4,8



Na základě 5 hodnocení
Objem:
2000 ml- 200 ml
- 2000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml620,62 Kč/1l
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml629,93 Kč/1kg
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml sada šamponů proti žloutnutí514,47 Kč/1l
1 028,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
851,93 Kč/1l
851,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
531,93 Kč/1l
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell DS Color Shampoo 1000ml + Goldwell DS Color Conditioner 1000ml
1 252,93 Kč/1l
1 252,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Colour Brilliance 250 ml šampon a 200 ml kondicionér Colour Brilliance Set
1 228,73 Kč/1l
566,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
552,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
685,93 Kč/1l
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Rich Repair Care Set - 250ml šampon + 200ml kondicionér + 200ml péče - intenzivní regenerace
1 508,88 Kč/1l
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
867,46 Kč/1l
867,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance šampon 1000 ml
886,20 Kč/1l
886,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Softto+Plus Šampon na hnědé vlasy, pokrývá bílé a šedé vlasy
1 796,77 Kč/1l
628,87 Kč
Prodejce: mk-tronic
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GoldwellBlondes and Highlights | Sada pro blond vlasy: Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml
Šampon Blondes & Hightlights bylvyvinut pro blond a melírované vlasy a díky speciálnímu složení Fade Stop s lipidem ze švestkového oleje Mirabelle zajišťuje, že barva nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Šampon také zabraňuje žloutnutí vlasů, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a upravené. Šampon také zodpovídá za regeneraci vlasů.Objem:1000 ml Kondicionér Blondes & Highlights je ideální ochranou barvy pro blond nebo melírované vlasy. Složení zabraňující blednutí, které obsahuje lipidový olej mirabelku, zajišťuje, že barva vlasů nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Používání kondicionéru eliminuje žlutý nádech a zabraňuje žloutnutí, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a dobře upravené. Kondicionér usnadňuje rozčesávání a regeneruje vlasy.objem:1000 ml
DualSenses Blondes and Highlights | Blondes & Highlights Shampoo 1000ml
Šampon Blondes & Highlights vyvinutý pro blond a melírované vlasy díky speciálnímu složení Fade Stop s lipidovým olejem mirabelle zajišťuje, že barva nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Šampon také zabraňuje žloutnutí vlasů, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a dobře upravené. Šampon se také stará o regeneraci vlasů.objem:1000 ml
DualSenses Blondes and Highlights | Kondicionér pro blond vlasy 1000ml
Kondicionér Blondes & Highlights je ideální ochranou barvy pro blond nebo melírované vlasy. Použitá formule zabraňující blednutí, která obsahuje lipidový mirabelkový olej, zajišťuje, že barva vlasů nevybledne, ale zůstane plná lesku a intenzity. Používání kondicionéru eliminuje žlutý nádech a zabraňuje žloutnutí, takže odbarvené vlasy vypadají krásně, zářivě, leskle a upraveně. Kondicionér usnadňuje rozčesávání a regeneruje vlasy.objem:1000 ml
Šampon
- Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte.
Kondicionér
- Aplikujte na mokré, předem umyté vlasy.
- Nechte několik minut působit a opláchněte.
[b]Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo[b][br][br]Anti-Yellow Shampoo pro zářivou a chladnou blond[br][br]Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo je šampon pro zářivou a chladnou blond. Se šamponem Dualsenses můžete pečovat o odbarvené vlasy a melírované blond vlasy bez nepříjemného žlutého nádechu![br][br]FadeStopFormula ztrátu barvy na minimum. Molekuly barvy jsou ve vlasech pevně ukotveny - pro jasnou, zářivou a chladnou blond. [br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Vlasy jemně umyjte a šampon opláchněte vlažnou vodou. V případě potřeby opakujte. br][br][br][br][b]Kondicionér Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights proti žloutnutí[b][br][br]Kondicionér proti žloutnutí pro jasnou a chladnou blond[br][br]Kondicionér Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights je kondicionér pro podporu zářivé blond. Už dlouho si přejete, aby z vašich blond vlasů zmizel nepříjemný žlutý nádech? Pak je nová řada Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights určena právě vám. [br][br]Nový kondicionér Goldwell Dualsenses dodává vlasům zářivost - pro všechny, kteří touží po jasné, zářivé a chladné blond barvě. Kondicionér vyživuje a chrání odbarvené a zesvětlené blond vlasy.[br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Po umytí vmasírujte kondicionér do vlhkých vlasů, nechte působit přibližně 1 minutu a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.[br][br][br][b]Obsah:[/b]
Šampon Blondes & Hightlights bylvyvinut pro blond a melírované vlasy a díky speciálnímu složení Fade Stop s lipidem ze švestkového oleje Mirabelle zajišťuje, že barva nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Šampon také zabraňuje žloutnutí vlasů, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a upravené. Šampon také zodpovídá za regeneraci vlasů.Objem:1000 ml Kondicionér Blondes & Highlights je ideální ochranou barvy pro blond nebo melírované vlasy. Složení zabraňující blednutí, které obsahuje lipidový olej mirabelku, zajišťuje, že barva vlasů nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Používání kondicionéru eliminuje žlutý nádech a zabraňuje žloutnutí, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a dobře upravené. Kondicionér usnadňuje rozčesávání a regeneruje vlasy.objem:1000 ml
DualSenses Blondes and Highlights | Blondes & Highlights Shampoo 1000ml
Šampon Blondes & Highlights vyvinutý pro blond a melírované vlasy díky speciálnímu složení Fade Stop s lipidovým olejem mirabelle zajišťuje, že barva nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Šampon také zabraňuje žloutnutí vlasů, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a dobře upravené. Šampon se také stará o regeneraci vlasů.objem:1000 ml
DualSenses Blondes and Highlights | Kondicionér pro blond vlasy 1000ml
Kondicionér Blondes & Highlights je ideální ochranou barvy pro blond nebo melírované vlasy. Použitá formule zabraňující blednutí, která obsahuje lipidový mirabelkový olej, zajišťuje, že barva vlasů nevybledne, ale zůstane plná lesku a intenzity. Používání kondicionéru eliminuje žlutý nádech a zabraňuje žloutnutí, takže odbarvené vlasy vypadají krásně, zářivě, leskle a upraveně. Kondicionér usnadňuje rozčesávání a regeneruje vlasy.objem:1000 ml
Šampon
- Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte.
Kondicionér
- Aplikujte na mokré, předem umyté vlasy.
- Nechte několik minut působit a opláchněte.
[b]Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo[b][br][br]Anti-Yellow Shampoo pro zářivou a chladnou blond[br][br]Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo je šampon pro zářivou a chladnou blond. Se šamponem Dualsenses můžete pečovat o odbarvené vlasy a melírované blond vlasy bez nepříjemného žlutého nádechu![br][br]FadeStopFormula ztrátu barvy na minimum. Molekuly barvy jsou ve vlasech pevně ukotveny - pro jasnou, zářivou a chladnou blond. [br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Vlasy jemně umyjte a šampon opláchněte vlažnou vodou. V případě potřeby opakujte. br][br][br][br][b]Kondicionér Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights proti žloutnutí[b][br][br]Kondicionér proti žloutnutí pro jasnou a chladnou blond[br][br]Kondicionér Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights je kondicionér pro podporu zářivé blond. Už dlouho si přejete, aby z vašich blond vlasů zmizel nepříjemný žlutý nádech? Pak je nová řada Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights určena právě vám. [br][br]Nový kondicionér Goldwell Dualsenses dodává vlasům zářivost - pro všechny, kteří touží po jasné, zářivé a chladné blond barvě. Kondicionér vyživuje a chrání odbarvené a zesvětlené blond vlasy.[br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Po umytí vmasírujte kondicionér do vlhkých vlasů, nechte působit přibližně 1 minutu a poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.[br][br][br][b]Obsah:[/b]
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 2000 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3232630682579
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 2000 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3232630682579
K tomu se hodí také

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
639,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Anteros

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml
1 595,65 Kč/1l
319,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 239,53 Kč/1l
335,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
1 235,72 Kč/1l
617,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Goldwell RESTORING SERUM, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
3 358,00 Kč/1l
503,70 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
531,93 Kč/1l
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
657,93 Kč/1l
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dlouhodobá Ošetřující Kúra pro Poškozené Vlasy
1 959,65 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Změkčující, Kokosová
3 989,30 Kč/1l
398,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
629,93 Kč/1kg
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Samsung Galaxy S21 FE 5G ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie ochrana fotoaparátu tvrzené sklo fólie tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

ZMH LED stolní lampa na baterie Dotykové stmívatelné kouřově šedé noční lampičky Stolní lampa moderní pro ložnici Obývací pokoj Kancelář
1 011,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,70 Kč/1l
671,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Salon Only Hair Laquer Super Firm Mega Hold 600ml
209,93 Kč/1kg
209,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
657,93 Kč/1l
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dámská zimní souprava čepice + šála + rukavice HEYO HZ0008 černá univerzální velikost
462,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ABA-Grupa

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kulma na vlasy ve tvaru písmene S s keramickým povrchem a technologií negativních iontů
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Apple iPad , 24,6 cm (9.7"), 2048 x 1536 px, 32 GB, iOS 10, 469 g, Šedá
Zrepasovaný
2 141,40 Kč
Prodejce: JANADO

Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml
1 734,40 Kč/1l
346,88 Kč
Prodejce: Tersorte

Philips Series 3000 Ruční napařovač STH3000/20
961,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml sada šamponů proti žloutnutí
514,47 Kč/1l
1 028,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Pastelky - STABILO color - 1930/77-01 - 30 ks sada - 30 různých barev vč. 4 neonových barev
206,00 Kč
Prodejce: AllMarkers
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Jsem velmi spokojená, příjemný pocit na pokožce hlavy a blond vypadá opravdu dobře. Rychlé dodání. Děkuji
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(12)Počet hodnocení: 12
263,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 753,33 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
685,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l