4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OWATROL AQUADECKS Teak 1l, barva:teak, obsah:1 l556,47 Kč/1l
556,47 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Gama Żel do prania cytrynowy, 2,2 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
70 892,00 Kč/1kg
177,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sidolux Expert 750 ml tekutý přípravek na ošetření dřeva
244,93 Kč/1l
183,70 Kč
Prodejce: Katomix

Belinka Toplasur palisandr 5 l
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Ořech 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Mahagon 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Německá konzervační lazura na dřevo Wilckens Holzschutz lasur
327,81 Kč/1l
819,52 Kč
Prodejce: doenges1903

REMMERS Vosková lazura 0.75 l Bílá
597,33 Kč/1l
448,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Silná vrstva bezbarvá 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur Rosewood 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur ořech silná vrstva 5 l
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Mahagon
0,58 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 10 l Pinie
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

Belinka Toplasur bezbarvá silná vrstva 5 l
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 l kbelík bezbarvý
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

Helios Belinka Toplasur UV plus
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Helios Belinka Toplasur UV plus
2 328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Bezbarvý
610,67 Kč/1l
458,00 Kč
Prodejce: Surtep

Belinka Toplasur silná vrstva platinově šedá 2,5 l
1 268,00 Kč
Prodejce: Surtep

Helios Belinka Toplasur UV plus
412,00 Kč
Prodejce: Surtep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Perwoll Renew Black Kapsułki do prania czarnego, 19 prań, 256,5g (PRODUKT Z NIEMIEC)
Perwoll Renew Schwarz Caps 256,5g (19 WL)
Perwoll Renew Schwarz Caps 256,5g (19 WL)
- Výrobce
- Perwoll
- Počet kusů
- 15
- Hmotnost
- 0 kg
- Kód EAN
- 4015200031071
- Číslo produktu
- PCB19
- Výrobce
- Perwoll
- Počet kusů
- 15
- Hmotnost
- 0 kg
- Kód EAN
- 4015200031071
- Číslo produktu
- PCB19
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bezbarvá
0,37 Kč/1l
1 846,00 Kč
Prodejce: Surtep

Sinusové mořidlo na dřevo 5 l palisandr
594,63 Kč
Prodejce: doenges1903

Bezbarvý lak s vysokým leskem - 0,7 l - na nábytek a dřevěné interiéry - lak na nábytek - ochranný lak
541,43 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: Dekorline

REMMERS Venti-lak 3v1 - krycí lak pro interiér i exteriér 2.5 l Bílý
595,20 Kč/1l
1 488,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bílá
416,00 Kč/1l
1 040,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Teak
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Dub světlý
575,20 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Pinie
0,44 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Borovice
439,60 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 2.5 l Dub světlý
0,43 Kč/1l
1 076,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Ořech
0,37 Kč/1l
1 846,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 2.5 l Teak
0,49 Kč/1l
1 218,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Kaštan
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

Remmers HK-Lasur 5 l kbelík bezbarvý
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Dub světlý
529,50 Kč/1l
2 647,48 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 2.5 l Palisandr
0,49 Kč/1l
1 218,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Palisandr
439,60 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 2.5 l Pinie
0,49 Kč/1l
1 218,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Anthrazitgrau FT 20928
529,50 Kč/1l
2 647,48 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 10 l Teak
379,50 Kč/1l
3 795,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 0.75 l Borovice
584,00 Kč/1l
438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bezbarvá
416,00 Kč/1l
1 040,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Vosková lazura 0.75 l Bílá
597,33 Kč/1l
448,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Dub rustikální
489,60 Kč/1l
2 448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 0.75 l Pinie
584,00 Kč/1l
438,00 Kč
Prodejce: Surtep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

OWATROL AQUADECKS Teak 1l, barva:teak, obsah:1 l
556,47 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
556,47 Kč/1l

Perwoll Renew Kapsułki do prania czarnych tkanin, 21 sztuk



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 204 375,03 Kč/1kg