4,5



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 52% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
10% poukaz




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1








5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1



Další informace o reklamě
Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm11,38 Kč/1l
568,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm21,00 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert3,23 Kč/1l
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru128,74 Kč/1l
218,86 Kč
Prodejce: NIKCORP

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

Dekorativní dřevní štěpka dekorativní šedá kůra 50l
13,98 Kč/1l
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Dekorační kůra S&Garden 80 litrů Dekorační mulč z dřevěných hoblin Mulčovací kůra z borovicové kůry Kůrový mulč Půdní okrasné hobliny
8,11 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Forestina s.r.o. Kůra mulčovací Forestina Standard, 60 l
8,85 Kč/1kg
177,00 Kč
Prodejce: Gardners

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L
46,75 Kč/1l
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Dr.Soil Mix-your-Own Humus z borové kůry 1l
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Kůra z měkkého dřeva borovice zahradní 80L 0-60mm PSB
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Keramzit 8-16 Mm 20L Agro
25,79 Kč/1kg
294,00 Kč
Prodejce: Gardners

Drť lávová 5l - 8-16 mm
33,79 Kč/1l
168,94 Kč
Prodejce: VISO

Keramsit 10l 8-16mm FORESTINA 80/P
27,00 Kč/1kg
202,51 Kč
Prodejce: VISO

Saniflor Miscanthus Miscanthus litter - 60 litrů
28,22 Kč/1l
1 693,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: grdpflanzen

Piniová kůra dekorační jemná Agro Floria 5 l
25,20 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: Gardners

Mulčovací kůra dekorační Agro Floria cihlová 70 l
6,45 Kč/1l
451,63 Kč
Prodejce: VISO

Dekorativní Mulč 70L Floria
12,01 Kč/1l
840,84 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Náš mulčovací materiál je ideální pro celoroční použití a je vyroben z přírodní kůry jehličnanů o zrnitosti 0-40 mm. Díky své přirozené načervenalé barvě borové kůry a jemné struktuře dodává každé zahradě atraktivní a příjemný vzhled. Je obzvláště vhodný jako krycí materiál pro záhony s květinami a trvalkami. Povrchy rostlin v květináčích a zimních zahradách získají díky naší kvalitní kůře dekorativní a středomořský nádech.
Pro ekologicky smýšlející zahrádkáře je naše borová kůra nezbytností: je získávána z udržitelných lesů a neobsahuje žádné chemické přísady ani škodlivé látky. Proto ji můžete bez obav používat v zahradě – pro blaho vašich rostlin i našeho životního prostředí.
Vyzkoušejte náš mulčovací materiál ještě dnes! Jsme přesvědčeni, že vám pomůže realizovat vaši vysněnou zahradu – a to bez velkého úsilí nebo nákladných investic.
- Hmotnost
- 15 kg
- Objem
- 50 l
- Kód EAN
- 4027892543411
- Číslo produktu
- 862
- Výrobce
- PRIMA®
- Hmotnost
- 15 kg
- Objem
- 50 l
- Kód EAN
- 4027892543411
- Číslo produktu
- 862
- Výrobce
- PRIMA®
K tomu se hodí také

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,00 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,27 Kč/1kg
707,40 Kč
Prodejce: somnia24

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Zahradní solární fontána ø 16 cm
680,49 Kč
Prodejce: PolisElectro

Einhell GH-EH 4245, Jedno ostří, Oranžová, AC, 420 W, 2,5 kg, 920 mm
1 251,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

Agrotextilní plachta 70g/m černá 1,6 m x 5 m Mulčování
12,12 Kč/1m²
96,97 Kč
Prodejce: ADGOshop

Rotho Twist, 50 l, Obdélníkový, Polypropylen (PP), Černá, Manuální, 298 mm
390,66 Kč
Prodejce: Eoshop

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Hedera helix, sada 3 ks, brectan, bíle panašované olistení, kvetinác 9 cm
227,39 Kč
Prodejce: Exotenherz

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
700,49 Kč
Prodejce: somnia24

Dekorativní dřevěné štěpky oranžové 50L
25,96 Kč/1kg
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
1 023,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Magilano SKYJO ACTION, Karetní, Odhazování, 8 rok/roky, 30 min
541,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: collect-it-de

Papyrus 88008174, Univerzální, A4 (210x297 mm), Matný, 500 listy, 80 g/m², Bílá
159,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek Jedle s 1000 tipy PVC jehlic Kovový stojan a skládací systém Vánoční stromek zelený
122,40 Kč/1kg
1 272,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

SCHÜTTE bambusové WC sedátko NATURAL BAMBOO
968,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Peřina 220 x 240 cm – celoroční prošívaná peřina, prodyšná – peřina vhodná k praní – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 252,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
2 036,00 Kč
Prodejce: somnia24

Sibiřská borůvka - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%17% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
17%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Také dobrý mulč
Na záhonu vypadá dobře. Dobrá kvalita.
Ohodnoceno dne 7. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mulčování
Skvělá kvalita.
Ohodnoceno dne 19. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Konzistence
Kůrový mulč je již značně rozložený.
Ohodnoceno dne 11. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma2% od 2 ks
10% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

10% poukaz
10% poukaz
10% poukaz
10% poukaz

Jemná zahradní borovice kůra podnože 50L 0-10mm
568,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11,38 Kč/1l

Prima Rindenmulch 10-30mm 60l RAL/ GGS gütegesichert



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
193,96 Kč
Prodejce: bauschnell
3,23 Kč/1l

Citronové štěpky na grilování a uzení 1,7 litru
218,86 Kč
Prodejce: NIKCORP
128,74 Kč/1l

Perforovaný skleníkový mulč, vysoce pevná, černá, odolná, perforovaná PE mulčovací fólie pro pěstování rostlin
394,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 470,15 Kč/1kg

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
419,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
21,00 Kč/1l

Mulčovací kůra Prima Universal, frakce 0-40 mm, objem 50 litrů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
144,85 Kč
Prodejce: bauschnell
2,90 Kč/1l

Dr.Soil Středomořská dekorativní borová kůra, standardní kvalita, zrnitost 8 - 15 mm, 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,74 Kč
-26,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,74 Kč
Prodejce: DrSoil
46,75 Kč/1l

Citronové štěpky na grilování a uzení 500 ml
121,48 Kč
Prodejce: NIKCORP
242,96 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 500 ml
121,48 Kč
Prodejce: NIKCORP
242,96 Kč/1l

Olivové dřevěné štěpky na grilování a uzení 400 ml
72,79 Kč
Prodejce: NIKCORP
181,97 Kč/1l

Citronové štěpky na grilování a uzení 400 ml
72,79 Kč
Prodejce: NIKCORP
181,97 Kč/1l