5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
26 310,00 Kč/1kg
1 315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 71 braun
29 482,00 Kč/1kg
1 474,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
27 352,00 Kč/1kg
1 367,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jeans Plus příze 5 x 100 g 07
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 87 cappuccino - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Baby 195 Grey Pletací příze
8,90 Kč/1m
1 335,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Summer 50 Grey Pletací příze
3,74 Kč/1m
1 307,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans Bamboo 103 Cream Pletací příze
8,47 Kč/1m
1 270,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Flowers Unicolor příze 5 x 50 g 763
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans (50g/160M) 91 fuchsia
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Puffy (100g/9m) 416 hellgrau
12 201,00 Kč/1kg
1 220,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans Crazy (50g/160m)
969,20 Kč/1kg
48,46 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Lanagold 141 Pletací příze
13 114,00 Kč/1kg
1 311,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Burcum Batik 3379 Pletací příze
13 283,50 Kč/1kg
1 328,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Velluto 111 Pletací příze
13 407,00 Kč/1kg
1 340,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Schachenmayr SoftyEasy 29 Pletací příze
754,80 Kč/1kg
85,99 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Schachenmayr Your Bavlna 00051 Jeans Pletací příze
22 887,00 Kč/1kg
1 144,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Superlana Megafil 60 Pletací příze
13 390,00 Kč/1kg
1 339,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jeans Bamboo příze 10 x 50 g 116
0,33 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Lanagold 29 Pletací příze
12 952,00 Kč/1kg
1 295,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jediná originální příze Jeans je oblíbená u mnoha lidí v pletacím světě. Džínová příze z továrny YanArt je velmi příjemná na dotek. Niť je poměrně
tenká, měkká, mírně sametová, dobře kroucená, nežmolkuje a neplstnatí. Bohatá paleta barev vám umožní vybrat potřebné odstíny jakékoli barvy.
Počet barevných odstínů se navíc každoročně zvyšuje. Tajemství popularity této příze spočívá v její univerzálnosti a dobrém složení.
Můžete z ní plést a háčkovat. Je vhodná i pro strojové pletení. Příjemnou práci s přízi také podtrhují vynikající vlastnosti při nošení. Po praní neztrácejí výrobky vyrobené z této příze svůj vzhled. Je také třeba poznamenat, že tato příze je považována za hypoalergenní a je vhodná pro děti i dospělé. Ve světě amigurumi ( háčkovaná nebo pletená hračka ) je tato příze nepom lídrem a pomůže vám uvolnit potenciál vašich neomezených nápadů! Vhodná pro pletení i háčkování čepiček, svetříků a hlavně dětských hraček a bytových doplňků. Tato příze je atestována TZÚ pro děti do 3 let.
Délka dráhy 50g/160m
Materiál: 55 % bavlna a 45 %.Polyakryl
Doporučená velikost jehly: 3,5 mm
Rozteč ok při háčkování:
19,5 ok v 28 řadách = 10 x 10 cm.
Rozměr stehu při šití:
24,5 ok v 24 řadách = 10 x 10 cm.
Příze YarnArt Jeans je mezi řemeslníky nejoblíbenější přízí díky svému všestrannému využití. Lze ji použít nejen k ručnímu pletení nebo háčkování, ale také ke strojovému tkaní. Široká škála barev kombinuje jak tlumené, pastelové barvy, tak sytější a intenzivnější barvy.Díky svému složení s vysokým obsahem bavlny je YarnArt Jeans ideální přízí pro výrobu amigurumi (maskotů) a dětského oblečení a doplňků, jako jsou čepice a deky. Příze má hladkou, rovnoměrně zakroucenou strukturu, takže je vhodná pro vyšívání smyčkou (dírkovanou jehlou) a také pro tvorbu letního oblečení.
Další informace
- Barvy v různých šaržích se mohou mírně lišit v odstínu. Pokud si přejete barvu z jedné šarže obarvení, dejte nám prosím vědět ve zprávě prodejci
- Doporučujeme za množství potřebné pro celou zakázku, protože další šarže barviva se může lišit v odstínu
- Snažíme se, aby fotografie výrobků co nejvěrněji odrážely jejich skutečnou barvu, nicméně berte prosím na vědomí, že barvy zobrazené na fotografiích se mohou lišit od skutečnosti v důsledku různého nastavení monitoru
Příze Yarn Art Jeans 49 je měkká, jemná a hodí se na mnoho různých projektů. Směs bavlny a akrylu nabízí hebkost i trvanlivost, což oceníte při tvorbě amigurumi hraček, dětských dek i oblečení. Bílý odstín tvoří čistý základ pro vaše kreativní nápady. Nejlépe se osvědčí na amigurumi, dětské oblečení a doplňky díky nedělitelné, snadno háčkovatelné struktuře. Kombinace 55 % bavlny a 45 %.Polyakrylu jí zajišťuje prodyšnost a odolnost po celý rok. Díky hypoalergenním vlastnostem jde o bezpečnou volbu i pro citlivou pokožku a dětské projekty. Jednoduchá údržba i stálá definice stehu umožňuje začátečníkům dosáhnout čistého výsledku.
Směsová pletací / háčkovací příze (55% bavlna a 45% polyakryl) v jednobarevné světe šedé barvě nazývaná také jako příze Jeans. Je vhodná na různé druhy pletení a háčkování a díky její všestrannosti se dá využít téměř na cokoliv. Doporučená velikost jehlic a háčku je 3,5 mm.
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Barva
- Šedá
- Druh látky
- Bavlna
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 50 g
- Kód EAN
- 8681338500886
- Číslo produktu
- Jeans 49
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Barva
- Šedá
- Druh látky
- Bavlna
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 50 g
- Kód EAN
- 8681338500886
- Číslo produktu
- Jeans 49
K tomu se hodí také

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 233,00 Kč/1kg
1 311,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
26 310,00 Kč/1kg
1 315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
27 352,00 Kč/1kg
1 367,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 62 weiß
26 838,00 Kč/1kg
1 341,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 71 braun
29 482,00 Kč/1kg
1 474,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 46 grau
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 07 kamelbraun
31 967,00 Kč/1kg
1 598,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 35 sonnengelb
27 163,00 Kč/1kg
1 358,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 40 braun
30 674,00 Kč/1kg
1 533,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 87 beige
27 143,00 Kč/1kg
1 357,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 36 rosa
29 274,00 Kč/1kg
1 463,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 88 gelb
26 499,00 Kč/1kg
1 324,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 28 schwarz
27 163,00 Kč/1kg
1 358,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 78 rose
27 080,00 Kč/1kg
1 354,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 65 flieder
25 841,00 Kč/1kg
1 292,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 52 grün
26 790,00 Kč/1kg
1 339,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 03 naturweiß
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 11 pistazie
26 572,00 Kč/1kg
1 328,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 90 Pletací příze
26 848,00 Kč/1kg
1 342,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 84 senf
26 310,00 Kč/1kg
1 315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 16 mittelblau
26 892,00 Kč/1kg
1 344,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 42 pink
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 47 koenigsblau
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 26 rot
27 206,00 Kč/1kg
1 360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 72 orchidee
27 008,00 Kč/1kg
1 350,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 20 tulpe
26 122,00 Kč/1kg
1 306,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 68 taubenblau
26 557,00 Kč/1kg
1 475,55 Kč
-147,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 327,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 29 lime
27 032,00 Kč/1kg
1 351,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 86 helles gelb
26 383,00 Kč/1kg
1 319,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 63 petrol
26 649,00 Kč/1kg
1 332,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní vlna
Myslím, že je to nejlepší vlna na háčkování hraček.
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg