4,1



Na základě 13 hodnocení
Objem:
1000 ml- 300 ml
- 600 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
1 031,00 Kč
-45,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 1000 ml
555,99 Kč/1l
555,99 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia White Silver Shampoo 1000 ml
551,00 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo 1000 ml
710,23 Kč/1l
710,23 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
653,00 Kč/1l
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
517,67 Kč/1l
517,67 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Organic Balance Shampoo 300 ml
1 156,67 Kč/1l
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Body Maker Shampoo 300 ml
1 110,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 1000 ml
552,00 Kč/1l
552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 1000 ml
561,00 Kč/1l
561,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 1000 ml
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme K.Finish Fresh Dry Texture Shampoo 200 ml
1 445,00 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Violet Lavender) 300 ml
1 096,67 Kč/1l
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Lakmé Teknia Body Maker šampon 1000 ml
Lakmé Teknia Body Maker šampon 1000 ml
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421446112
- Rozměry
- 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421446112
K tomu se hodí také

Lakme Teknia Body Maker Balm 1000 ml
650,93 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Body Maker balzám 300 ml
1 410,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
941,27 Kč/1l
282,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 1000 ml
555,99 Kč/1l
555,99 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 300 ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
846,20 Kč/1l
846,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml
1 113,43 Kč/1l
334,03 Kč
Prodejce: MANADA

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
795,32 Kč/1l
795,32 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
517,67 Kč/1l
517,67 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 1000 ml
561,00 Kč/1l
561,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Body Maker Shampoo 300 ml
1 110,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 300 ml
1 183,33 Kč/1l
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Perfect Cleanse Shampoo 300 ml
500,00 Kč/1l
250,92 Kč
-100,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo 300 ml
1 196,67 Kč/1l
359,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Organic Balance Shampoo 300 ml
1 156,67 Kč/1l
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia White Silver Shampoo 1000 ml
551,00 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
653,00 Kč/1l
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Scalp Care Vital Shampoo 1000 ml
710,23 Kč/1l
710,23 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Active Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 1000 ml
632,19 Kč/1l
632,19 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 1000 ml
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
823,33 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Tersorte

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Violet Lavender) 300 ml
1 096,67 Kč/1l
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 1000 ml
671,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
62% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
62%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%15% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
15%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 1 l
Skvělé ceny a skvělá poprodejní komunikace. Vše precizní.
Ohodnoceno dne 19. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 1 l
Super, ideální pro vlasy!
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chybí jeden díl
Objem 1 l
Chybějící produkt
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 24. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(12)Počet hodnocení: 12
263,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 753,33 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
685,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l