4,8



Na základě 44 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken0,18 Kč/1l
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l7,28 Kč/1l
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
118,90 Kč/1kg
435,17 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,55 Kč/1kg
304,47 Kč
Prodejce: somnia24

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 kusů, 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
198,06 Kč/1kg
126,76 Kč
Prodejce: VISO

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
92,39 Kč/1kg
362,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Návod k použití: Vložte do kbelíku nebo trakaře a přidejte přibližně 25 - 30 litrů vody. Přibližně po 30 minutách kokosová zemina nabobtná a lze ji opět promíchat rukama.
Kokosová zemina: Sušená kůra kokosových palem se slisuje do bloku o hmotnosti pěti kilogramů
100% přírodní: Materiál je obzvláště šetrný k životnímu prostředí a skládá se výhradně z obnovitelných surovin.
Použití: Kakaová zemina je ideální pro zahradu, rostliny v květináčích a jako pěstební médium
Kakaová zemina je ideální pro zahradu, rostliny v květináčích i jako pěstební médium. Kakaová zemina pro květináče je vyrobena ze sušených vláken kokosových palem. Sušená kůra kokosových palem je slisována do bloku o hmotnosti pěti kilogramů. Výrobek má vysokou absorpční a akumulační schopnost, a proto dokáže absorbovat velké množství tekutiny. Výhodou kokosové zeminy je, že kořenový bal rostliny v důsledku zalévání neztvrdne, jako je tomu u běžné zeminy. Ke kořenům se tak dostane více kyslíku, což zajišťuje jeho lepší zásobování. Další pozitivní vlastností je strukturální stabilita a odolnost proti plísním. Kromě toho je tento materiál obzvláště šetrný k životnímu prostředí a skládá se výhradně z obnovitelných surovin.
Kokosová zemina - návod k použitíKokosovou zeminu, která byla slisována do čtvercového bloku, nejprve rozbalte a poté ji vložte do kbelíku nebo trakaře. Nyní přidejte přibližně 25 až 30 litrů vody. Asi po 30 minutách kokosová zemina nabobtná a můžete ji opět promíchat rukama.
Kokosová zemina - vlastnosti výrobku:
Materiál: kokosový ořech
Bez rašeliny
Sušená vlákna z kokosových palem slisovaná do bloku
Hmotnost / množství: 5 kg
Objem: 75 litrů
100 % přírodní: biologicky odbouratelný
Strukturálně stabilní a zabraňuje vzniku plísní
Vysoká absorpční a skladovací schopnost
Vyrobeno ze 100 % obnovitelných surovin
- Rozměry
- 5 kg
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 4059382394432
- Číslo produktu
- fd-27305
- Výrobce
- Floordirekt
- Rozměry
- 5 kg
- Hmotnost
- 5 kg
- Kód EAN
- 4059382394432
- Číslo produktu
- fd-27305
- Výrobce
- Floordirekt
K tomu se hodí také

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 kusů, 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
198,06 Kč/1kg
126,76 Kč
Prodejce: VISO

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken
0,18 Kč/1l
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

AGRO CS a.s. Zahradnický substrát 10 l
88,00 Kč
Prodejce: Gardners

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Sunjoy Zedernholz Altán / Pavillon 4x5 REBRA - 404cm x 465cm, antracit
45 959,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 2 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
244,96 Kč/1m²
1 469,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Kemp Místo na spaní Dům Kempovací sud Rekreační dům Chata Dřevěný dům
234 160,55 Kč
-43 685,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190 474,60 Kč
Prodejce: JVMShop

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Merxx Ochrana soukromí se 2 květináči – akácie
5 399,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

okwish 2-v-1 Rozkládací postel Modulární pohovka Lounge pohovka s protiskluzovými plastovými nohami, Chaiselongue Relaxační křeslo s úložným taburetem, Béžová
8 459,99 Kč
Prodejce: OKWISH

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Sada trapézových plechů Karat, 15 ks, 115 x 45 cm, střešní plech 7,7 m² včetně šroubů, pozinkovaný stěnový plech, profilovaný plech odolný proti povětrnostním vlivům pro přístřešek pro auto a zahradní domek, hnědá barva
2 160,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Půda pro seťové záhony s kokosovým vláknem 5l
11,20 Kč/1l
56,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Toraf, sada semen XXXL, 4500 semen, semena, harmonie zeleniny, 12 kusů MIX
4 000,00 Kč/1kg
400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Batna24

Outsunny skleník, pařeniště, skleník, dveře, rostlinný dům, pěstování rostlin, plast
1 133,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, odolná proti povětrnostním vlivům, skládací plachta, 2 × 4 m, kryt proti dešti, plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
237,96 Kč/1m²
1 903,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

SoBuy® Odkládací stolek se slotem pro iPad, konferenční stolek, pojízdný, bílý, FBT48-W
1 549,00 Kč
-753,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
84% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
84%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To je opravdu překvapivé!
Tento kokosový blok je opravdu překvapivý. Jeho objem se velmi rychle zvětšuje, téměř přímo před očima, až pětinásobně nebo i více. Získáte tak opravdu velké množství zeminy. Používám ho jako skvělý doplněk pro rostliny v květináčích. Navíc mám na zahradě velmi těžkou jílovitou půdu. Při výsadbě květin a růží tento substrát výrazně zlepšuje prodyšnost půdy. Jsem velmi spokojená!
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Malý blok, ale hodně půdy
Tyto bloky kupuji již několik let a jsem s nimi velmi spokojen. Menší váha, hodně zeminy :-). Díky kokosovým vláknům se mi doma téměř nevyskytují malé mušky, které by se jinak s běžnou zeminou v květináčích přemnožily. Ideální na přesazování, ale i na pěstování. Nic lepšího neexistuje.
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku!
S kokosovým substrátem jsem více než spokojený. Měl jsem malý problém s komáry, protože ti se většinou vyskytují už v levném květinovém substrátu. Vyměnil jsem substrát za kokosový a hle, žádní komáři se v něm neusazují. Určitě si ho zase koupím!
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Jsem strašně spokojená, rozdrobenou zeminu jsem nasypala do velkých květináčů a používám ji pro své rostliny, ovocné stromy, květiny do interiéru i na zahradu. Při extrémním horku jsou rostliny vždy dobře chráněné a zemina zůstává vlhká, ale nevysychá
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt.
Pokud potřebujete zeminu pro květináče nebo bylinky a nemáte auto, je tato kokosová vláknina skvělá. Poštou vám přijde 5kg balení a můžete si pak sami vyrobit zeminu do květináčů například pro 15 truhlíků. Vřele doporučujeme.
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvěle se s ním pracuje
Snadno se přepravuje a má opravdu vysokou výtěžnost
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kokosová půda
Kokosová zemina je pro mé rostliny nejlepší, vždy zůstává kyprá a má dostatek živin. Rostliny musím hnojit jen jednou za měsíc. Je to nejlepší půda pro rostliny.
Ohodnoceno dne 9. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá půda
Vše je v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell
7,28 Kč/1l

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12,65 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
178,20 Kč
Prodejce: OasisofLife
178 199,99 Kč/1kg