5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth Smoothing Shampoo 828ml - Pro vlasy bez krepatění314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml664,93 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
867,46 Kč/1l
867,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
533,13 Kč/1l
533,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Uhlazující šampon pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Frizz Dismiss (Shampoo), 300 ml
2 419,03 Kč/1l
725,71 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 1000 ml
555,87 Kč/1l
555,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
931,00 Kč/1l
246,86 Kč
-14,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
232,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kerasilk Zkrocující šampon 75 ml
3 546,67 Kč/1l
266,00 Kč
Prodejce: Anteros

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 664,84 Kč/1l
416,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Garnier Fructis Nutri Rizos Posilující šampon 360 ml
866,33 Kč/1l
311,88 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250ml
1 387,20 Kč/1l
346,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Echosline Discipline, šampon, 1000 ml
2 334,60 Kč/1l
346,69 Kč
-113,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GoldwellDS Just Smooth | Sada: Vyhlazující šampon 3x1000ml
Sada obsahuje 3 balení šamponu Goldwell DS Just Smooth, každé o objemu 1000 ml. Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming je šampon doporučený pro nepoddajné, rozcuchané a krepaté vlasy. Je vhodný pro každodenní použití doma nebo pro profesionální použití v salonu. Přírodní účinné látky zajišťují bezpečnou péči bez podráždění a obsahují vysoce hydratační olej z ořechů kukui s lehkou nemastnou texturou. Jeho složení zaručuje jemnou péči bez zatížení vlasů. Pomáhá uhladit nerovný povrch vlasů, usnadňuje jejich úpravu a rozčesávání a zabraňuje krepatění.
DualSenses Just Smooth | Uhlazující šampon 1000 ml
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming je šampon doporučený pro nepoddajné, rozcuchané vlasy se sklonem ke krepatění. Vhodný pro každodenní použití doma nebo pro profesionální použití v salonu. Přírodní aktivní složky zajišťují bezpečnou péči bez podráždění a obsahují vysoce hydratační olej z ořechů kukui s lehkou nemastnou texturou. Jeho složení zaručuje jemnou péči bez zatížení vlasů. Pomáhá uhladit nerovný povrch vlasů, usnadňuje jejich úpravu a rozčesávání a zabraňuje krepatění.Hlavní vlastnosti:- snadná úprava, vlasy bez krepatění, - vlasy rozplétá, činí je poddajnými a snadněji se rozčesávají, - olej z ořechů kukui obsažený ve složení má hydratační, vyrovnávací a uhlazující účinek, - jemný a příjemný na dotek, plný lesk povrchu vlasů.Objem:1000 ml
Návod k použití: Vložte do košíku a přiložte na vlasy:
- Aplikujte na mokré vlasy a masírujte, dokud se nevytvoří pěna po celých vlasech,
- Důkladně opláchněte teplou vodou,
- V případě potřeby opakujte.
[b]Šampon Goldwell Dualsenses Just Smooth 3 x 1000 ml[/b][br][br][br]- pro nepoddajné a krepaté vlasy [br]- proti krepatění vlasů [br]- dodává vlasům pocit hebkosti [br]- poskytuje oslnivý lesk [br]- šampon [br]- pro všechny typy vlasů [br][br][b]Použití[/b][br][br]Šampon vmasírujte do mokrých vlasů, krátce napěňte a poté důkladně opláchněte.br][br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]- 3 x Goldwell Dualsenses Just Smooth 1000 ml šampon pro nepoddajné vlasy
Sada obsahuje 3 balení šamponu Goldwell DS Just Smooth, každé o objemu 1000 ml. Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming je šampon doporučený pro nepoddajné, rozcuchané a krepaté vlasy. Je vhodný pro každodenní použití doma nebo pro profesionální použití v salonu. Přírodní účinné látky zajišťují bezpečnou péči bez podráždění a obsahují vysoce hydratační olej z ořechů kukui s lehkou nemastnou texturou. Jeho složení zaručuje jemnou péči bez zatížení vlasů. Pomáhá uhladit nerovný povrch vlasů, usnadňuje jejich úpravu a rozčesávání a zabraňuje krepatění.
DualSenses Just Smooth | Uhlazující šampon 1000 ml
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming je šampon doporučený pro nepoddajné, rozcuchané vlasy se sklonem ke krepatění. Vhodný pro každodenní použití doma nebo pro profesionální použití v salonu. Přírodní aktivní složky zajišťují bezpečnou péči bez podráždění a obsahují vysoce hydratační olej z ořechů kukui s lehkou nemastnou texturou. Jeho složení zaručuje jemnou péči bez zatížení vlasů. Pomáhá uhladit nerovný povrch vlasů, usnadňuje jejich úpravu a rozčesávání a zabraňuje krepatění.Hlavní vlastnosti:- snadná úprava, vlasy bez krepatění, - vlasy rozplétá, činí je poddajnými a snadněji se rozčesávají, - olej z ořechů kukui obsažený ve složení má hydratační, vyrovnávací a uhlazující účinek, - jemný a příjemný na dotek, plný lesk povrchu vlasů.Objem:1000 ml
Návod k použití: Vložte do košíku a přiložte na vlasy:
- Aplikujte na mokré vlasy a masírujte, dokud se nevytvoří pěna po celých vlasech,
- Důkladně opláchněte teplou vodou,
- V případě potřeby opakujte.
[b]Šampon Goldwell Dualsenses Just Smooth 3 x 1000 ml[/b][br][br][br]- pro nepoddajné a krepaté vlasy [br]- proti krepatění vlasů [br]- dodává vlasům pocit hebkosti [br]- poskytuje oslnivý lesk [br]- šampon [br]- pro všechny typy vlasů [br][br][b]Použití[/b][br][br]Šampon vmasírujte do mokrých vlasů, krátce napěňte a poté důkladně opláchněte.br][br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]- 3 x Goldwell Dualsenses Just Smooth 1000 ml šampon pro nepoddajné vlasy
- Model
- Just Smooth
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 3000 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3221448961006
- Číslo produktu
- Goldwell DS Just Smooth Shampoo
- Model
- Just Smooth
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 3000 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3221448961006
- Číslo produktu
- Goldwell DS Just Smooth Shampoo
K tomu se hodí také

Goldwell Dualsenses Just Smooth 2 x 1000 ml šampon pro nepoddajné vlasy sada
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
1 642,50 Kč/1l
492,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals Nutricurls Waves, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy
2 056,95 Kč/1l
2 056,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
419,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
307,93 Kč/1kg
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250ml
1 796,00 Kč/1l
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional UniqOne All In One Lotus Flower Kuracja w sprayu, 150ml
1 975,27 Kč/1l
296,29 Kč
Prodejce: VISO

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
104,93 Kč/1kg
104,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Color Touch Rich Naturals, Blonďatá, 7/3, Medium Blonde/Gold, Ženy, 60 ml, Všechny vlasy
4 883,50 Kč/1l
293,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Performance Extra silný lak na vlasy 500 ml
642,96 Kč/1l
321,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
671,20 Kč/1l
671,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
420,00 Kč/1l
420,00 Kč
Prodejce: MANADA

Wella SP Repair Shampoo 250 ml
819,72 Kč/1l
204,93 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml
1 578,81 Kč/1l
1 420,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
3 224,58 Kč/1l
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Objem 1 l
Šampon podle doporučení kadeřníka. Nahoru a rádi znovu
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 21. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 24. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 18. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 17. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l