4,4



Na základě 7 hodnocení
Objem:
1500 ml- 1500 ml
- 3000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Vitamino Color Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Color Conditioner 750ml + Loreal Vitamino Color Mask 250ml NOVINKA806,37 Kč/1l
2 015,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Vitamino Color šampon 1500ml + Loreal Vitamino Color kondicionér 750ml + Loreal Vitamino Color 10v1 190ml NOVINKA807,89 Kč/1l
1 938,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal Absolut Repair šampon 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair zlatá maska 250ml NEU
1,80 Kč/1l
1 350,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 1500 ml
771,71 Kč/1l
1 157,56 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživující šampon pro posílení vlasů 500 ml
1 872,52 Kč/1kg
1 026,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 338,48 Kč/1l
669,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Regenerační šampon pro velmi poškozené vlasy Serie Expert Absolut Repair (Instant Resurfacing Shampoo), 500 ml - náhradní náplň
1 266,20 Kč/1l
633,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
686,00 Kč/1l
1 029,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Loreal Absolut Repair Shampoo 300ml NEU + Loreal Absolut Repair Maske 250ml NEU
1 679,87 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 1500 ml
766,02 Kč/1l
1 149,03 Kč
Prodejce: Scentist

Loreal Vitamino Color Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Color Conditioner 750ml NEU
687,52 Kč/1l
1 546,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro poškozené vlasy Absolut Repair Molecular (Professional Shampoo), 500 ml
1 721,86 Kč/1l
860,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dárková sada L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Trio - šampon 300 ml + maska 250 ml + olej 90 ml
2 555,95 Kč/1kg
2 019,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'Oréal ProfessionnelAbsolut Repair | Sada na vlasy: regenerační šampon 1500 ml + pumpička 1500 ml
Pumpička je nepostradatelným řešením, které zjednodušuje každodenní péči o vlasy. Díky přesnému dávkování nabízí pohodlí a úspornost a umožňuje snadno a efektivně nanést správné množství přípravku.
Vhodná pro následující produkty:
- šampony o objemu 1500 ml,
- 1000ml šampony,
- 750ml kondicionéry,
- 1000ml kondicionéry.
Jednoduše ustřihněte nůžkami, abyste se přizpůsobili konkrétní velikosti
Loreal Absolut Repair je založen na dvou účinných látkách. Quinoa je zodpovědná za intenzivní a hloubkovou regeneraci poškozených, lámavých a problematických vlasů. Pšeničné proteiny zase dodávají pramenům pružnost a lepší vzhled a větší pevnost. Obalují prameny a chrání je před lámáním, což má za následek viditelně hladší, hedvábnější a zdravější vlasy. Extrémně poškozené, drsné a matné prameny získávají zpět svou vitalitu, snadno se rozčesávají, jsou volně splývavé, snadno se rozčesávají, nezamotávají se a nekrepatí
Jaké jsou výhody používání šamponu Loreal Absolut Repair?
- Rekonstrukce vlasů od kořínků ke konečkům.
- Vlasy nejsou zatížené.
- Snadno se rozčesávají a upravují.
- Krásné, zdravé a hydratované vlasy
Obsah:1500 ml
Pumpička je nepostradatelným řešením, které zjednodušuje každodenní péči o vlasy. Díky přesnému dávkování nabízí pohodlí a úspornost a umožňuje snadno a efektivně aplikovat správné množství přípravku.
Vhodné pro následující produkty:
- šampony o objemu 1500 ml,
- 1000ml šampony,
- 750ml kondicionéry,
- 1000ml kondicionéry.
Jednoduše odstřihněte nůžkami, abyste se přizpůsobili konkrétní velikosti
Loreal Absolut Repair je založen na dvou účinných látkách. Quinoa je zodpovědná za intenzivní a hloubkovou regeneraci poškozených, lámavých a problematických vlasů. Pšeničné proteiny zase dodávají pramenům pružnost a lepší vzhled a větší pevnost. Obalují je a chrání před lámáním, což má za následek viditelně hladší, hedvábnější a zdravější vlasy. Extrémně poškozené, drsné a matné prameny získávají zpět svou vitalitu, snadno se rozčesávají, jsou volně splývavé, snadno se rozčesávají, nezamotávají se a nekrepatí
Jaké jsou výhody používání šamponu Loreal Absolut Repair?
- Rekonstrukce vlasů od kořínků ke konečkům.
- Vlasy nejsou zatížené.
- Snadno se rozčesávají a upravují.
- Krásné, zdravé a hydratované vlasy
Obsah:1500 ml
- Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy;
- Vmasírujte, dokud se nevytvoří pěna;
- Důkladně opláchněte vlažnou vodou.
Pumpička je nepostradatelným řešením, které zjednodušuje každodenní péči o vlasy. Díky přesnému dávkování nabízí pohodlí a úspornost a umožňuje snadno a efektivně nanést správné množství přípravku.
Vhodná pro následující produkty:
- šampony o objemu 1500 ml,
- 1000ml šampony,
- 750ml kondicionéry,
- 1000ml kondicionéry.
Jednoduše ustřihněte nůžkami, abyste se přizpůsobili konkrétní velikosti
Loreal Absolut Repair je založen na dvou účinných látkách. Quinoa je zodpovědná za intenzivní a hloubkovou regeneraci poškozených, lámavých a problematických vlasů. Pšeničné proteiny zase dodávají pramenům pružnost a lepší vzhled a větší pevnost. Obalují prameny a chrání je před lámáním, což má za následek viditelně hladší, hedvábnější a zdravější vlasy. Extrémně poškozené, drsné a matné prameny získávají zpět svou vitalitu, snadno se rozčesávají, jsou volně splývavé, snadno se rozčesávají, nezamotávají se a nekrepatí
Jaké jsou výhody používání šamponu Loreal Absolut Repair?
- Rekonstrukce vlasů od kořínků ke konečkům.
- Vlasy nejsou zatížené.
- Snadno se rozčesávají a upravují.
- Krásné, zdravé a hydratované vlasy
Obsah:1500 ml
Pumpička je nepostradatelným řešením, které zjednodušuje každodenní péči o vlasy. Díky přesnému dávkování nabízí pohodlí a úspornost a umožňuje snadno a efektivně aplikovat správné množství přípravku.
Vhodné pro následující produkty:
- šampony o objemu 1500 ml,
- 1000ml šampony,
- 750ml kondicionéry,
- 1000ml kondicionéry.
Jednoduše odstřihněte nůžkami, abyste se přizpůsobili konkrétní velikosti
Loreal Absolut Repair je založen na dvou účinných látkách. Quinoa je zodpovědná za intenzivní a hloubkovou regeneraci poškozených, lámavých a problematických vlasů. Pšeničné proteiny zase dodávají pramenům pružnost a lepší vzhled a větší pevnost. Obalují je a chrání před lámáním, což má za následek viditelně hladší, hedvábnější a zdravější vlasy. Extrémně poškozené, drsné a matné prameny získávají zpět svou vitalitu, snadno se rozčesávají, jsou volně splývavé, snadno se rozčesávají, nezamotávají se a nekrepatí
Jaké jsou výhody používání šamponu Loreal Absolut Repair?
- Rekonstrukce vlasů od kořínků ke konečkům.
- Vlasy nejsou zatížené.
- Snadno se rozčesávají a upravují.
- Krásné, zdravé a hydratované vlasy
Obsah:1500 ml
- Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy;
- Vmasírujte, dokud se nevytvoří pěna;
- Důkladně opláchněte vlažnou vodou.
- Model
- Absolut Repair
- Hmotnost
- 1500 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3198235403950
- Model
- Absolut Repair
- Hmotnost
- 1500 g
- Objem
- 1500 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3198235403950
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 250 ml
2 328,00 Kč/1l
582,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Vlasový Balzám 500ml
1 833,86 Kč/1l
916,93 Kč
Prodejce: MANADA

Intex 64428NP Airbed Ultra Plush Bed Queen 152 x 203 x 46 cm s vestavěnou pumpou 230 V
1 639,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

TecTake 403413, Šedá, Polyester, Ocel, 110 kg, 6,2 kg
1 250,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Tectake

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
1 328,69 Kč/1kg
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
15 860,00 Kč/1l
1 586,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Novada-Shop

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
3 121,10 Kč/1l
1 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 380,00 Kč/1l
690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal Absolut Repair šampon 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
3 709,86 Kč/1l
1 854,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml
2 468,42 Kč/1l
469,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Loreal Absolut Repair Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Colour Shampoo 1500ml
583,31 Kč/1l
1 749,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super šampon
Objem 1,5 l
Z tohoto šamponu jsem nadšená.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Objem 1,5 l
Vše přišlo včas, jak mělo
Ohodnoceno dne 14. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
a
Objem 1,5 l
ano
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 25. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l