 l, 20 l.
Spolehněte se na Acti-Vera® a maximalizujte zdraví a růst svých rostlin. Ideální pro zahrádkáře, kteří chtějí svým rostlinám nabídnout přirozenou a účinnou péči.
BioBizz Acti Vera Tento aktivátor se používá již od prvního týdne až do posledních týdnů květu. Obsahuje výtažek z Aloe Vera, komplexně povzbuzuje rostlinu k vyšším výkonům a vede k vyšší a kvalitnější úrodě. Výhody produktu: Povzbuzuje přirozené procesy v rostlině. Velmi účinně rozkládá cukry a urychluje metabolismus. Zkvalitňuje příjem všech důležitých živin. Posiluje imunitu a ochranu před plísněmi, chorobami, mikroby. Univerzálníaktivátor pro všechny pěstební metody a substráty, pro všechny druhy rostlin. Používání a dávkování Míchá se s vodou v poměru 2-5ml na 1l vody. Je využitelný v zálivce i jako postřik na listy. Tabulku BioBizz dávkování najdete v přiložených souborech. Namíchanou zálivku s organickými složkami spotřebujte do 24 hodin. Ke stažení Datasheet BioBizz Acti Vera Tabulky dávkování Biobizz pro substráty All Mix, Coco Mix, Light Mix Video Přírodní síla Aloe Vera Protože milujeme organické pěstování bylinek
- Hmotnost
- 1.024 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 5012
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718403232523
- Číslo produktu
- 0688301676
- Výrobce
- Hmotnost
- 1.024 kg
- Objem
- 1 l
- Model
- 5012
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8718403232523
- Číslo produktu
- 0688301676
- Výrobce
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

BioBizz Starters Pack
822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizzHeaven 0,5 l energetický booster pro pěstování na všech médiích
3 291,60 Kč/1l
1 645,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Acti-Vera 250ml aktivátor rostlin, vitalita pro půdu a kokošku
4 433,00 Kč/1l
1 108,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Fish-Mix 0,5 l růstové hnojivo pro půdu a Coco Grow
2 153,10 Kč/1l
1 076,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Alg-A-Mic 0,5 l Vitality Booster Soil & Coco Grow
2 355,50 Kč/1l
1 177,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Root-Juice 0,5L - Kořenový stimulátor pro pěstování a řízky
2 868,30 Kč/1l
1 434,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Growbox rostlina lampa plné spektrum, propagátor vnitřní skleník stmívatelný časovač, množení sada 4 množení hrnce vnitřní klíčení
685,86 Kč
-95,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
590,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

BioBizz Fish-Mix 1L organické hnojivo pro růst půdy a kokosu
1 173,15 Kč/1l
1 173,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiobizzHeaven, 250 ml | Půdní kondicionér
5 373,40 Kč/1l
1 343,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

3v1 měřič vlhkosti PH, teplota, vlhkost půdy zahradní trávník farma pěstování rostlin měřič vlhkosti
595,00 Kč
-17,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
577,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

BioBizz Top-Max 0,25L - Top Flower Booster Grow & Bloom organický
3 434,56 Kč/1l
858,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Biobizz All-Mix, 50 litrů | Zemina pro výsadbu
34,82 Kč/1kg
459,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Fish-Mix 0,25L
4 080,40 Kč/1l
1 020,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

312 LED lampa pro rostliny Rostoucí lampa s plným spektrem Rostoucí lampa pro pokojové rostliny Světlo pro rostliny
1 320,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
54,00 Kč
Prodejce: botle

BioBizz Trypack Stimulant 3x250ml Set - Booster pro indoor pěstování
2 017,75 Kč/1l
1 513,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HIGHWERK Growzelt 200 x 200 x 200 cm, „MyHomeGrow“ Grow Tent, černá zelená, stan pro pěstování v interiéru
4 390,24 Kč
Prodejce: CS-Trading

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
710,00 Kč
Prodejce: Eoshop

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rostoucí osvětlení od společnosti Lumatek
9 752,94 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

100W 287 LED lampa pro rostliny s plným spektrem světla 3 světelné režimy pokojové rostliny rostoucí lampa rostlinné světlo
1 450,39 Kč
-124,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 325,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Biobizz Leaf-Coat, 1 litr | Přípravek na ochranu rostlin
1 355,25 Kč/1l
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
BioBizz
Objem 1 lHmotnost 1,024 kg
Používejte jej v kombinaci s ostatními produkty BioBizz ... funguje bezchybně
Ohodnoceno dne 1. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
perfektní
Objem 0,25 lHmotnost 0,256 kg
Vše perfektní podle popisu
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,024 kg
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,024 kg
Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 lHmotnost 0,256 kg
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 lHmotnost 0,256 kg
Ohodnoceno dne 30. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 lHmotnost 1,024 kg
Ohodnoceno dne 21. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 lHmotnost 0,256 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l