5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Insight Colored Hair Protective Shampoo ochranný šampon pro barvené vlasy 900 ml1 392,14 Kč/1l
1 252,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Šampon Nioxin Scalp Relief Cleanser1 392,51 Kč/1l
1 392,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Vichy Dercos Anti-Dandruff Dermatological Shampoo (Sensitive Scalp) 200 ml2 220,00 Kč/1l
444,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro obnovení rovnováhy vlasové pokožky Elution (Gentle Balancing Shampoo), 400 ml
974,87 Kč/1l
389,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Ducray Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo, Delikatny szampon do włosów wrażliwych, 400ml
1 281,90 Kč/1l
512,76 Kč
Prodejce: somnia24

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon Lazartigue Extra-Gentle, extra jemný, 55 ml
5 765,09 Kč/1l
317,08 Kč
Prodejce: somnia24

Jemné šamponové mléko PH5 (Gentle Milk Shampoo) 500 ml
380,00 Kč/1kg
380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jemný čisticí šampon (Clarifying Detox Shampoo), 236 ml
3 650,42 Kč/1l
861,50 Kč
Prodejce: somnia24

Čisticí šampon pro barvené vlasy Restart Color (Protective Gentle Cleanser), 250 ml
969,52 Kč/1l
242,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Mustela Bébé Gentle Shampoo 500 ml
610,00 Kč/1l
305,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jemný micelární šampon Naturia (Gentle Micellar Shampoo), 50 ml
7 971,00 Kč/1l
398,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Čisticí šampon pro barvené vlasy Restart Color (Protective Gentle Cleanser), 1000 ml
523,17 Kč/1l
523,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lazartigue Šampon pro mastnou pokožku Purify Extra 250ml
1 167,79 Kč/1kg
338,66 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lazartigue Extra jemný šampon na normální vlasy 250ml
2 678,04 Kč/1l
669,51 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Velmi jemný šampon určený pro každodenní šetrné mytí vlasů celé rodiny, od miminek až po dospělé. Jeho minimalistické složení tvoří pouhých 11 složek, z nichž 91 % je přírodního původu. Tento vysoce tolerantní šampon jemně myje, aniž by narušoval přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Vlasy zanechává hydratované, hebké, lesklé a pružné. Je hypoalergenní, nedráždí oči a je balený v 100% recyklované a recyklovatelné PET lahvi.
Denní hygiena pro normální a jemné vlasy pro celou rodinu díky složení s vysokou tolerancí.
Normální a jemné vlasy Časté používání Od 1 měsíce věku VÝHODY PERFEKTNÍ PRO CELOU RODINU Jemně čistí vlasy miminek, dětí i dospělých. Neštípe v očích.
Jemné složení Respektuje rovnováhu vlasové pokožky, disciplinuje vlasy a obnovuje jejich pružnost, vlhkost a lesk.
MINIMÁLNÍ VLIV NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ Minimalistické složení obsahující 91 % složek přírodního původu. SLOŽENÍ VODA (AQUA)SULFÁT SODNÝ.CHLORID SODNÝ.COCAMIDOPROPYL BETAINECOCO-GLUCOSIDECITRIC ACIDFRAGRANCE (PARFÉM)GLYCERYL OLEATEHYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATESODIUM BENZOATE/TOCOPHEROL,
Velmi jemný ochranný šampon pro časté mytí
- Popis produktu Denní šampon Pro všechny typy vlasů Pro celou rodinu S vitaminem E Snadno se oplachuje a příjemně voní Bez parabenů Bez fenoxyethanolu Bez silikonů Normální pH vlasové pokožky (5,5) Βiodbouratelné složení Ducray Extra Doux Shampoo je šampon pro každodenní mytí, který chrání pokožku. Vhodný pro celou rodinu. Zejména pokožce hlavy dodává jemnost a pružnost. Navíc zanechává vlasy lesklé a nezpůsobuje podráždění a štípání v očích. Jeho speciální složení obsahuje vitamin E, který vlasům poskytuje antioxidační ochranu. Inulin je faktorem, který napomáhá tomu, aby se vlasy nezamotávaly. Jeho složení je biologicky odbouratelné, takže je šetrný k životnímu prostředí, stejně jako jeho recyklovatelný obal. Neobsahuje paraben, fenoxyethanol, silikon a zároveň respektuje pH pokožky. Návod k použití Doporučuje se pro každodenní mytí. Vlastnosti Důkladně čistí Zanechává vlasy lesklé a hebké Poskytuje antioxidační ochranu Příjemná výrazná vůně 79 % přirozenosti Upozornění Vyhněte se kontaktu s očima. Složení VODA (AQUA) LAURETH SULFÁT SODNÝ INULIN.COCAMIDO PROPYL BETAINE COCO-GLUCOSIDE CHLORID SODNÝ.ASCORBYL PALMITATE KYSELINA CITRONOVÁ VŮNĚ (PARFUM) GLYCERYL OLEATE GREEN 3 (CI 42053)HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATELECITHIN SODIUM BENZOATE TOCOPHEROL,YELLOW 5 (CI 19140)
Dermatologický šampon Ducray Extra-Doux byl vyvinut speciálně pro potřeby citlivé pokožky hlavy a zároveň ji šetrně čistí. Díky hypoalergennímu složení bez parabenů a silikonů nabízí tento šampon jemnou péči, která je ideální pro každodenní použití. Je obohacen o zklidňující a vyživující složky, které pomáhají zachovat přirozenou rovnováhu vlasové pokožky a zároveň zanechávají vlasy jemné, lesklé a snadno se rozčesávají. Dermatologický šampon Ducray Extra-Doux je vhodný pro celou rodinu a zajišťuje příjemný zážitek z vlasů bez podráždění. Vyzkoušejte jej nyní a užívejte si pocit svěžích a zdravých vlasů každý den.
Ochranný šampon Ducray je vhodný pro jemné vlasy a pro dámy. Obsah 400 ml.
Ducray Extra jemný dermoochranný šampon
- Rozměry
- 400 ml
- Model
- Extra Doux
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Dermatologický šampon Ducray Extra-Doux, 400 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770148282
- Číslo produktu
- 3282770148282_3921
- Rozměry
- 400 ml
- Model
- Extra Doux
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Dermatologický šampon Ducray Extra-Doux, 400 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 3282770148282
- Číslo produktu
- 3282770148282_3921
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Jemný šampon pro časté mytí vlasů Extra-Gentle (Dermo-Protective Shampoo), 200 ml
832,75 Kč/1l
166,55 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ducray Kelual DS Šampon proti lupence 100 ml
8 925,20 Kč/1l
892,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šampon pro pokožku se sklonem k lupénce Kertyol PSO (Treatment Shampoo), 200 ml
2 616,50 Kč/1l
523,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Argeal Sebum-Absorbing Shampoo posilující šampon pro rychle se mastící vlasy 200 ml
2 608,40 Kč/1l
521,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Squanorm Anti-Dandruff Treatment Shampoo posilující šampon proti lupům pro normální až mastné vlasy 200 ml
2 614,45 Kč/1l
522,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Gel Shampoo 200 ml
2 460,00 Kč/1l
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 1000 ml
671,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo vyživující šampon pro uhlazení a lesk vlasů 250 ml
8 743,00 Kč/1l
2 185,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon regulující tvorbu mazu Sabal (Sebum-Reducting Treatment Shampoo), 200 ml
2 694,04 Kč/1kg
673,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ducray Extra-Gentle Dermo-Protective Shampoo, Delikatny szampon do włosów wrażliwych, 400ml
1 281,90 Kč/1l
512,76 Kč
Prodejce: somnia24

Wella SP Repair Shampoo 250 ml
819,72 Kč/1l
204,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Denní posilující šampon Balancing.Wash (Strengthening Daily Shampoo), 40 ml
5 471,00 Kč/1l
218,84 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo šampon pro blond vlasy 300 ml
1 398,77 Kč/1l
419,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Numis Med, Šampon, ph 5,5, 200 ml
443,35 Kč/1l
88,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

organicum šampon pro všechny typy vlasů, 350 ml
1 385,71 Kč/1l
485,00 Kč
Prodejce: koerperpflege-com

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo čisticí šampon pro rychle se mastící vlasy 930 ml
2 126,35 Kč/1l
1 977,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SP Balance Scalp šampon pro ženy 1000 - Wella Professionals
529,00 Kč/1l
529,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Davines Oi šampon 280ml
2 566,86 Kč/1l
718,72 Kč
Prodejce: MANADA

Eleven Australia šampon Hydrate My Hair Moisture Shampoo
5 026,87 Kč/1l
1 508,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Prija Set 2 x 380 ml - 1 x Vitalizující šampon na pleť a vlasy - 1 x Tekuté mýdlo pro hladkou pokožku s ženšenem - 100% veganské testováno
1 418,42 Kč/1l
539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
867,46 Kč/1l
867,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Schauma Fresh šampon Seven Herbs Mastné vlasy 400ml Balení 4 ks
259,76 Kč/1l
415,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sebastian Professional Twisted Shampoo 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico HydraSplash Hydratační Šampon pro Vlasy 1000ml - péče o suché a dehydratované vlasy, hydratuje a zanechává pocit svěžesti a zdraví. Užijte si intenzivní regeneraci a lesk.
769,34 Kč/1l
769,34 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Schwarzkopf Bonacure Core, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Barevné vlasy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,...
478,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Ohodnoceno dne 14. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,4 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l