5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mletá vanilka v prášku 100 g čerstvé, 1 odrůda8 771,80 Kč/1l
438,59 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Mletá vanilka 50 g čerstvé, 1 odrůda7 095,00 Kč/1l
354,75 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Vanilkové tyčinky PREMIUM 14-16 cm Vanilkové lusky 10 kusů8 616,60 Kč/1l
430,83 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Hřebíček, 4 balení po 250 g859,36 Kč/1kg
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
5 573,60 Kč/1l
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal

Bourbonské vanilkové lusky (10 ks - 10-11 cm) 100% přírodní z Madagaskaru
12 494,50 Kč/1kg
249,89 Kč
Prodejce: Vaynilla

Vanilkové lusky 10 ks 10-14 cm vanilkové lusky vanilkové lusky vanilkové lusky KVALITA 1 ČERSTVÉ lusky
4 559,20 Kč/1l
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal

Mletá vanilka 20 g Bourbonské vanilky z Madagaskaru
4 559,20 Kč/1l
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal

Mletý hřebíček 100g Aromatický hřebíček kvalita 1
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Kurkuma mletá, prémiová kvalita, aromatická, 100%, 50g
1 324,36 Kč/1kg
72,84 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Bourbonská vanilka - 2 lusky
5 204,00 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Bourbonská vanilka - mletá 10g
18 172,00 Kč/1kg
181,72 Kč
Prodejce: taleoo

Vanilkové lusky vanilkové lusky MEGA čerstvé vanilkové lusky velké 15cm+
1 516,40 Kč/1l
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Prémiové lanýžové koření Spolverata, 100 g
7 864,50 Kč/1l
786,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Skořicové tyčinky - ručně sbíraná cejlonská třtinová mouka 5 kusů
31 234,00 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Bourbonská vanilka v prášku premium natural (30g)
12 166,67 Kč/1kg
365,00 Kč
Prodejce: Vaynilla

Mletý jalovec 20 g Premium
1 009,20 Kč/1l
50,46 Kč
Prodejce: PHRoyal

Kardamom zelený, prémiová kvalita, 100 g
3 052,80 Kč/1l
305,28 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Pepř Kolorowy, semínka, 200 g
1 216,40 Kč/1l
243,28 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Prymat Česneková omáčka Tzatziki 20 g
666,00 Kč/1kg
43,42 Kč
-69%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,32 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Skute vanilkové lusky Bourbon, čerstvé, ručně sbírané a přímo na místě balené. Vůně těchto vanilkových lusků je jedinečná: intenzivní, harmonická a vyvážená. Tato vůně je jako žádná jiná a harmonicky spojuje téměř 200 přírodních složek do jemné, okouzlující kompozice. Vanilka je právem nazývána "královnou koření" a vanilka Bourbon je korunou mezi druhy vanilky.
Pouze vanilka pocházející z takzvaných Bourbonových ostrovů (Madagaskar, Réunion, Komory a Mauricius) může být prodávána pod názvem vanilka Bourbon. Bez přísady umělých zvýrazňovačů chuti, barviv a umělých aromat. . Lusky jsou čerstvě zabalené a zapečetěné v souladu s přísnými hygienickými předpisy. Pro optimální skladování po otevření vakuového balení obdržíte od nás speciální, světlu odolný sáček se zipovým uzávěrem.
Vanilkové lusky Bourbon jsou halal, košer a veganské.
Vanilka je dnes neodmyslitelnou součástí naší kuchyně. Vytvořte fantastické koláče a dorty, vylepšete své sladké pochoutky, nebo co takhle domácí marmelády nebo zmrzlinu? Přineste si do domácnosti prvotřídní kuchyni a dopřejte sobě i svým blízkým fantastická jídla.
Skutečné, prémiové vanilkové lusky Bourbon (celé) z Madagaskaru.
- Bez přísady umělých zvýrazňovačů chuti, barviv a umělých aromat
- Lusky jsou čerstvé a aromatické
- V blistrovém balení pro optimální čerstvost a trvanlivost
- Zahrnuto : světlu odolný sáček se zipovým uzávěrem
- Halal, veganské, košer
- Vhodné pro pečení i vaření
- 100% přírodní
Jako dárek k našim 100% pravým vanilkovým luskmům z Madagaskaru obdržíte praktický vanilkový nůž, se kterým můžete lusky snadno oškrábat. Pro tento účel nejlépe držte vanilkový lusk ukazováčkem na jeho konci a vedle něj přiložte čepel nože. Protáhněte čepel podél lusku, abyste ho nařízli. Poté přiložte špachtli (na druhé straně) na konec otevřeného lusku a protáhněte ji podél celé délky. Tímto způsobem získáte veškeré aroma z vnitřku lusku.
Nevyhazujte prázdné vanilkové lusky!
Z prázdných vanilkových lusků můžete vyrobit vynikající vanilkový cukr: Oškrábané vanilkové lusky jsou ideální pro domácí vanilkový cukr! Vložte lusk do uzavíratelné nádoby. Jednoduše přidejte cukr, uzavřete a po několika dnech si vychutnejte. Domácí vanilkový cukr je ideální do pečiva, dezertů nebo i do čaje – je to opravdový zážitek! Tip: Použijte hnědý třtinový cukr namísto průmyslově rafinovaného bílého cukru. Domácí vanilkový cukr – nikdy nevyhazujte lusky!
Co platí pro cukr, platí i pro sůl. K tomu rozdrobte prázdný vanilkový lusk a smíchejte rozdrcený bourbon vanilkový lusk s hrubou mořskou solí. A máte hotovou gurmánskou sůl, kterou můžete použít k dochucování zeleniny, ryb a masa.
- Seznam přísad
- Bourbonské vanilkové lusky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- -
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Prodejní název
- Bourbonské vanilkové lusky
- Výrobce
- Veana
- Číslo produktu
- 60558
- Kód EAN
- 4260558135463
- Seznam přísad
- Bourbonské vanilkové lusky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- -
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- Veana ToP UG, Brendelweg 248, 27755 Delmenhorst, Deutschland
- Prodejní název
- Bourbonské vanilkové lusky
- Výrobce
- Veana
- Číslo produktu
- 60558
- Kód EAN
- 4260558135463
K tomu se hodí také

Bourbonské vanilkové lusky (5 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru, špičková gurmánská kvalita
15 477,50 Kč/1kg
123,82 Kč
Prodejce: Vaynilla

Bourbonské vanilkové lusky (20 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru, nejvyšší gurmánská kvalita
15 477,81 Kč/1kg
495,29 Kč
Prodejce: Vaynilla

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bourbonské vanilkové lusky (15 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru
24 764,67 Kč/1kg
371,47 Kč
Prodejce: Vaynilla

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
438,45 Kč/1kg
1 096,13 Kč
Prodejce: VISO
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 134,70 Kč/1kg
340,41 Kč
Prodejce: somnia24

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,57 Kč/1kg
288,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pravé vanilkové lusky Bourbon (10 ks) 100% přírodní z Madagaskaru 18-20cm Špičková gurmánská kvalita
3 290,00 Kč/1kg
658,00 Kč
Prodejce: Vaynilla

Bourbon-Vanilleschoten
25 203,33 Kč/1kg
75,61 Kč
Prodejce: taleoo

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 766,40 Kč/1kg
353,28 Kč
Prodejce: somnia24

TRS Tandoori Masala, 100 g
473,40 Kč/1kg
55,90 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 466,34 Kč
-97,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 368,64 Kč
Prodejce: TodoTaladros

Kotányi Originální šafrán 1 kus
5 196,00 Kč/1kg
51,96 Kč
Prodejce: Katomix

Vanilkové tyčinky BOURBON 5ks čerstvé dlouhé 15cm+
7 095,00 Kč/1l
354,75 Kč
Prodejce: PHRoyal

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kamis, mletý kardamom, 10 g
8 685,00 Kč/1l
86,85 Kč
Prodejce: Katomix

Methi Seeds 2x 100g
239,90 Kč/1kg
23,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

kinder 5733 Joy 3 St.
5 018,17 Kč/1kg
301,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
616,11 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
733,00 Kč/1kg
219,90 Kč
Prodejce: Lindt

M and M Crispy křupavé rýžové kuličky v mléčné čokoládě 340g
523,38 Kč/1kg
177,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 120 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 997,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

TRS Star Aniseeds, 50g
1 098,00 Kč/1kg
54,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

Bourbonské vanilkové lusky (100 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru, nejvyšší gurmánská kvalita
14 918,55 Kč/1kg
2 476,48 Kč
Prodejce: Vaynilla
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super kvalita
Rychlé dodání, položka podle popisu a super kvalita 100% doporučení
Ohodnoceno dne 12. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší produkt
Byl jsem velmi spokojen s rychlým dodáním a nejlepším zbožím.
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cenné
Rychlé dodání a pěkné, že jsou pěkně zabalené ve smršťovací fólii na 2x5.
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prima aroma
Velmi dobrá kvalita, velké lusky.
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Nejlepší špičková kvalita
Ohodnoceno dne 12. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý zákaznický servis
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 26. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
353,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
353,99 Kč/1l

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

Oscar Demi Glace hnědá omáčka prémiový koncentrát pro omáčky 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
814,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 358,00 Kč/1l

Oscar kachní vývar koncentrát do polévek a omáček 3 balení 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
814,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 358,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Mletá vanilka 20 g Bourbonské vanilky z Madagaskaru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 559,20 Kč/1l

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l