4,3



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ritter Sport Čokoládový jogurt 60276 100g479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter Sport křupavé sušenky s mléčnou kakaovou náplní 100g balení 11 ks490,01 Kč/1kg
539,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g668,29 Kč/1kg
140,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219244005 Ritter SPORT Alpenmilch Schokolade 250,0 g
563,36 Kč/1kg
140,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Praline, Mléčná čokoláda, 100 g, Oříšková, 1 kusů, Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Amicelli čokoládová tyčinka s lískooříškovým krémem 100g
609,60 Kč/1kg
60,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport oplatky s rýžovými vločkami a kakaovou náplní 100g
549,64 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Original mléčná čokoláda s lískovými oříšky 90g
802,56 Kč/1kg
72,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ
668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
3 736,70 Kč/1kg
373,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ritter Sport Kakaová třída Noble Bitter the Fine z Nikaraguy 100g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
1 277,98 Kč/1kg
278,60 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter Sport Sweetn Salty Duo s karamelem a máslovou sušenkou 218g
643,76 Kč/1kg
140,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 423,70 Kč/1kg
242,37 Kč
Prodejce: somnia24

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kakaová pěna Ritter Sport s kakaovým krémem a mléčnou čokoládou Alpine 100g
Pokud při pohledu na mimořádně velké kousky naší kakaové pěny nevěříte vlastním očím, spolehněte se na své chuťové pohárky. Lehce našlehaný kakaový krém se harmonicky snoubí s medovo-karamelovou chutí naší alpské mléčné čokolády. Jinými slovy: pastva pro oči, která se rozplývá v ústech.
Ritter Alfred GmbH & Co KG Schokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch (D)
Provozovatel potravinářského podniku (EU)
Alfred Ritter GmbH & Co. KG
D-71111 Waldenbuch, Německo
Název potraviny
Plněná alpská mléčná čokoláda s rozpuštěnou kakaovou smetanou (40 %).
Seznam složek
Složení: cukr, plnotučné mléko v prášku (16 %), palmový tuk*, kakaové máslo¹, kakaová hmota¹, odtučněný kakao¹ (5 %), odtučněné mléko v prášku, máslový tuk, lískooříšková hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA). *certifikováno jako udržitelné. Může obsahovat stopy arašídů, jiných ořechů, obilovin obsahujících lepek a vajec. ¹Certifikováno Rainforest Alliance.
Čistá hmotnost v jednom balení
100,00 g
Zvláštní pokyny pro skladování
Chraňte před teplem a vlhkostí.
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota v kJ 2400
Energetická hodnota v kcal 577
Tuk v g 39,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 23,00
Sacharidy v g 47,00
Sacharidy, z toho cukry v g 46,00
Bílkoviny v g 7,40
Sůl v g 0,27
Obsažené alergeny
Sójové boby a výrobky z nich; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy...
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; vejce a výrobky z nich; arašídy a výrobky z nich; ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich
Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné MLÉKO (16 %), palmový tuk, kakaové máslo¹, kakaová hmota, odtučněné kakao (5 %), sušené odtučněné MLÉKO, čistý tuk z MÁSLA, pasta z LÍSKOVÝCH OŘECHŮ, emulgátor: lecitiny (SOYA). certifikovaný udržitelný. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahujících lepek a vajec. Certifikováno Rainforest Alliance.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 577,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 400,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 39 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 23 g Sacharidy: 47 g, z toho cukr: 46 g Bílkoviny: 7,4 Sůl: 0,27 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGSchokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch (D)
- Prodejní název
- Plněná alpská mléčná čokoláda se šlehačkou (40 %)
- Výrobce
- Počet kusů
- 400
- Číslo produktu
- 62946
- Kód EAN
- 4000417629418
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné MLÉKO (16 %), palmový tuk, kakaové máslo¹, kakaová hmota, odtučněné kakao (5 %), sušené odtučněné MLÉKO, čistý tuk z MÁSLA, pasta z LÍSKOVÝCH OŘECHŮ, emulgátor: lecitiny (SOYA). certifikovaný udržitelný. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, obilovin obsahujících lepek a vajec. Certifikováno Rainforest Alliance.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 577,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 400,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 39 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 23 g Sacharidy: 47 g, z toho cukr: 46 g Bílkoviny: 7,4 Sůl: 0,27 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGSchokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch (D)
- Prodejní název
- Plněná alpská mléčná čokoláda se šlehačkou (40 %)
- Výrobce
- Počet kusů
- 400
- Číslo produktu
- 62946
- Kód EAN
- 4000417629418
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
523,50 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Böhme malinová čokoláda s krémem 100g
322,00 Kč/1kg
32,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,10 Kč/1kg
674,10 Kč
Prodejce: somnia24

Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate s jemnou vanilkovou příchutí 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Weisse-Schokolade 10030056 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Amicelli čokoládová tyčinka s lískooříškovým krémem 100g
609,60 Kč/1kg
60,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 765,60 Kč/1kg
353,12 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4015 NUGAT čokoláda 100,0 g
2 557,50 Kč/1kg
255,75 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 423,70 Kč/1kg
242,37 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
727,50 Kč/1kg
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport oplatky s rýžovými vločkami a kakaovou náplní 100g
549,64 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211927009 Ritter SPORT Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ
668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Original mléčná čokoláda s lískovými oříšky 90g
802,56 Kč/1kg
72,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ritter Sport Sweetn Salty Duo s karamelem a máslovou sušenkou 218g
643,76 Kč/1kg
140,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Praline, Mléčná čokoláda, 100 g, Oříšková, 1 kusů, Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Ritter Sport Olympia čokoláda plněná dextrózovým medovým krémem 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%14% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
14%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
-------------------------------------------
Hmotnost 0,1 kg
--------------------------------------------
Ohodnoceno dne 31. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg

Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
52,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
695,87 Kč/1kg