5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Dolce, 782 šedá
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 756
25 444,00 Kč/1kg
1 272,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
102,34 Kč
-2,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 773 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce MAXI, 777 MAXI
6 953,00 Kč/1kg
1 390,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 807 Pletací příze
10,51 Kč/1m
1 261,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 857 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 858 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 859 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 860 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Příze BAMBUŠKA - 50 g, 205 m - Žlutá
2 673,80 Kč/1kg
133,69 Kč
Prodejce: VISO

Yarn Art Dolce 793 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Mink, 348 as
0,81 Kč/1m
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Mink, 349 petrol
1 221,20 Kč/1kg
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

Schachenmayr SoftyEasy 11 Pletací příze
1 990,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Alize Velvet, 56 červená
13 789,50 Kč/1kg
1 378,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 07 kamelbraun
31 967,00 Kč/1kg
1 598,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 18 babyrosa
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
YarnArt Dolce Chenille příze
Na obrázcích YarnArt Dolce (Y před číslem barvy)
pro srovnání a Himalaya Dolphin Baby (H před číslem barvy) pro srovnání.
Vlastnosti vlny jsou velmi podobné. A oba výrobci vlny se vzájemně doplňují
velmi dobře ve výběru barev.
Tato příze má stejný počet metrů na 100 g a lze ji kombinovat s:
- Himalayan Dolphin Baby
- Leami Chenille Soft Uni
- Chenille Baby
- Katia Bambi
- Really Funny
TO ZNAMENÁ: Pokud vám někde chybí barva, podívejte se na ostatní články, zda tam není k dispozici!!
O těchto dvou druzích vlny jsem natočila video: ODKAZY
- 100% polyester
- Žinylka (lidově nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, vlna z rouna)
- Délka hlavně: 120m/100g
- Tloušťka: 5-6 mm
- Háček na háčkování: 4,0-5,0 mm
- Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm
Vhodné pro:
- Amigurumis (plyšové hračky)
- Čepice
- Šály
- svetr
- Deky
atd.
Pokyny pro péči:
- lze prát při 40 °C
- nevhodné do sušičky
- nežehlit
- neošetřujte změkčovadlem
- neošetřujte bělidlem
Himalayan Dolphin Baby má také:
OEKO-TEX, STANDARD 100
Certifikováno podle OEKO Tex třídy 1.
Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, a to i pro miminka ve věku 0-3 roky a malé děti. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů. Více informací naleznete na stránce Oeko Tex v tomto PDF.
Mezinárodní
Durynsko
Skutečná barva se může od fotografie lišit.
Více informací o tom, jak s touto vlnou zacházet: ZDE
Dolce je jemná a hebká, zároveň odolná žinylková pletací příze, příjemně měkká a hřejivá. Tato příze je vhodná na čepice, čelenky, dětské svetry, deky, hračky, šály a nákrčníky, ušanky, vesty a další. 1 klubíčko: 100g / 120m.Tato příze je atestována TZÚ pro děti do 3 let. Před pletením/háčkováním doporučujeme udělat zkušební vzorek, jelikož tato příze není vhodná k párání.
Vlna YarnArt Dolce - ideální volba pro vaše měkké dětské a kojenecké projekty. Tato žlutá plyšová vlna vyniká svou bezkonkurenční měkkostí a jemností a je ideální pro výrobu dětských svetrů, čepic, dek a zejména plyšových hraček.
- Materiál: 100% polyester
- Délka: 120 m
- Hmotnost: 100 g
- Doporučená velikost jehly: 6,5 mm
- Doporučený háček: 4,5 mm
- Barva: odstíny žluté a zlaté
- Tloušťka: objemná (90-130 m na 100 g)
Yarn Art Dolce 761 je super objemná, ultra měkká žinylková příze ze 100% mikropolyesteru, perfektní pro plyšové hračky a deky. Díky sametové textuře a stálosti barev patří tato příze mezi oblíbené pro amigurumi a bytové doplňky.Měkký a plyšový výsledek pro útulné doplňky i hračkyMikropolyester se snadno udržuje a zajišťuje dlouhou životnostSuper objemná gramáž zrychlí dokončení každého projektuProces barvení dodává přízi zářivé a jednotné barvy
Micro polyesterová pletací příze v jednobarevné žluté barvě je alternativou k oblíbené přízi HiMALAYA Dolphin Baby. Příze je velmi hebká, hřejivá a příjemná na dotek (100% Micro polyester). Doporučená velikost jehlic 4 mm a 5 mm.
- Délka
- 120 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Mikropolyester
- Barva
- Žlutá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338512971
- Číslo produktu
- 761
- Délka
- 120 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Mikropolyester
- Barva
- Žlutá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338512971
- Číslo produktu
- 761
K tomu se hodí také

YarnArt Dolce, 777 mořská modř
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 782 šedá
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Dolce, 754 šedohnědá
15 605,50 Kč/1kg
1 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce (100g/120m)
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 775 tmavě hnědá
15 121,50 Kč/1kg
1 512,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce, 748 červená
13 906,00 Kč/1kg
1 390,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 852 Pletací příze
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 758 Pletací příze
13 579,00 Kč/1kg
1 357,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce, 765 hnědá
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 751 tmavě růžová
13 903,50 Kč/1kg
1 390,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 745 přírodní bílá
13 642,00 Kč/1kg
1 364,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, 80368 slunečně žlutá
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80341 petrol
1 000,70 Kč/1kg
103,88 Kč
-3,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 766 třešeň
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
168,99 Kč
-68,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 744 světle lila
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 990,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Dolphin BABY, H 80307 světle zelená
1 789,90 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

YarnArt Dolce, 756 tmavě modrá
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80319 rosa
1 038,80 Kč/1kg
103,88 Kč
Prodejce: Dionizos

YarnArt Dolce, 741 bílá
13 983,50 Kč/1kg
1 398,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80346 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
189,00 Kč
-88,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 770 antická zelená
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, 80365 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg