5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8















4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Další informace o reklamě
300 g Vodotěsné lepidlo na univerzální povrchy, tmel na střechy, dlaždice, keramiku se štětcem, profesionální těsnicí přípravek - DURASEAL1 066,67 Kč/1l
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Magické Univerzální Lepidlo Tubou 45g8 226 800,21 Kč/1kg
411,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
UHU Component Adhesive Plus instant 35g17 671,11 Kč/1l
318,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
HELAPLAST PVCPolyuretanlepidlo na plasty 300g plechovka transparentní ELASTOSAL tužidlo RFE - množství: 300g2 430,43 Kč/1kg
729,13 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

UHU UH46015, Gel, RoHS, REACH, CE, 43 g, Závěsný obal, 1 kusů, Německo
3 918,39 Kč/1kg
121,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

Univerzální lepidlo AUGUST DER STARKE KLEBER 43g tuba
999,80 Kč/1l
49,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen

Creativo Klej uniwersalny w płynie 500 g
106,21 Kč
Prodejce: Shan

Scotch 7100290782, Gel, 30 ml
3 666,67 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lepidlo Pattex® Chemoprén Extrém, 50 ml
1 820,00 Kč/1l
91,00 Kč
Prodejce: vikpap

Kores 75825, 125 ml, Tekutina, Lahvička s lepidlem
1,12 Kč/1l
139,66 Kč
Prodejce: VISO

Lepidlo tekuté Pritt Klovatina, 100 g
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: INTERPAP

Lepidlo Loxeal IST 32
290,00 Kč
Prodejce: Multiplast

Lepidlo Chemoprén na obuv 50 ml
2 330,00 Kč/1l
116,50 Kč
Prodejce: INTERPAP

Aktivátor na výrobu slizu 250 ml
1 688,84 Kč/1l
422,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Aliga, Klej w sprayu, 500 ml
567,14 Kč/1l
283,57 Kč
Prodejce: Katomix

Kores 75725, 125 ml, Tekutina, Lahvička s lepidlem
455,20 Kč/1l
56,90 Kč
Prodejce: INTERPAP

Loctite 401 Vteřinové lepidlo - 20g
1 430,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

UHU extra univerzální lepidlo 125 g
968,06 Kč/1m
210,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lepidlo Loxeal AC 5002
1 936,00 Kč/1kg
484,00 Kč
Prodejce: Multiplast
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Tekuté lepidlo
- Objem - 500 ml
- Velmi dobré lepicí vlastnosti
- Velmi účinné, omyvatelné vodou.
- Lepí papír a tenký karton. Ideální pro kreativní a hobby práce.
Nie czekaj, zamów już dziś! Kup teraz i ciesz się niezawodnym klejem ASTRA!
ASTRA transparentní tekuté lepidlo o objemu 500 ml.
Věřte jen tomu nejlepšímu pro spojování materiálů s univerzálním kapalným lepidlem Astra. S kapacitou 500 ml, tento kvalitní produkt je ideální volbou pro širokou škálu konstrukčních a řemeslných prací. Zapomeňte na starosti s trvanlivostí - toto lepidlo vám poskytne pevné a trvanlivé spoje pro vaše projekty. S Astra lepidlem můžete důvěřovat, že vaše práce budou držet pevně pohromadě.
Tekuté lepidlo Astra SLIMY je průhledné, vysoce účinné a vodou smývatelné lepidlo vhodné k lepení papíru, tenkého kartonu a k výrobě slizu.Spolu s aktivátorem Astra SLIMY (není součástí balení) vytvoříte dokonalý sliz, který je netoxický a nezávadný.
- Objem
- 500 ml
- Rozměry
- neurčeno
- Model
- undefiniert
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Obsah balení
- neurčeno
- Verze
- neurčeno
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.5 g
- Kód EAN
- 5901137125992
- Číslo produktu
- undefiniert
- Objem
- 500 ml
- Rozměry
- neurčeno
- Model
- undefiniert
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Obsah balení
- neurčeno
- Verze
- neurčeno
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.5 g
- Kód EAN
- 5901137125992
- Číslo produktu
- undefiniert
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
undefiniert
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Pokyny k likvidaci
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Nintendo Pokémon-Legenden: Arceus, Nintendo Switch, E (bez omezení), Fyzické médium
2 908,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

folia 6599 Tonpapier, DIN A5, 130 g/qm, 25 Farben sortiert
213,30 Kč
Prodejce: M_plus_L

Plyšový ježek Sonic 30 cm
577,80 Kč
Prodejce: BEBELUC

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

UHU UH46015, Gel, RoHS, REACH, CE, 43 g, Závěsný obal, 1 kusů, Německo
3 918,39 Kč/1kg
121,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
672,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Magnetický držák do auta pro telefon do ventilace Mobilní telefon do auta
177,18 Kč
Prodejce: TR8

Tuban TU3051, 500 ml, Tekutina, Lahvička s lepidlem
245,36 Kč/1l
122,68 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 759,83 Kč/1kg
527,95 Kč
Prodejce: somnia24

Astra 15225 - Minecraft: pouzdro na tuky
332,00 Kč
Prodejce: MATFEL

HP Premium 250/A4/210x297, Laserový/inkoustový tisk, A4 (210x297 mm), 250 listy, 90 g/m², Bílá, 121 µm
320,17 Kč
Prodejce: somnia24

Sada na zametání Vileda, lopatka a smetáček, barva červená
268,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

D.RECT 10 kusů pořadačů s volnými listy (2 kusy v každé barvě 5x2) | kartonový pořadač A4 s plastovou perforací s průhlednou přední stranou | plastový pořadač s volnými listy z PP fólie | perforovaný - euro perforace
289,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

1 x DIY sliz v krabici cca 13x8x4cm, 1 ze 6 barev, DIY, Vyrob si svůj vlastní sliz
1 041,58 Kč/1l
124,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
127,67 Kč/1m
191,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

smartstore 3508390 smartstore úložný box CLASSIC 15, 14 litrů
233,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Pelikan 720250, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Růžová, Purpurová, Červená, Fialová, Bílá, Žlutá, Vodová barva, Tvrdý, 1 kusů
1 330,64 Kč/1kg
372,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

Světelný meč se zvukem a vibracemi - červený
608,40 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Sada jehel pro šití 55 kusů na kartě
90,50 Kč
Prodejce: M_plus_L

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Oxford 100050403, Oranžová, A4, 90 g/m²
341,87 Kč/1m
102,56 Kč
Prodejce: M_plus_L

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
852,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Aktivátor pro slizové lepidlo 250 ml Astra
326,72 Kč/1l
81,68 Kč
Prodejce: Shan
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

HELAPLAST PVCPolyuretanlepidlo na plasty 300g plechovka transparentní ELASTOSAL tužidlo RFE - Množství: 300g + 10g TUŽIDLO
972,58 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
3 137,35 Kč/1kg

300 g Vodotěsné lepidlo na univerzální povrchy, tmel na střechy, dlaždice, keramiku se štětcem, profesionální těsnicí přípravek - DURASEAL



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
320,00 Kč
Prodejce: Mormark
1 066,67 Kč/1l

UHU Component Adhesive Plus instant 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
318,08 Kč
Prodejce: M_plus_L
17 671,11 Kč/1l

HELAPLAST PVCPolyuretanlepidlo na plasty 300g plechovka transparentní ELASTOSAL tužidlo RFE - množství: 300g
729,13 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
2 430,43 Kč/1kg

Univerzální lepidlo AUGUST DER STARKE KLEBER 43g tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
49,99 Kč
Prodejce: Sieben-Sachen
999,80 Kč/1l

UHU UH45040, 42 ml, RoHS, REACH, 1 kusů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
140,65 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 758 125,04 Kč/1kg

UHU UH46015, Gel, RoHS, REACH, CE, 43 g, Závěsný obal, 1 kusů, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
121,47 Kč
Prodejce: M_plus_L
3 918,39 Kč/1kg

Magic Roller Precision Adhesive, 50 ml - Ideální pro opravy a DIY projekty.
74,00 Kč
Prodejce: MATFEL
7 400 000,19 Kč/1kg