5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VELIND Destilovaná voda103,45 Kč/1l
517,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Plastová kanystr na benzín 5 litrů červený296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
IWH 87695 Kanystr na palivo IWH, plastový, 10 l, červený876,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Další informace o reklamě
Pressol Armee-Kraftstoffkanister (Inhalt 20 l, aus HDPE, Auslauf 20 mm)64,34 Kč/1l
643,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

hünersdorff 818300, 31 l, Plast, Přírodní, 365 mm, 252 mm, 482 mm
38,48 Kč/1l
1 192,86 Kč
Prodejce: somnia24

Příslušenství k 15litrovým kanystrům Reliance Aqua Tainer
916,80 Kč
Prodejce: HAENGEMATTENSHOPCOM

hünersdorff 811320 hünersdorff Benzinkanister 5,0 l, 1 St.
240,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

hünersdorff 811310 hünersdorff Benzinkanister 5,0 l, 1 St.
240,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

hünersdorff 802042 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
631,11 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

FuelFriend PLUS 1 L Hünersdorff
2 079,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kraftstoffkanister Kunststoff schwarz 5 Liter Benzinkanister Dieselkanister
143,00 Kč
Prodejce: Vapol

kanystr pro benzin 5l PH 269081
119,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Kanisterschllüssel universal für 5 - 25kg Kanister
951,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Benzinkanister Mix 1L B
337,92 Kč
Prodejce: MAGIQeu

Kanystr na palivo HPAUTOPolyuretan2x
1 326,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na PHM (kovový, 20l)
615,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

kanystr na PHM 10l kov.
598,73 Kč
-49,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
548,76 Kč
Prodejce: VISO

Pressol Kraftstoff Kanister 20 Liter, flexibles Auslaufrohr, rot, Ersatz Tank
45,73 Kč/1l
457,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

20litrová kanystr na benzín s nálevkou, -25 °C až +50 °C
544,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

RACETECH R15 Benzinkanister Kompletter Kraftstoffschlauchsatz
980,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kanystr na vodu od společnosti Hünersdorff je všestranným společníkem do dílny i na venkovní aktivity. S objemem 11 litrů nabízí dostatečný prostor pro tekutiny. Kanystr je vyroben z nerozbitného polyethylenu (HD-PE) a je mimořádně robustní a odolný. Díky povlaku chránícímu před UV zářením zůstává kanystr odolný i při vystavení slunečnímu záření.
Vlastnosti materiálu jsou působivé: kanystr je odolný vůči tukům, pryskyřicím, zásadám, olejům a kyselinám. Je rovněž vhodný pro potraviny a odolný vůči teplotám od -20 °C do +70 °C. Další výhodou je, že kanystr neobsahuje bisfenol A (BPA).
Konstrukce kanystru se vyznačuje velmi velkým otvorem o průměru 88 mm, který usnadňuje jeho plnění, vyprazdňování a čištění. Uzavíratelný, těsnící šroubový spoj se širokým hrdlem poskytuje dodatečnou bezpečnost. Drážky pro uchopení na dně usnadňují manipulaci, zatímco přídavná malá hubička a výlevka zajišťují flexibilitu při nalévání.
- Rozměry plnicího otvoru: Vnitřní průměr 88 (18) mm, vnější průměr závitu 105 (24) mm
- Rozměry kanystru: hloubka 132 mm, šířka 264 mm (277 mm s víkem), výška 426 mm (435 mm s víkem)
Kanystr Huenersdorff se širokým hrdlem, 11 l
Vyrobeno z polyethylenu s velmi vysokou hustotou. Kanystry Hünersdorff tak již po léta poskytují stabilní nádoby na vodu pro světoběžníky a táborníky. V provedení 6 a 11 litrů s dodatečným, malým otvorem v zadní části. Všechny nabízené kanystry mají na patě závit pro použití rohového ventilu (k dispozici jako příslušenství. # 019100). Ten zajišťuje pohodlné vypouštění vody. Odolné proti UV záření.- Polyethylen HD-PE
- Rozměry D 15,4 Š 30,2 V 39,7 cm
- Otvor 8,8 cm
-
Technická data
Hmotnost: 908 g
Číslo položky: DVE4007228818116
EAN: 4007228818116
hünersdorff 818110 hünersdorff Weithals-Kanister 11,0 l, 1 St.
z HD polyethylenu - ochrana proti UV záření široký otvor hrdla Ø 88 mm pro ruční čištění vnitřku se závitovou zátkou a širokým závitem 22 mm na úzké straně odolný vůči potravinám vhodný i pro pitnou vodu těsnící uzávěr barva přírodní provedení 6 l a 11 l s přídavnou výlevkou Ø 18 mm Vlastnosti: odolný vůči potravinám provedení: s přídavnou výlevkou objem: 10 l šířka: 302 mm barva: přírodní značka: HÜNERSDORFF materiál: HD-PE vnitřní plnicí otvor Ø: 88 mm hloubka: 140 mm výška: 399 mm
Kanystr se širokým hrdlem 11l HD-PE s přídavnou výlevkou V426xŠ264xH132mm HÜNERSDORFF
- Výrobce
- Hünersdorff
- Rozměry
- 440 mm x285 mm x135 mm
- Hmotnost
- 1.527 kg
- Šířka
- 27.7 cm
- Délka
- 510 cm
- Kód EAN
- 4007228818116
- Číslo produktu
- 818110
- Výrobce
- Hünersdorff
- Rozměry
- 440 mm x285 mm x135 mm
- Hmotnost
- 1.527 kg
- Šířka
- 27.7 cm
- Délka
- 510 cm
- Kód EAN
- 4007228818116
- Číslo produktu
- 818110
K tomu se hodí také

hünersdorff výtokový kohout HD-PE 19 mm - 550100
191,79 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

hünersdorff plastový výpustný kohout 12,70 mm - 520700
275,10 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

hünersdorff kanystr se širokým hrdlem 5 l HD-PE s přídavnou výlevkou - 817100
1 163,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

hünersdorff 818200, 22 l, Plast, Přírodní, 370 mm, 180 mm, 475 mm
49,68 Kč/1l
1 093,04 Kč
Prodejce: somnia24

hünersdorff 818300, 31 l, Plast, Přírodní, 365 mm, 252 mm, 482 mm
38,48 Kč/1l
1 192,86 Kč
Prodejce: somnia24

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
777,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kanystr na vodu 30l s kohoutkem Plastová nádoba na vodu Bílý kanystr Nádrž na vodu Kanystr na pitnou vodu Kanystr na kempingovou vodu Nádrž na pitnou vodu Nádoba na vodu
727,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na vodu CAMPINGAZ 32796 20l
965,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Příslušenství k 15litrovým kanystrům Reliance Aqua Tainer
916,80 Kč
Prodejce: HAENGEMATTENSHOPCOM

hünersdorff 816700, 22 l, Modrá, Přírodní, Vysokohustotní polyethylen (HDPE), 495 mm, 1,35 kg, 1 kusů
1 055,76 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 20 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
671,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Skládací nádrž na vodu s kohoutkem 10 l
189,63 Kč
Prodejce: VISO

KOTARBAU® Nádoba na vodu s kohoutkem 10 litrů Kanystr na vodu Kanystr na vodu Nádrž na vodu Plastový kanystr Příslušenství pro přežití Kempování Kanystr na vodu Dávkovač vody Kovový kohoutek
550,43 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Relaxdays – sada 4 skládacích kanystrů, 5 l, s kohoutkem, šroubovacím víkem a rukojetí, kanystry na vodu pro kempování, bez BPA, průhledné/červené
560,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Sud 150l Nádrž na dešťovou vodu s kohoutkem 150l Nádrž
1 900,00 Kč
-438,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 461,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JGS

KOTARBAU® Sada 2 skládacích kanystrů na vodu s rukojetí pro přenášení a nalévacím kohoutkem 16 litrů
1 036,35 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Nádoba na vodu s kohoutkem 20 litrů Kanystr na vodu Kanystr na vodu Nádrž na vodu Plastový kanystr Příslušenství pro přežití Kempování Kanystr na vodu Dávkovač vody Kovový kohoutek
743,73 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Kanystr na vodu CAMPINGAZ 32795 10l
775,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

SWAREY S500 Přenosná napájecí stanice 518Wh/144000mAh Generátor energie Solární generátor se 100W solárními panely Solární napájecí systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / pohotovost / cestování / KPAP / karavany / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Mycí mísa se skládací zátkou skládací
697,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Přepravní vozík Wiltec do 550 kg s kovovými rošty, zahradní vozík s odnímatelnou plachtou, ruční vozík s policí, ruční vozík pro použití na trávě a štěrku atd
3 438,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

AMICA FM 050.4(E) Refrigerator
3 794,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: TalkPointGmbH

Kanystr na vodu o objemu 30 litrů s kohoutkem a víkem – kanystr pro kempování, vodní nádrž
638,59 Kč
Prodejce: Katomix

KOTARBAU® Kanystr na vodu 10 l bez kohoutku Plastový kanystr na vodu Nádoba na pitnou vodu z PE bezpečného pro potraviny se šroubovacím uzávěrem Pitná voda
307,20 Kč
Prodejce: KOTARBAU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister