Genius Computer Technology 19166, Lis na česnek, Černá, Stříbrná, Plast, Ocel, 65 mm, 163 mm, 65 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(27)Počet hodnocení: 27
845,71 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Westmark 10532270, Ocel, Plast, Broušená ocel, Červená, 190 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(26)Počet hodnocení: 26
240,00 Kč
Prodejce: MercatoTrade
Gefu škrabka na zeleninu Flotte Lotte
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(94)Počet hodnocení: 94
1 379,00 Kč
Prodejce: Nordcook
WESTMARK 31442270 WESTMARK Kuchengitter
352,00 Kč
Prodejce: M_plus_L
Westmark Sada sádlařská jehla + mlátící jehla, 2 ks.
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
524,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Sada raviol Kuchenprofi, 12 ks.
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
808,00 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Gefu kleště G11931
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,64 Kč
Prodejce: Arthome
WESTMARK Sklenice s dtřmenovým uzávěrem a těsněním, 2000 ml
316,00 Kč
Prodejce: MercatoTrade
Fackelmann 42121
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Fackelmann 56715
358,60 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Kompletní fermentační sada s ocelovými víčky a závažími
2 043,67 Kč
Prodejce: FLBcommerce
Fackelmann 44488
1 097,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Silikonová mašlovačka
59,00 Kč
Prodejce: TVSHOP
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pomocí 4 fermentačních závaží můžete snadno a úspěšně vyrábět kvašené potraviny. Pro snadnou manipulaci a opakované použití jsou závaží hygienická a snadno se čistí. Fermentační závaží jsou vyrobena z pevného glazura a přirozeně neobsahují BPA, takže jsou bezpečnou volbou pro použití v potravinářství. Pevný materiál zajišťuje optimální rozložení hmotnosti a pomáhá udržet potraviny pod tekutinou, aby se zabránilo růstu plísní.
- PRAKTICKÉ - Kvasná závaží jsou k dispozici v sadě a umožňují optimální kvašení vašich potravin, jako je kimči, kysané zelí nebo kořenová zelenina. - UNIVERZÁLNÍ - Tato sada obsahuje 4 závaží o průměru 8 cm. - VYSOKÁ KVALITA - Kvasná závaží jsou vyrobena z pevného skla a přirozeně neobsahují BPA, takže mohou bezpečně přijít do styku s potravinami. - POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ - Skleněná závaží jsou vybavena rukojetí pro snadnou manipulaci a umístění.
- Pokyny pro údržbu: vhodné do myčky Délka: 8 cm Šířka: 8 cm Výška: 3,6 cm Materiál: sodnovápenaté sklo Barva: transparentní Číslo výrobku výrobce: 40892260
V praktické sadě 4 kusů. Vyrobeno z pevného skla. Hmotnost: 207 g na kus. Hygienické - snadno se čistí. Se snadno uchopitelným knoflíkem pro snadnou manipulaci. Materiál: sodnovápenaté sklo
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(82)Počet hodnocení: 82
373,04 Kč
Prodejce: TR8
Sada rozprašovačů oleje a octa, 2dílná, z nerezové oceli, s držákem, rozprašovač oleje, rozprašovač octa, dávkovač oleje, rozprašovací láhev
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(109)Počet hodnocení: 109
379,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH
Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,96 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(399)Počet hodnocení: 399
1 219,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
KADAX fermentační závaží pro zavařovací sklenice "Altedo", plastové fermentační víko, kuchyňské příslušenství, 82 mm, 12 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
186,00 Kč
Prodejce: KADAX
WMF 0644869990, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Kulatý, Gourmet, 12 cm, 75 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
277,28 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Wiltec BBQ Sparbrand 22x20,5x4,5cm generátor studeného kouře z nerezové oceli, doba hoření až 8 h, generátor studeného kouře pro udírnu na studené uzení
2 547,78 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
585,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Kuchyňská pomůcka 12ks nepřilnavá sada kuchyňského náčiní Silikonové kuchyňské náčiní Sady příborů na vaření
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
604,75 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-12,10 Kč
592,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Aga Zahradní fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(352)Počet hodnocení: 352
1 299,00 Kč
Prodejce: Aga24
Baseus Heyo Pro Rotační časovač Elektronický časovač šedý (Fmds000013)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
431,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Apple iPhone 16e , 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(421)Počet hodnocení: 421
20 100,26 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado
Fleau Kids 3D pero - 75 metrů - 15 barev - PLA náplně 1,75 mm - startovací balíček - řemeslná sada - 3D tiskárna
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
495,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
keeeper držák na láhve 6-násobný 34 x 26 x 28 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(33)Počet hodnocení: 33
144,89 Kč
Prodejce: potz-tech
Kilner 0025.839, 3 l, Sklo, Průhledná, Nerezová ocel, 127 mm, 260 mm, 300 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
966,79 Kč
Prodejce: artbook-service
Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 010,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(65)Počet hodnocení: 65
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Kultury pro výrobu kefíru – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
11 344,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(29)Počet hodnocení: 29
170,17 Kč
Prodejce: taleoo
chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
192,33 Kč
Prodejce: taleoo
Sada 12 kusů krytek na hrnce, vzor "Karo Klassik"
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
229,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-36,61 Kč
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service
KADAX fermentační závaží pro zavařovací sklenice "Altedo", plastové fermentační víko, kuchyňské příslušenství, 82 mm, 24 kusů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(14)Počet hodnocení: 14
360,00 Kč
Prodejce: KADAX
KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchyňská linka na míru betonové čelo 18 mm, pracovní deska - betonová
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(14)Počet hodnocení: 14
9 732,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw
3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(287)Počet hodnocení: 287
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax
Síťový kabel ChiliTec s vypínačem a zásuvkou E14, délka 1,4 m + 2 m, bílý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
99,91 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: eu-bay_de
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 4,8
4,8Na základě 46 hodnocení
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%
9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%
4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Rychlé dodání, výrobek plně splňuje očekávání, poměr cena/výkon velmi dobrý. Naprostá spokojenost!
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fermentace
Jsou přesně to, co potřebuji, správná velikost a kvalita.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Westmark 4 fermentační závaží Ø 7 cm
Super pravda, rychlé dodání, vše skvělé, rád znovu
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše io
Ferment
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
SucceBuy Automatický plnicí stroj 17 l/min pro tekutiny a pasty, 30-15 000 g na náplň, kompaktní rozměry 26 x 26,3 x 13 cm, vhodný pro víno, mléko a další.
6 479,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-972,00 Kč
5 507,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Vodní destilační baňka z nerezové oceli 50L příslušenství lihovaru destilace nápojů destilační baňka z nerezové oceli destilace nápojů
5 723,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ucohome
UISEBRT Vyvíječ medu na 3 plásty nerezový ruční vyvíječ medu ruční klikový vyvíječ včelařská výbava sklizeň medu včelařství hobby včelař - velikost sudu 38 x 62 cm
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 583,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Nejprodávanější
Vepřová střeva 30/32 90m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
451,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-13,00 Kč
438,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
LARS360 Vytahovač medu ruční 4 plásty medu vytahovač medu z nerezové oceli s ruční klikou pro včelařství vytahovač medu včelařství hobby včelařství včelí příslušenství
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 660,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Elastické kryty na potraviny 100 ks opakovaně použitelné obaly na misky a talíře ochrana čerstvosti - Wraps
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll
SucceBuy Elektrický škubač drůbeže s bubnem o průměru 400 mm, příkon 500 W, 230 otáček za minutu, vybavený 114 ohebnými prsty a praktickými transportními kolečky, nerezová konstrukce pro zpracování 1-2 kuřat
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 182,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Proteinový plášť karamel fi 80mm 5m
216,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
WELLHAUS Stojan na tousty 15 5x9x5 2 cm, příslušenství pro fritézu
126,25 Kč
Prodejce: esiteo
GEFU BBQ kartáč bez štětin G-89558
596,70 Kč
Prodejce: Arthome
Vilde | Cukřenka na moučkový cukr nerez 300 ml - Sypátko na kakao s víčkem - Dóza na koření
132,00 Kč
Prodejce: Vilde
Vakuová Svářečka Pro Balení Potravin 90W + 10Ks Fólie
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(18)Počet hodnocení: 18
5 320,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Proteinový plášť karamel fi 55mm 5m
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(16)Počet hodnocení: 16
188,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
WMF 04.1692.0011, Hliník, Černá, Hliník, Nerezová ocel, 104 mm, 186 mm, 195 mm
1 872,16 Kč
Prodejce: PG-Service
EASYmaxx sušák na prádlo 112 x 125 cm, bílý/šedý
1 046,33 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Stříkačka na maso Orion na marinování Stříkačka na marinádu pro maso BIG
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
154,00 Kč
Prodejce: Vilde
SucceBuy ruční stroj na plnění pastovitých tekutin, nastavitelný, s nálevkou, plničkou lahví z nerezové oceli o objemu 5-100 ml pro různé tekutiny, jako je mléko, voda, džus, esenciální olej
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
6 323,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-3 632,00 Kč
2 691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
Extralink Silikonová Ochranná Podložka pro Indukční Varnou Desku 53x61 cm Olejivzdorná Protiskluzová
330,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Batna24
SucceBuy Ruční stroj na plnění tekutých past, nastavitelná plnička lahví pro 5 - 50 ml. Nerezová plnička tekutin s nálevkou na mléko, vodu, džus, esenciální olej, šampon, kosmetiku, med
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 642,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)