Hmotnost:

800 g

Cat by Nature Indoor Chicken 800g

331,00 Kč

413,75 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

so 3. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Drůbež, 3,5 kg
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Drůbež, 3,5 kg
332,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 164,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
856,67 Kč/1kg
270,00 Kč
-13,00 Kč
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat by Nature konz Chicken&Rice 200g
Cat by Nature konz Chicken&Rice 200g
428,00 Kč/1kg
88,00 Kč
-2,40 Kč
85,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Iams Cat Adult Chicken 2kg
Iams Cat Adult Chicken 2kg
141,00 Kč/1kg
282,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat GF Indoor Anti-stress, 0,4kg
Cat GF Indoor Anti-stress, 0,4kg
410,47 Kč/1kg
164,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera 400 g pro koťata CAT
Josera 400 g pro koťata CAT
988,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro IAMS Cat Adult Indoor Chicken 10 kg
IAMS Cat Adult Indoor Chicken 10 kg
94,30 Kč/1kg
943,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Bozita Indoor & Sterilised Chicken - 400 g
Bozita Indoor & Sterilised Chicken - 400 g
1 272,02 Kč/1kg
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
306,47 Kč/1kg
1 400,56 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
410,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
164,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
256,59 Kč/1kg
513,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Krmivo IAMS Cat Adult Herbcontrol chicken 3kg
Krmivo IAMS Cat Adult Herbcontrol chicken 3kg
112,40 Kč/1kg
351,00 Kč
-8,29 Kč
342,71 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Eukanuba Kitten Chicken 2kg
Eukanuba Kitten Chicken 2kg
573,57 Kč/1kg
1 147,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Acana Cat Grasslands
Acana Cat Grasslands
311,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 449,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Bozita Indoor&Sterilised Grain free Reindeer 2 kg
Bozita Indoor&Sterilised Grain free Reindeer 2 kg
386,50 Kč/1kg
773,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro Cat Exigent 6,5 kg
Cat Exigent 6,5 kg
155,61 Kč/1kg
1 011,47 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Dax CAT Granule 10 kg DRŮBEŽÍ
Dax CAT Granule 10 kg DRŮBEŽÍ
630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kompletn&iacute, pr&eacute,miov&eacute, krmivo pro kočky. Kuřec&iacute, receptura pro dospěl&eacute, kočky.
L&aacute,kav&eacute, a chutn&eacute, krmivo vyroben&eacute, z př&iacute,rodn&iacute,ch surovin pro každodenn&iacute, zdravou v&yacute,živu v&scaron,ech koček.

  • S&nbsp,om&aacute,čkou z&nbsp,kuřec&iacute,ch jater
  • S&nbsp,jablečnou dužinou &ndash, přirozen&yacute, zdroj vl&aacute,kniny
  • S&nbsp,rozmar&yacute,nem, hřeb&iacute,čkem, kurkumou a citrusy &ndash, př&iacute,rodn&iacute, antioxidanty
  • S prebiotiky
  • BEZ p&scaron,enice, kukuřice a soji
&nbsp,
Složen&iacute,: dehydrovan&eacute, kuře 38%, r&yacute,že, kuřec&iacute, tuk, hr&aacute,&scaron,ek, su&scaron,en&aacute, jablečn&aacute, dužina, psyllium, pivovarsk&eacute, kvasnice, hydrolyzovan&aacute, kuřec&iacute, j&aacute,tra 2%, lososov&yacute, olej 1%, su&scaron,en&yacute, &scaron,pen&aacute,t 0,5%, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), su&scaron,en&yacute, rozmar&yacute,n (11 mg/kg), su&scaron,en&yacute, hřeb&iacute,ček (11 mg/kg), su&scaron,en&eacute, citrusy (11 mg/kg), su&scaron,en&aacute, kurkuma (11 mg/kg).

Analytick&eacute, složky: hrub&yacute, protein 37,0%, hrub&yacute, tuk 16,0%, hrub&aacute, vl&aacute,knina 4,5%, hrub&yacute, popel 7,3%, vlhkost 10,0%, v&aacute,pn&iacute,k 1,6%, fosfor 0,8%, sod&iacute,k 0,3%, hořč&iacute,k 0,05%.

Nutričn&iacute, aditiva v 1 kg: vitam&iacute,n A (3a672a) 20000 IU, vitam&iacute,n D3 (3a671) 850 IU, vitam&iacute,n E (3a700) 600 mg, vitam&iacute,n C (3a312) 250 mg, taurin (3a370) 2150 mg, biotin (3a880) 1,7 mg, zinek (3b606) 140 mg, mangan (3b504) 50 mg, železo (3b106) 50 mg, měď (3b406) 10 mg, j&oacute,d (3b201) 3,5 mg, selen (3b810) 0,16 mg, L-methionin (3c305) 4000 mg. Omega-3: 0,28&nbsp,%, Omega-6: 2,1%.

Metabolizovateln&aacute, energie: 3790 kcal/kg.

Krmn&yacute, n&aacute,vod: V z&aacute,vislosti na preferenc&iacute,ch va&scaron,&iacute, kočky můžete krmivo pod&aacute,vat such&eacute,, zvlhčen&eacute, vodou nebo v kombinaci s kapsičkami Brit Premium. Doporučen&aacute, denn&iacute, d&aacute,vka je uvedena v krmn&eacute, tabulce. Pokud pod&aacute,v&aacute,te nov&eacute, krmivo poprv&eacute,, sm&iacute,chejte ho s přede&scaron,l&yacute,m krmivem a pod&aacute,vejte po dobu 3-5 dn&iacute,, postupně zvy&scaron,ujte d&aacute,vku krmiva Brit Premium. Nezapomeňte vždy d&aacute,t sv&eacute, kočce misku s čerstvou pitnou vodou. Spotřebujte nejl&eacute,pe do data uveden&eacute,ho na obalu. Skladujte na such&eacute,m a chladn&eacute,m m&iacute,stě, chraňte před př&iacute,m&yacute,m slunečn&iacute,m světlem.
&nbsp,
Krmn&aacute, tabulka:
Hmotnost kočky (kg)2-33-55-78 &ge,
Množstv&iacute, (g)55-6565-8080-95100 &ge,


Kompletní prémiové krmivo pro kočky. Kuřecí receptura pro dospělé kočky. Lákavé a chutné krmivo vyrobené z přírodních surovin pro každodenní zdravou výživu všech koček. - S omáčkou z kuřecích jater - S jablečnou dužinou – přirozený zdroj vlákniny - S rozmarýnem, hřebíčkem, kurkumou a citrusy – přírodní antioxidanty - S prebiotiky - BEZ pšenice, kukuřice a soji Složení: dehydrované kuře 38 %, rýže, kuřecí tuk, hrášek, sušená jablečná dužina, psyllium, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, lososový olej 1 %, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg). Analytické složky: hrubý protein 37,0 %, hrubý tuk 16,0 %, hrubá vláknina 4,5 %, hrubý popel 7,3 %, vlhkost 10,0 %, vápník 1,6 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,3 %, hořčík 0,05 %. Nutriční složení: vitamín A (3a672a) 20000 IU, vitamín D3 (3a671) 850 IU, vitamín E (3a700) 600 mg, vitamín C (3a312) 250 mg, taurin (3a370) 2150 mg, biotin (3a880) 1,7 mg, zinek (3b606) 140 mg, mangan (3b504) 50 mg, železo (3b106) 50 mg, měď (3b406) 10 mg, jód (3b201) 3,5 mg, selen (3b810) 0,16 mg, L-methionin (3c305) 4000 mg. Omega-3: 0,28 %, Omega-6: 2,1 %. Metabolizovatelná energie: 3790 kcal/kg

  • Velikost: 800 g
  • Váha: 0.8000
  • Supplier: Plaček
Hmotnost
800 g
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
dehydrované kuře 38 %, rýže, kuřecí tuk, hrášek, sušená jablečná dužina, psyllium, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, lososový olej 1 %, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg).
Kód EAN
8595602553068
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
800 g
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
dehydrované kuře 38 %, rýže, kuřecí tuk, hrášek, sušená jablečná dužina, psyllium, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, lososový olej 1 %, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg).
Kód EAN
8595602553068
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Cat by Nature Adult Salmon 1,5kg
Cat by Nature Adult Salmon 1,5kg
152,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
228,02 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit CAT FOOD BRIT CAT STERILIZED
Brit CAT FOOD BRIT CAT STERILIZED
856,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg
Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg
150,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,49 Kč
-16,13 Kč
225,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek 928 hrotů PVC jehel, vánoční stromek s kovovým stojanem, umělý stromek vánoční skládací systém zelený
COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek 928 hrotů PVC jehel, vánoční stromek s kovovým stojanem, umělý stromek vánoční skládací systém zelený
204,15 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 154
1 326,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Šatní skříň do předsíně 90 cm TAAVI - antracitová / bílá
Šatní skříň do předsíně 90 cm TAAVI - antracitová / bílá
3,2Průměrné hodnocení: 3,2 z 5Počet hodnocení: 33
3 100,00 Kč
Prodejce: Babylike
Obrázek produktu pro PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
591,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
491,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 482
1 100,00 Kč
-170,00 Kč
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat by Nature Adult Salmon 300g
Cat by Nature Adult Salmon 300g
876,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
263,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Brit Premium by Nature Adult M, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Jablko, Kuřecí maso, Kukuřice, 15 kg
Brit Premium by Nature Adult M, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Jablko, Kuřecí maso, Kukuřice, 15 kg
69,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 046,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dehner premium cat kitten, suché krmivo bez obilovin, pro mladé kočky, kuře, 2 kg
Dehner premium cat kitten, suché krmivo bez obilovin, pro mladé kočky, kuře, 2 kg
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 236
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 33
202,00 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Cat Snack Superfruits Kitten 100g
Cat Snack Superfruits Kitten 100g
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat by Nature Kitten Chicken 1,5kg
Cat by Nature Kitten Chicken 1,5kg
155,55 Kč/1kg
233,33 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 107
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 205
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sterilized Lamb 800g
Cat by Nature Sterilized Lamb 800g
225,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,00 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Flieks čalouněná postel 160x200cm se 4 zásuvkami, manželská postel pro mladé s roštovým rámem, dřevěná postel s úložným prostorem, klasická postel, ovčí vlna, bílá
Flieks čalouněná postel 160x200cm se 4 zásuvkami, manželská postel pro mladé s roštovým rámem, dřevěná postel s úložným prostorem, klasická postel, ovčí vlna, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 91
8 983,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4595
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1905
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Flieks Čalouněná postel 160x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring se zásuvkou a úložným prostorem, sametová manželská postel s úložným prostorem Funkční postel, šedá, Obrázek vytvořený pomocí AI
Flieks Čalouněná postel 160x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring se zásuvkou a úložným prostorem, sametová manželská postel s úložným prostorem Funkční postel, šedá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 283
7 034,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 90
1 372,28 Kč
-408,78 Kč
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1957
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Obrázek produktu pro Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 508
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vynikající
Hmotnost 0,8 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg