4,6



Na základě 27 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Diveevo 4 ks barevné včelí voskové pláty 41 × 26 cm – 100% přírodní vosk s vůní medu | plástové pláty na rolování svíček a DIY tvoření558,59 Kč
Prodejce: Diveevo

Další informace o reklamě
Automatická nádoba na čištění štětců, nádoba na oplachování akvarelových štětců, nádoba na oplachování štětců se štětinami – ARTCUPEK modrá419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Sójové voskové vločky na svíčky 1,8 kg - 100% přírodní sójový vosk844,36 Kč/1kg
1 519,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Přírodní sójový vosk na svíčky a masáže – 1 kg, veganský, ekologický108,89 Kč/1kg
108,89 Kč
Prodejce: ALLBAG

Voskové granule 1000g
493,61 Kč/1kg
493,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Oputec pastilky z řepkového vosku 900 g (světlé)
323,76 Kč/1kg
315,37 Kč
-23,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,38 Kč
Prodejce: Oputec

Rayher Hobby GmbH Lněné semínko 1 kg Ostatní Ostatní
862,80 Kč/1kg
862,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

GLOREX 6 8603 401, 1 kg, Bílá, 1 kusů
796,40 Kč/1kg
796,40 Kč
Prodejce: M_plus_L

InAndOutdoorMatch - Rituální svíčky - 100% vosk z včelí medoviny - Žluté
3 217,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

Sójový vosk na svíčky, 1 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% organický, bez přísad
1 312,15 Kč/1kg
1 325,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sojový vosk na svíčky, 3 kg, prémiová přírodní směs, 100% organický sojový vosk pro výrobu svíček
690,63 Kč/1kg
2 189,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

BOYUJK Sojové voskové svíčky 100% přírodní Premium 1KG/2KG/5KG Organic
2 688,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sojový vosk na svíčky, 5 kg, prémiová přírodní směs, 100% sójový vosk z ekologického zemědělství
533,48 Kč/1kg
2 822,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

KREUL 49758 KREUL Pero na svíčky "Hello Baby", sada 6 ks
1 261,54 Kč/1kg
328,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Sójový vosk ve formě vloček pro výrobu svíček, 15 kg - 100% přírodní, ekologický, bez přísad, bod tání 55-70°C
391,54 Kč/1kg
6 448,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sójový vosk ve formě vloček pro výrobu svíček, 10 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% organický sójový vosk, bez přídavných látek
456,24 Kč/1kg
4 562,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Pelikan 808998, 1 kusů
116,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

BRUNNEN 104889925 BRUNNEN Wasserbecher
158,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

EDUPLAY 240249 Sada kelímků s kartáčkem (balení po 10 ks)
749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

TÁC NA MALÍŘSKÝ VÁLEČEK 27 x 22 cm
48,36 Kč
Prodejce: ADGOshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Navrhněte si vlastní kreativní svíčky
S parafínovými pastilkami Oputec můžete svůj domov proměnit v kreativní dílnu! Ať už se jedná o přírodní svíčky, vonné svíčky nebo barevné vzory - vaší fantazii se meze nekladou. Skvěle se hodí k dekoraci nebo jako osobní dárek pro přátele a rodinu.
Vysoce kvalitní parafín pro dokonalé výsledky
Tento vosk je vyroben z čistého parafínu s vysokým obsahem N-parafinu a nabízí ideální vlastnosti pro rovnoměrnou dobu hoření a hedvábný lesk. Vyrábí se v Německu pro nejvyšší kvalitu a krátké přepravní cesty.
Snadné použití díky tvaru pastilky
Praktický tvar pastilky umožňuje čisté a přesné dávkování a velmi snadnou aplikaci. Ať už chcete svíčky tvarovat, lisovat nebo doplňovat - s pastilkami z parafínového vosku Oputec je vše bez námahy.
Flexibilní a přizpůsobitelné
Díky bodu tání 55-59 °C je parafín ideální pro všechny standardní formy na svíčky. Jeho smícháním s jinými druhy vosku, například s pastilkami z řepkového vosku Oputec, můžete vlastnosti přizpůsobit svým požadavkům.
Ideální pro kreativní projekty
Ať už pro řemeslné projekty, dekorace nebo jako nápad na dárek - s parafínovými pastilkami Oputec můžete vytvořit svíčky, které jsou nejen krásné na pohled, ale také mimořádně odolné a všestranné. Ideální pro každého, kdo si cení kvality a kreativity!
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Oputec
- Hmotnost
- 2000 g
- Kód EAN
- 4260615110303
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Oputec
- Hmotnost
- 2000 g
- Kód EAN
- 4260615110303
K tomu se hodí také

100 ks 15CM knot s nohou knot svíčky plochý knot svíčky knoty voskované
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Nabíjecí kabel pro Apple Watch Bezdrátová magnetická indukční nabíječka USB typu C
472,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

2 kusy silikonových forem Svíčka Forma na svíčku 3D formy na svíčky
503,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
291,53 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

INF Knot na svíčku 1 role 61 m Bílý
4 243,90 Kč/1kg
174,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

10 ks forem na odlévání svíček, silikonová forma na svíčky, silikonová forma na vlastní výrobu svíček,
952,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Parafínový vosk na svíčky 1kg, vosk na svíčky, voskové pastilky, vosk na svíčky pro tvarování
459,99 Kč/1kg
459,99 Kč
Prodejce: VerkaufsExpress

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Parafínový vosk na svíčky 900g, vosk na svíčky, voskové pastilky v granulích, vosk na svíčky k tvarování
388,32 Kč/1kg
419,45 Kč
-69,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,49 Kč
Prodejce: VerkaufsExpress

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HobbyFun Keraflott bílá odlévací hmota na bázi sádry 1000g
182,93 Kč/1kg
182,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maped 861013 Voskové pastelky COLORPEPS WAX krabice 24 ks
58,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
9 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hama Beads 234, Kreativní souprava pro děti, 5 rok/roky, PVC, Bílá, 1 kusů
1 944,90 Kč/1kg
95,30 Kč
Prodejce: M_plus_L

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

tonies 03-0012, Hrací skříňka, 3 rok/roky, Modrá
5 350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

Aroma difuzér ve stylu svíčky, 120 ml, zvlhčovač vzduchu, teplé bílé noční světlo, tichý difuzér esenciálních olejů, chladná mlha, zvlhčovač vzduchu na stůl, do domácnosti, kanceláře, ložnice, auta
420,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

D.RECT 10 kusů pořadačů s volnými listy (2 kusy v každé barvě 5x2) | kartonový pořadač A4 s plastovou perforací s průhlednou přední stranou | plastový pořadač s volnými listy z PP fólie | perforovaný - euro perforace
289,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Glycerinové mýdlo Öko 500 g s aloe vera, neprůhledné
1 024,10 Kč/1kg
512,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

muuwmi Aluminium Scooter Neon - koloběžka, 125 mm, ABEC 5, homologovaná GS, výškově nastavitelná, LED světelná kola, zeleno-černá
1 765,51 Kč
Prodejce: somnia24

Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
196,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

HobbyFun Keraflott bílá odlévací hmota na bázi sádry 5000g
126,54 Kč/1kg
632,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
213,07 Kč/1kg
79,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
665,77 Kč/1kg
203,06 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
81% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
81%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%7% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
7%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vosk na svíčky
Rychlé dodání. Zatím nemohu posoudit kvalitu. Ale dělá to dobrý dojem
Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krajka
Snadné zpracování
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka super rychlá
Vše podle popisu
Ohodnoceno dne 27. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 29. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Zcela normální parafín. Dobře a úhledně zabalený.
Ohodnoceno dne 20. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru!
Práce s ním byla velmi snadná. Rádi znovu
Ohodnoceno dne 19. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pastilky na parafínové svíčky
Super
Ohodnoceno dne 25. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Jsem velmi spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Diveevo 4 ks barevné včelí voskové pláty 41 × 26 cm – 100% přírodní vosk s vůní medu | plástové pláty na rolování svíček a DIY tvoření
558,59 Kč
Prodejce: Diveevo

Sójové voskové vločky na svíčky 1,8 kg - 100% přírodní sójový vosk
1 519,84 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
844,36 Kč/1kg

Sójové voskové vločky na svíčky 100% přírodní sójový vosk 1/2/5KG vkvalitě
1 203,46 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sojový vosk na svíčky 100% přírodní pro DIY projekty 200g
914,07 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Přírodní sójový vosk na svíčky a masáže – 1 kg, veganský, ekologický



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
108,89 Kč
Prodejce: ALLBAG
108,89 Kč/1kg

Sójový vosk ve formě vloček pro výrobu svíček, 15 kg - 100% přírodní, ekologický, bez přísad, bod tání 55-70°C
6 448,67 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
391,54 Kč/1kg

Sojový vosk na svíčky, 1,8 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% ekologicky vypěstovaný, bez přídavných látek
2 189,31 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 202,92 Kč/1kg

Sójový vosk ve formě vloček, 3 kg, prémiová kvalita, přírodní, pěstovaný vzemědělství, určený pro výrobu svíček
2 457,04 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
772,65 Kč/1kg

Sojový vosk na svíčky, 4 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% sojový vosk, pěstovaný ekologicky
2 505,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
596,60 Kč/1kg

Sojový vosk na svíčky, 5 kg, prémiová přírodní směs, 100% sójový vosk z ekologického zemědělství
2 822,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
533,48 Kč/1kg

Sojový vosk na svíčky, 3 kg, prémiová přírodní směs, 100% organický sojový vosk pro výrobu svíček
2 189,31 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
690,63 Kč/1kg

Sójový vosk ve formě vloček, 5 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% ekologická produkce, bez přídavných látek
2 724,77 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
514,11 Kč/1kg

Sójový vosk ve formě vloček, určený pro výrobu svíček, 4 kg, 100% přírodní, pěstovaný ekologicky
2 420,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
576,32 Kč/1kg

BOYUJK Sojové voskové svíčky 100% přírodní Premium 1KG/2KG/5KG Organic
2 688,02 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Sójový vosk ve formě vloček pro výrobu svíček, 10 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% organický sójový vosk, bez přídavných látek
4 562,38 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
456,24 Kč/1kg

Sojový vosk na svíčky, 10 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% biologický, bez přídavných látek
4 659,74 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
449,78 Kč/1kg

Sójový vosk na svíčky, 1 kg, prémiová kvalita, přírodní, 100% organický, bez přísad
1 325,27 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 312,15 Kč/1kg

GLOREX 6 8600 9, 500 g, Bílá
252,88 Kč
Prodejce: M_plus_L
505,76 Kč/1kg