4,7



Na základě 16 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ariel Barevná Praní - Kapsle, Balení 72 kusů1 389 875,04 Kč/1kg
1 111,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Persil Power Bars Kapsułki do prania kolorów, 1,77 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)546 534,97 Kč/1kg
1 093,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ariel, Odstraňovač barevných skvrn, 500 g550 307,69 Kč/1kg
286,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Purox Uniwersalny proszek do prania, 5,5 kg670,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Felce Azzurra Booster zapachowy do pralki i suszarki Pure Freshness, 220 ml
1 627,59 Kč/1l
358,07 Kč
Prodejce: MANADA

Coccolino Caps 45W Col Elegant Cocoetrio Xl Ee
171 289,99 Kč/1kg
171,29 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Woolite, prací prostředek s keratinem, 2,7 l
265,00 Kč
Prodejce: AAOcz

Calgon 5997321701813, 15 kusů
497 499,98 Kč/1kg
149,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ariel, Proszek do prania Oxi, 2.75kg
1 095,43 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
949,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Sidolux, bílé prací kapsle Perlux, 28 kusů
570 000,01 Kč/1kg
228,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Purox Uniwersalny proszek do prania, 3 kg
195 010,00 Kč/1kg
585,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Perwoll Renew Black, Żel do prania, 2 l
133 259,09 Kč/1kg
293,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bryza Express Płyn do czyszczenia pralki, 250 ml
1 275 499,94 Kč/1kg
382,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sofin, Uniwersalne kapsułki do prania, 24 sztuki
1 116 799,95 Kč/1kg
335,04 Kč
Prodejce: Visage

Persil Univerzální prací kapsle 20 dávek
827 775,02 Kč/1kg
331,11 Kč
Prodejce: MANADA

Jemný prací gel pro citlivé tkaniny 1 625 l
181,15 Kč
-102,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Expert Freshness, Uniwersalny proszek do prania, 2.97 kg
169 045,16 Kč/1kg
524,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

/ Aviváž Kuschelweich ""Letní Vítr"" - 20 dávek
385 819,98 Kč/1kg
192,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sofin Kapsułki do prania czarnych tkanin, 24 sztuki
163 825,00 Kč/1kg
131,06 Kč
Prodejce: Visage

Woolite Kapsułki do prania ochrona koloru z keratyną, 33 sztuki
744 400,02 Kč/1kg
346,25 Kč
-48,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vůně
Jedinečná a velmi charakteristická vůně byla vytvořena z více než stovky ingrediencí pocházejících z celého světa. Tato jedinečná kompozice je dodnes tajemstvím rodiny Paglieri. Tradiční recept byl zapsán do rodinného zápisníku a předával se po generace - z otce na syna.
Receptura
Díky inovativní receptuře intenzivní vůně proniká vlákny vašeho oblečení a provází je po velmi dlouhou dobu. Lze jej použít jako zvýrazňovač vůně při praní i sušení v bubnové sušičce.
Prací parfém Booster Profuma Biancheria Classica 220ml - Felce Azzurra
Představujeme vám úžasný booster na praní Profuma Biancheria Classica! Tento jedinečný booster poskytuje mimořádný zážitek při každém praní. Oživte své oblečení a prádlo nezaměnitelnou vůní Felce Azzurra, která vám dodá svěží a pocit.
Naše složení Profuma Biancheria Classica bylo vytvořeno za použití těch nejkvalitnějších ingrediencí. Díky tomu máte jistotu, že přísada do praní je nejen účinná, ale také šetrná k vašim tkaninám. Můžete ji bez obav používat k praní svého oblíbeného oblečení nebo jemných tkanin, které jsou pro vás důležité.
Jeden flakon aviváže Profuma Biancheria Classica má objem 220 ml, což umožňuje dlouhodobé používání. Jednoduše přidejte několik kapek do pračky během příštího pracího cyklu a vychutnejte si intenzivní vůni Felce Azzurra linoucí se vaším domovem. Ať už žehlíte nová trička nebo ložní prádlo, náš výrobek poskytuje jedinečnou vůni, která dodá vašemu textilu styl a eleganci.
Nečekejte déle! Objednejte si nyní posilovač prádla Profuma Biancheria Classica a zažijte kouzlo svěžesti při každém praní. Nechte se obklopit jedinečnou vůní Felce Azzurra, která okouzlí nejen vás, ale i vaše blízké. Nyní si můžete vychutnat nezapomenutelný zážitek z parfému, který dodá vašemu oblečení a textiliím jedinečnost.
Felce Azurra Waschkraftverstärker 220Ml Klassisch
- Měrná jednotka: ks
- Šířka: 6.00
- Výška: 14,50
- Délka: 6,00
FELCE AZZURRA AVIVÁŽ ZVÝRAZŇOVAČ VŮNĚ S PARFÉMEM CLASSIC 220 ML
Vůně:Vůně, která se otevírá jiskřivými zelenými a ovocnými tóny. Srdce rozkvétá svěžími a jemnými tóny jasmínu a růže a přechází do obklopujícího základu z cedrového dřeva a ambry.
TÓNY HLAVY: ZELENÉ A OVOCNÉ TÓNYSRDCE: RŮŽE, JASMÍNZÁKLAD: CEDROVÝ DŘEV, JANTARSložení:Vůně prádla Felce Azzurra Classic je řešením, které zahalí vaše oděvy jedinečnou a překvapivou vůní, jež bude prostupovat vaším prádlem po dlouhou dobu.
Obsah balení: 220 ml
Paglieri Felce Azzurra Wäscheparfum Classic 220 ml
FELCE AZZURRA_Booster prania Classic 220ml
- Objem
- 0.22 l
- Složení produktu
- 5-<15 % katiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, Eugenol, Coumarin, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
- Složení
- Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.3 g
- Kód EAN
- 8001280031045
- Objem
- 0.22 l
- Složení produktu
- 5-<15 % katiónové povrchovo aktívne látky, parfumy, Eugenol, Coumarin, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
- Složení
- Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.3 g
- Kód EAN
- 8001280031045
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Original
129,02 Kč/1l
205,79 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
146,69 Kč/1l
146,69 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
868,92 Kč/1l
217,23 Kč
Prodejce: TR8

Felce Azzurra Active Color
287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Booster zapachowy do pralki i suszarki Pure Freshness, 220 ml
1 627,59 Kč/1l
358,07 Kč
Prodejce: MANADA

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
287,80 Kč/1l
287,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Objemový kondicionér Coccolino Perfume & Care s esencí passiflory a bergamotu - 1275 ml
105,98 Kč/1l
135,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra 502343, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Růže, Pižmo, 300 ml
157,40 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%19% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
19%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkty AZZURRA
Parfém na prádlo jsem ještě nezkoušela. Ale všechny výrobky Azzurra, které znám už několik desítek let, byly zatím prostě mega. Pokud by tomu tak oproti očekávání u tohoto výrobku nemělo být, dám vědět.
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Dobrá položka, dobře zabalená a rychlé dodání. Děkuji
Ohodnoceno dne 24. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top.super rychlé delivery.gladly znovu
Ano, parfém Felce laundry mám velmi ráda
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voní skvěle
Dokonalá vůně vydrží celé dny
Ohodnoceno dne 6. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání.
Příjemná vůně.
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ariel Barevná Praní - Kapsle, Balení 72 kusů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 111,90 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 389 875,04 Kč/1kg

Ariel, Odstraňovač barevných skvrn, 500 g
286,16 Kč
Prodejce: Serica
550 307,69 Kč/1kg

Persil Power Bars Kapsułki do prania kolorów, 1,77 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 093,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
546 534,97 Kč/1kg

Purox Uniwersalny proszek do prania, 3 kg
585,03 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
195 010,00 Kč/1kg