5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
0.3 l- 0.3 l
- 3.6 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Silikon Wysokotemperaturowy 280Ml Czerwony1 624,96 Kč/1l
454,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Silikon Sanitarny 280Ml Beżowy1 221,39 Kč/1l
341,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Weiß
19 654,03 Kč/1l
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell

Sika Primer-215 250ml auf Kunststoffen und Lacken
3 695,48 Kč/1l
923,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Acryl Transpacryl 310 ml transparentní
1 934,03 Kč/1l
599,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

ARDEX ST Naturstein Silicon jurabeige 310ml
1 176,39 Kč/1l
364,68 Kč
Prodejce: bauschnell

Tmel LOCTITE 142273
5 050,00 Kč/1l
1 010,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

ARDEX SE Sanitär-Silicon Grau 310ml
1 017,06 Kč/1l
315,29 Kč
Prodejce: bauschnell

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
322,26 Kč/1l
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Hellgrau Kartusche
646,50 Kč/1l
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell

Glasdose klar 10 ml
5 285,00 Kč/1l
52,85 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Tmel transparentní 216.910
1 529,26 Kč/1l
474,07 Kč
Prodejce: MroAuto

Transparentní silikon Pattex, 280 ml
707,14 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Toolandia

ARDEX SE Sanitär-Silicon Balibraun 310ml
1 095,26 Kč/1l
339,53 Kč
Prodejce: bauschnell

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Flashgrau Kartusche
645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Soudal Silirub AL2T 300ml bílá 120648
2 448,83 Kč/1l
734,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

beko Silicon pro4 Premium 310 ml Schwarz
781,06 Kč/1l
242,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex 515 černý - 600ml
793,33 Kč/1l
476,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SikaBond®-126 Maximální přilnavost
Elastické stavební a montážní lepidlo s extrémní počáteční lepivostí.
Elastické jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel na bázi STP s velmi vysokou počáteční lepivostí pro horizontální a vertikální lepení i těžkých dílců bez dodatečné fixace.
Oblasti použití:
- Univerzálně použitelné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, např. pro kabelové kanály a jiné plastové prvky, akustické panely, okenní a dveřní lišty, ozdobné lišty atd
- Dveřní lišty, ozdobné lišty, izolační materiály
- Přímé lepení pro mnoho aplikací bez dodatečného upevnění (bez lepicí pásky, hřebíků, šroubů)
- Velmi dobrá přilnavost k mnoha podkladům, např. k pevnému PVC, skelným vláknům (UP, EP, PU), dřevu, keramice, dlaždicím, cihlám, betonu, kovům
- Kompatibilní s polystyrenem
Výhody výrobku:
- Extrémní počáteční přilnavost
- Okamžitě přilne, neklouže
- Vynikající zpracovatelské vlastnosti, zejména velmi krátké napětí vlákna
- Vynikající přilnavost k mnoha podkladům, i bez základního nátěru
- Kompatibilita se Styropor®/Styrodur®
- Dobrá stabilita
- Vyrovnání tolerancí podkladu
- Dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům a stárnutí
Forma dodávky:
- 12 kartuší v krabici
- Trubkový sáček 600 ml, 20 sáčků v krabici
Barevný odstín:
- Barva: černá
- Bílá barva
Bezpečnostní list | ||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Revidováno dodavatelem dne | 24.09.2018 | |||||||||||||||||||||
Bezpečnost práce a skladování | ||||||||||||||||||||||
| H-věty-GHS | H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H412 Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. | |||||||||||||||||||||
| P-věty | Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu P101 V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P261 Nevdechujte prach/dým/plyn/hmlu/výpary/stříkance. P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí. P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranu očí/ ochranu obličeje/ ochranu sluchu/? P501 Odstraňte obsah/kontejner ? | |||||||||||||||||||||
| Třídy skladování | 10 Hořlavé kapaliny, které nelze zařadit do žádné z výše uvedených LGK | |||||||||||||||||||||
| Třída ohrožení vody | 2 - nebezpečné pro vodu | |||||||||||||||||||||
Nebezpečnost | ||||||||||||||||||||||
| Signální slovo | Varování | |||||||||||||||||||||
| Výstražné symboly GHS | GHS07 Nebezpečné pro zdraví | |||||||||||||||||||||
Složky | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
- Hmotnost
- 0.44 kg
- Objem
- 0.3 l
- Kód EAN
- 7612895500331
- Číslo produktu
- 580222
- Výrobce
- Sika Deutschland GmbH
- Hmotnost
- 0.44 kg
- Objem
- 0.3 l
- Kód EAN
- 7612895500331
- Číslo produktu
- 580222
- Výrobce
- Sika Deutschland GmbH
Pozor
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P261 Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
Věty o nebezpečnosti
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
K tomu se hodí také

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Weiß
19 654,03 Kč/1l
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell

Lepidlo na dlaždice připravené k použití 5 kg Bílé disperzní lepidlo na terakotové dlaždice Level+12
78,33 Kč/1l
235,00 Kč
Prodejce: Izosklep

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Bradas WFC125, 25 m, PVC, 2,4 cm
63,17 Kč/1m
1 579,33 Kč
Prodejce: ADGOshop

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
5 705,43 Kč/1kg
47 355,05 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex-11 FC PurformPolyuretanKleb- und Dichtstoff Betongrau 300 ml
885,63 Kč/1l
265,69 Kč
Prodejce: bauschnell

12x Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz
17 113,03 Kč/1l
61 606,91 Kč
Prodejce: bauschnell

Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100 ml UNISEX
42 265,60 Kč/1l
4 226,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Lepidlo na polystyren připravené k použití 5 kg Bílé lepidlo na dekorativní obklady z korku Level+13
72,33 Kč/1l
217,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Benzínový zahradní drtič Drtič dřeva 55792 Motorový drtič dřeva
15 349,74 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Sunjoy pergola / altán 2x3 MARAO - 191 cm x 313 cm
32 256,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Špičkový solární panel Offgridtec® SPR-100 120W SLIM 12V
9 416,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Anthrazit
116,64 Kč/1kg
583,18 Kč
Prodejce: bauschnell

Diagnostické zařízení OBD2 Diagnostické nástroje pro automobily Univerzální ruční diagnostický skener OBDII Skener kódu vozidla Čtečka chybových kódů Retoo
941,99 Kč
-79,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
862,79 Kč
Prodejce: Retoo

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
1 143,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

SWAREY S200 DC Powerbank Station se solárním panelem 100W, 192Wh multi-zařízení Napájecí Stanice LiFePO4 baterie, 140W solární generátor nabíječka
5 270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Plastová skládací stolička
2 262,18 Kč
Prodejce: NeuertsShop

imoshion držák na mobilní telefon do auta – nastavitelný – univerzální – karbon – ventilační mřížka – černý
536,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Jiubiaz Film na ochranu soukromí 3D okenní film Samolepicí zrcadlový film Film na ochranu proti slunci Květiny 60 * 200 cm
607,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Bestway 56722, Rámový bazén, Žebřík, 74 kg
22 146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

WESTEX95813010 Teleskopický váleček s hroty WESTEX, 150 mm, výsuvný
1 904,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, velká multifunkční zahradní barová prodejní chata dřevěné prodejní stánky
40 352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timbela

Intex 26788, 6836 l, Rámový bazén, Děti a dospělí, Žebřík, Modrá, Šedá, 68,9 kg
19 725,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Allpowers S2000 Pro (2025)
19 235,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Offgridowo

Bestway Steel Pro 56681, 6473 l, Rámový bazén, Dospělý, Modrá, 23,6 kg
3 679,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buffalo

UISEBRT Zábradlí Nerezové zábradlí Schodišťové zábradlí pro schody Zábradlí pro vnitřní a venkovní schodiště Balkonové zábradlí 100 cm 0 Příčné výztuhy
1 252,99 Kč/1m
1 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé lepidlo na soklové lišty
Objem 3,6 l
Dobrá kvalita
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell
19 654,03 Kč/1l

Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l

FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 946,90 Kč/1l

SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l

ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
548,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 195,40 Kč/1kg

Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Profesionální Černý Vysokoteplotní Silikon 310 Ml - Cx-063
413,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 335,45 Kč/1l

Profesionální Silikon 310 Ml Vysokoteplotní Bezbarvý - Cx-297
406,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 312,87 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell
92,40 Kč/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l