3,5



Na základě 14 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
colozoo Sada akrylových barev svítících ve tmě | 8x20ml fluorescenčních barev + 3 štětce | Akrylové barvy svítící ve tmě jsou stálé na jakémkoli povrchu | Fluorescenční samosvítící barvy
1 460,03 Kč
9 125,19 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml1 085,28 Kč/1l
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
ESENG® Premium akrylové barvy Fruit AP-12, sada 12 tub x 12ml, 12 barev+3 krabičky+7 štětců2 736,04 Kč/1l
393,99 Kč
Prodejce: ESENG

Další informace o reklamě
Stylex 28655, 35 ml, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba13 340,57 Kč/1l
466,92 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Marabu 1210000000201, 36 ml, Více, Tuba16 338,06 Kč/1l
588,17 Kč
Prodejce: M_plus_L

Velká malířská sada Nassau 36 ks - 24x59 ml akrylových barev a 12 štětců - sada barev pro umělce na plátno, dřevo a papír - ideální pro kutily a hobby
6 355,93 Kč/1l
375,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Stylex 28653, 75 ml, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
10 193,07 Kč/1l
764,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Akrylová barva Liquid-Acrylic od ColArt White 500 ml
761,98 Kč/1l
380,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Akrylové barvy 12 ks / 100 ml Maaleo 20424
66,40 Kč/1kg
332,00 Kč
Prodejce: iZelezarstvi

Marabu Acryl Basic, Více, Akrylová barva, Tekutina, 12 ml, 18 kusů
26 408,33 Kč/1l
316,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Marabu 12010075070, 500 ml, Bílá, Láhev, Voděodolný
597,90 Kč/1l
298,95 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Stylex 28651, 12 ml, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
1 141,18 Kč/1l
164,33 Kč
Prodejce: M_plus_L

Akrylová barva svítící ve tmě Glow pink 30 ml - Pentart
11 866,67 Kč/1l
356,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

KREUL Acrylfarbe el Greco, 12 ml, sada 24 ks
181,94 Kč/1l
524,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Sada akrylových barev Mont Marte – 48 barev v tubách po 36 ml – ideální pro akrylové malování a kreativní projekty – zářivé, světlostálé barvy s vysokou krycí schopností
1 135,53 Kč/1l
2 109,70 Kč
-147,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 962,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Amsterdam 17820506, Více, Akrylová barva, Tekutina, 6 kusů
21 449,50 Kč/1l
428,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

KREUL akrylová barva SOLO Goya Acrylic, 20 ml, sada 32 ks
50 150,00 Kč/1l
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Marabu12730074322 Marabu afterglow barva GLOW IN THE DARK, afterglow žlutá
3 597,70 Kč/1l
719,54 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

Sada akrylových barev Van Bleiswijck - 24x 12 ml + míchací paleta - vysoce pigmentované barvy pro umělce na plátno, dřevo a papír - ideální pro výtvarné a hobby účely
768,63 Kč/1kg
230,59 Kč
Prodejce: Dionizos

Talens Art Creation - Art Creation akrylverf flakon van 750 ml, titaanwit
759,68 Kč/1l
569,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Marabu 1210000000210 Sada akrylových barev "PASTELL" 12 x 12 ml
2 020,71 Kč/1l
282,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- UNIKÁTNÍ BARVY, KTERÉ SVÍTÍ VE TMĚ: Akrylové barvy Colozoo GLOW IN THE DARK (GID) mají speciální vlastnost, která uchovává světlo v barvě a svítí ve tmě. Jakmile se barva na určitou dobu nabije světlem, bude zářit i poté. Během dne mají barvy také neonový efekt.
- VHODNÉ PRO VŠECHNY POVRCHY A POČASÍ: Barvy svítící ve tmě jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití. Barvy jsou voděodolné a po zaschnutí trvalé. Lze je nanášet na různé povrchy, jako je plátno, papír, kov, sklo, dřevo, kámen, stěny a další. Díky tomu jsou vhodné pro různé projekty, jako je zdobení dětských pokojů nebo nábytku, malování na kámen, malování na lahve pro svatební výzdobu a mnoho dalšího.
- VYSOKOKOKVALITNÍ UMĚLECKÁ SADA BARV: Sada akrylových barev Colozoo svítících ve tmě obsahuje 8x20ml kvalitních uměleckých akrylových barev na vodní bázi, 2 kulaté štětce a 1 plochý štětec, takže můžete ihned začít malovat. Součástí balení jsou základní, růžová, červená, žlutá, oranžová, modrá, fialová a zelená barva. Barvy jsou dodávány v uzavřených lahvičkách, které udržují barvy déle čerstvé. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte silné vrstvy barev bez míchání s vodou.
- NÁVOD PRO NEJLEPŠÍ SVĚTELNÝ EFEKT: Před použitím barvu protřepejte a dobře promíchejte, teprve potom můžete malovat. Jakmile je barva zcela suchá, vystavte ji přímému dennímu světlu nebo UV lampě na dobu nejméně 30 minut a nejvýše 2 hodiny. Poté ji umístěte do tmy a bude svítit až 6 hodin, přičemž nejsilněji bude zářit prvních 30-60 minut v závislosti na tom, jak dlouho jste ji nechali svítit a jak silné bylo světlo. Pro lepší efekt svícení ji můžete také nasvítit UV světlem. Intenzita záře se liší barvu od barvy, protože některé pigmenty září snadněji než jiné.
- MENŠÍ VLIV NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: Akrylová barva je veganská a nebyla testována na zvířatech.
ZNAČKA COLOZOO - Sada barevných tužek Colozoo 3 v 1, která byla naplánována a navržena v Německu tak, aby splňovala normy evropského trhu, obsahuje motiv malování podle čísel, takže si můžete nové barvy hned vyzkoušet.
O značce ColozooCreating Happiness
Colozoo je německá značka, která chce vytvářet více štěstí pomocí barev a kreativity. my v Colozoo si klademe za cíl poskytnout vám a vaší rodině materiál k vytváření kouzelných a zábavných okamžiků. povzbuzujeme vás, abyste objevovali svět kreativity, lépe se vyjadřovali a vytvářeli ve svém životě více štěstí. :)
- Objem
- 160 ml
- Barva
- Světle růžováČervenáŽlutáOranžováModráLilaZelená
- Výrobce
- Viridian GmbH
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Kód EAN
- 4262363890032
- Číslo produktu
- cz10 glowinthedark acrylic 8x20ml
- Objem
- 160 ml
- Barva
- Světle růžováČervenáŽlutáOranžováModráLilaZelená
- Výrobce
- Viridian GmbH
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Kód EAN
- 4262363890032
- Číslo produktu
- cz10 glowinthedark acrylic 8x20ml
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 115% poukaz




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(261)Počet hodnocení: 261




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(181)Počet hodnocení: 181




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(77)Počet hodnocení: 77




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(27)Počet hodnocení: 27




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 1315% poukaz





4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(77)Počet hodnocení: 77




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(52)Počet hodnocení: 52




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(133)Počet hodnocení: 133




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(136)Počet hodnocení: 136




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(112)Počet hodnocení: 112




3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(16)Počet hodnocení: 16





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(174)Počet hodnocení: 174





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(988)Počet hodnocení: 988

Tritart Sada ttc 25 kus - Sada syntetickch ttc - Akrylov ttce Akvarel - Sada ttc Akrylov barvy - Sada akrylovch ttc Olejomalba
364,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Stylex 28653, 75 ml, Černá, Modrá, Zelená, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
10 193,07 Kč/1l
764,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Stylex 28662, Malba, Napnuté plátno, Bílá, Bavlna, 600 mm, 400 mm
313,10 Kč/1kg
476,79 Kč
-163,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Pelikan 718163, Dřevo, 5 kusů
156,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
1 085,28 Kč/1l
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sada štětců Relaxdays, 100 kusů, akrylové, olejové a vodové barvy, pro volný čas a školu, nylonové štětiny, sada malířských štětců, vícebarevná
536,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Relaxdays

Belle Vous 4 ks przdn pltna s napnacm rmem - 15x15 cm, 20x25 cm, 30x40 cm, 35x50 cm - pltno s napnacm rmem pro poteby umlc -
340,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Verk 01443 Nerezová brčka 10 ks rovná + 1x kartáček na čištění
123,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Maaleo 22621 Dřevěný malířský stojan 139 x 82 x 57 cm
118,48 Kč/1kg
327,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Bazénová písková filtrace 10,2 m3 / h
7 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Tritart sada akrylových barev pro děti a dospělé - 15x akrylová barva se štětcem - 16dílná sada akrylových barev - voděodolná sada akrylových barev a štětců
17 538,89 Kč/1l
315,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

KREUL akrylová barva SOLO Goya TRITON, Power Pack
2 534,67 Kč/1l
1 901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

262 barevných graffiti skicáků, mastné fixy, fixy Oboustranná sada fixů, lihové fixy
1 020,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Marabu 12010075070, 500 ml, Bílá, Láhev, Voděodolný
597,90 Kč/1l
298,95 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Filtrační kávovar Tefal CM171810
1 261,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Marabu12320075885 Marabu Pouring Fluid Akrylové médium, 500 ml
1 472,56 Kč/1l
736,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Herlitz 8643033, Plast, Bílá, 1 kusů, 170 mm, 235 mm
71,65 Kč
Prodejce: M_plus_L

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

Stojan s nastavitelnou výškou, robustní bukové dřevo, přírodní ekologické dřevo, pro dospělé i děti, profesionální
694,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Akrylová barva Liquid-Acrylic od ColArt White 500 ml
761,98 Kč/1l
380,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Stylex 28651, 12 ml, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba
1 141,18 Kč/1l
164,33 Kč
Prodejce: M_plus_L

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchová matrace 3 vzduchové trysky Přenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafouknout vyfouknout kompresor Matrace Pohovka Bazén Plovoucí kroužek Kempování 230V Retoo
1 290,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Talens Art Creation - Art Creation akrylverf flakon van 750 ml, titaanwit
759,68 Kč/1l
569,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
36% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
36%21% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
21%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%14% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
14%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fluorescenční barva
Pěkné barvy.
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chybí ultrafialové světlo, takže barvy nesvítí
Kvalita je v pořádku, bohužel však barvy reagují pouze na černé světlo.
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zatím je v pořádku
Barva je velmi pevná. Jinak v pořádku
Ohodnoceno dne 11. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žádné doporučení!!!!
Jsem opravdu zklamaný. Chtěla jsem namalovat obrázek pro syna a myslela jsem, že to bude opravdu super s tím svítícím efektem. Ale ty blbé barvy vůbec nesvítí. Malovala jsem je částečně na černé pozadí, kde po zaschnutí nejsou skoro vidět, ale ani na bílém pozadí ve tmě nesvítí, přesto je barva intenzivnější. Pořád jsem čekala něco jiného a jsem opravdu zklamaná.
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml, 12 balení
999,99 Kč
Prodejce: ESENG
6 944,38 Kč/1l

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml, 4 balení
839,99 Kč
Prodejce: ESENG
763,63 Kč/1l

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 12 tub x 12 ml
49,99 Kč
Prodejce: ESENG
347,15 Kč/1l

ESENG® Premium akrylové barvy Fruit AP-12, sada 24 tub x 12ml, 24 barev+6 krabiček+10 štětců
565,99 Kč
Prodejce: ESENG
1 965,24 Kč/1l

Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(33)Počet hodnocení: 33
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 085,28 Kč/1l

ESENG® Premium akrylové barvy Fruit AP-12, sada 12 tub x 12ml, 12 barev+3 krabičky+7 štětců
393,99 Kč
Prodejce: ESENG
2 736,04 Kč/1l

Stylex 28655, 35 ml, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Bílá, Žlutá, Matný, Tuba



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
466,92 Kč
Prodejce: M_plus_L
13 340,57 Kč/1l

Marabu 1210000000201, 36 ml, Více, Tuba
588,17 Kč
Prodejce: M_plus_L
16 338,06 Kč/1l

Akrylové barvy ESENG® Premium Fruit AP-12, sada 24 tub x 12 ml
199,99 Kč
Prodejce: ESENG
694,41 Kč/1l

Náhradní hroty 0,70 mm, nylonové, pro akrylové fixy, 40 kusů, bílé
1 495,64 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
249 273,33 Kč/1kg

Sada akrylových barev, 20 kusů po 59 ml, metalické barvy, včetně 10 štětců. Vodotěsné, světelně odolné, netoxické
1 361,78 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
805,79 Kč/1kg

Marabu Acryl Basic, Více, Akrylová barva, Tekutina, 12 ml, 18 kusů



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(15)Počet hodnocení: 15
316,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
26 408,33 Kč/1l

Akrylová barva, bílá a černá, 120 ml, odolná vůči vodě, světlu a rychle schnoucí
1 033,20 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
2 792,43 Kč/1kg

Sada akrylových barev, 24 kusů po 36 ml, voděodolné, světelně odolné, rychle schnoucí, vhodné pro plátno, papír a textilie
1 434,80 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 195,67 Kč/1kg

Sada akrylových barev, 48 kusů po 36 ml, voděodolné, světelně odolné, rychle schnoucí, vhodné pro plátno, papír a textilie
2 323,18 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
959,99 Kč/1kg

Akrylové barvy 24 barev Tuby 12 ml Na plátno Dřevo a keramiku
254,99 Kč
Prodejce: RAGI
885,38 Kč/1l

Strigo Plakatové barvy – 12 sytých barev
340,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 135,27 Kč/1kg

Akrylové fixy, 80 barev, dvouhlavé (štětec a tenká špička), rychleschnoucí, netoxické, vhodné pro kreslení na kámen, sklo, dřevo, keramiku, plátno a pro různé DIY projekty
1 921,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 921,58 Kč/1kg

Sada akrylových fixů, 36 barev, voděodolné, s dvojitou špičkou (0,5-5 mm), vhodné pro kreslení na kameny, dřevo, sklo, keramiku a pro různé DIY projekty
1 434,80 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
143 480,00 Kč/1kg

Sada fixů: 12 kovových + 60 akrylových, voděodolných, pro všechny povrchy, s dvojitou špičkou
1 836,39 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 121,30 Kč/1kg