5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Insight Colored Hair Protective Shampoo ochranný šampon pro barvené vlasy 900 ml1 392,14 Kč/1l
1 252,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Šampon Nioxin Scalp Relief Cleanser1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo, Delikatny szampon do włosów wrażliwych, 400ml
1 281,90 Kč/1l
512,76 Kč
Prodejce: somnia24

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
689,72 Kč
-166,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro obnovení rovnováhy vlasové pokožky Elution (Gentle Balancing Shampoo), 400 ml
974,87 Kč/1l
389,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Šampon regulující tvorbu mazu Sabal (Sebum-Reducting Treatment Shampoo), 200 ml
2 694,04 Kč/1kg
673,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Argeal Sebum-Absorbing Shampoo posilující šampon pro rychle se mastící vlasy 200 ml
2 608,40 Kč/1l
521,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon Lazartigue Extra-Gentle, extra jemný, 55 ml
5 765,09 Kč/1l
317,08 Kč
Prodejce: somnia24

Čisticí šampon pro barvené vlasy Restart Color (Protective Gentle Cleanser), 250 ml
969,52 Kč/1l
242,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Čisticí šampon pro barvené vlasy Restart Color (Protective Gentle Cleanser), 1000 ml
523,17 Kč/1l
561,11 Kč
-37,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lazartigue Šampon pro mastnou pokožku Purify Extra 250ml
1 167,79 Kč/1kg
338,66 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Jemné šamponové mléko PH5 (Gentle Milk Shampoo) 500 ml
380,00 Kč/1kg
414,94 Kč
-34,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ALLERGIKA jemný šampon, 200 ml Šampon
1 946,40 Kč/1l
389,28 Kč
Prodejce: apohealth

Jemný čisticí šampon (Clarifying Detox Shampoo), 236 ml
3 650,42 Kč/1l
861,50 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Velmi jemný šampon určený pro každodenní šetrné mytí vlasů celé rodiny, od miminek až po dospělé. Jeho minimalistické složení tvoří pouhých 11 složek, z nichž 91 % je přírodního původu. Tento vysoce tolerantní šampon jemně myje, aniž by narušoval přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Vlasy zanechává hydratované, hebké, lesklé a pružné. Je hypoalergenní, nedráždí oči a je balený v 100% recyklované a recyklovatelné PET lahvi.
Šampon ideální pro mytí normálních až jemných vlasů. Díky svému vysoce tolerantnímu složení je vhodný pro celou rodinu.
Výhody:
- Vhodný pro celou rodinu - šetrně myje vlasy miminek, dětí i dospělých. Neštípe.
- Šetrné složení - udržuje rovnováhu vlasové pokožky, krotí vlasy, obnovuje jejich pružnost, vlhkost a lesk.
- Minimální dopad na životní prostředí - minimalistické složení s 91 % složek přírodního původu.
- Obsahuje vitamin E - aktivní složku s antioxidačními vlastnostmi.
94 % respondentů potvrzuje, že vlasy jsou jemnější*
94 % respondentů potvrzuje, že výrobek má příjemnou vůni**
91 % respondentů potvrzuje, že se zlepšil vzhled vlasů**
* % spokojenosti. Studie provedená pod pediatrickým dohledem na 31 subjektech ve věku 3 až 11 let. Aplikováno 4x týdně po dobu 3 týdnů.
** % spokojenosti. Studie provedená pod dermatologickým a oftalmologickým dohledem na 33 osobách ve věku 20 až 67 let. Dvě až tři aplikace týdně po dobu čtrnácti dnů.
Bez barviv, bez silikonu.
Obnovuje fyziologické pH vlasové pokožky.
Biologicky odbouratelné složení
91 % složek přírodního původu
Jak používat: /Naneste na mokré vlasy. Vypracujte pěnu. Opláchněte. Aplikaci opakujte.
Denní šampon pro použití
Vhodný pro normální a citlivé vlasy
Pro celou rodinu
Šetrné složení
91 % složek přírodního původu
Bez silikonů a barviv
Dermatologicky testováno
Šampon Ducray Extra-Doux byl vyvinut pro každodenní šetrné čištění normálních a citlivých vlasů celé rodiny.
Časté mytí vyžaduje použití jemného šamponu, který respektuje a chrání přirozenou rovnováhu vlasové pokožky.
Respektuje a harmonizuje pokožku hlavy, krotí vlasy a dodává jim hebkost, vlhkost a lesk.
Jemné vlasy: 94 %*
Příjemná vůně: 94 %*
Atraktivní balení: 91 %*
*Míra spokojenosti. Pediatrická kontrolovaná studie s 31 dětmi ve věku 3 až 11 let. 4 aplikace týdně po dobu 3 týdnů.
**Míra spokojenosti. Dermatologická a oftalmologická kontrolní studie s 31 osobami ve věku 20 až 67 let. 2 až 3 aplikace týdně po dobu 2 týdnů.
Použití
Naneste šampon na mokré vlasy.
Napěňte a opláchněte.
V případě potřeby lze používat denně.
Vlastnosti
Jemné mytí
Vhodný pro každodenní použití
Respektuje a vyrovnává vlasovou pokožku
Dodává vlasům pružnost, vlhkost a lesk
Neštípe v očích
Typ pokožky/vlasů
Ideální pro citlivé vlasy
Věkové doporučení
Vhodné pro kojence, děti i dospělé
Poznámky
Vyhněte se kontaktu s očima
Ducray Extra Sanftes šampon 200 ml
Ducray Extra jemný šampon 200ml
DUCRAY_Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo jemný šampon pro citlivé vlasy 200ml
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Vitamin E
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770148299
- Číslo produktu
- 8816215
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Vitamin E
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770148299
- Číslo produktu
- 8816215
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jemný šampon pro časté mytí vlasů Extra-Gentle (Dermo-Protective Shampoo), 400 ml
746,47 Kč/1kg
298,59 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ducray Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo, Delikatny szampon do włosów wrażliwych, 400ml
1 281,90 Kč/1l
512,76 Kč
Prodejce: somnia24

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
689,72 Kč
-166,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Argeal Sebum-Absorbing Shampoo posilující šampon pro rychle se mastící vlasy 200 ml
2 608,40 Kč/1l
521,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Šampon regulující tvorbu mazu Sabal (Sebum-Reducting Treatment Shampoo), 200 ml
2 694,04 Kč/1kg
673,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bioblas Black Garlic Shampoo 1000ml proti vypadávání vlasů pro M/F bez zápachu
351,05 Kč/1l
351,05 Kč
Prodejce: mk-tronic

Šampon proti lupům ELUCION promo 2 x 400 ml
2 235,40 Kč/1l
894,16 Kč
Prodejce: somnia24

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Phyto Phytocyane Men Invigorating Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 250 ml
1 583,28 Kč/1kg
395,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Caviar Anti-Aging šampon Clinical Densifying pro ženy 250 - Alterna
5 388,24 Kč/1l
1 347,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo čisticí šampon pro všechny typy vlasů 1000 ml
1 036,93 Kč/1l
1 119,87 Kč
-82,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 036,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Šampon Kerastase Symbiose, hydratační, proti lupům
3 573,92 Kč/1l
893,48 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Šampon pro obnovení rovnováhy vlasové pokožky Elution (Gentle Balancing Shampoo), 400 ml
974,87 Kč/1l
389,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Apivita Sensitive, Jemný čisticí šampon pro citlivou pokožku hlavy, 250 ml
948 799,95 Kč/1kg
284,64 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Eleven Australia šampon Hydrate My Hair Moisture Shampoo
5 026,87 Kč/1l
1 508,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šampon proti lupům T/Gel Forte (Shampooing), 150 ml
2 015,20 Kč/1kg
403,04 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 250 ml
451 439,98 Kč/1l
451,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biotrade Sebomax Control ampon proti lupm 200ml
2 092,80 Kč/1l
589,40 Kč
-170,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake - Integrity Nourishing Shampoo - Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000ml
1 412,96 Kč/1kg
1 412,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživující šampon pro uhlazení a lesk vlasů 250 ml
8 743,00 Kč/1l
2 282,10 Kč
-96,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 185,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon mango a mrkev kids shea moisture 764302905004 (236 ml)
4 871,74 Kč/1kg
1 403,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Nutricurls Curls Micellar Shampoo for Curls 250 ml
1 589,68 Kč/1l
397,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Ohodnoceno dne 14. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l